Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Dyrektorka podstawówki prosi rodziców, by się myli i nie przychodzili do szkoły w piżamach
Dyrektorka podstawówki prosi rodziców, by się myli i nie przychodzili do szkoły w piżamach
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dyrektorka podstawówki w Darlington napisała do rodziców uczniów list, w którym prosi ich, by myli się rano i przestali przywozić swoje dzieci do szkoły ubrani jedynie w piżamy.

Kate Chisholm pełni rolę dyrektora Skerne Park Academy. Zauważyła, że rodzice uczniów mają coraz częściej problemy z zachowaniem podstawowych zasad higieny i przychodzą ubrani w piżamy nawet na szkolne spotkania i zebrania. Miarka się przebrała, gdy niektórzy z nich w takim stroju pojawili się na świątecznym przedstawieniu - pisze BBC.

Dyrektorka tłumaczy, że nie chce układać życia innym ludziom, ale uważa, że rodzice muszą stanowić wzór dla swojego potomstwa. Rano powinni najpierw wyszykować porządnie siebie, by dzieci mogły brać z nich przykład. Chisholm napisała w liście, że w kontekście konieczności podwyższania standardów, nie jest zbyt wymagającym proszenie dorosłych, by się umyli i ubrali.

Zdanie dyrektorki podziela jeden z rodziców. Phil Naylor powiedział, że zwyczaj noszenia piżam jest haniebny.
środa, 27 stycznia 2016 11:20
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dania przyjęła ustawę ws. uchodźców
  Czytaj następny artykuł:
Przyszły burmistrz Birmingham, który nazwał premiera islamofobem wezwany do rezygnacji