Dojazd z Luton do Birmingham

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

Nie wybranoPostNapisane przez zbycho » 27 kwi 2006, 15:09 Dojazd z Luton do Birmingham

Hej za 4 tygodnie przyjezdzam do anglii.
Poniewaz lece do luton chcialbym sie dowiedziec jak moge dojechac z luton do birmingham?
z góry dziekuje za odpowiedz

zbycho
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2006, 15:05
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez amerigo » 28 kwi 2006, 23:24 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

http://www.nationalexpress.com/

Tak chyba najlatwiej. Bezposrednio z lotniska na Digbeth Coach Station.

amerigo
 
 

Nie wybranoPostNapisane przez zbycho » 30 kwi 2006, 12:36 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

amerigo napisał(a):http://www.nationalexpress.com/

Tak chyba najlatwiej. Bezposrednio z lotniska na Digbeth Coach Station.


Dzieki wielkie za odpowiedz
PoZdro

zbycho
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2006, 15:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 23 maja 2006, 22:39 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

hello :)
jak juz miniesz terminal i wyjdziesz to niemalze na przeciwko masz punkt
nationalexpress tam kupuisz bilet do Birmingham (mowie tu o lotnisku w Luton)
jakies 2 i pol godziny i powinienes byc na Digbeth Coach Station w Bham.
Powodzenia!!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Miguel » 22 sie 2006, 18:28 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

A kursują z Birmingham do Luton jakieś busy? Ja chcę jechać w poniedziałek, 5 marca i na National Express jest chyba jakaś zmiana rozkładu, bo przejazdy dzień wcześniej można rezerwować bez problemu, a 5.03 już nie...

Miguel
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 sie 2006, 13:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 22 sie 2006, 18:33 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

Autobusy jezdza nie przejmuj się;)
Oni poprostu maja rozkład tylko do 5 marca:)
poczekaj aż uaktualnią rozklad.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez 1234Kamila » 21 paź 2015, 15:23 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

Temat dość stary, a moje pytanie jest odwrotne. Jak sie dostane z Bham na lotnisko do Luton? Patrzyłam na busy jednak nie wiem czy nie bedzie problemu z bagażem (piszą ze do 20 kg) ja zabieram ze sobą wiecej rzeczy i moja walizka na pewno przekracza i wage i wymiary. Ktoś coś poleca? Może ktoś sie wybiera do Luton 3/11/15?

1234Kamila
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 sie 2015, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 21 paź 2015, 18:07 Re: Dojazd z Luton do Birmingham

Zawsze jadę autokarem, nigdy nie mam problemu z bagażem, te autobusy mają bagażniki gotowe do przewiezienia sześciu położonych na boku koni i jeszcze fortepianu i zwykle prawie całkiem puste.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI