Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polak poszukiwany w sprawie śmierci swojego rodaka
Polak poszukiwany w sprawie śmierci swojego rodaka
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
36-letni Polak, Wojciech Sobisz jest poszukiwany przez policję z Blackpool w związku ze śmiercią swojego rodaka Marcina Pawłowa. Funkcjonariusze uważają, że Sobisz może przebywać w regionie Midlands.

W minioną środę przy Central Drive w Blackpool, we wczesnych godzinach porannych znaleziono ciężko rannego 30-letniego Polaka. Miał rany kłute biodra, uda oraz ramienia. Odwieziono go szpitala, ale lekarze nie zdołali uratować jego życia i poszkodowany zmarł.

Lancashire Police zidentyfikowała mężczyznę, który ma związek ze śmiercią Pawłowa. Funkcjonariusze nie udostępnili zdjęcia Sobisza, ale podają jego rysopis. Polak ma około 180 cm wzrostu, muskularną budowę ciała i ogoloną głowę. Policjanci twierdzą, że wieczorem po napaści podejrzany pojechał w okolice Midlands i każdy, kto go spotka, nie powinien się do niego zbliżać.

Rzecznik prasowy Lancahsire Police podał także, że sześciu innych mężczyzn podejrzanych w sprawie napaści na Polaka w wieku 31, 32, 33, 34, 45 i 52 lat zostało wypuszczonych bez postawienia im żadnych zarzutów.
wtorek, 29 grudnia 2015 07:02
 Czytaj poprzedni artykuł:
27-latk zraniony nożem w nogę w Perry Barr
  Czytaj następny artykuł:
Polak, który zamordował swojego półrocznego syna skazany na więzienie