Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania National Express oferuje darmowy bilet całodzienny dla każdego pasażera w Birmingham
National Express oferuje darmowy bilet całodzienny dla każdego pasażera w Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Największy przewoźnik autobusowy w Birmingham oferuje pasażerom jeden darmowy bilet całodzienny z okazji Narodowego Dnia Czystego Powietrza.

National Express West Midlands oferuje bezpłatny bilet Daysaver dla klientów, którzy korzystają lub zarejestrują się w aplikacji mobilnej mTicket.

Narodowy Dzień Czystego Powietrza przypadnie w czwartek, 21 czerwca. Ludzie są zachęcani do pozostawienia samochodu w domu i skorzystania z transportu publicznego.

Posunięcie nastąpiło dwa dni po tym, jak Rada Miejska Birmingham ogłosiła plany zmniejszania zanieczyszczeń powietrza. Zgodnie z zapowiedziami kierowcy starszych samochodów z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi będą musieli zapłacić od 6 do 10 funtów dziennie za wjazd do centrum Birmingham.

Aby otrzymać darmowy bilet Daysaver należy, do 23:59 w czwartek 21 czerwca 2018, wypełnić formularz dostępny na stronie: www.nxbus.co.uk/cleanair.

Następnie należy pobrać aplikację mTicket i założyć w niej konto (jeśli ktoś nie posiada), z mailem podanym we wcześniejszym w formularzu.

Bilet można wykorzystać w ciągu 90 dni.
środa, 20 czerwca 2018 13:48
 

TAGI: bilety, National Express, ">darmowy bilet


Czytaj poprzedni artykuł:
Lekarz pracujący w szpitalu w Birmingham podmienił próbki krwi aby, ukryć że ma HIV
  Czytaj następny artykuł:
W tym tygodniu poznamy szczegóły dotyczące rejestracji imigrantów z UE
?>