Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości
Czteroletni chłopiec spał na podłodze w szpitalu, ponieważ nie było wolnych łóżek
poniedziałek, 09 grudnia 2019 21:26
Czteroletni chłopiec spał na podłodze w szpitalu, ponieważ nie było wolnych łóżekCzteroletni chłopiec z powodu braku wolnych łóżek w szpitalu w Leeds musiał spać na podłodze.
Dodaj komentarz
 
Morderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, otrzymał groźby śmierci i został przeniesiony do zamkniętego więzienia
poniedziałek, 09 grudnia 2019 17:08
Morderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, otrzymał groźby śmierci i został przeniesiony do zamkniętego więzieniaMorderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, został przeniesiony do zamkniętego zakładu karnego po tym, jak grożono mu śmiercią.
Dodaj komentarz
 
Wybuch wulkanu w Nowej Zelandii. Co najmniej 5 osób nie żyje
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:24
Wybuch wulkanu w Nowej Zelandii. Co najmniej 5 osób nie żyjeTrwa akcja ratunkowa po erupcji wyspy-wulkanu White w Nowej Zelandii. Policja poinformowała o pięciu ofiarach śmiertelnych.
Dodaj komentarz
 
Związał matkę i zgwałcił jej dzieci. Seryjny gwałciciel skazany na 33-krotne dożywocie
poniedziałek, 09 grudnia 2019 13:50
Związał matkę i zgwałcił jej dzieci. Seryjny gwałciciel skazany na 33-krotne dożywocieSeryjny gwałciciel, Joseph McCann, który grasował na terenie Anglii, został uznany za winnego 37 stawianych mu zarzutów.
Dodaj komentarz
 
Huragan Atiyah sieje spustoszenie na Wyspach. W Irlandii fale wciągnęły samochód do morza
poniedziałek, 09 grudnia 2019 13:24
Huragan Atiyah sieje spustoszenie na Wyspach. W Irlandii fale wciągnęły samochód do morzaHuragan Atiyah uderzył w wybrzeże Irlandii i Wielkiej Brytanii w niedzielę.
Dodaj komentarz
 
Polak, który zamordował sąsiada zmienił wizerunek i przez lata ukrywał się w UK. Grozi mu dożywocie
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:44
Polak, który zamordował sąsiada zmienił wizerunek i przez lata ukrywał się w UK. Grozi mu dożywociePolak, któremu grozi dożywocie za zabójstwo popełnione w 2012 roku w Toruniu przez lata ukrywał się w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Zagrożenie bombowe w samolocie EasyJet z Krakowa
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:55
Zagrożenie bombowe w samolocie EasyJet z KrakowaW sobotę na lotnisku Gatwick wystąpiły opóźnienia lotów z powodu "zagrożenia bezpieczeństwa samolotu easyJet".
Dodaj komentarz
 
Partia Johnsona prowadzi w sondażach, zostało 3 dni do wyborów
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:16
Partia Johnsona prowadzi w sondażach, zostało 3 dni do wyborówZ sondażu Survation dla telewizji ITV wynika, że na cztery dni przed wyborami Partia Konserwatywna Borisa Johnsona ma aż 14 punktów procentowych przewagi nad opozycyjną Partią Pracy.
Komentarze (1)
 
12-latek zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge
sobota, 07 grudnia 2019 08:51
12-latek zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge12-letni uczeń został zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge.
Dodaj komentarz
 
Kierowca skazany na więzienie za spowodowanie śmierci młodej lekarki - widok zasłaniały ozdoby ustawione na desce rozdzielczej
sobota, 07 grudnia 2019 08:13
Kierowca skazany na więzienie za spowodowanie śmierci młodej lekarki - widok zasłaniały ozdoby ustawione na desce rozdzielczejKierowca ciężarówki został skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginęła młoda lekarka jadąca na rowerze.
Komentarze (1)
 


Strona 1 z 1089