Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości
To nie koniec pandemii Covid-19. „Nadchodzi więcej wariantów” - ostrzega ekspert z WHO
poniedziałek, 17 stycznia 2022 09:13
To nie koniec pandemii Covid-19. „Nadchodzi więcej wariantów” - ostrzega ekspert z WHODr David Nabarro specjalista ds. Covid-19 w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), powiedział Sky News, że w Wielkiej Brytanii pojawiło się „światło na końcu tunelu” w walce z Covid-19”.
Dodaj komentarz
 
Na jaw wyszły kolejne kłamstwa i skandale wokół zakrapianych imprez u Borisa Johnsona
poniedziałek, 17 stycznia 2022 08:32
Na jaw wyszły kolejne kłamstwa i skandale wokół zakrapianych imprez u Borisa JohnsonaWedług doniesień brytyjskich mediów Boris Johnson był na kolejnym świątecznym spotkaniu w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie 2020 roku.
Dodaj komentarz
 
Liczba zakażeń koronawirusem w Wielkiej Brytanii spadła o 38% w ciągu tygodnia
poniedziałek, 17 stycznia 2022 08:02
Liczba zakażeń koronawirusem w Wielkiej Brytanii spadła o 38% w ciągu tygodniaW Wielkiej Brytanii odnotowano kolejne 70 924 przypadków koronawirusa – poinformowało w niedzielę brytyjskie ministerstwo zdrowia.
Dodaj komentarz
 
Od poniedziałku 16 i 17-latki w Anglii będą mogli otrzymać szczepionkę przypominającą
niedziela, 16 stycznia 2022 10:21
Od poniedziałku 16 i 17-latki w Anglii będą mogli otrzymać szczepionkę przypominającąOd poniedziałku młodzi ludzie w wieku 16 i 17 lat w Anglii będą mogli otrzymać szczepionkę przypominającą przeciw Covid-19.
Dodaj komentarz
 
Niezaszczepieni pracownicy NHS mogą zostać zwolnieni bez odprawy
sobota, 15 stycznia 2022 11:54
Niezaszczepieni pracownicy NHS mogą zostać zwolnieni bez odprawyOficjalny dokument opublikowany wczoraj pokazuje, że personel służby zdrowia w Anglii, który nie zostanie zaszczepiony przeciw Covid-19, zostanie zwolniony bez żadnej odprawy.
Dodaj komentarz
 
Imprezy na Downing Street odbywały się co piątek. Nawet przed pogrzebem Księcia Filipa
sobota, 15 stycznia 2022 08:46
Imprezy na Downing Street odbywały się co piątek. Nawet przed pogrzebem Księcia FilipaWedług najnowszych doniesień personel Downing Street co piątek organizował imprezy z alkoholem podczas pandemii, a Boris Johnson regularnie był świadkiem zgromadzeń.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson musi znieść maski i paszporty szczepionkowe, aby zachować stanowisko
piątek, 14 stycznia 2022 10:22
Boris Johnson musi znieść maski i paszporty szczepionkowe, aby zachować stanowiskoBoris Johnson musi wycofać obowiązek noszenia masek i okazywania paszportów szczepionkowych na dużych imprezach, aby ocalić swoją karierę i zachować stanowisko – zażądali wczoraj wieczorem ministrowie gabinetu.
Dodaj komentarz
 
Po 5 dniach negocjacji policja dokonała szturmu na dom w Coventry
piątek, 14 stycznia 2022 08:32
Po 5 dniach negocjacji policja dokonała szturmu na dom w CoventryOblężenie domu w Coventry, które trwało pięć dni, zakończyło się wczoraj wieczorem (czwartek, 13 stycznia), kiedy uzbrojona policja dokonała szturmu na dom, w którym zabarykadował się mężczyzna ze swoim ośmioletnim synem.
Dodaj komentarz
 
Francja i inne kraje zmieniają zasady dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
piątek, 14 stycznia 2022 08:03
Francja i inne kraje zmieniają zasady dla podróżnych z Wielkiej BrytaniiWakacje we Francji są od dziś znowu możliwe, ponieważ kraj ten zniósł zakaz podróżowania z Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
„Ich obowiązywały inne zasady, a nas inne” - Mężczyzna, ukarany za spotkanie z kolegami w ogrodzie domaga się zwrotu pieniędzy
czwartek, 13 stycznia 2022 14:03
„Ich obowiązywały inne zasady, a nas inne” - Mężczyzna, ukarany za spotkanie z kolegami w ogrodzie domaga się zwrotu pieniędzyMężczyzna, który w zeszłym roku został ukarany grzywną za spotkanie z trzema przyjaciółmi w swoim ogrodzie w swoje urodziny, chce odzyskać pieniądze po nowych doniesieniach dotyczących imprez na Downing Street.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 1429