Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Prawie 5 mln osób oczekuje na leczenie szpitalne w Anglii
czwartek, 13 maja 2021 12:56
Prawie 5 mln osób oczekuje na leczenie szpitalne w AngliiNajnowsze dane pokazują, że liczba osób w Anglii oczekujących na leczenie szpitalne wzrosła do rekordowego poziomu.
Dodaj komentarz
 
Podczas pandemii w UK było najwięcej zgonów spowodowanych piciem alkoholu od 20 lat
piątek, 07 maja 2021 08:06
Podczas pandemii w UK było najwięcej zgonów spowodowanych piciem alkoholu od 20 latPo wprowadzeniu w marcu 2020 roku pierwszego lockdownu w Wielkiej Brytanii znacznie wzrosła liczba zgonów spowodowanych nadużywaniem alkoholu.
Dodaj komentarz
 
W ciągu doby zmarły 254 osoby. Ponad 15 tys. nowych przypadków koronawirusa.
czwartek, 13 lutego 2020 12:13
W ciągu doby zmarły 254 osoby. Ponad 15 tys. nowych przypadków koronawirusa.Dzięki nowej metodzie wykorzystującej tomografię komputerową, w ciągu doby wykryto w Chinach ponad 15 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19).
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaski
czwartek, 23 stycznia 2020 15:13
Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaskiOd początku przyszłego miesiąca produkty takie jak tampony czy podpaski będą dostępne za darmo w brytyjskich szkołach.
Dodaj komentarz
 
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza Azję
środa, 22 stycznia 2020 16:06
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza AzjęJest pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Stanach Zjednoczonych.
Dodaj komentarz
 
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazd
poniedziałek, 06 stycznia 2020 07:19
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazdJednymi z głównych postanowień noworocznych milionów ludzi jest zrzucenie wagi i przejście na zdrowszy tryb życia.
Dodaj komentarz
 
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospę
środa, 04 grudnia 2019 15:38
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospęW Wielkiej Brytami u pacjenta zdiagnozowano rzadką infekcję wirusową małpią ospę.
Dodaj komentarz
 
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skich
czwartek, 14 listopada 2019 11:51
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skichZdję­cie po lewej poka­zuje chłopca cho­rego na padaczkę zro­bione dwa lata temu.
Dodaj komentarz
 
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych recept
poniedziałek, 21 października 2019 07:36
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych receptRząd ogłosił, że od listopada pacjenci nie będą już dostawać tradycyjnych papierowych recept
Dodaj komentarz
 
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazu
wtorek, 20 listopada 2018 16:27
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazuDobrowolny zakaz sprzedaży napojów energetycznych dla dzieci w wieku poniżej 16 lat jest rutynowo lekceważony przez supermarkety, sugerują badania.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 32