Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Rumun zgwałcił kobietę kilkanaście dni po przybyciu do Wielkiej Brytanii
Rumun zgwałcił kobietę kilkanaście dni po przybyciu do Wielkiej Brytanii
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Rumuński imigrant brutalnie pobił i zgwałcił kobietę zaledwie jedenaście dni po przyjeździe do Wielkiej Brytanii. Wcześniej w swojej ojczyźnie odsiadywał wyrok w więzieniu.

25-letni Florin Moraru uciekł z rodzinnego kraju, gdy tamtejsi sędziowie zdecydowali o jego warunkowym zwolnieniu z odbywania kary za atak na kobietę, do którego doszło podczas rabunku.

Niecałe dwa tygodnie po przybyciu do UK, 1 stycznia rano, Moraru napadł na młodą kobietę, która w klubie nocnym odrzuciła jego zaloty. Mężczyzna podążył za nią i zaatakował na kościelnym dziedzińcu. Najpierw uderzył ją pięścią w twarz, a gdy ofiara upadła na ziemię, kontynuował bicie aż przestała krzyczeć i opierać się. Wtedy ją zgwałcił – donosi Daily Mail.

25-latek został schwytany przez policję i postawiony przed sądem. Usłyszał wyrok dziesięciu lat i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. Jego sprawa przyczyniła się do ponownego nawoływania o wprowadzenie surowszych ograniczeń dla zagranicznych przestępców wjeżdżających do Wielkiej Brytanii.
sobota, 22 kwietnia 2017 06:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Przewodniczący Izby Reprezentantów: Podzielamy obawy Polski związane z agresywną postawą Rosji
  Czytaj następny artykuł:
Debenhams planuje zamknięcie jedenastu magazynów