Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
20 przyczep kempingowych zalegało na parkingu szkolnym zakłócając jej pracę
poniedziałek, 27 lutego 2017 13:41
20 przyczep kempingowych zalegało na parkingu szkolnym zakłócając jej pracęPodróżnicy, którzy nielegalnie rozgościli się ze swoimi przyczepami kempingowymi na parkingu jednej ze szkół w Birmingham zakłócili normalny tok funkcjonowania placówki. Dzieciom zalecono pozostanie w domach, dopóki sytuacja nie zostanie opanowana.
Dodaj komentarz
 
Nastolatek zrobił listę uczniów, których chce zabić i uzbrojony groził im w Warwickshire College
poniedziałek, 27 lutego 2017 11:12
Nastolatek zrobił listę uczniów, których chce zabić i uzbrojony groził im w Warwickshire CollegeNastolatek stworzył listę osób, które chce zabić, a następnie uzbrojony w bagnet udał się do jednej ze szkół w Midlands i przyłożył broń do szyi ucznia.
Dodaj komentarz
 
GP nie przyjęła dziecka, bo spóźniła się na wizytę – dziewczynka po kilku godzinach zmarła
poniedziałek, 27 lutego 2017 07:26
GP nie przyjęła dziecka, bo spóźniła się na wizytę – dziewczynka po kilku godzinach zmarłaPięcioletnia dziewczynka, którą lekarka odprawiła do domu, ponieważ o kilka minut spóźniła się na swoją wizytę, zmarła w wyniku ataku astmy.
Dodaj komentarz
 
17-latka potrącona na chodniku – policja apeluje do świadków i sprawcy
poniedziałek, 27 lutego 2017 06:59
17-latka potrącona na chodniku – policja apeluje do świadków i sprawcyPolicja z Birmingham opublikowała nagranie z wypadku, który miał miejsce pod koniec stycznia. Sprawca zbiegł, a poszkodowana trafiła do szpitala.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna uzbrojony w siekierę zatrzymany przy centrum handlowym Bullring
poniedziałek, 27 lutego 2017 06:45
Mężczyzna uzbrojony w siekierę zatrzymany przy centrum handlowym BullringUzbrojony w siekierę mężczyzna, którego policjanci ścigali po centrum Birmingham został skazany na więzienie.
Dodaj komentarz
 
Podwozie samolotu pasażerskiego zapadło się podczas lądowania w Amsterdamie
sobota, 25 lutego 2017 07:55
Podwozie samolotu pasażerskiego zapadło się podczas lądowania w AmsterdamiePodwozie samolotu pasażerskiego linii Flybe zapadło się podczas lądowania na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Przyziemienie odbyło się w bardzo trudnych warunkach z powodu silnego wiatru. Maszyna leciała z Edynburga.
Dodaj komentarz
 
"Paryż nie jest już Paryżem". D. Trump broni swojej polityki imigracyjnej
sobota, 25 lutego 2017 19:34
Donald Trump na dorocznej konferencji konserwatystów ponownie bronił polityki migracyjnej, realizowanej przez Biały Dom. Amerykański prezydent, tłumacząc wprowadzane ograniczenia powoływał się na Europę i nawoływał do wyciągnięcia wniosków, z zamachów jakie miały miejsce na Starym Kontynencie.
Dodaj komentarz
 
Wjechał w przechodniów samochodem, a potem atakował innych nożem
sobota, 25 lutego 2017 19:26
Wjechał w przechodniów samochodem, a potem atakował innych nożemNieznany sprawca wjechał w grupę ludzi przed galerią handlową w centrum Heidelbergu. Trzy osoby zostały ranne. Sprawca, który zbiegł z nożem w ręku, został postrzelony przez policję. Ciężko ranny, trafił do szpitala.
Dodaj komentarz
 
Imigrantki z Europy Wschodniej przyjeżdżają specjalnie do UK, by urodzić i wnioskować o zasiłki
sobota, 25 lutego 2017 08:26
Imigrantki z Europy Wschodniej przyjeżdżają specjalnie do UK, by urodzić i wnioskować o zasiłkiCiężarne obywatelki krajów Europy Wschodniej przybywają do Wielkiej Brytanii, by urodzić dziecko na Wyspach i móc starać się o zasiłek child benefit – uważa jeden z czołowych lekarzy.
Komentarze (2)
 
Odnaleziony Polak potrzebuje pomocy!
sobota, 25 lutego 2017 08:20
Odnaleziony Polak potrzebuje pomocy!W styczniu, Krzysztof Przemysław Zieliński wracając z pracy został dotkliwie pobity i okradziony. Zabrano mu 1.500 funtów i dokumenty. Po miesiącu poszukiwań odnalazł się w szpitalu w Leicester.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 715

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?