Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Połowa nowo wybudowanych domów trafi w ręce imigrantów
Połowa nowo wybudowanych domów trafi w ręce imigrantów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Prawie połowa nowych domów, które zostaną wybudowane w Wielkiej Brytanii w przeciągu następnych pięciu lat trafi w ręce imigrantów – ujawnił rząd.

Rosnąca imigracja sprawia, że przez następne 22 lata każdego roku potrzebne będą lokale mieszkalne dla 243 tys. nowych gospodarstw domowych – poinformował Department for Communities and Local Government.

Szacuje się, że aby zaspokoić zapotrzebowanie zwiększającej się populacji niezbędne będzie wybudowanie 5,3 mln nowych domów. Tylko dla imigrantów potrzebnych będzie 2,4 mln nieruchomości. Oznacza to, że co pięć minut powinien powstawać jeden nowy budynek.

Podczas przemówienia wygłoszonego przed Izbą Lordów minister ds. integracji Nicholas Bourne powiedział, że w związku z tym, że brytyjska populacja stale się zwiększa każdego roku dla imigrantów i ich rodzin potrzeba będzie 109 tys. dodatkowych domów. Dodał, że migracja netto odpowiada za 45 proc. wzrostu liczby ludności.

Dane na ten temat opublikowano w zeszłym tygodniu w odpowiedzi na pytanie zadane przez lorda Greena of Deddington, który jest przewodniczącym organizacji Migration Watch.
poniedziałek, 06 lutego 2017 07:13
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dwa identyczne auta o tych samych numerach rejestracyjnych – sprytne oszustwo wyszło na jaw
  Czytaj następny artykuł:
W szkołach prowadzonych przez kościół anglikański jest coraz więcej muzułmańskich uczniów