Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Pojawiła się nadzieja na drugie referendum w sprawie Brexitu?
poniedziałek, 24 września 2018 15:29
Pojawiła się nadzieja na drugie referendum w sprawie Brexitu?Jeremy Corbyn, przewodniczący brytyjskiej Partii Pracy, oznajmił, że poprze pomysł przeprowadzenia ponownego referendum w sprawie Brexitu jeśli tylko członkowie Partii Pracy się na to zgodzą.
Dodaj komentarz
 
15 latka zmarła po zjedzeniu bagietki na lotnisku Heatrow
poniedziałek, 24 września 2018 13:03
15 latka zmarła po zjedzeniu bagietki na lotnisku HeatrowRozpoczął się proces w sprawie 15-letniej Natashy Ednan-Laperouse, która zmarła po zjedzeniu bagietki kupionej w sklepie na lotnisku
Dodaj komentarz
 
Komisja Europejska skarży Polskę ws. ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Sprawiedliwości UE
poniedziałek, 24 września 2018 12:21
Komisja Europejska skarży Polskę ws. ustawy o Sądzie Najwyższym do Trybunału Sprawiedliwości UEKomisja Europejska postanowiła skierować skargę przeciwko Polsce do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z uwagi na pogwałcenie zasady niezawisłości sądownictwa przez nową ustawę o Sądzie Najwyższym
Dodaj komentarz
 
Położna z Polski zawieszona, bo nie była w stanie porozumiewać się z pacjentkami
poniedziałek, 24 września 2018 10:12
Położna z Polski zawieszona, bo nie była w stanie porozumiewać się z pacjentkami35-letnia położna z Polski została zawieszona w swoich obowiązkach, ponieważ, według pracodawcy, nie była w stanie porozumiewać się z pacjentkami szpitala.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna aresztowany pod zarzutem zabójstwa, ma to zawiązek z zaginięciem studenta
poniedziałek, 24 września 2018 07:29
Mężczyzna aresztowany pod zarzutem zabójstwa, ma to zawiązek z zaginięciem studentaMężczyzna został aresztowany pod zarzutem zabójstwa, ma to zawiązek z zaginięciem Thomasa Jonesa, który zaginął pięć dni temu.
Dodaj komentarz
 
Tej jesieni w UK będzie więcej ogromnych pająków niż zazwyczaj - ostrzegają eksperci
niedziela, 23 września 2018 10:40
Tej jesieni w UK będzie więcej ogromnych pająków niż zazwyczaj - ostrzegają eksperciWyjątkowo gorące lato sprawiło, że w Wielkiej Brytanii było więcej much, które stanowią pokarm pająków. Dzięki dużej ilości jedzenia, ich populacja znacznie wzrosła.
Dodaj komentarz
 
Dramatyczne chwile podczas lądowania samolotu w Birmingham. Pilot w ostatniej chwili odszedł na drugi krąg
niedziela, 23 września 2018 09:00
Dramatyczne chwile podczas lądowania samolotu w Birmingham. Pilot w ostatniej chwili odszedł na drugi krągW Internecie pojawiło się nagranie pokazujące, jak Samolot linii lotniczych Airfrance, z powodu trudnych warunków atmosferycznych spowodowanych przez huragan Ali, musiał przerwać próbę lądowania na lotnisku w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Przyleciał z Birmingham do Polski na paszporcie dziecka. Nikt z obsługi lotniska tego nie zauważył
sobota, 22 września 2018 14:56
Przyleciał z Birmingham do Polski na paszporcie dziecka. Nikt z obsługi lotniska tego nie zauważył11 września, w rocznicę ataków terrorystycznych w USA, 44-letni Matthew Sutton z wybrał się samolotem do Polski.
Dodaj komentarz
 
Złodzieje próbowali ukraść bankomat, który zawierał około 100 tys. funtów
sobota, 22 września 2018 14:10
Złodzieje próbowali ukraść bankomat, który zawierał około 100 tys. funtówPolicja opublikowała materiał filmowy pokazujący jak gang zamaskowanych mężczyzn, za pomocą skradzionego Land Rovera kradnie bankomat ze sklepu na Edward Street, w Balsall Heath.
Dodaj komentarz
 
Kobieta próbowała wyrwać niemowlę z samochodu, gdy matka odwoziła dzieci do szkoły w West Bromwich
sobota, 22 września 2018 10:55
Kobieta próbowała wyrwać niemowlę z samochodu, gdy matka odwoziła dzieci do szkoły w West BromwichPolicja wydała ostrzeżenie po tym, jak nieznajoma próbowała wyrwać z samochodu 4 tygodniowe niemowlę podczas gdy matka odwoziła inne dzieci do szkoły.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 937

?>