Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

O bham.pl

Portal  bham.pl powstał 14 kwietnia 2006 roku. Skierowany jest do emigrantów z Polski, którzy mieszkają w Birmingham i okolicach. Głównym zadaniem portalu jest zapewnienie dostępu do niezbędnych informacji,  dostarczenie rozrywki oraz integracje Polaków mieszkających w Anglii.
Bham.pl jest najchętniej odwiedzanym portalem internetowym w West Midlands.

 
Na naszej stronie możecie znaleźć:

Forum
 
forum
Miejsce, w którym użytkownicy mogą się wypowiedzieć na każdy temat niekoniecznie związany z życiem w Anglii. Dzięki forum wielu Polaków poznało nowych ludzi, zorganizowano wiele spotkań oraz imprez plenerowych dla Polonii żyjącej w Birmingham. Forum jest doskonałym miejscem dla osób szukających informacji na temat życia w Anglii.
   Zobacz Teraz


   
Friends
 
Nowo powstały dział przeznaczony dla osób szukających partnerów, przyjaciół, znajomych. Zarejestrowani użytkownicy mogą moderować swoje profile – dodawać zdjęcia, filmy, komentarze, dodawać imprezy, w których będą uczestniczyć, wysyłać wiadomości prywatne oraz prowadzić rozmowę chat. Friends.bham.pl jest dostępny w języku polskim oraz angielskim.
en.gif Zobacz Teraz
   
Ogłoszenia
 
Dział ogłoszeń jest przeznaczony tylko dla osób prywatnych. Zarejestrowany użytkownik może umieścić darmowe ogłoszenie drobne w kilku dziedzinach: drobne, motoryzacja, nieruchomości, RTV, AGD itd.
Zobacz Teraz
   
Gry online
 
Jest to dział rozrywkowy, który zawiera wiele gier online w języku angielskim. Użytkownicy naszego portalu mogą spędzić miło czas oraz sprawdzić swoje możliwości. Wszystkie wyniki są podane w tabeli rozgrywek.
en.gif Zobacz Teraz
   
Katalog firm
 
Katalog firm w Birmingham jest doskonałym miejscem do promocji twojego biznesu. Katalog ma bardzo duże możliwości, oferuje bardzo dużo funkcji, dzięki którym będziesz mógł zaprezentować swoja działalność i w dowolnej chwili dokonywać zmian jak i kontrolować popularność wpisu.
en.gif Zobacz Teraz
   
Galeria
 
 
Tu możesz obejrzeć zdjęcia z Birmingham i całej Anglii, zdjęcia z naszych spotkań i  zdjęcia użytkowników. Możesz też pochwalić sie swoimi zdjęciami tworząc własny album lub dodać zdjęcia do istniejących albumów.
en.gif Zobacz Teraz
   
Reklama
 
Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na bham.pl, Odwiedź naszą ofertę reklamową aby dowiedzieć się jakie formy reklamy są dostępne na naszej stronie.
en.gif Zobacz Teraz
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 01 czerwca 2009 18:47  
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.