Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Grypa australijska nie daje za wygraną - w Birmingham rośnie liczba zachorowań
sobota, 20 stycznia 2018 11:22
Grypa australijska nie daje za wygraną - w Birmingham rośnie liczba zachorowańGrypa australijska przyczyniła się do śmierci 93 osób - 85 w Anglii i 8 w Szkocji.
Dodaj komentarz
 
Wyciek gazu przyczyną zamknięcia ruchliwej drogi w Sutton Coldfield
piątek, 19 stycznia 2018 10:30
Wyciek gazu przyczyną zamknięcia ruchliwej drogi w Sutton ColdfieldJedna z głównych dróg w Sutton Coldfield została tymczasowo zamknięta ze względu na awarię gazociągu.
Dodaj komentarz
 
19-latek dźgnięty nożem we wtorek, kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt
piątek, 19 stycznia 2018 09:04
19-latek dźgnięty nożem we wtorek,  kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt19-latek dźgnięty nożem we wtorek, kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt
Dodaj komentarz
 
Historyczny dzień w parlamencie - pierwsza muzułmańska minister przemawiała w Izbie Gmin
piątek, 19 stycznia 2018 08:58
Historyczny dzień w parlamencie - pierwsza muzułmańska minister przemawiała w Izbie GminUrodzona w Birmingham kobieta przeszła do historii. Jako pierwsza muzułmanka przemawiała w roli ministra przed posłami w Izbie Gmin.
Komentarze (2)
 
„Umierał powoli na moich oczach” - zrozpaczona Polka opowiada o śmierci swojego dziecka
piątek, 19 stycznia 2018 08:05
Fot: Simon LennonPięciodniowe dziecko zmarło w szpitalu w Coventry, ponieważ lekarze nie zauważyli u niego objawów sepsy.
Komentarze (1)
 
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?
czwartek, 18 stycznia 2018 14:47
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?300 milionów funtów - tyle według szacunków brytyjskie banki muszą oddać Polakom, którym przez lata bezprawnie zakładały płatne rachunki bankowe. O odszkodowanie może ubiegać się każdy, kto posiada płatny rachunek bankowy, czyli tzw. packaged bank account.
Dodaj komentarz
 
Powołano pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością
czwartek, 18 stycznia 2018 21:09
Powołano pełnomocnika rządu ds. walki z samotnościąWczoraj Theresa May powołała wiceminister ds. cyfrowych, kultury, mediów i sportu Tracey Crouch na stanowisko pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością.
Komentarze (1)
 
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”
czwartek, 18 stycznia 2018 20:33
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”26-letni James Brindley rozmawiał ze swoją dziewczyną przez telefon. Chwilę po tym, jak się pożegnali, napisał do niej swoją ostatnią wiadomość „Dźgnięto mnie nożem. Dzwonię na pogotowie”.
Dodaj komentarz
 
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek
czwartek, 18 stycznia 2018 13:25
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentekLekarz z Dudley został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na cztery pacjentki.
Komentarze (1)
 
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznych
czwartek, 18 stycznia 2018 10:30
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznychW tym tygodniu premier Theresa May zobowiąże się do przekazania dodatkowych dziesiątków milionów funtów na wzmocnienie brytyjskich kontroli granicznych we Francji.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 862