Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Theresa May napisała do Polaków. "Chcemy być waszym przyjacielem"
sobota, 23 września 2017 06:58
Theresa May napisała do Polaków. "Moje przesłanie dla obywateli Polski i innych krajów UE jest jasne - w nadchodzących latach Wielka Brytania chce być waszym najsilniejszym przyjacielem i partnerem" - napisała w tekście dla PAP brytyjska premier Theresa May.
Dodaj komentarz
 
Oktoberfest w październiku zawita do Birmingham
sobota, 23 września 2017 06:47
Oktoberfest w październiku zawita do BirminghamPo raz kolejny w październiku do Birmingham zawita festiwal piwa – Oktoberfest.
Dodaj komentarz
 
Theresa May wygłosiła programową mowę o Brexicie
piątek, 22 września 2017 19:01
Theresa May wygłosiła programową mowę o BrexicieBrytyjska premier Theresa May wygłosiła w piątek programową mowę o brexicie w dawnych budynkach klasztornych przy bazylice Santa Maria Novella w Florencji.
Dodaj komentarz
 
Banki w UK sprawdzą 70 mln kont w poszukiwaniu nielegalnych imigrantów
piątek, 22 września 2017 09:46
Banki w UK sprawdzą 70 mln kont w poszukiwaniu nielegalnych imigrantówOd stycznia banki oraz „building societies” w UK będą musiały prześwietlić 70 mln kont swoich klientów, aby sprawdzić, czy nie ma wśród nich nielegalnych imigrantów. Jest to część planu opracowanego przez Theresę May mającego stworzyć „wrogie środowisko” dla osób, które nie mają pozwolenia na mieszkanie w Wielkiej Brytanii - dowiedzieli się dziennikarze „Guardiana”.
Dodaj komentarz
 
Londyńczycy przeprowadzają się do Wolverhampton - w szkołach zaczyna brakować miejsc
piątek, 22 września 2017 07:11
Londyńczycy przeprowadzają się do Wolverhampton - w szkołach zaczyna brakować miejscSetki rodzin z dziećmi przeprowadzają się z Londynu do Wolverhampton, przez co tamtejsze szkoły muszą się zmagać z coraz większym obłożeniem i problemem braku miejsc.
Dodaj komentarz
 
Para uprawiała seks w pizzerii w Scarborough na oczach ludzi
piątek, 22 września 2017 07:02
Para uprawiała seks w pizzerii w Scarborough na oczach ludziKobieta i mężczyzna, którzy uprawiali seks czekając na jedzenie w pizzerii Domino’s w Scarborough w hrabstwie North Yorkshire, zostali poinformowani, że mogą trafić do więzienia.
Dodaj komentarz
 
Polski pilot RAF na prowadzeniu w ankiecie „The Telegraph”
piątek, 22 września 2017 06:52
Polski pilot RAF na prowadzeniu w ankiecie „The Telegraph”Londyńskie muzeum RAF zorganizowało głosowanie na bohatera przyszłorocznej wystawy z okazji 100-lecia brytyjskich sił lotniczych. Na zdecydowanym prowadzeniu jest Franciszek Kornicki.
Dodaj komentarz
 
Ryanair próbuje sprowadzić część pilotów z urlopu i zapowiada zatrudnienie nowych
piątek, 22 września 2017 06:37
Ryanair próbuje sprowadzić część pilotów z urlopu i zapowiada zatrudnienie nowychDyrektor generalny irlandzkich linii Michael O'Leary poinformował, że pracownikom zaproponowano podniesienie pensji o 10 tysięcy euro rocznie.
Dodaj komentarz
 
Największa brytyjska rodzina – urodziło im się 20 dziecko!
czwartek, 21 września 2017 13:59
Największa brytyjska rodzina – urodziło im się 20 dziecko!Największa rodzina w Wielkiej Brytanii powitała na świecie swoje dwudzieste dziecko. 42-letnia Sue i jej mąż Noel Radford ogłosili, że ich najmłodszy syn będzie nosił imię Archie.
Komentarze (4)
 
Potężna góra śmieci zatkała kanały w Londynie
czwartek, 21 września 2017 10:21
Potężna góra śmieci zatkała kanały w LondynieKanały ściekowe w centrum Londynu zostały zatkane przez olbrzymią górę uformowaną z odpadków, które ludzie wyrzucają do toalet, a nie powinni. Usunięcie zalegających śmieci zajmie kilka tygodni.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 816