Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Merkel, Tusk, Juncker: Nie ma mowy o zmianie umowy brexitowej
wtorek, 11 grudnia 2018 19:10
Merkel, Tusk, Juncker: Nie ma mowy o zmianie umowy brexitowejTheresa May, która objeżdża stolice europejskie, szukając możliwości zwiększenia szans na przeforsowanie umowy ws. Brexitu spotkała się z Angelą Merkel.
Dodaj komentarz
 
Problemy nie opuszczają Theresy May. Tym razem zacięły się drzwi w jej limuzynie
wtorek, 11 grudnia 2018 18:41
Problemy nie opuszczają Theresy May. Tym razem zacięły się drzwi w jej limuzynieBrytyjska premier Theresa May przyjechała do Berlina na rozmowy dotyczące brexitu.
Dodaj komentarz
 
Próba wtargnięcia do brytyjskiego parlamentu udaremniona przez policję
wtorek, 11 grudnia 2018 18:39
Próba wtargnięcia do brytyjskiego parlamentu udaremniona przez policjęMężczyzna próbował się wedrzeć do brytyjskiego parlamentu.
Dodaj komentarz
 
Głosowanie w sprawie brexitu przed 21 stycznia?
wtorek, 11 grudnia 2018 15:43
Głosowanie w sprawie brexitu przed 21 stycznia?Rzecznik premier Theresy May poinformował, że przesunięte głosowanie ws. umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej odbędzie się przed 21 stycznia 2019 roku.
Dodaj komentarz
 
Pracownicy ASDA w Birmingham nawołują do bojkotu usługi Scan & Go
wtorek, 11 grudnia 2018 14:44
Pracownicy ASDA w Birmingham nawołują do bojkotu usługi Scan & GoPracownicy ogromnego supermarketu ASDA nawołują kupujących do bojkotu nowej usługi Scan & Go, ponieważ przyczynia się ona do likwidacji miejsc pracy.
Dodaj komentarz
 
Przywódcy opozycji łączą siły, możliwe głosowanie o wotum nieufności wobec Theresy May
wtorek, 11 grudnia 2018 12:14
Przywódcy opozycji łączą siły, możliwe głosowanie o wotum nieufności wobec Theresy MayLiderzy czterech partii opozycyjnych wzywają Jeremy'ego Corbyna, do przyłączenia się do nich i głosowania o wotum nieufności wobec Theresy May.
Dodaj komentarz
 
13-latek aresztowany po ugodzeniu nożem 3 nastolatków w pobliżu szkoły w Selly Oak
wtorek, 11 grudnia 2018 11:05
13-latek aresztowany po ugodzeniu nożem 3 nastolatków w pobliżu szkoły w Selly OakPolicja aresztowała 13-latka po tym, jak trzech nastolatków zostało ranionych nożem w poniedziałek 10 grudnia w Selly Oak.
Dodaj komentarz
 
Juncker: Nie będzie renegocjacji umowy w sprawie Brexitu
wtorek, 11 grudnia 2018 10:38
Juncker: Nie będzie renegocjacji umowy w sprawie BrexituPremier Wielkiej Brytanii Theresa May po odwołaniu zaplanowanego na 11 grudnia głosowania w brytyjskim parlamencie, zapowiedziała próby podjęcia dalszych rozmów ze Wspólnotą na temat porozumienia.
Dodaj komentarz
 
Trzech nastolatków ugodzonych nożem w Selly Oak
wtorek, 11 grudnia 2018 08:17
Trzech nastolatków ugodzonych nożem w Selly OakPolicja wszczęła śledztwo po tym, jak trzech nastolatków zostało rannych w poniedziałek 10 grudnia w Selly Oak.
Dodaj komentarz
 
Dziś w Izbie Gmin debata o odwołaniu głosowania ws. Brexitu
wtorek, 11 grudnia 2018 08:02
Dziś w Izbie Gmin debata o odwołaniu głosowania ws. BrexituPrzewodniczący brytyjskiej Izby Gmin John Bercow wyraził wczoraj zgodę na zorganizowanie debaty na temat odwołania przez rząd wtorkowego głosowania nad umową wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 967

Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?