Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Jak legalnie oglądać polskie hity kinowe mieszkając w Wielkiej Brytanii?

Jak legalnie oglądać polskie hity kinowe mieszkając w Wielkiej Brytanii?

W sieci zadebiutowała całkiem nowa platforma sVOD z polskimi filmami - oferta serwisu Kinomaniak.eu adresowana jest do Polaków na emigracji, którzy mogą mieć problemy z dostępem do najlepszych rodzimych produkcji filmowych.

Brakuje Ci dobrej, rasowej, polskiej kinematografii? A może przebywasz na terenie Wielkiej Brytanii, i chcesz w każdej chwili, bez ograniczeń, cieszyć się długą listą popularnych, polskich tytułów ? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj do propozycji platformy sVod od Kinomaniak.eu.

Kinomaniak.eu kusi gorącymi tytułami, hitami ostatnich lat i sprawdzonymi klasykami. Dodatkowo umożliwia skorzystanie z bogatej bazy filmów poprzez aplikację Android TV oraz przez aplikacje mobilne obsługiwane w systemach: Android oraz IOs. Filmy można więc oglądać na telefonach, tabletach czy laptopach. Dostęp do pełnej oferty biblioteki kinowej kosztuje zaledwie 3,49 GBP za miesiąc.

Jakie filmy znajdują się w zasobach Kinomaniak.eu?

(NIE)ZNAJOMI (2019) to trzymający w napięciu film w gwiazdorskiej obsadzie o grupce przyjaciół, którzy postanawiają podzielić się swoimi najgłębiej skrywanymi sekretami. ZENEK (2020) jest autobiograficzną opowieścią o królu disco-polo, prostym chłopaku z podlaskiej wsi, który spełnił swoje wielkie marzenie. Z kolei PROCEDER (2019) to pełna emocji historia utrzymana w ulicznych klimatach o tragicznej historii rapera Chady. A to rzecz jasna nie wszystkie filmy, jakie czekają na Was na platformie Kinomaniak.eu.

WAŻNE! Lista filmów będzie co miesiąc poszerzana o kilka nowych tytułów.
Wszystkie tytuły oferowane przez platformę pochodzą z całkowicie legalnego źródła.

erwis Kinomaniak jest dostępny pod adresem https://kinomaniak.eu/pl/
Aplikacja android - https://cutt.ly/KhK1lBF
Aplikacja android tv - https://cutt.ly/bhK1EnW
App store- https://cutt.ly/KhK0dYy

Artykuł sponsorowany

środa, 10 lutego 2021 08:59
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Najzimniejsza noc od 26 lat. W Wielkiej Brytanii odnotowano -22,9 °C
 Czytaj następny artykuł:
Podróż do Szkocji z zagranicy, tylko po zapłaceniu 1750 funtów i odbyciu kwarantanny w hotelu