Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Grupa uzbrojonych mężczyzn w ciągu 20 minut obrabowała Tesco i Ladbrokes
Grupa uzbrojonych mężczyzn w ciągu 20 minut obrabowała Tesco i Ladbrokes
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Śledczy z Birmingham ścigają uzbrojonych złodziei, którzy prawdopodobnie napadli na oddział Ladbrokes i Tesco Express w ciągu zaledwie 20 minut.

Pięciu wymachujących nożami, młotkami i śrubokrętami mężczyzn ukradło utarg z kasy oraz pieniądze z sejfu w oddziale Ladbrokes znajdującym się przy Hagley Road West w Quinton. Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19:55.

Prawdopodobnie ta sama grupa o godzinie 20:15 napadła również na zlokalizowany przy Hagley Road sklep Tesco Express.

Rzecznik prasowy West Midlands Police podaje, że funkcjonariusze zostali powiadomieni o incydencie w Tesco przez osobę, która powiedziała o pięciu uzbrojonych w noże i młotki mężczyznach. Wszyscy byli czarnoskórzy.

Przedstawiciel policji tłumaczy, że z tego, co wiadomo rabusie grozili obsłudze sklepu żądając pieniędzy, a gdy je otrzymali uciekli czarnymi samochodami marki Vauxhall. Nikt nie został ranny. Trwają prace nad ustaleniem tożsamości złodziei. Detektywi sprawdzają także, czy oba napady są ze sobą powiązane.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
czwartek, 01 grudnia 2016 07:34
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wycieraczki do butów z napisem Allah usunięte przez Amazon, bo uznano je za islamofobiczne
  Czytaj następny artykuł:
Matce z Dudley w ciągu 10 lat odebrano 11 dzieci