Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Do wzięcia 3 tysiące funtów! Polaku, zobacz jak podreperować swój budżet
Do wzięcia 3 tysiące funtów! Polaku, zobacz jak podreperować swój budżet
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Nie ma wątpliwości, że życie emigranta nie jest łatwe. Teraz jednak los Polaków na Wyspach, a przynajmniej stan ich konta może się znacząco poprawić. Rząd brytyjski przeznaczył dla Polaków prawie 300 milionów funtów. Pieniądze zostaną podzielone na ok. 0,5 miliona Polaków. Skąd ta hojność Brytyjczyków?

Dowiedz się teraz ile otrzymasz >>>


Oszukani na Wyspach
Konto bankowe w UK to podstawa. Musi mieć je każdy, kto chce pracować i mieszkać na Wyspach. Większość Polaków spokojnie może korzystać z darmowych rachunków, jak się jednak okazuje, bezpłatnie z usług bankowych korzysta tylko 2 na 10 Polaków. Z czego to wynika? Z OSZUSTWA brytyjskich instytucji finansowych. Banki przez lata naciągały Polaków na zakładanie płatnych kont bankowych. Strasząc, grożąc, przekonując i manipulując faktami i korzystając ze słabej znajomości języka angielskiego wyciągali rocznie ponad 300 funtów od jednej osoby. Skala oszustw była tak duża, że zająć się musiał nią FOS (Brytyjski Organ Nadzoru Bankowego).


Złóż szybki wniosek po polsku >>>


Zwrócić i wpłacić odsetki
Zwrócić pieniądze i wypłacić odsetki – taka była decyzja urzędników z FOS. Banki wpadły w popłoch, bowiem suma zwrotów jest niemała. Średnio każdy poszkodowany otrzymuje 1000-3000 funtów, ale zwroty opłat bankowych mogą być i wyższe. Wysokość należnej rekompensaty można sprawdzić na https://harvardclaims.co.uk/


Zwrot, ale pod warunkami
Chociaż FOS nakazał zwrot nielegalnie pobranych funtów i wypłatę odsetek, to trzeba pamiętać, że pieniądze można odzyskać pod pewnymi warunkami.

    • Pierwszy to oficjalne wystąpienie z pismem reklamacyjny w języku angielskim.
    • Drugi to przygotowanie odpowiedniej argumentacji.
    • Trzeci to złożenie wniosku tylko raz (w przypadku odrzucenia pierwszego wniosku ponownie nie można z nim wystąpić).

Polacy, którzy obawiają się, że sami nie dadzą sobie rady z brytyjskim systemem finansowym, mogą skorzystać z pomocy Harvard Claims - profesjonalistów w odzyskiwaniu opłat bankowych w UK.

Aż 60% więcej funtów
Doświadczenie oraz znajomość brytyjskiego prawa i świata finansów pozwala Harvard Claims uzyskiwać o wiele wyższe zwroty niż osobom starającym się o odszkodowanie na własną rękę. Polacy korzystający z pomocy Harvard Claims mogą liczyć na 60% więcej wypłaconych funtów oraz nawet całkowitą pewność uzyskania zwrotu. Liczba zadowolonych klientów stale rośnie.


Tylko 3 minuty
Staranie się o zwrot opłat bankowych na własną rękę wymaga czasu i zaangażowania. Nie masz go? Z Harvard Claims o zwrot możesz wystąpić bez wychodzenia z domu i w krócej niż 3 minuty. Wystarczy, że wypełnisz wniosek w języku polskim na https://harvardclaims.co.uk/, a następnie potwierdzisz swoje dane w rozmowie telefonicznej z konsulatem. Resztą zajmą się za Ciebie specjaliści. Łatwe? Spróbuj! Za pomoc nic nie zapłacisz, dopóki Harvard Claims nie odzyska Twoich pieniędzy.

Wylicz swój zwrot w kilka sekund >>>

Kliknij TU aby złożyć wniosek po polsku >>>

środa, 04 lipca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Policja zwolniła mężczyznę aresztowanego w sprawie próby gwałtu 11-letniej dziewczynki.
  Czytaj następny artykuł:
Kobieta aresztowana pod zarzutem zamordowania 8 dzieci w szpitalu w Chester