Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?
czwartek, 18 stycznia 2018 14:47
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?300 milionów funtów - tyle według szacunków brytyjskie banki muszą oddać Polakom, którym przez lata bezprawnie zakładały płatne rachunki bankowe. O odszkodowanie może ubiegać się każdy, kto posiada płatny rachunek bankowy, czyli tzw. packaged bank account.
Dodaj komentarz
 
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek
czwartek, 18 stycznia 2018 13:25
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentekLekarz z Dudley został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na cztery pacjentki.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznych
czwartek, 18 stycznia 2018 10:30
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznychW tym tygodniu premier Theresa May zobowiąże się do przekazania dodatkowych dziesiątków milionów funtów na wzmocnienie brytyjskich kontroli granicznych we Francji.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarek
czwartek, 18 stycznia 2018 09:49
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarekJedna ze szkół działających na terenie West Midlands wystosowała ostrzeżenie dotyczące nowego i groźnego, popularnego wśród młodych ludzi wyzwania polegającego na jedzeniu tabletek do zmywarek.
Dodaj komentarz
 
Porywisty wiatr powoduje chaos w transporcie kolejowym i drogowym w West Midlands
czwartek, 18 stycznia 2018 08:59
Porywisty wiatr powoduje chaos w transporcie kolejowym i drogowym w West MidlandsOd rana porywisty wiatr wiejący w West Midlands utrudnia normalne funkcjonowanie i dojazd do pracy.
Dodaj komentarz
 
Brytyjczyk, który trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, został skazany na dożywocie.
czwartek, 18 stycznia 2018 08:22
Brytyjczyk, który trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, został skazany na dożywocie.Mężczyzna, który zabił nastoletnią dziewczynę trzy dni po tym, jak opuścił więzienie, został skazany na dożywocie.
Dodaj komentarz
 
Ciało kobiety znalezione na terenach zielonych w Halesowen
czwartek, 18 stycznia 2018 07:10
Ciało kobiety znalezione na terenach zielonych w HalesowenWczoraj przed południem w jednym z malowniczych zakątków West Midlands znaleziono martwą kobietę.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Met office wydało ostrzeżenie o pogodzie stwarzającej "zagrożenie dla życia"
środa, 17 stycznia 2018 13:25
Uwaga: Met office wydało ostrzeżenie o pogodzie stwarzającej  Met Office wydało ostrzeżenie o pogodzie dla Birmingham. Silne Wiatry jakie mają wystąpić jutro stworzą zagrożenie dla życia i mogą się przyczynić do powstania chaosu w transporcie.
Dodaj komentarz
 
Poundland ogłosił, że w West Midlands powstaną nowe sklepy Pep&Co
środa, 17 stycznia 2018 10:45
Poundland ogłosił, że w West Midlands powstaną nowe sklepy Pep&CoSieć Poundland ogłosiła, że w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy ma zamiar otworzyć 150 nowych sklepów z ubraniami Pep&Co w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Francji. Jeden z nich powstanie w Birmingham, a dwa następne w regionie Midlands.
Dodaj komentarz
 
Szokujące napaści w Birmingham - w ciągu godziny dźgnięto nożem dwóch 19-latków
środa, 17 stycznia 2018 10:31
Szokujące napaści w Birmingham - w ciągu godziny dźgnięto nożem dwóch 19-latkówWe wtorkowe popołudnie w Birmingham doszło do aż dwóch ataków przy użyciu noża. W obu przypadkach poszkodowani to 19-letni mężczyźni.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 862