Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Lider UKIP woli Hindusów i Australijczyków od imigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej
Lider UKIP woli Hindusów i Australijczyków od imigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Podczas wczorajszego wywiadu dla stacji BBC lider UKIP Nigel Farage oświadczył, że woli imigrantów z Indii i Australii od przybyszów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Farage był gościem programu „Leader Interview”. Gdy prowadzący Evan Davis zadał mu pytanie odnośnie tego, czy faworyzuje przyjezdnych z jakichkolwiek krajów, odpowiedział, że tak. Lider UKIP preferuje Hindusów i Australijczyków ponieważ pochodzą oni z kultur zbliżonych do brytyjskiej. W ich przypadku bardziej prawdopodobne jest, że znają angielski, rozumieją tutejsze prawo i mają powiązania z UK, jakich nie posiadają obywatele krajów postkomunistycznych - pisze The Guardian.

W przeszłości Farage opisywał się jako lider jedynego ugrupowania, które nie dyskryminuje imigrantów, bowiem UKIP chce równego traktowania wszystkich przyjezdnych, a nie faworyzowania Polaków, Rumunów, czy Bułgarów i gorszego traktowania Kanadyjczyków lub Hindusów.

Przewodniczący UKIP tłumaczył także, że członkowie jego partii używają czasem mocnych słów, by uwypuklić jakiś problem. Jego postulaty, by nie wpuszczać do UK osób zarażonych wirusem HIV, czy przestępców wyrażone były po to, aby wyrwać ludzi z letargu i pokazać im prawdę o niektórych kwestiach.
czwartek, 23 kwietnia 2015 07:35
 Czytaj poprzedni artykuł:
W West Midlands ponad 140 uczniów przyłapano na posiadaniu narkotyków
  Czytaj następny artykuł:
Nowe Leisure Centre w Walsall i Bloxwich