Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 2,5 tys. funtów od ręki! Bezzwrotne pieniądze dla Polaków
2,5 tys. funtów od ręki! Bezzwrotne pieniądze dla Polaków
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Kto nie chciałby do domowej kasy dołożyć kilku tysięcy funtów? Chyba nie ma takiej osoby, która nie skorzystałby z okazji. Jak się jednak okazuje, wielu Polaków w UK, chociaż ma okazje, nadal jeszcze nie odebrało swoich pieniędzy. Te należą się im w ramach jednego z benefitów przyznawanych przez brytyjski rząd. Zobacz, ile możesz zyskać i gdzie odebrać pieniądze!

Ile pieniędzy nam się należy? 2,5 tysiąca funtów, a nawet więcej do ręki – tyle może zyskać każdy Polak mieszkający na Wyspach. Dodatkowe pieniądze są wynikiem pobierania przez lata nielegalnych opłat za prowadzenie konta bankowego. Rekompensata należą się wszystkim tym, którzy za prowadzenie konta płacili, czyli nawet pół miliona Polaków! Średnia kwota rekompensaty to 1000-2500 funtów. Jeśli chcesz wyliczyć, jakiej wysokości rekompensata za prowadzenie konta w UK Ci się należy, skorzystaj z kalkulatora opłat bankowych w Wielkiej Brytanii.

Jaką rekompensatę Ty otrzymasz? – Sprawdź TUTAJ!

Wielka afera, czyli nieprawidłowe zakładanie kont bankowych w UK na skalę masową. Życie na obczyźnie nie jest łatwe. Nieznajomość języka angielskiego, prawa i realiów często prowadzi do popełniania błędów i ponoszenia strat w tym tych materialnych. Niestety okazało się, że na niewiedzy lub słabej znajomości Polaków wyjeżdżających do Wielkiej Brytanii przez lata żerowały angielskie banki. Ich pracownicy nieprawidłowo zakładali Polakom konta bankowe. Te narażały naszych rodaków na straty rzędu 300 funtów rocznie.

Gdzie sprawdzić, czy mam nieprawidłowo złożone konto bankowe? O tym, że konto bankowe zostało złożone nieprawidłowo i traci się na nim, nadal nie wie wielu Polaków.

Co miesiąc pobierane są od nich opłaty, które opłacają usługi zupełnie im niepotrzebne lub niedopasowane do ich potrzeb. FOS, czyli (Urząd Nadzoru Finansowego w Wielkiej Brytanii) zachęca Polaków, aby sprawdzili czy padli oni ofiarą niekompetencji banków i w związku z tym czy należy im się odszkodowanie. To, jaki status ma twoje konto, możesz sprawdzić na stronie: https://harvardclaims.co.uk

Gdzie zgłosić się po funty? Po funty można zgłosić się wypełniając TEN prosty formularz w języku polskim. Nie potrzeba do tego wypełniania masy dokumentów. Pamiętaj, że procedurę odzyskania swoich pieniędzy możesz zlecić profesjonalistom. Eksperci z Harvard Claims przygotują dla Ciebie pismo reklamacyjne, załatwią wszystkie formalności i podejmą negocjacje bankiem – Ty tylko musisz odebrać swoje pieniądze. Za pomoc zapłacisz procent od uzyskanej sumy i to dopiero wtedy, gdy trafi ona na Twoje konto.  Zgłoś się po pomoc, wypełniając formularz: https://harvardclaims.co.uk/

Złóż wniosek o zwrot – Kliknij TU aby złożyć wniosek >>>


Artykuł sponsorowany

wtorek, 25 września 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna postrzelony w ramię - policja poszukuje świadków
  Czytaj następny artykuł:
86-letnia kobieta dostała zawału, po tym jak złodzieje ukradli jej portmonetkę
?>