Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polak, prawie przez dobę tkwił na dachu dwupiętrowego budynku
Polak, prawie przez dobę tkwił na dachu dwupiętrowego budynku
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja z Margate aresztowała 30-letniego Polaka, który przez prawie 24 godziny tkwił na dachu dwupiętrowego budynku w dzielnicy Cliftonville.

We wtorek o godzinie 2:18 policja została wezwana na Northdown Road po tym, jak zgłoszono, że na dachu jednego z tamtejszych budynków znajduje się mężczyzna.

Na miejscu oprócz funkcjonariuszy zjawili się także negocjator i tłumacz. Okoliczni mieszkańcy zostali poproszeni o opuszczenie swoich domów, bo Polak rzucał z dachu dachówki niszcząc zaparkowane w pobliżu samochody i tłukąc szyby w oknach. Ulica została odgrodzona policyjną taśmą. Northdown Road była nieprzejezdna na odcinku od Zion Place do Athelstan Road.

Blokady ustawiono też na kilku pobliskich drogach Na Ethelbert Road zamknięto odcinek pomiędzy Northdown Road i Ethelbert Gardens. Zablokowano też północny kraniec Bath Road.

W końcu o godzinie 1:48 w środę Polaka udało się ściągnąć z dachu. Postawiono mu zarzuty zakłócania porządku, niszczenia mienia i napaści na oficera policji. Mężczyzna trafił do aresztu.


środa, 09 marca 2016 12:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
Trybunał Konstytucyjny: Kluczowe zapisy noweli PiS niezgodne z konstytucją
  Czytaj następny artykuł:
Grupa Polaków żąda delegalizacji KOD-u w Wielkiej Brytanii