Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Muzułmanie w Birmingham protestowali przeciwko atakom terrorystycznym
niedziela, 26 marca 2017 21:46
Muzułmanie w Birmingham protestowali przeciwko atakom terrorystycznymW sobotę w Birmingham muzułmańscy przywódcy religijni zorganizowali pokojowy protest przeciwko atakom terrorystycznym – motywem był atak, do którego doszło w środę w Westminster.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna ugodzony nożem w Handsworth
niedziela, 26 marca 2017 20:57
Mężczyzna ugodzony nożem w HandsworthW niedziele rano na jednej z ulic w Handsworth doszło do ataku, w którym 36-letni mężczyzna został ugodzony nożem.
Dodaj komentarz
 
Coraz więcej zamykanych sklepów w West Midlands
sobota, 25 marca 2017 08:01
Coraz więcej zamykanych sklepów w West MidlandsW West Midlands najgorzej jest w Walsall, w którym odsetek pustych powierzchni wynosi 22,8 proc. West Bromwich ma drugą największą w regonie liczbę pustych powierzchni sklepowych – wynika z najnowszych danych.
Dodaj komentarz
 
'English people only' – samochód na sprzedaż tylko dla Anglików
piątek, 24 marca 2017 14:20
'English people only' – samochód na sprzedaż tylko dla AnglikówJeden z mieszkańców Hull zamieścił na facebokowej grupie ogłoszenie o sprzedaży samochodu. Podkreślił, że oferta jest skierowana jedynie do Anglików. Wpis został usunięty przez pracowników portalu społecznościowego.
Komentarze (1)
 
Sieć sklepów Brantano zmaga się z problemami finansowymi – pracę może stracić 1,1 tys. osób
piątek, 24 marca 2017 08:22
Sieć sklepów Brantano zmaga się z problemami finansowymi – pracę może stracić 1,1 tys. osóbSieć sklepów obuwniczych Brantano z powodu problemów finansowych dostała się pod zarząd sądowy. Zagrożonych utratą pracy jest prawie 1,1 tys. osób.
Dodaj komentarz
 
Terrorysta z Londynu był muzułmańskim konwertytą i mieszkał w Birmingham
piątek, 24 marca 2017 07:26
Terrorysta z Londynu był muzułmańskim konwertytą i mieszkał w BirminghamZamachowiec z Londynu – Khalid Masood – to muzułmański konwertyta. Mężczyzna był nauczycielem języka angielskiego w Birmingham. Był również dobrze znany policji, ponieważ w przeszłości popełnił wiele przestępstw.
Dodaj komentarz
 
Zmarła kolejna osoba ranna w zamachu w Londynie
piątek, 24 marca 2017 07:14
Zmarła kolejna osoba ranna w zamachu w LondynieWczoraj wieczorem liczba ofiar śmiertelnych zamachu w brytyjskiej stolicy wzrosła do czterech.
Dodaj komentarz
 
J. Kaczyński: Z Theresą May rozmawialiśmy o przyszłości Polaków w W. Brytanii
piątek, 24 marca 2017 06:47
J. Kaczyński: Z Theresą May rozmawialiśmy o przyszłości Polaków w W. Brytanii- Rozmawialiśmy o przyszłości Polaków w W. Brytanii - mówił Jarosław Kaczyński po spotkaniu z brytyjską szefową rządu. Prezes PiS dodał, że "w pierwszej fazie negocjacji W. Brytania będzie chciała pozytywnie załatwić te sprawy".
Dodaj komentarz
 
Samochód wykorzystany przez terrorystę został wypożyczony w Solihull
czwartek, 23 marca 2017 12:10
Samochód wykorzystany przez terrorystę został wypożyczony w SolihullPotwierdzono oficjalnie, że samochód Hyundai z napędem 4x4, który został wykorzystany wczoraj przez zamachowca z Londynu był wypożyczony z oddziału Enterprise w West Midlands.
Dodaj komentarz
 
Polska nie podpisze Deklaracji Rzymskiej, jeżeli nie zostaną spełnione jej oczekiwania
czwartek, 23 marca 2017 11:49
Polska nie podpisze Deklaracji Rzymskiej, jeżeli nie zostaną spełnione jej oczekiwaniaBeata Szydło zapowiedziała, że jeżeli w Deklaracji Rzymskiej nie zostaną zawarte priorytetowe dla Polski sprawy, to nie podpisze tego dokumentu. O tym, że do takiej sytuacji może dojść, informował wcześniej wiceszef MSZ Konrad Szymański.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 729