Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Szczur wspiął się po nodze klienta pubu i wyrwał mu z dłoni frytkę
Szczur wspiął się po nodze klienta pubu i wyrwał mu z dłoni frytkę
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Pub Wetherspoon w Wiltshire został ewakuowany po tym, jak szczur wspiął się po nodze jednego z klientów spożywających właśnie posiłek i wyrwał mu frytkę z jego dłoni.

Reece Combs i jego żona Lucy Wrenn wybrali się do pubu przy Albany Palace w Trowbridge, gdzie zamówili hamburgery z frytkami. 22-letni Combs opowiada, że rozmawiał z żoną, gdy nagle zobaczył szczura sięgającego po jego frytkę. Poruszał się po jego nodze dość szybko – to było takie uczucie, jakby ktoś go kopnął. Mężczyzna mówi, że nie wiedział, czy śmiać się czy płakać. Poinformował personel lokalu o gryzoniu, a wtedy wybuchła panika i wszyscy klienci zostali ewakuowani.

Załoga wezwała na miejsce pracowników zajmujących się deratyzacją, którzy znaleźli w lokalu dwa szczury. Na czas kontroli pub był zamknięty przez około 30 minut. Po wszystkim małżeństwo otrzymało zwrot pieniędzy za posiłek - pisze Express.

Rzecznik restauracji potwierdził, że w restauracji doszło do takiego zdarzenia i podczas kontroli znaleziono dwa szczury.
czwartek, 04 lutego 2016 14:39
 Czytaj poprzedni artykuł:
Śmiertelny wypadek na M6 sprawił, że kierowcy utknęli na trasie na kilka godzin
  Czytaj następny artykuł:
Szydło w Londynie: Możecie liczyć na wsparcie rządu