Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat
Polska/Świat
Nie żyje George H.W. Bush
sobota, 01 grudnia 2018 12:30
Nie żyje George H.W. BushW wieku 94 lat zmarł były prezydent Stanów Zjednoczonych George H.W. Bush.
Dodaj komentarz
 
Atak nożownika na policjanta w Brukseli. Napastnik ciężko ranny
wtorek, 20 listopada 2018 15:05
Atak nożownika na policjanta w Brukseli. Napastnik ciężko rannyPrzed jednym z posterunków policji w centrum Brukseli napastnik dźgnął nożem policjanta. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
Dodaj komentarz
 
Morawiecki: Najważniejsze dla nas są prawa Polaków w Wielkiej Brytanii
piątek, 16 listopada 2018 07:46
Morawiecki: Najważniejsze dla nas są prawa Polaków w Wielkiej BrytaniiPo długim i żmudnym procesie wydaje się, że dzisiaj wszystko jest na dobrej drodze - powiedział w Pradze Mateusz Morawiecki, odnosząc się do porozumienia ws. Brexitu.
Dodaj komentarz
 
Święto odzyskania niepodległości. Budynki z całego świata w bieli i czerwieni
poniedziałek, 12 listopada 2018 10:51
Święto odzyskania niepodległości. Budynki z całego świata w bieli i czerwieniW niedzielę na całym świecie na biało-czerwono rozświetliły się liczne budynki, mosty i monumenty.
Komentarze (2)
 
Tusk: Polexit jest niestety możliwy. Ryzyko jest śmiertelnie poważne
wtorek, 06 listopada 2018 07:29
Tusk: Polexit jest niestety możliwy. Ryzyko jest śmiertelnie poważneTusk po wyjściu z posiedzenia sejmowej komisji śledczej do sprawy Amber Gold został zapytany, czy ma wrażenie, że Prawo i Sprawiedliwość podąża w stronę wyjścia z UE, tzw. polexitu, odpowiedział, że: - Polexit jest niestety możliwy nie dlatego, że Jarosław Kaczyński ma taki plan.
Dodaj komentarz
 
A. Duda: Skoro jest tak dobrze, to dlaczego Brytyjczycy zagłosowali za Brexitem?
środa, 24 października 2018 16:28
A. Duda: Skoro jest tak dobrze, to dlaczego Brytyjczycy zagłosowali za Brexitem?Powinniśmy sobie poważnie zadać pytanie: jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego Brytyjczycy zdecydowali o wyjściu z Unii Europejskiej?
Dodaj komentarz
 
Komisja Europejska skarży Polskę ws. ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Sprawiedliwości UE
poniedziałek, 24 września 2018 12:21
Komisja Europejska skarży Polskę ws. ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Sprawiedliwości UEKomisja Europejska postanowiła skierować skargę przeciwko Polsce do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z uwagi na pogwałcenie zasady niezawisłości sądownictwa przez nową ustawę o Sądzie Najwyższym
Dodaj komentarz
 
Huragan Ali: Samolot Ryanair musiał przerwać próbę lądowania
czwartek, 20 września 2018 11:39
Huragan Ali: Samolot Ryanair musiał przerwać próbę lądowaniaW Internecie pojawiło się nagranie pokazujące, jak Samolot linii lotniczych Ryanair, z powodu trudnych warunków atmosferycznych spowodowanych przez huragan Ali, musiał przerwać próbę lądowania na lotnisku w Dublinie.
Dodaj komentarz
 
Donald Trump krytycznie o Unii. Andrzej Duda: Trudno się dziwić jego postawie
środa, 19 września 2018 09:23
Donald Trump krytycznie o Unii. Andrzej Duda: Trudno się dziwić jego postawieStaliśmy się skarbonką dla całego świata. Zdzierają z nas Chiny, zdziera z nas - pan wybaczy panie prezydencie - Unia Europejska, której jesteście częścią
Dodaj komentarz
 
Polska KRS zawieszona przez Europejską Sieć Rad Sądownictwa
poniedziałek, 17 września 2018 22:11
Polska KRS zawieszona przez Europejską Sieć Rad SądownictwaCzłonkostwo nowej polskiej Krajowej Rady Sądownictwa w Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ) zostało zawieszone.
Dodaj komentarz
 
Strajk pilotów oraz personelu pokładowego Ryanaira. Odwołano 140 lotów
środa, 12 września 2018 11:55
Strajk pilotów oraz personelu pokładowego Ryanaira. Odwołano 140 lotówOd godziny 3 w nocy w Niemczech trwa strajk pilotów i personelu pokładowego tanich linii lotniczych Ryanair.
Dodaj komentarz
 
Andrzej Duda o Unii Europejskiej: wyimaginowana wspólnota
środa, 12 września 2018 11:32
Andrzej Duda o Unii Europejskiej: wyimaginowana wspólnotaAndrzej Duda w Leżajsku mówił o wyimaginowanej wspólnocie, którą ma stanowić Unia Europejska.
Dodaj komentarz
 
Kora spoczęła na warszawskich Powązkach. Żegnały ją tłumy fanów
środa, 08 sierpnia 2018 18:08
Kora spoczęła na warszawskich Powązkach. Żegnały ją tłumy fanówOlga Sipowicz "Kora", spoczęła na cmentarzu wojskowym na Powązkach w Warszawie.
Dodaj komentarz
 
Donald Trump: Unia Europejska jest naszym wrogiem
poniedziałek, 16 lipca 2018 08:00
Donald Trump: Unia Europejska jest naszym wrogiemMyślę, że mamy wielu wrogów. Myślę, że Unia Europejska jest naszym wrogiem, przez swoją politykę handlową wobec nas.
Komentarze (1)
 
Trybunał UE: Irlandzki sąd słusznie odłożył ekstradycję Polaka
piątek, 29 czerwca 2018 08:30
Trybunał UE: Irlandzki sąd słusznie odłożył ekstradycję PolakaTrybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał opinię, że Sąd Najwyższy Irlandii słusznie odłożył ekstradycję podejrzanego o handel narkotykami w Polsce z powodu obaw o niezależność polskiego systemu sądowego.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 60