Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaski
czwartek, 23 stycznia 2020 15:13
Wielka Brytania wprowadza do szkół darmowe tampony i podpaskiOd początku przyszłego miesiąca produkty takie jak tampony czy podpaski będą dostępne za darmo w brytyjskich szkołach.
Dodaj komentarz
 
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza Azję
środa, 22 stycznia 2020 16:06
Koronawirus: Śmiertelny wirus, który zabił w Chinach 9 osób, rozprzestrzenił się poza AzjęJest pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Stanach Zjednoczonych.
Dodaj komentarz
 
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazd
poniedziałek, 06 stycznia 2020 07:19
Z postanowień noworocznych niewiele wynika? Oto najczęstsze błędy według brytyjskiego trenera fitness i dietetyka gwiazdJednymi z głównych postanowień noworocznych milionów ludzi jest zrzucenie wagi i przejście na zdrowszy tryb życia.
Dodaj komentarz
 
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospę
środa, 04 grudnia 2019 15:38
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospęW Wielkiej Brytami u pacjenta zdiagnozowano rzadką infekcję wirusową małpią ospę.
Dodaj komentarz
 
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skich
czwartek, 14 listopada 2019 11:51
Nie­zwy­kła prze­miana cho­rego chłopca po lecze­niu ole­jem z konopi indyj­skichZdję­cie po lewej poka­zuje chłopca cho­rego na padaczkę zro­bione dwa lata temu.
Dodaj komentarz
 
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych recept
poniedziałek, 21 października 2019 07:36
Od listopada lekarze nie będą wypisywać papierowych receptRząd ogłosił, że od listopada pacjenci nie będą już dostawać tradycyjnych papierowych recept
Dodaj komentarz
 
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazu
wtorek, 20 listopada 2018 16:27
Supermarkety sprzedają napoje energetyczne dzieciom pomimo wprowadzenia zakazuDobrowolny zakaz sprzedaży napojów energetycznych dla dzieci w wieku poniżej 16 lat jest rutynowo lekceważony przez supermarkety, sugerują badania.
Dodaj komentarz
 
Brytyjscy lekarze alarmują - skutki nadużywania antybiotyków są zatrważające
czwartek, 25 października 2018 12:21
Brytyjscy lekarze alarmują - skutki nadużywania antybiotyków są zatrważająceNadmierne zażywanie antybiotyków może spowodować, że nawet najprostsze operacje oraz zabiegi będą stanowić duże zagrożenie dla naszego zdrowia i życia – alarmują brytyjscy lekarze.
Dodaj komentarz
 
W Wielkiej Brytanii przeprowadzono operacje kręgosłupa u nienarodzonych dzieci
środa, 24 października 2018 16:57
W Wielkiej Brytanii przeprowadzono operacje kręgosłupa u nienarodzonych dzieciW Wielkiej Brytanii dwoje dzieci przeszło operacje kręgosłupa w łonach ich matek. Operacji dokonano kilka tygodni przed narodzinami dzieci.
Dodaj komentarz
 
Awaria systemów informatycznych w 2 szpitalach - pacjenci musieli czekać nawet 10 godzin na przyjęcie do A & E
środa, 17 października 2018 07:17
Awaria systemów informatycznych w 2 szpitalach - pacjenci musieli czekać nawet 10 godzin na przyjęcie do A & ENa oddziałach ratunkowych dwóch lokalnych szpitalów zapanował chaos po awarii systemów komputerowych – podaje Birmingham Live.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 32