Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Sainsbury’s prosi o zwrot 13 produktów
wtorek, 27 czerwca 2017 10:34
Sainsbury’s prosi o zwrot 13 produktówSainsbury’s prosi o zwrot 13 różnych past kanapkowych, mogą one powodować zatrucie pokarmowe.
Dodaj komentarz
 
Podczas szkolnej wycieczki policjanci uczyli dzieci jak strzelać do terrorystów
wtorek, 27 czerwca 2017 10:10
Podczas szkolnej wycieczki policjanci uczyli dzieci jak strzelać do terrorystówDzieci uczestniczące w szkolnej wycieczce w centrum szkolenia policji, otrzymały pistolety-zabawki i udawały, że strzelają z nich do terrorystów.
Dodaj komentarz
 
Agresywny Brytyjczyk zaatakował polskiego kierowcę i zdemolował autobus
wtorek, 27 czerwca 2017 08:20
Agresywny Brytyjczyk zaatakował polskiego kierowcę i zdemolował autobusBrytyjczyk zaatakował polskiego kierowcę autobusu w Londynie. Polak zwrócił mu uwagę, że nie kupił biletu na przejazd, wtedy mężczyzna wpadł w furię, zaczął go wyzywać i demolować autobus.
Komentarze (1)
 
Po Brexicie imigranci z UE będą musieli wykazać odpowiednie zarobki, aby sprowadzić rodzinę
wtorek, 27 czerwca 2017 07:13
Po Brexicie imigranci z UE będą musieli wykazać odpowiednie zarobki, aby sprowadzić rodzinęTheresa May ujawniła wczoraj, że po Brexicie zmieni się sposób przyjmowania do UK krewnych obywateli krajów unijnych pracujących w Wielkiej Brytanii. Wprowadzone zostanie kryterium dochodowe, a członkowie rodzin będą musieli też zdawać specjalne, trudne egzaminy.
Dodaj komentarz
 
Polacy będą musieli ubiegać się o „status osiedlonych”
wtorek, 27 czerwca 2017 07:00
Polacy będą musieli ubiegać się o „status osiedlonych”Wszyscy rezydenci UE, którzy kwalifikują się do statusu osiedlenia, będą musieli zarejestrować się w nowym systemie internetowym Home Office. Dotyczy to także osób, które uzyskały tzw. stałą rezydenturę.
Dodaj komentarz
 
Roboty drogowe na Aston Expressway i Spaghetti Junction - trasa zamknięta na 7 weekendów
wtorek, 27 czerwca 2017 06:37
Roboty drogowe na Aston Expressway i Spaghetti Junction - trasa zamknięta na 7 weekendówKierowcy z Birmingham muszą się przygotować na kolejne utrudnienia w poruszaniu się po mieście. Tym razem będą one spowodowane robotami drogowymi na Spaghetti Junction oraz Aston Expressway, które będą zamknięte przez siedem kolejnych weekendów.
Dodaj komentarz
 
Propozycje Theresy May dla imigrantów z Unii Europejskiej
poniedziałek, 26 czerwca 2017 15:39
Propozycje Theresy May dla imigrantów z Unii EuropejskiejDzisiaj Theresa May przedstawiła przed brytyjską Izbą Gmin pomysły rządu dla migrantów przebywających w Wielkiej Brytanii po brexicie.
Komentarze (1)
 
Theresa May chce, by po brexicie deportowano tysiące kryminalistów z UE
poniedziałek, 26 czerwca 2017 11:19
Theresa May chce, by po brexicie deportowano tysiące kryminalistów z UEW niedzielę sekretarz ds. brexitu David Davies poinformował, że imigranci z Unii Europejskiej zamieszkujący Wielką Brytanię będą mieli takie same prawa, jak obywatele brytyjscy, chyba, że popełnili przestępstwo.
Dodaj komentarz
 
Gospodarka w Birmingham spowalnia bardziej niż w prawie każdym innym miejscu w Europie
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:53
Gospodarka w Birmingham spowalnia bardziej niż w prawie każdym innym miejscu w EuropieGospodarka w Birmingham spowalnia. W ciągu ostatnich lat zaliczyła niemal największy spadek w Europie.
Dodaj komentarz
 
Rekordowa liczba muzułmanów świętowała w Birmingham zakończenie ramadanu
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:25
Rekordowa liczba muzułmanów świętowała w Birmingham zakończenie ramadanu106 tys. muzułmanów zjawiło się w Small Heath Park, aby uczcić zakończenie świętego miesiąca postu. Uczestniczyli oni w modlitwach, zabawach oraz wysłuchiwali kazań.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 775