Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 3 tysiące funtów na poprawę domowego budżetu – jak i gdzie się po nie zgłosić?
3 tysiące funtów na poprawę domowego budżetu – jak i gdzie się po nie zgłosić?
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Polacy na Wyspach postanowili wykorzystać lukę prawną i zyskać dodatkową gotówkę na swoje wydatki. Z brytyjskich banków w pełni legalnie otrzymują nawet po 3 000 funtów, których nie muszą zwracać. Wypłacane sumy przelewane są przez bank na wskazane konto średnio do miesiąca czasu. Skąd wziąć dodatkową gotówkę mieszkając w Wielkiej Brytanii?

Sprawdź i też się o nią staraj.


Złóż szybki wniosek w języku polskim – Złóż teraz!


3 tysiące funtów dla każdego
2,5 - 3 tysiące funtów tyle może uzyskać każdy Polak, który miał w brytyjskim banku rachunek bankowy. Zwrot tych pieniędzy jest rekompensatą za pobierane przez lata nielegalne opłaty bankowe. Te były wynikiem oszustw lub niedopełnienia obowiązków przez pracowników banków przy zakładaniu rachunku. FOS podaje, że do wypłaty odszkodowania uprawnionych jest nadal 0,5 miliona Polaków. Część z nich nadal posiada aktywne konta, inni już je zamknęli lub zmienili na bezpłatne.

Sprawdź, czy zostałeś oszukany przez brytyjski bank - Sprawdź to w 10 sekund >>>


Jak w prosty sposób otrzymać pieniądze?
Odzyskanie opłat bankowych jest szybką i prostą procedurą. Swoje pieniądze odzyskasz bez wychodzenia z domu i poświęcisz na to mniej niż 10 sekund.

Cała procedura dobędzie się w języku polskim, a zwrot dostaniesz maksymalnie w 2 do 8 tygodni. Odzyskane funty będzie można wydać na dowolną rzecz, nie podlegają one zwrotowi.  Wniosek możesz złożyć już dziś przez formularz dostępny na stronie https://harvardclaims.co.uk/

Twoja sprawa będzie prowadzone przez Harvard Claims, firmę z bogatym doświadczeniem na brytyjskim rynku finansowym. Dzięki temu Twoje szanse na odzyskanie opłat bankowych wzrosną aż o 60%, a kwota odszkodowania będzie o nawet o 80% wyższa niż w przypadku samodzielnego starania się o zwrot.

Sprawdź ile funtów Ci przysługuje?SPRAWDŹ to w 10 sekund >>>

Złóż wniosek o zwrot – KLIKNIJ TUTAJ >>>


Artykuł sponsorowany
wtorek, 07 sierpnia 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Boris Johnson: "Kobiety w burkach wyglądają jak skrzynki na listy i rabusie bankowi"
  Czytaj następny artykuł:
Policja podała tożsamość nastolatka, który zginął w wypadku w Walsall