bham.pl Wiadomości
employer
Brytyjczycy powinni uczyć się polskiego oraz urdu – uważa profesor z Cambridge
środa, 18 stycznia 2017 08:29
Brytyjczycy powinni uczyć się polskiego oraz urdu – uważa profesor z CambridgeBrytyjczycy powinni uczyć się polskiego i urdu, aby być bardziej gościnni wobec imigrantów – uważa profesor z uniwersytetu w Cambridge.
Dodaj komentarz
 
Nowe radary na pasach dla autobusów
środa, 18 stycznia 2017 08:01
Nowe radary na pasach dla autobusówNa buspasach znajdujących się na trzech ruchliwych drogach w Birmingham zainstalowanych zostanie dziesięć radarów. Radni liczą na to, że dzięki temu zbiorą z mandatów 3 mln funtów.
Dodaj komentarz
 
Członek włoskiej mafii poszukiwany listem gończym mieszkał w Krakowie
środa, 18 stycznia 2017 06:48
Członek włoskiej mafii poszukiwany listem gończym mieszkał w KrakowieLuigi B., członek włoskiej Camorry, poszukiwany od 2013 roku Europejskim Nakazem Aresztowania został zatrzymany przez policjantów CBŚP w jednej z krakowskich pizzerii. Włoski wymiar sprawiedliwości zarzuca mu m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariuszom CBŚP podczas zatrzymania towarzyszyli włoscy carabinieri.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna zaatakowany w salonie fryzjerskim w Handsworth
środa, 18 stycznia 2017 06:40
Mężczyzna zaatakowany w salonie fryzjerskim w HandsworthPięć osób, w tym dwóch nastolatków stanęło przed sądem w związku z atakiem na mężczyznę, do którego doszło w salonie fryzjerskim w Birmingham. Ofiara została pchnięta ostrym narzędziem.
Dodaj komentarz
 
Przemówienie Theresy May - Wielka Brytania wyjdzie z unijnego rynku
wtorek, 17 stycznia 2017 13:19
Przemówienie Theresy May - Wielka Brytania wyjdzie z unijnego rynkuBrytyjska premier Theresa May przedstawiła plan negocjacyjny swojego rządu przed formalnym rozpoczęciem negocjacji w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 
Tesco oskarżone o rasizm, bo pracownicy nie uznali polskiego paszportu okazanego przez klienta
wtorek, 17 stycznia 2017 12:33
Tesco oskarżone o rasizm, bo pracownicy nie uznali polskiego paszportu okazanego przez klientaPracownicy Tesco zostali oskarżeni o dyskryminację, ponieważ odmówili sprzedaży piwa 19-letniemu Polakowi, który, aby potwierdzić swój wiek pokazał polski paszport.
Dodaj komentarz
 
Pożar w salonie samochodowym w Small Heath
wtorek, 17 stycznia 2017 10:57
Pożar w salonie samochodowym w Small HeathPolicja aresztowała 33-letniego mężczyznę podejrzewanego o podłożenie ognia w salonie Citroena w Small Heath.
Dodaj komentarz
 
Czterech mężczyzn oskarżonych o zamordowanie 41-letniego Polaka w Newport
wtorek, 17 stycznia 2017 07:16
Czterech mężczyzn oskarżonych o zamordowanie 41-letniego Polaka w NewportCztery osoby zostały oskarżone o zamordowanie Polaka. Nieprzytomnego mężczyznę znaleziono na jednej z ulic w walijskim Newport.
Dodaj komentarz
 
Liczba imigrantów, którzy otrzymali azyl w UK ze względu na swoją seksualność wzrosła o 450 proc.
wtorek, 17 stycznia 2017 06:57
Liczba imigrantów, którzy otrzymali azyl w UK ze względu na swoją seksualność wzrosła o 450 proc.Setki imigrantów otrzymało azyl w Wielkiej Brytanii ze względu na swoją orientację seksualną – pokazują nowe dane.
Dodaj komentarz
 
Brytyjskie społeczeństwo podzielone ws. Brexitu. Dziś wystąpienie premier T. May
wtorek, 17 stycznia 2017 06:27
Brytyjskie społeczeństwo podzielone ws. Brexitu. Dziś wystąpienie premier T. MayMieszkańcy Wielkiej Brytanii z niecierpliwością oczekują na dzisiejsze wystąpienie premier Theresy May. W swoim przemówieniu ma się ona odnieść do sposobu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 695

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana