Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości
Od dziś poluzowanie restrykcji w Anglii. Zobacz co można robić
sobota, 04 lipca 2020 08:14
Od dziś poluzowanie restrykcji w Anglii. Zobacz co można robićOd 4 lipca w Anglii otwarte mogą być hotele, hostele, kwatery typu bed and breakfast.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zniesie obowiązek kwarantanny dla 75 krajów, w tym dla Polski
czwartek, 02 lipca 2020 18:47
Wielka Brytania zniesie obowiązek kwarantanny dla 75 krajów, w tym dla PolskiWielka Brytania zamierza znieść obowiązek 14-dniowej kwarantanny dla przyjeżdżających z krajów o niewielkim ryzyku koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Koronawirus: Kolejne 36 miejsc zagrożone lokalnymi blokadami
czwartek, 02 lipca 2020 08:34
Koronawirus: Kolejne 36 miejsc zagrożone lokalnymi blokadamiBrytyjskie ministerstwo zdrowia sporządziło listę 36 miast, hrabstw i dzielnic w Anglii, które w ciągu najbliższych dni mogą zostać objęte lokalnymi blokadami z powodu rosnącej liczby zakażeń - podała stacja Sky News.
Dodaj komentarz
 
Polska znosi zakaz lotów do/z Wielkiej Brytanii
środa, 01 lipca 2020 09:55
Polska znosi zakaz lotów do/z Wielkiej BrytaniiWczoraj (30 czerwca) zostało opublikowane rozporządzenie w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, które wchodzi w życie 1 lipca.
Dodaj komentarz
 
W Wielkiej Brytanii wygrał Trzaskowski, na drugim miejscu Hołownia
wtorek, 30 czerwca 2020 09:46
W Wielkiej Brytanii wygrał Trzaskowski, na drugim miejscu HołowniaW Wielkiej Brytanii w pierwszej turze wyborów prezydenta RP wygrał Rafał Trzaskowski. Na drugim miejscu był Szymon Hołownia a na trzecim Andrzej Duda - wynika z protokołów opublikowanych w nocy z poniedziałku na wtorek przez Państwową Komisję Wyborczą.
Dodaj komentarz
 
Leicester objęte blokadą z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem
wtorek, 30 czerwca 2020 09:12
Leicester objęte blokadą z powodu wzrostu zakażeń koronawirusemLiczące 350 tys. mieszkańców Leicester jako pierwsze miasto w Wielkiej Brytanii zostało objęte blokadą z powodu dużej liczby nowych przypadków koronawirusa - poinformował w poniedziałek wieczorem minister zdrowia Matt Hancock.
Dodaj komentarz
 
Koronawirus: Leicester może zostać objęte blokadą
poniedziałek, 29 czerwca 2020 08:44
Koronawirus: Leicester może zostać objęte blokadąLiczące 350 tys. mieszkańców Leicester może – jako pierwsze miasto w Wielkiej Brytanii – zostać objęte blokadą z powodu dużej liczby nowych przypadków koronawirusa, zapowiedział brytyjski rząd.

Dodaj komentarz
 
Sondaż: prezydenta wybierzemy w drugiej turze. A. Duda otrzymał 41,8 proc. głosów, R. Trzaskowski 30,4 proc.
niedziela, 28 czerwca 2020 20:28
Sondaż: prezydenta wybierzemy w drugiej turze. A. Duda otrzymał 41,8 proc. głosów, R. Trzaskowski 30,4 proc.Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zmierzą się w drugiej turze wyborów prezydenckich - wynika z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos.
Dodaj komentarz
 
Tłumy i bijatyki na brytyjskich kurortach. Rząd grozi zamknięciem plaż
piątek, 26 czerwca 2020 14:59
Tłumy i bijatyki na brytyjskich kurortach. Rząd grozi zamknięciem plażMatt Hancock ostrzegł, że rząd zamknie plaże, jeśli ludzie będą nadal ignorować dystans społeczny.
Dodaj komentarz
 
Pilne: Met Office wydało żółty alert pogodowy. Wystąpią silne burze z piorunami
piątek, 26 czerwca 2020 10:03
Pilne: Met Office wydało żółty alert pogodowy. Wystąpią silne burze z piorunamiW wielu regionach Wielkiej Brytanii przez ostanie dni wystąpiły prawdziwe upały z temperaturą przekraczającą 30 stopni Celsjusza.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 1200