Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Ukip zatrudnia Litwinów, do roznoszenia ulotek antyimigracyjnych
Ukip zatrudnia Litwinów, do roznoszenia ulotek antyimigracyjnych
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
„Ich hipokryzja nie zna granic” – mówi Konserwatysta z Croydon. Ukip zatrudniło Litwinów, by roznosili ich ulotki ostrzegające przed zgubnym wpływem imigracji z Europy Wschodniej podaje Telegraph.

Ukip przygotowało ulotki zachęcające do głosowania na partię w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 22 maja. Do ich rozdania zatrudniło firmę z Croydon, Essex, która zatrudnia… głównie imigrantów z Europy Wschodniej. Andrew Spalis, dyrektor Fast Leaflet, powiedział, że ma notes pełen nazwisk osób, które chcą zarabiać pieniądze i kiedy kogoś potrzebuje do pracy, po prostu do nich dzwoni. Rzadko zdarza mu się dzwonić do Anglików.

Swojego oburzenia nie kryje Konserwatysta Gavin Barwell. Polityk twierdzi, że jeśli Ukip nie może znaleźć wolontariuszy, którzy rozdaliby partyjne ulotki, to – skoro ciągle narzekają na brak pracy dla rdzennych Anglików – mogliby skorzystać z szansy i zaproponować pracę im, a nie zatrudniać Europejczyków.

To nie pierwsza tego typu wpadka partii. Do swojego plakatu na temat braku miejsc pracy dla Brytyjczyków z powodu imigracji użyli wizerunku Irlandzkiego aktora.
czwartek, 08 maja 2014 08:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Miliony klientów w UK je mięso halal nie wiedząc o tym
  Czytaj następny artykuł:
Video: Pies policyny gryzie człowieka w Weston-super-Mare