Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
W ciągu pięciu lat ponad 2,5 tys. produktów „skurczyło się”
wtorek, 25 lipca 2017 07:27
W ciągu pięciu lat ponad 2,5 tys. produktów „skurczyło się”Brytyjski urząd statystyczny ogłosił, że w ciągu ostatnich pięciu lat, aż 2,5 tys. produktów oferowanych w sklepach zmniejszyło się pomimo utrzymania tej samej ceny.
Dodaj komentarz
 
Rząd wprowadzi przymusową rejestrację dronów
wtorek, 25 lipca 2017 07:05
Rząd wprowadzi przymusową rejestrację dronówRząd Wielkiej Brytanii planuje wprowadzić przymusową rejestrację dronów, które ważą więcej niż 250 gramów. Rejestracji będzie trzeba dokonać w Departamencie Transportu. Dodatkowo właściciele tych dronów będą musieli wypełnić specjalny test dotyczący bezpieczeństwa.
Dodaj komentarz
 
Gangi z Birmingham przejmują domy bezbronnych ludzi i handlują w nich narkotykami
wtorek, 25 lipca 2017 06:47
Gangi z Birmingham przejmują domy bezbronnych ludzi i handlują w nich narkotykamiPolicja ujawniła, że przestępcy z Birmingham opracowali nowy sposób działania - wykorzystują domy bezbronnych osób, z którymi wcześniej się zaprzyjaźnili, do handlowania narkotykami. Funkcjonariusze coraz bardziej obawiają się, że nowy trend doprowadzi w końcu do morderstwa.
Dodaj komentarz
 
Prawie 40 proc. brytyjskich nastolatków spędza w internecie sześć godzin dziennie
poniedziałek, 24 lipca 2017 11:15
Prawie 40 proc. brytyjskich nastolatków spędza w internecie sześć godzin dzienniePonad jedna trzecia brytyjskich 15-latków jest określana, jako „ekstremalni użytkownicy internetu”. Oznacza to, że korzystają z sieci co najmniej przez sześć godzin dziennie. To więcej niż ich rówieśnicy z 34 krajów członkowskich OECD z wyjątkiem Chile.
Dodaj komentarz
 
Złodzieje ukradli Audi RS6 z jego właścicielką i jej dzieckiem w środku
poniedziałek, 24 lipca 2017 10:56
Złodzieje ukradli Audi RS6 z jego właścicielką i jej dzieckiem w środkuMatka z dzieckiem zostali uprowadzeni przez złodziei samochodów chcących ukraść sportowe Audi, którym poruszała się kobieta.
Dodaj komentarz
 
Prezydent Duda zawetował ustawę o SN i KRS
poniedziałek, 24 lipca 2017 10:10
Prezydent Duda zawetował ustawę o SN i KRS"Zdecydowałem, że zwrócę z powrotem Sejmowi, czyli zawetuję ustawę o Sądzie Najwyższym, jak również o KRS, albowiem Sejm doprowadził do tego, że są one ze sobą powiązane" - oświadczył prezydent Andrzej Duda odnosząc się do ustaw reformujących sądownictwo, w tym ustawy o Sądzie Najwyższym.
Dodaj komentarz
 
Policja aresztowała setki osób zakłócających spokój na lotnisku w Birmingham
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:30
Policja aresztowała setki osób zakłócających spokój na lotnisku w BirminghamZakłócający spokój pasażerowie powodują chaos na lotnisku w Birmingham. W ciągu zaledwie trzech lat doszło do kilkuset aresztowań.
Dodaj komentarz
 
Robaki opanowały gnijące odpady nieodebrane przez strajkujących śmieciarzy z Birmingham
poniedziałek, 24 lipca 2017 07:44
Robaki opanowały gnijące odpady nieodebrane przez strajkujących śmieciarzy z BirminghamMieszkańcy pokazują zdjęcia i nagrania przestawiające robaki, które opanowały worki z gnijącymi śmieciami ustawione na poboczu jednej z ulic w stolicy West Midlands. Jest to konsekwencja prowadzonego przez śmieciarzy strajku, który trwa już od ponad trzech tygodni.
Dodaj komentarz
 
W West Midlands popełnianych jest kilkaset brutalnych przestępstw dziennie
poniedziałek, 24 lipca 2017 07:05
W West Midlands popełnianych jest kilkaset brutalnych przestępstw dziennieW regionie West Midlands każdego dnia popełnianych jest ponad trzysta brutalnych przestępstw.
Dodaj komentarz
 
Chciał otworzyć wyjście awaryjne podczas lotu samolotu z Polski do Londynu
poniedziałek, 24 lipca 2017 06:32
Chciał otworzyć wyjście awaryjne podczas lotu samolotu z Polski do LondynuPodczas sobotniego lotu samolotu z Katowic do Luton jeden z pasażerów próbował otworzyć drzwi awaryjne w trakcie lotu. 20-latka powstrzymali pasażerowie i załoga.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 788