Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Islamski kaznodzieja skazany za wspieranie tzw. Państwa Islamskiego wyszedł na wolność
piątek, 19 października 2018 08:58
Islamski kaznodzieja skazany za wspieranie tzw. Państwa Islamskiego wyszedł na wolnośćAnjem Choudary zwany „kaznodzieją nienawiści” został dziś rano zwolniony z więzienia.
Dodaj komentarz
 
Szczyt bez ustaleń. Przywódcy unijni po rozmowach ws. brexitu poszli na piwo
piątek, 19 października 2018 08:43
Szczyt bez ustaleń. Przywódcy unijni po rozmowach ws. brexitu poszli na piwoPrzywódcy państw członkowskich zebrali się w Brukseli na szczycie Rady Europejskiej, podczas której dyskutowane będą warianty brexitu.
Dodaj komentarz
 
Wybuch w polskim sklepie w Leicester – zrobili to w celu wyłudzenia odszkodowania
czwartek, 18 października 2018 15:41
Wybuch w polskim sklepie w Leicester – zrobili to w celu wyłudzenia odszkodowaniaTrzech mężczyzn oskarżonych o zamordowanie pięciu osób, usłyszało nowy zarzut oszustwa w celu wyłudzenia odszkodowania.
Dodaj komentarz
 
Lidl odmówił sprzedaży alkoholu rodzicom bo byli w sklepie z nastoletnimi córkami
czwartek, 18 października 2018 10:03
Lidl odmówił sprzedaży alkoholu rodzicom bo byli w sklepie  z nastoletnimi córkamiJackie Chandler z Denmead była w sklepie Lidl w Waterlooville w Hampshire wraz ze swoim mężem Garym i dwiema nastoletnimi córkami, z 14-letnią Ella-May i 11-letnią Rosą-May.
Dodaj komentarz
 
Brexit: Pierwszy dzień szczytu bez porozumienia. Szczyt UE w listopadzie niepewny
czwartek, 18 października 2018 07:45
Brexit: Pierwszy dzień szczytu bez porozumienia. Szczyt UE w listopadzie niepewnyW pierwszy dzień szczytu UE w Brukseli liderzy 27 unijnych państw dyskutowali na temat brexitu. Rozmowy zakończyły się bez konkretnych rezultatów.
Dodaj komentarz
 
Unia Europejska rozważa przedłużenie okresu przejściowego po Brexicie
środa, 17 października 2018 13:12
Unia Europejska rozważa przedłużenie okresu przejściowego po BrexicieBrytyjskie media informują że Unia Europejska i Wielka Brytania rozważają możliwość przedłużenia 21-miesięcznego okresu przejściowego po wyjściu UK z Unii.
Dodaj komentarz
 
Byłem niewolnikiem w Anglii. Wstrząsające wyznanie ofiary współczesnego niewolnictwa
środa, 17 października 2018 12:42
Byłem niewolnikiem w Anglii. Wstrząsające wyznanie ofiary współczesnego niewolnictwa Mężczyzna przez okres prawie dwóch lat był nieludzko traktowany więziony i wykorzystywany w Wielkiej Brytanii. Jego relacja jest wstrząsająca.
Dodaj komentarz
 
Theresa May: Umowa z Unią Europejską jest możliwa do osiągnięcia
środa, 17 października 2018 07:35
Theresa May: Umowa z Unią Europejską jest możliwa do osiągnięciaNadal uważam, że wynegocjowanie umowy będzie najlepszym rozwiązaniem dla Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 
Pierwszy śnieg w UK spadnie już pod koniec października?
wtorek, 16 października 2018 14:32
Pierwszy śnieg w UK spadnie już pod koniec października?Już pod koniec października w Wielkiej Brytanii ma spaść pierwszy śnieg, według niektórych meteorologów będą do duże opady śniegu.
Dodaj komentarz
 
Trzy osoby zginęły w wypadku na M40 – samochód jechał pod prąd
wtorek, 16 października 2018 13:29
Trzy osoby zginęły w wypadku na M40 – samochód jechał pod prądTrzy osoby zginęły w wypadku spowodowanym przez kierowcę samochodu jadącego autostradą M40 pod prąd.
Dodaj komentarz
 
Polak, skazany za spowodowanie śmierci przez nieostrożną jazdę
wtorek, 16 października 2018 11:23
Polak, skazany za spowodowanie śmierci przez nieostrożną jazdęPolak, który kierując ciężarówką zabił człowieka został skazany na więzienie.
Dodaj komentarz
 
Pasażerowie zablokowali deportację Somalijczyka - nie wiedzieli, że bronią gwałciciela
wtorek, 16 października 2018 09:55
Pasażerowie zablokowali deportację Somalijczyka - nie wiedzieli, że bronią gwałciciela29-letni Somalijczyk Yaqub Ahmed, który obecnie przebywa w ośrodku dla uchodźców, miał być deportowany z Wielkiej Brytanii z powodu przerażających zbrodni, których dokonał.
Dodaj komentarz
 
Brexit bez porozumienia bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiek
wtorek, 16 października 2018 07:48
Brexit bez porozumienia bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiekMusimy przygotować Unię Europejską na scenariusz brexitu bez umowy, który jest bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiek – napisał w poniedziałkowym liście do unijnych liderów szef Rady Europejskiej Donald Tusk
Dodaj komentarz
 
Brak porozumienia w sprawie Brexitu przed szczytem unijnym
poniedziałek, 15 października 2018 14:17
Brak porozumienia w sprawie Brexitu przed szczytem unijnymUnijny negocjator ds. wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej poinformował że ciągle nie ma zgody co do warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 
Księżna i książę Sussex spodziewają się pierwszego dziecka
poniedziałek, 15 października 2018 10:24
Księżna i książę Sussex spodziewają się pierwszego dzieckaKolejne królewskie dziecko jest w drodze! Księżna i książę Sussex spodziewają się pierwszego potomka.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 296