Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.
środa, 26 kwietnia 2017 22:19
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.W dniach 28-29 kwietnia 2017 r. (piątek/sobota) odbędzie się w Birmingham kolejny dyżur konsularny. Podczas dyżuru konsularnego w Polish Millenium House, Bordesley Street, Birmingham B5 5PH przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu).
Dodaj komentarz
 
Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodów
środa, 26 kwietnia 2017 11:17
Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodówPodczas porannych nalotów policja z Birmingham aresztowała dwóch nastolatków. Do zatrzymania doszło w ramach operacji mającej na celu zwalczanie złodziei samochodów, którzy kradli auta zastraszając ofiary paralizatorami.
Dodaj komentarz
 
Uprawnienia do zniżek dla dzieci i młodzieży szkół polonijnych
środa, 26 kwietnia 2017 08:26
Uprawnienia do zniżek dla dzieci i młodzieży szkół polonijnychNa stronie polskie ambasady w Londynie ukazała się informacja o ustawie dotycząca uprawnień do zniżek dla dzieci i młodzieży uczących się języka polskiego i zdobywających wiedzę o Polsce poza granicami kraju. Ustawa weszła w życie 21 kwietnia 2017 r.
Dodaj komentarz
 
Imigranci proszeni o nieaplikowanie o rezydencję stałą – Home Office przeciążony pracą
środa, 26 kwietnia 2017 08:09
Imigranci proszeni o nieaplikowanie o rezydencję stałą – Home Office przeciążony pracąZmartwieni swoją przyszłością imigranci z Unii Europejskiej masowo występują o nadanie dokumentu potwierdzającego status rezydenta. Tymczasem brytyjscy urzędnicy doradzają, aby tego nie robić, ponieważ Home Office jest dosłownie zawalony aplikacjami i przeciążony pracą.
Dodaj komentarz
 
Kabaret Ani Mru-Mru w Liverpool, Birmingham i Manchester!
środa, 26 kwietnia 2017 07:13
Kabaret Ani Mru-Mru w Liverpool, Birmingham i Manchester!W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z zupełnie nowym programem, pt. "Ostatnie takie Trio”.
Dodaj komentarz
 
Trzyletnie dziecko wypadło z okna w Warszawie. Chłopczyk nie przeżył
środa, 26 kwietnia 2017 07:03
Trzyletnie dziecko wypadło z okna w Warszawie. Chłopczyk nie przeżyłZ okna jednego z bloków na warszawskim Ursynowie wypadło 3-letnie dziecko.
Dodaj komentarz
 
Nestle przenosi produkcję wafelków Blue Riband do Polski
środa, 26 kwietnia 2017 07:00
Nestle przenosi produkcję wafelków Blue Riband do PolskiFirma Nestle UK przenosi produkcję wafelków Blue Riband do Polski – poinformowały dwa związki zawodowe.
Dodaj komentarz
 
Gwarancja dla imigrantów z Europy po Brexicie - UE rozpoczęła negocjacje
środa, 26 kwietnia 2017 06:40
Gwarancja dla imigrantów z Europy po Brexicie - UE rozpoczęła negocjacjeUnia Europejska zaostrzyła wczoraj stanowisko w sprawie rozmów brexitowych wzmacniając w ten sposób swoje żądania w sprawie imigrantów oraz wysokości brytyjskiego rachunku za rozwód ze wspólnotą.
Dodaj komentarz
 
UKIP deklaruje wojnę z islamem – chcą zakazać noszenia burki i otwierania szkół islamskich
wtorek, 25 kwietnia 2017 20:49
UKIP deklaruje wojnę z islamem – chcą zakazać noszenia burki i otwierania szkół islamskichPartia UKIP zadeklarowała wojnę z terroryzmem prezentując zapowiedzi swojego programu wyborczego obejmującego zakaz noszenia burki, likwidację sądów działających według prawa szariatu oraz blokowanie otwierania nowych szkół islamskich.
Komentarze (1)
 
Fani nie wpuszczeni na koncert Bruno Marsa żądają rekompensaty
wtorek, 25 kwietnia 2017 14:40
Fani nie wpuszczeni na koncert Bruno Marsa żądają rekompensatySetki fanów Bruno Marsa nie zostało wpuszczonych na jego odbywający się w Barclaydcard Arena koncert. Przyczyną były problemy ze skanerami do biletów.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 743