Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Mysz w McDonaldzie w Birmingham – gryzoń biegał po ekranach menu
Mysz w McDonaldzie w Birmingham – gryzoń biegał po ekranach menu
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Przerażona studentka zapowiedziała, że prawdopodobnie nie kupi już nigdy jedzenia w jednym McDonaldów w Birmingham po tym, jak zobaczyła w nim mysz biegającą niedaleko miejsca, gdzie obsługiwani byli klienci.

Ucząca się na University of Birmingham Louisa Murray w piątek w porze lunchu odwiedziła McDonalda przy Stephenson Place w pobliżu dworca New Street. Opowiada, że była w trakcie zamawiania jedzenia w samoobsługowej maszynie, gdy ktoś wskazał, że po ekranach umieszczonych nad kuchnią biegnie mysz.

21-latka mówi, że powiadomiona o problemie załoga restauracji wyglądała jakby nie wiedziała, co ma zrobić. Kontynuowano normalny tryb pracy i pozwalano ludziom składać zamówienia. Dziewczyna dodaje, że klienci lokalu zaczęli się zastanawiać nad tym ile myszy biega po całym lokalu, jeśli jednej z nich udało się przedostać aż na ekrany z menu - pisze ITV

Rzecznik prasowy McDonalda mówi z kolei, że lokal został zamknięty bardzo szybko, w ciągu dziesięciu minut od zgłoszenia problemu. Nie był czynny przez ponad dwie godziny, w trakcie, których na miejscu pracowała firma zajmująca się likwidacją gryzoni. Nie znaleziono dowodów na to, że w restauracji są inne myszy i po przeprowadzeniu dochodzenia i dokładnego czyszczenia otwarto ją tuż po godzinie 15:00.

Przedstawiciel sieci zapewnia, że pracownicy zadziałali natychmiastowo, bo higiena i bezpieczeństwo są dla nich priorytetowe.
wtorek, 31 maja 2016 07:59
 Czytaj poprzedni artykuł:
Z jeziora w rezerwacie w Kings Norton wyłowiono ciało mężczyzny
  Czytaj następny artykuł:
Adam Nawałka podał kadrę na Euro 2016