Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Nowa pula pieniędzy! Zobacz, o jakie benefity możesz starać się w UK
Nowa pula pieniędzy! Zobacz, o jakie benefity możesz starać się w UK
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Nawet jeśli masz pracę. O dodatkowe benefity Polacy na Wyspach mogą starać się już od kilku lat. Pozyskiwanie dodatkowych funtów do domowego budżetu cieszy się dużą popularnością. Mimo dużego zainteresowania brytyjskimi benefitami wielu Polaków nadal nie wie, na jakich zasadach i o jakie pieniądze może wystąpić w UK. Strach budzi również samo składanie wniosku. Rozwiej swoje wątpliwości i sprawdź, jakie benefity czekają na Ciebie w UK.

Złóż wniosek o „2500+” po polsku >>>


Benefity dla Polaków w UK
Bez stania w kolejkach, składania skomplikowanych wniosków i z niemal natychmiastową wypłatą. Takie są zwroty opłat za prowadzenie konta bankowego. Jest to jeden z najpopularniejszych jednorazowych benefitów w UK. Zwrot wypłacany jest osobom posiadającym płatne rachunki bankowe na Wyspach, które zostały założone w wyniku tzw. miss sold (sprzedaży w złej wierze). Podaje się, że do odbioru pieniędzy z tego tytułu upoważnionych jest 8 na 10 Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Kiedy można odebrać zwrot opłat bankowych?
O zwrot opłat bankowych może wystąpić każdy posiadacz płatnego rachunku, który został podstępem nakłoniony do jego założenia lub nie został poinformowany o naliczanych opłatach, ich wysokości oraz możliwościach, jakie daje PBA. To czy Twoje konto jest płatne, możesz sprawdzić za darmo na https://harvardclaims.co.uk/


Ile można odzyskać?
Rekordziści od banku otrzymują nawet 5000 funtów, jednak średnia wysokość zwrotu opłat bankowych to 3000 funtów. Kwota odszkodowania składa się ze zwrotu pobranych funtów oraz naliczonych odsetek. Harvard Claims podpowiada, że banki bardzo często chcą obniżyć kwotę rekompensaty i na etapie negocjacji proponują ułamek należnych pieniędzy. Dlatego warto przy staraniu się o zwrot opłat za prowadzenie konta skorzystać z pomocy polskojęzycznych profesjonalistów, którzy proces negocjacji poprowadzą za klienta.


Zwrot opłat za prowadzenie konta przez Internet
Chcesz szybko, po polsku i bez wychodzenia z domu odzyskać utracone funty? Dzięki Harvard Claims jest to możliwe! Wejdź na https://harvardclaims.co.uk i wypełnij wniosek. Proces reklamacyjny rozpocznie się od razu po zweryfikowaniu swoich danych. Z Harvard Claims nie musisz wypełniać tony dokumentów, toczyć negocjacji z bankiem czy kłopotać się formalnościami.


Ile kosztuje zwrot opłat bankowych?
Zwrócone przez bank funty z tytułu prowadzenia rachunku bankowego nie podlegają zwrotowi. Cała procedura (oprócz ewentualnego odwołania się od pierwszej negatywnej decyzji banku) jest bezpłatna. Banki za rozpatrzenie reklamacji nie pobierają żadnych opłat.

Niestety na rynku pojawiło się wiele naciągaczy, którzy oferują pomoc w odzyskiwaniu opłat za prowadzenie konta. Wielu z nich już na wstępie oczekuje płatności za przygotowanie pisma czy prowadzenie negocjacji. Tym sposobem z odszkodowania niewiele zostaje.


Jeśli nie chcesz paść ofiarą oszustwa, skorzystaj z pomocy firmy, która działa na zasadach no win no fee. Dzięki temu, jeśli nie odzyskasz pobranych przez bank funtów nic nie zapłacisz. Zasadę no win no fee stosuje Harvard Claims. Poznaj warunki współpracy i opinie klientów na https://harvardclaims.co.uk/


Artykuł sponsorowany

poniedziałek, 09 lipca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu zaginionego Polaka
  Czytaj następny artykuł:
Minister ds. wyjścia z Unii Europejskiej zrezygnował ze stanowiska