Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Siedmioro nauczycieli z Wolverhampton zawieszonych za niewłaściwie zachowanie wobec uczniów
Siedmioro nauczycieli z Wolverhampton zawieszonych za niewłaściwie zachowanie wobec uczniów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W ciągu ostatnich dwóch lat siedmioro nauczycieli z Wolverhampton zostało zawieszonych, a jeden z nich zrezygnował z pracy po tym, jak okazało się, że pozwalali sobie na niewłaściwe seksualnie zachowania wobec uczniów.

W tym samym okresie czasu z identycznego powodu wydalono lub zawieszono z prowadzonych przez urząd miasta szkół 30 uczniów. Wolverhampton Council odmówił ujawnienia szczegółowych informacji na temat wykroczeń.

Zgodnie z danymi zdobytymi na podstawie Freedom of Information Act, dwa przypadki dotyczyły nauczycieli i czteroletnich dzieci. Jedno z nich zostało zaliczone do grupy ryzyka i objęte programem ochrony - informuje Express and Star.

Cztery przypadki dotyczyły uczennic i nauczyciela, dwa uczniów i nauczycielek, a jeden ucznia i nauczyciela. W sprawę, która zakończyła się rezygnacją nauczyciela z pracy zaangażowana była 15-letnia uczennica.

Pomiędzy wrześniem 2013 a lipcem 2015 roku dwoje uczniów skierowano do programu ochrony. Natomiast spośród tych, które ukarano wykluczeniem ze szkoły, jeden otrzymał karę definitywnego usunięcia z placówki, jeden na sześć dni, siedmioro na pięć, ośmioro na trzy, sześcioro na dwa i sześcioro na jeden dzień.
wtorek, 22 września 2015 09:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
University of Birmingham najlepszy pod względem zapewniania pracy absolwentom
  Czytaj następny artykuł:
Rząd deklaruje, że w ciągu 5 lat wybuduje 1 mln nowych domów?>