Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Maleje przewaga partii Theresy May
poniedziałek, 22 maja 2017 12:22
Maleje przewaga partii Theresy MayWedług najnowszych sondażów przewaga partii Theresy May znacząco spadła.
Dodaj komentarz
 
Birmingham świętuje siedemdziesięciolecie polskiej obecności w mieście
poniedziałek, 22 maja 2017 10:02
Birmingham świętuje siedemdziesięciolecie polskiej obecności w mieścieBirmingham postanowiło uświetnić siedemdziesięciolecie obecności polskich imigrantów w tym mieście. W ramach projektu wspartego pochodzącą z Heritage Lottery Fund kwotą 10 tys. funtów zebrano i zdigitalizowano zdjęcia dokumentujące życie Polaków w stolicy West Midlands. Zrobiono to, by zachować pamiątkę dla przyszłych pokoleń.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna ugodzony nożem w klubie nocnym w Birmingham
poniedziałek, 22 maja 2017 07:52
Mężczyzna ugodzony nożem w klubie nocnym w BirminghamPolicja wszczęła śledztwo po tym, jak mężczyzna został ugodzony nożem w nocnym klubie w centrum miasta.
Dodaj komentarz
 
Brytyjskie szkoły powinny dostosować się do ramadanu
poniedziałek, 22 maja 2017 07:36
Brytyjskie szkoły powinny dostosować się do ramadanuBrytyjskie szkoły zostały poinformowane o tym, aby zmienić godziny zajęć powtórkowych oraz przenieść wydarzenia sportowe. Wszystko po to, by dostosować się do potrzeb muzułmańskich uczniów poszczących podczas ramadanu.
Komentarze (1)
 
Theresa May chce odebrać darmowy lunch w szkole dla prawie 900 tys. dzieci
poniedziałek, 22 maja 2017 07:06
Theresa May chce odebrać darmowy lunch w szkole dla prawie 900 tys. dzieciOkoło 900 tys. dzieci pochodzących z rodzin mających problemy finansowe utraci prawo do darmowego lunchu w szkole – wynika z postulatu zawartego w manifeście programowym Partii Konserwatywnej.
Dodaj komentarz
 
Mąż poszukiwanej Polki aresztowany w związku z jej zaginięciem
poniedziałek, 22 maja 2017 06:37
Mąż poszukiwanej Polki aresztowany w związku z jej zaginięciemDwóch mężczyzn aresztowanych w związku z tajemniczym zniknięciem polskiej prawniczki usłyszało zarzuty. Kobieta zaginęła bez śladu trzy tygodnie temu.
Dodaj komentarz
 
Władze Highgate School chcą zezwolić uczniom płci męskiej na noszenie spódnic
sobota, 20 maja 2017 07:24
Władze Highgate School chcą zezwolić uczniom płci męskiej na noszenie spódnicWładze prywatnej szkoły z północnego Londynu rozważają zezwolenie chłopcom na noszenie mundurków w postaci spódniczek.
Komentarze (3)
 
May planuje zmienić w prawie pojęcia „uchodźca” i „azyl”, by zmniejszyć liczbę ich przyznawania
sobota, 20 maja 2017 06:28
May planuje zmienić w prawie pojęcia „uchodźca” i „azyl”, by zmniejszyć liczbę ich przyznawaniaPremier Theresa May chce zmienić międzynarodowe, prawne definicje pojęć „azyl” oraz „status uchodźcy”, aby dzięki temu zmniejszyć liczbę wniosków o przyznanie tego statusu otrzymywanych przez brytyjskie władze – ujawniono w manifeście programowym Partii Konserwatywnej.
Komentarze (3)
 
Torysi chcą, by firmy zatrudniające imigrantów ponosiły większe koszty
piątek, 19 maja 2017 11:50
Torysi chcą, by firmy zatrudniające imigrantów ponosiły większe kosztyPartia Konserwatystów ma zamiar ogłosić zmianę, w ramach której przedsiębiorstwa zatrudniające imigrantów będą ponosić wyższe koszty.
Komentarze (1)
 
22-latek ranny w ramię w trakcie strzelaniny w Sparkbrook
piątek, 19 maja 2017 11:44
22-latek ranny w ramię w trakcie strzelaniny w SparkbrookW związku ze strzelaniną, w której ranny został 22-letni mężczyzna zamknięto Stratford Road w Sparkbrook.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 755