Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Letni HIT! Zamieszkujesz Birmingham lub pobliskie miasta? Zgłoś się po pieniądze
Letni HIT! Zamieszkujesz Birmingham lub pobliskie miasta? Zgłoś się po pieniądze
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Nawet kilka tysięcy funtów na osobę przysługuje prawie każdemu Polakowi mieszkającemu w Birmingham i okolicznych miastach! A Ty otrzymałeś już  swoje pieniądze?

Polacy to naród zaradny i umiejący zadbać o swoje interesy. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością wśród polonii mieszkającej na Wyspach cieszy się rekompensata za opłaty bankowe niesłusznie naliczane przez brytyjskie banki. FOS (Brytyjski Organ Nadzoru Finansowego) nakazał bankom wypłaty rekompensat, które  sięgają 2500-5000 funtów więcej.

Wylicz wysokość rekompensaty? –> Wylicz to w 10 sekund >>>


    • Banki rozpoczęły rekompensatę bezprawnie pobranych opłat
    • Średnia kwota zwrotu to 1 tys. - 2,5 tys. funtów na osobę
    • 90% osób otrzymuje zwrot w ciągu 2-6 tygodni
    • Pieniądze należą się nawet 0,5 miliona Polaków mieszkających na Wyspach
    • O rekompensatę może ubiegać może się każdy kto ma konto w brytyjskim banku

Kto otrzyma pieniądze? Czyli nawet 2.5 tysiąca funtów i więcej?

Przez lata brytyjskie banki naciągały swoich klientów na miliony funtów dodając im opłaty do konta. Opłaty pobierały np. za ubezpieczenie dodawane do kart kredytowych czy pożyczek oraz za prowadzenie konta bankowego w UK.

Większość ze sprzedawanych usług bankowych okazała się niedopasowana do potrzeb klienta, sprzedawana podstępem lub dodawana do podstawowych usług bez wiedzy i pozwolenia klienta.

Teraz banki, które dopuściły się tzw. otwarcia konta w złej wierze, muszą słono za to zapłacić. Szacuje się, że każdemu z oszukanych klientów przysługuje 1 tys. – 2,5 tysiąca funtów. Jeszcze większe kwoty należą się tym, którzy przez lata płacili ubezpieczenie dołączane do kredytu lub karty kredytowej. Jak mówią specjaliści, w tym przypadku najwyższe zwroty sięgają nawet kilkunastu tysięcy funtów.

Policz, ile funtów możesz odzyskać –> Wylicz w 10 sekund!

Jak starać się o zwrot opłat bankowych? Wysokie kwoty zwrotów sprawiają, że Polacy masowo zgłaszają się do banków po swoje pieniądze. Wysyłane samodzielnie wnioski często jednak wracają z decyzją odmowną. A to jak dowiadujemy się od Harvard Claims, oznacza, że droga do zwrotu pieniędzy może być zamknięta. Przyczyn odrzucenia wniosku przez bank jest wiele. Stąd też tak ważne jest odpowiednie jego przygotowanie i profesjonalne podejście do rozmów z bankiem. Takie usługi wraz z kompleksowym opracowaniem wniosku oferuje Harvard Claims. Firma może pochwalić się aż 92% skutecznością. Jej klienci odzyskują średnio aż 1 tys. - 2.5 tysiąca funtów, przy czym rekompensata jest uzależniona od tego, ile lat posiadamy konto bankowe oraz od wysokości opłat bankowych.

Odzyskaj aż 5 tys. funtów -> Złóż wniosek po polsku >>>

Procedura odzyskiwania opłat za prowadzenie konta bankowego trwa zwykle 2-8 tygodni. W przypadku pozytywne rozpatrzenia wniosku pieniądze wpływają bezpośrednio na rachunek właściciela. Zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego jest całkowicie bezpieczny i nie ponosi się ryzyka nieprzyjemności ze strony banku.

Chcesz uzyskać bezpłatną poradę dot. zwrotu opłat bankowych lub ubezpieczenia karty/kredytu? Zadzwoń 01872 62 06 08 lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie harvardclaims.co.uk aby dowiedzieć się ile zwrotu otrzymasz od swojego banku.


Kliknij TUTAJ aby odebrać swoje funty >>>


Artykuł sponsorowany
wtorek, 24 lipca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Książę George skończył pięć lat. Jak zmieniał się przez ten czas?
  Czytaj następny artykuł:
Met Office ostrzega przed burzami, powodziami, zamknięciami dróg i przerwami w dostawie prądu