Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dokładna data, kiedy należy dokonać odczytu liczników przed zmianą cen energii w Wielkiej Brytanii
czwartek, 28 września 2023 14:50
Dokładna data, kiedy należy dokonać odczytu liczników przed zmianą cen energii w Wielkiej BrytaniiGospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii zostały wezwane do dokonania odczytu liczników w tym tygodniu, aby uniknąć płacenia za więcej energii, niż faktycznie zużywają, gdy wejdzie w życie nowy limit cenowy Ofgem.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Gospodarstwa domowe w UK ponownie otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii – oto, ile możesz zarobić
czwartek, 28 września 2023 14:31
Gospodarstwa domowe w UK ponownie otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii – oto, ile możesz zarobićZimą zbliża się kolejna okazja dla gospodarstw domowych i firm w Wielkiej Brytanii, aby zarobić, zmniejszając zużycie energii.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Gdzie za 2.50 GBP zebrać najpiękniejsze dynie na Halloween?
czwartek, 28 września 2023 10:56
Gdzie za 2.50 GBP zebrać najpiękniejsze dynie na Halloween?Jesień to czas, kiedy wiele rodzin w Midlands wyrusza na pola, aby wybrać i zebrać własne dynie na Halloween.
Więcej… Dodaj komentarz
   
Zmiany w systemie świadczeń: Tysiące gospodarstw domowych w UK doświadczą zmian w październiku
czwartek, 28 września 2023 09:57
Zmiany w systemie świadczeń: Tysiące gospodarstw domowych w UK doświadczą zmian w październikuW październiku tysiące osób korzystających z zasiłków w Wielkiej Brytanii będą musiały zmierzyć się z istotnymi zmianami.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Tragedia na autostradzie M6: Mężczyzna nie żyje, kierowcy uwięzieni w gigantycznych korkach
czwartek, 28 września 2023 09:37
Tragedia na autostradzie M6: Mężczyzna nie żyje, kierowcy uwięzieni w gigantycznych korkachDnia 28 września 2023 roku, autostrada M6 została zamknięta z powodu tragicznego zdarzenia, które miało miejsce między węzłami trzecim a drugim.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Ryanair odwołuje zimowe loty z powodu opóźnień w dostawach samolotów od Boeinga
czwartek, 28 września 2023 08:09
Ryanair odwołuje zimowe loty z powodu opóźnień w dostawach samolotów od BoeingaLinia lotnicza Ryanair została zmuszona do odwołania wielu lotów zaplanowanych na nadchodzącą zimę, ponieważ spodziewa się otrzymać mniej nowych samolotów od producenta Boeing, niż zakładano.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Szef Ryanair twierdzi, że brytyjska kontrola ruchu lotniczego jest najgorsza w Europie
czwartek, 28 września 2023 07:59
Szef Ryanair twierdzi, że brytyjska kontrola ruchu lotniczego jest najgorsza w EuropieMichael O’Leary, dyrektor generalny Ryanair, nie szczędził ostrych słów na temat brytyjskiego systemu kontroli ruchu lotniczego (ATC), określając go jako „najmniej produktywny i najmniej efektywny” w Europie.
Więcej… Dodaj komentarz
   
Dodatek 600 funtów na ogrzanie domów w UK. Kto się kwalifikuje?
czwartek, 28 września 2023 07:48
Dodatek 600 funtów na ogrzanie domów w UK. Kto się kwalifikuje?W zeszłym tygodniu ruszyła możliwość składania wniosków o Zimowy Dodatek Energetyczny (Winter Fuel Payment) dla osób, które nie kwalifikują się automatycznie.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Aldi planuje otworzyć nowe sklepy w 22 regionach – Czy Twój jest na liście?
czwartek, 28 września 2023 07:31
Aldi planuje otworzyć nowe sklepy w 22 regionach – Czy Twój jest na liście?Aldi, czwarty co do wielkości detalista w Wielkiej Brytanii, ujawnił 22 „priorytetowe” lokalizacje, w których planuje otworzyć nowe sklepy, jako część planów ekspansji wartych 1,4 miliarda funtów.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Tragedia w Londynie. 15-latka zamordowana w drodze do szkoły
środa, 27 września 2023 19:21
Tragedia w Londynie. 15-latka zamordowana w drodze do szkołyW Croydon, na południu Londynu, doszło do tragicznego zdarzenia. 15-letnia dziewczyna została śmiertelnie raniona nożem w drodze do szkoły.
Więcej… Dodaj komentarz
   
Ryanair ogłasza nowe połączenia z UK do Polski
środa, 27 września 2023 10:26
Ryanair ogłasza nowe połączenia z UK do PolskiIrlandzkie tanie linie lotnicze, Ryanair, cenione za oferowanie przystępnych cenowo połączeń, entuzjastycznie ogłosiły uruchomienie czterech nowych tras zimowych z Krakowa.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Pilne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych w UK w NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i Barclays
środa, 27 września 2023 10:17
Pilne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych w UK w NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i BarclaysW obliczu rosnącego kryzysu kosztów życia brytyjskie banki takie jak NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i Barclays, które są największymi pożyczkodawcami w Wielkiej Brytanii, zwracają się z ostrzeżeniem do posiadaczy kredytów hipotecznych.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Nadchodzi Mini Fala Ciepła: Po sztormie Agnes, Wielką Brytanię czeka „Indyjskie Lato” w październiku
wtorek, 26 września 2023 16:25
Nadchodzi Mini Fala Ciepła: Po sztormie Agnes, Wielką Brytanię czeka „Indyjskie Lato” w październikuPo burzy Agnes, która przynosi ze sobą ostrzeżenia o „niebezpieczeństwie dla życia”, nadzieje na mini falę ciepła w październiku wciąż są żywe.
Więcej… Dodaj komentarz
   
Już ponad 44 tys. Polaków w UK zarejestrowało się do wyborów. Rejestracja jest otwarta do 10 października
wtorek, 26 września 2023 16:02
Już ponad 44 tys. Polaków w UK zarejestrowało się do wyborów.  Rejestracja jest otwarta do 10 październikaW Zjednoczonym Królestwie trwają przygotowania do wyborów do polskiego parlamentu.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Miliony mieszkańców UK otrzymają 150 GBP dodatku na rachunki za energię. Kto się kwalifikuje?
wtorek, 26 września 2023 11:38
Miliony mieszkańców UK otrzymają 150 GBP dodatku na rachunki za energię. Kto się kwalifikuje?W październiku tego roku rusza program „Warm Home Discount” w Wielkiej Brytanii, który ma na celu wsparcie gospodarstw domowych o niskich dochodach oraz emerytów w pokryciu kosztów ogrzewania w zimie.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Nowe opłaty i zakazy w UK: Osiem zmian prawnych i finansowych, które wejdą w życie od października
wtorek, 26 września 2023 10:07
Nowe opłaty i zakazy w UK: Osiem zmian prawnych i finansowych, które wejdą w życie od październikaPaździernik przynosi ze sobą szereg istotnych zmian w Wielkiej Brytanii, które mogą wpłynąć na życie codzienne mieszkańców tego kraju.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Brytyjczycy biorą najwięcej dni chorobowych od 10 lat: Stres i Covid-19 jako główne przyczyny
wtorek, 26 września 2023 09:33
Brytyjczycy biorą najwięcej dni chorobowych od 10 lat: Stres i Covid-19 jako główne przyczynyW ciągu ostatniego roku pracownicy w Wielkiej Brytanii brali więcej dni chorobowych niż kiedykolwiek w ciągu ostatniej dekady, co sugerują najnowsze badania.
Więcej… Dodaj komentarz
   
Ryanair, easyJet i BA. Linie lotnicze odwołują 164 loty z brytyjskiego lotniska
wtorek, 26 września 2023 09:15
Ryanair, easyJet i BA. Linie lotnicze odwołują 164 loty z brytyjskiego lotniskaJedno z najbardziej ruchliwych lotnisk w Wielkiej Brytanii, stanęło w obliczu kolejnego kryzysu.
Więcej… Dodaj komentarz
 
DWP wypłaca dodatek 687 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
wtorek, 26 września 2023 08:02
DWP wypłaca dodatek 687 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodówWielka Brytania oferuje wsparcie finansowe dla osób cierpiących na różne schorzenia.
Więcej… Dodaj komentarz
 
Linie lotnicze wydają pilne ostrzeżenie dla podróżnych planujących lot do Hiszpanii
poniedziałek, 25 września 2023 12:17
Linie lotnicze wydają pilne ostrzeżenie dla podróżnych planujących lot do HiszpaniiBrytyjskie linie lotnicze Jet2 wydały pilne ostrzeżenie dla wszystkich podróżnych planujących wakacje w Hiszpanii do końca 2023 roku, w tym w październikowe ferie.
Więcej… Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 876