Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości
Wielka Brytania zniosi kwarantannę dla zaszczepionych osób przyjeżdżających z Francji
czwartek, 05 sierpnia 2021 07:02
Wielka Brytania zniosi kwarantannę dla zaszczepionych osób przyjeżdżających z FrancjiRząd Wielkiej Brytanii poinformował w środę, że złagodzi angielskie zasady wjazdu, wymagające od przybyszów z Francji poddania się kwarantannie, nawet jeśli są w pełni zaszczepieni.
Dodaj komentarz
 
Siedem krajów zostało dodanych do brytyjskiej zielonej listy podróży
czwartek, 05 sierpnia 2021 06:50
Siedem krajów zostało dodanych do brytyjskiej zielonej listy podróżyBrytyjski rząd dodał w środę wieczorem 7 krajów na zieloną listę podróży.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla osób przyjeżdżających z Francji?
środa, 04 sierpnia 2021 07:07
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla osób przyjeżdżających z Francji?Brytyjski rząd jest pod rosnącą presją, aby zezwolić na powroty bez kwarantanny z Francji.
Dodaj komentarz
 
Johnson chce wprowadzić utrudnienia dla podróżnych, aby powstrzymać nowe warianty koronawirusa
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 19:12
Johnson chce wprowadzić utrudnienia dla podróżnych, aby powstrzymać nowe warianty  koronawirusaBoris Johnson zapowiedział, że chce „prostego” i „łatwego w użytku” systemu dla osób wyjeżdżających na wakacje za granicę, ale podkreślił, że Wielka Brytania musi powstrzymać napływ wariantów koronawirusa z innych krajów.
Dodaj komentarz
 
Sztorm Evert nadciąga nad Wielką Brytanię
piątek, 30 lipca 2021 10:29
Sztorm Evert nadciąga nad Wielką BrytanięMet office wydało żółte ostrzeżenia pogodowe, z powodu silnych wiatrów i obfitych opadów deszczu, których możemy się spodziewać w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Osoby zaszczepione w UE zwolnione z kwarantanny w Anglii
czwartek, 29 lipca 2021 11:04
Osoby zaszczepione w UE zwolnione z kwarantanny w AngliiOd 2 sierpnia osoby, które w Unii Europejskiej lub USA zostały w pełni zaszczepione przeciw COVID-19, po przyjeździe do Anglii z krajów z tzw. bursztynowej listy nie będą musiały odbywać kwarantanny.
Dodaj komentarz
 
Podróż do i z Polski, testy i szczepienia
środa, 28 lipca 2021 18:26
Podróż do i z Polski, testy i szczepieniaSystem sygnalizacji świetlnej został wprowadzony na początku tego roku, aby zapewnić podróżnym przejrzystość, jednak powoduje tylko chaos.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla zaszczepionych turystów z UE i USA?
środa, 28 lipca 2021 10:13
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla zaszczepionych turystów z UE i USA?Według doniesień brytyjskich mediów, w przyszłym tygodniu zostanie  zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny dla zaszczepionych turystów z Unii Europejskiej i USA.
Dodaj komentarz
 
Ponad 100 zgonów z powodu Covid-19 w UK — po raz pierwszy od marca
wtorek, 27 lipca 2021 16:53
Ponad 100 zgonów z powodu Covid-19 w UK — po raz pierwszy od marcaLiczba zgonów z powodu Covid-19 w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy od 17 marca jest większa niż 100.
Dodaj komentarz
 
Liczba zakażeń koronawirusem w UK spadła szósty dzień z rzędu
wtorek, 27 lipca 2021 11:59
Liczba zakażeń koronawirusem w UK spadła szósty dzień z rzęduPomimo przewidywań, że liczba codziennych przypadków koronawirusa może przekroczyć 100 000 po zniesieniu ograniczeń, w Wielkiej Brytanii po raz szósty z rzędu odnotowano spadek zakażeń.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 1349