Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości
Dziś o 20:00 mieszkańcy Wielkiej Brytanii ponownie podziękują oklaskami pracownikom służby zdrowia
czwartek, 02 kwietnia 2020 17:24
Dziś o 20:00 mieszkańcy Wielkiej Brytanii ponownie podziękują oklaskami pracownikom służby zdrowiaDziś o 20:00 mieszkańcy Wielkiej Brytanii ponownie, wyjdą na balkony lub przed domy, aby oklaskami podziękować lekarzom, pielęgniarkom, pracownikom pomocniczym NHS i pracownikom opieki społecznej za ich zaangażowanie w walkę z pandemią.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson nadal wykazuje łagodne objawy koronawirusa i prawdopodobnie przedłuży izolację
czwartek, 02 kwietnia 2020 17:17
Boris Johnson nadal wykazuje łagodne objawy koronawirusa i prawdopodobnie przedłuży izolacjęRzecznik premiera powiedział, że Boris Johnson nadal wykazuje łagodne objawy koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna zmarł po upadku z mostu na Aston Expressway
czwartek, 02 kwietnia 2020 17:03
Mężczyzna zmarł po upadku z mostu na Aston ExpresswayMężczyzna zmarł po upadku z mostu na Aston Expressway w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
„Oda do radości” zagrana z domów. Orkiestra symfoniczna z Rotterdamu zdalnie wykonała hymn Unii Europejskiej
czwartek, 02 kwietnia 2020 14:47
„Oda do radości” zagrana z domów. Orkiestra symfoniczna z Rotterdamu zdalnie wykonała hymn Unii EuropejskiejOrkiestra filharmonii w Rotterdamie wykonała „Odę do radości” Ludwiga van Beethovena zdalnie.
Dodaj komentarz
 
Liczba ofiar koronawirusa wzrosła o 569. W UK odnotowano już 2921 zgonów i 33 718 zachorowań
czwartek, 02 kwietnia 2020 14:28
Liczba ofiar koronawirusa wzrosła o 569. W UK odnotowano już 2921 zgonów i 33 718 zachorowańW ciągu ostatniej doby w Wielkiej Brytanii zmarło 569 osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Pielęgniarka wracająca z 12-godzinnej zmiany pomogła emerytowi z koronawirusem. Została sowicie wynagrodzona
czwartek, 02 kwietnia 2020 14:06
Pielęgniarka wracająca z 12-godzinnej zmiany pomogła emerytowi z koronawirusem. Została sowicie wynagrodzonaPielęgniarka, która pomogła umierającemu emerytowi z objawami koronawirusa po tym, jak oboje uczestniczyli w wypadku samochodowym, została zalana ofertami pomocy ze strony lokalnej społeczności.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna, który opluł policjantów i powiedział, że ma koronawirusa trafił do więzienia
czwartek, 02 kwietnia 2020 12:51
Mężczyzna, który opluł policjantów i powiedział, że ma koronawirusa trafił do więzienia23-letni mężczyzna, który opluł policjantów w Lancashire i powiedział, że ma koronawirusa został skazany na rok więzienia – podaje Sky News.
Dodaj komentarz
 
Brytyjskie wojsko pomaga przy budowie szpitala polowego w Londynie
czwartek, 02 kwietnia 2020 10:03
Brytyjskie wojsko pomaga przy budowie szpitala polowego w LondynieLondyńskie centrum targowo-konferencyjne ExCeL zostało w ciągu kilku ostatnich dni zamienione w ogromny szpital polowy.
Dodaj komentarz
 
Wimbledon odwołany. Najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy przegrał z pandemią koronawirusa
czwartek, 02 kwietnia 2020 08:35
Wimbledon odwołany. Najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy przegrał z pandemią koronawirusaWimbledon odwołany. Najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy przegrał z szalejącą na świecie pandemią koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Parking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do testowania kierowców na obecność koronawirusa
czwartek, 02 kwietnia 2020 08:29
Parking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do testowania kierowców na obecność koronawirusaParking przy parku rozrywki w Chessington zmienił się w punkt drive-thru do przeprowadzania testów na obecność SARS-CoV-2.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 1169