bham.pl Wiadomości
employer
Nowa, niebezpieczna zabawa opanowała brytyjskie szkoły – „Salt and Ice Challenge”
poniedziałek, 16 stycznia 2017 14:15
Nowa, niebezpieczna zabawa opanowała brytyjskie szkoły – „Salt and Ice Challenge”Brytyjskie „secondary schools” opanowała nowa, niebezpieczna moda. Uczniowie rzucają sobie wyzwanie o nazwie „Sól i lód”. Jego efektem mogą być głębokie oparzenia.
Dodaj komentarz
 
Polscy kibice masowo łamią prawo? „Nie róbmy z flagi tablicy ogłoszeniowej”
poniedziałek, 16 stycznia 2017 13:38
Polscy kibice masowo łamią prawo? „Nie róbmy z flagi tablicy ogłoszeniowej”Polscy kibice masowo łamią prawo? Na wszelkich wydarzeniach sportowych częstym widokiem są fani, wyposażeni we flagi państwowe z wypisanymi na nich nazwami miejscowości, a niekiedy nawet firm. Takie "ozdabianie" barw narodowych jest naruszeniem prawa.
Dodaj komentarz
 
Wysokie fale roztrzaskały samochód o mur w Broadstairs w hrabstwie Kent
poniedziałek, 16 stycznia 2017 13:08
Wysokie fale roztrzaskały samochód o mur w Broadstairs w hrabstwie KentOgromne fale Morza Północnego wlały się na mur ochronny w porcie. Ich siła była tak duża, że przesunęły zaparkowane tam samochody, które zatrzymały się dopiero na pobliskim ogrodzeniu.
Dodaj komentarz
 
Izolatki dla islamskich więźniów – wszystko za nasze podatki!
poniedziałek, 16 stycznia 2017 09:54
Izolatki dla islamskich więźniów – wszystko za nasze podatki!Dwunastu okrytych złą sławą brytyjskich dżihadystów zostanie umieszczonych w specjalnych izolatkach. Koszty ich utrzymania w wysokości 1 mln funtów rocznie poniosą podatnicy.
Dodaj komentarz
 
Prawie półmetrowy szczur schwytany w Sandbanks w Dorset
poniedziałek, 16 stycznia 2017 09:27
Prawie półmetrowy szczur schwytany w Sandbanks w DorsetNa południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii znaleziono szczura wielkości dorosłego kota. Zwierzę miało prawie 50 centymetrów długości.
Dodaj komentarz
 
Skandal: Słynna czekolada Cadbury produkowana w Polsce
poniedziałek, 16 stycznia 2017 08:18
Skandal: Słynna czekolada Cadbury produkowana w PolsceFirma, która przejęła Cadbury zaprzecza, że złamała obietnicę i przeniosła część produkcji swojego kultowego batonika Dairy Milk z Bournville do Polski.
Komentarze (1)
 
UK zmieni się w podatkowy raj, jeśli UE nie zaproponuje jej dobrej umowy handlowej
poniedziałek, 16 stycznia 2017 06:37
UK zmieni się w podatkowy raj, jeśli UE nie zaproponuje jej dobrej umowy handlowejKanclerz Philip Hammond ostrzegł, że jeśli w trakcie negocjacji brexitowych Unia Europejska nie będzie chciała współpracować z Wielką Brytanię, rząd obniży podatki i uczyni z UK raj podatkowy.
Dodaj komentarz
 
Ostrzeżenie – mężczyzna zaczepiał dzieci przy szkole w Erdington
niedziela, 15 stycznia 2017 15:25
Ostrzeżenie – mężczyzna zaczepiał dzieci przy szkole w ErdingtonPolicja prowadzi dochodzenie w sprawie mężczyzny, który zaczepiał dzieci koło szkoły w Erdington.
Dodaj komentarz
 
Przeszukania w dzielnicy Molenbeek. Zatrzymano trzy osoby podejrzane o terroryzm
niedziela, 15 stycznia 2017 15:12
Przeszukania w dzielnicy Molenbeek. Zatrzymano trzy osoby podejrzane o terroryzmPo przeszukaniach w brukselskiej dzielnicy Molenbeek, policja zatrzymała trzy osoby, które mogą być powiązane z działalnością terrorystyczną. Jak ujawniła prokuratura zatrzymani zostaną teraz przesłuchani.
Dodaj komentarz
 
Powiedział do ojczyma, który przechodził na islam „Zjedz trochę bekonu” – trafił przed sąd
sobota, 14 stycznia 2017 16:17
Powiedział do ojczyma, który przechodził na islam „Zjedz trochę bekonu” – trafił przed sądMężczyzna, który powiedział swojemu przechodzącemu na islam ojczymowi, by zjadł trochę bekonu stanął przed sądem.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 694

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek