Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Kupiłeś te produkty w Poundworld lub Tesco? Uważaj, mogą być niebezpieczne!
Kupiłeś te produkty w Poundworld lub Tesco? Uważaj, mogą być niebezpieczne!
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Klienci, którzy zakupili w Tesco jeden z gotowych, włoskich posiłków proszeni są o jego zwrot, ponieważ u niektórych osób potrawa może wywoływać reakcję alergiczną.

Sieć sklepów ostrzega przed mrożonym daniem Tesco Spaghetti Bolognese (400g). Okazało się bowiem, że produkt może zawierać niewielkie ilości jajek, o czym nie ma informacji na etykiecie. Drugim przedmiotem z Tesco, który może być potencjalnie niebezpieczny jest drewniana zabawka dla dzieci w postaci klocków z alfabetem, ponieważ dołączony do niej sznurek może się postrzępić.

Tesco prosi o zwrot zabawki o numerze seryjnym 161101. Kod ten znajduje się w dolnej części produktu. Klienci, którzy go kupili, po zwróceniu przedmiotu do sklepu otrzymają pełen zwrot kosztów.

Również Poundworld zidentyfikował potencjalne zagrożenie związane z wykorzystywaniem jednego z produktów dostępnych w jego sklepach. Chodzi o Auto Spray Grey Primer Paint o numerze seryjnym 137468.

Sieć prosi o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z tej farby i zwrócenie jej do jakiegokolwiek sklepu działającego pod szyldem Poundworld lub Poundworld Plus, gdzie będzie można otrzymać zwrot pieniędzy lub wymienić wadliwy produkt na nowy.
wtorek, 07 marca 2017 11:01
 Czytaj poprzedni artykuł:
Brytyjskie władze będą musiały zarejestrować 3,2 mln imigrantów z Unii Europejskiej
  Czytaj następny artykuł:
Ewakuacja w Tesco, w toalecie znaleziono martwego mężczyznę