Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Rząd Anglii przypomina: Polaku odbierz swoje pieniądze!
Rząd Anglii przypomina: Polaku odbierz swoje pieniądze!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Brytyjski rząd przypomina, że aż 0,5 miliona Polaków jest nadal uprawnionych do odbioru z kasy Zjednoczonego Królestwa swoich pieniędzy.

Wypłaty sięgają nawet 5 tysięcy funtów. Aby je otrzymać, należy wypełnić specjalny wniosek w języku polskim. Zobacz, kto i za co może otrzymać pieniądze.

Ile otrzymam? Brytyjski system finansowy zobowiązany jest do wypłaty Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii od 1 tysiąca do 5 tysięcy funtów na głowę. O tym, że nasi rodacy mogą starać się o te pieniądze, przypomina rząd brytyjski. Jak wynika z danych jeszcze nie wszyscy upoważnieni odebrali swoje funty.

Sprawdź ile otrzymasz – Sprawdź to w 10 sekund!


Komu przysługują dodatkowe pieniądze? 0,5 miliona Polaków – nawet tyle osób upoważnionych jest do odbioru pieniędzy z brytyjskich banków. Jak wskazuje FOS (Nadrzędny Organ Nadzoru Finansowego), taka liczba naszych rodaków została oszukana przez banki i przez lata musiała płacić nielegalne opłaty bankowe.

Do odbioru pieniędzy upoważniony może więc być każdy, kto ma lub miał naliczane opłaty bankowe w Wielkiej Brytanii. O tym, czy przysługują Ci pieniądze dowiesz się bezpłatnie na kalkulatorze Harvard Claims


Jak odzyskać swoje pieniądze? Najszybszy sposób odzyskania swoich pieniędzy z brytyjskiego banku to skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Harvard Claims od lat pomaga Polakom na Wyspach w walce z nielegalnymi opłatami bankowymi. Z ich pomocą pieniądze odzyskuje się w ok. 2-8 tygodni, a płaci tylko za sukces. Aby rozpocząć procedurę zwrotu, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://harvardclaims.co.uk . Kontakt z konsultantami odbywa się w języku polskim, a procedura przeprowadzana jest online.

Wnioskuj o rekompensatę – Kliknij TU aby złożyć wniosek

Artykuł Sponsorowany

wtorek, 11 września 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Porozumienie w sprawie brexitu może być już zawarte w listopadzie
  Czytaj następny artykuł:
Polak z Tipton oskarżony o spowodowanie śmierci 5 osób. Nie zobaczył świateł awaryjnych mimo doskonałej widoczności?>