Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
"Na wypadek twardego brexitu". Nigel Farage na opakowaniu prezerwatywy
sobota, 22 września 2018 08:32
"Na wypadek twardego brexitu" - prezerwatywy z takim hasłem oraz wizerunkiem lidera kampanii na rzecz opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię sprzedawano na konwencji eurosceptycznej partii UKIP w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
T. May o brexicie: UE daje nam tylko dwa wyjścia. Jedno to kpina, drugie już odrzuciliśmy
sobota, 22 września 2018 07:53
T. May o brexicie: UE daje nam tylko dwa wyjścia. Jedno to kpina, drugie już odrzuciliśmyObie strony chcą osiągnąć porozumienie, musimy jednak stawić czoła faktowi, że pomimo progresu w negocjacjach, w dalszym ciągu pozostają dwie kwestie, co do których zdecydowanie się różnimy
Dodaj komentarz
 
Brexit bez umowy coraz bardziej możliwy. May zapewnia że prawa imigrantów z UE będą gwarantowane
sobota, 22 września 2018 07:40
Brexit bez umowy coraz bardziej możliwy. May zapewnia że prawa imigrantów z UE będą gwarantowaneTheresa May oskarża Unię Europejską o brak konstruktywnych propozycji i mówi, że nie wyklucza scenariusza, w którym Wielka Brytania opuści Unię Europejską bez porozumienia.
Dodaj komentarz
 
Brytyjskie media: Liderzy UE, na szczycie w Salzburgu, chcieli upokorzyć May
piątek, 21 września 2018 13:07
Brytyjskie media: Liderzy UE, na szczycie w Salzburgu, chcieli upokorzyć MayBrytyjskie media atakują przywódców unijnych za próbę wymuszenia ustępstw na Wielkiej Brytanii przez publiczne upokorzenie premier Theresy May.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Autostrada M6 zostanie zamknięta na 24 godziny, w ten weekend
piątek, 21 września 2018 12:28
Uwaga: Autostrada M6 zostanie zamknięta na 24 godziny, w ten weekendRuchliwy 17-kilometrowy odcinek autostrady M6 w Midlands zostanie, w ten weekend, zamknięty na 24 godziny w obu kierunkach.
Dodaj komentarz
 
Myśliwce RAF przechwyciły rosyjskie bombowce
piątek, 21 września 2018 09:39
Myśliwce RAF przechwyciły rosyjskie bombowceBrytyjskie i francuske myśliwce zostały wczoraj poderwane i skierowane w rejon Morza Północnego, po pojawieniu się tam rosyjskich bombowców, które nie reagowały na próbę nawiązania z nimi kontaktu.
Dodaj komentarz
 
Unia Europejska jest przygotowana na brexit bez porozumienia
czwartek, 20 września 2018 17:37
Unia Europejska jest przygotowana na brexit bez porozumieniaJesteśmy przygotowani na scenariusz brexitu bez porozumienia miedzy Wielkią Brytanią i Unią Europejską – powiedział, po spotkaniu w Salzburgu szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker .
Dodaj komentarz
 
17 i 18 listopada odbędzie się nadzwyczajny szczyt UE ws. Brexitu
czwartek, 20 września 2018 14:21
17 i 18 listopada odbędzie się nadzwyczajny szczyt UE ws. BrexituNa 17 i 18 listopada zaplanowano dodatkowy, unijny szczyt poświęcony brexitowi – poinformowała nieoficjalnie austriacka agencja APA.
Dodaj komentarz
 
Przywódcy UE jednogłośnie chcą drugiego referendum ws. Brexitu, Theresa May mówi NIE
czwartek, 20 września 2018 11:06
Przywódcy UE jednogłośnie chcą drugiego referendum ws. Brexitu, Theresa May mówi NIENa trwającym w Salzburgu spotkaniu przywódców państw członkowskich UE, kwestia wyjścia Wielkiej Brytanii z UE to jeden z głównych tematów.
Dodaj komentarz
 
BWM ogłosiło, że zaraz po brexicie zamknie fabrykę Mini w Oxfordzie, na miesiąc
środa, 19 września 2018 12:03
BWM ogłosiło, że zaraz po brexicie zamknie fabrykę Mini w Oxfordzie, na miesiącBMW ogłosiło, że zaraz po oficjalnej dacie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, zamknie swoją fabrykę Mini w Oksfordzie na miesiąc.
Dodaj komentarz
 
May o porozumieniu w sprawie brexitu: Unia musi pójść na ustępstwa
środa, 19 września 2018 07:59
May o porozumieniu w sprawie brexitu: Unia musi pójść na ustępstwa"Wielka Brytania i Unia Europejska są bliskie osiągnięcia porozumienia w sprawie brexitu, ale Unia musi pójść na ustępstwa"
Dodaj komentarz
 
Ważny komunikat do Polaków: Zgłoś się po swoje 4 tysiące funtów!
wtorek, 18 września 2018 16:00
Ważny komunikat do Polaków: Zgłoś się po swoje 4 tysiące funtów!Ważny komunikat skierowany do Polaków w Wielkiej Brytanii. Aż 0,5 miliona Polaków w Wielkiej Brytanii może być w dalszym ciągu upoważnionych do otrzymania funtów przeznaczonych specjalnie na ten cel.
Dodaj komentarz
 
Imigrant z UE zarabia co roku na rzecz skarbu państwa o 2 300 funtów więcej niż Brytyjczyk
wtorek, 18 września 2018 14:02
Imigrant z UE zarabia co roku na rzecz skarbu państwa o 2 300 funtów więcej niż BrytyjczykJeśli Brexit wprowadzi ograniczenia dla pracowników z UE, Brytyjczycy będą musieli się liczyć ze wzrostem podatków, ponieważ imigranci z Unii wpłacają znacznie więcej do skarbu państwa niż ludzie urodzeni w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
28 września największy strajk w historii Ryanaira. Odwołane będą też loty z UK i Polski
wtorek, 18 września 2018 11:35
28 września największy strajk w historii Ryanaira. Odwołane będą też loty z UK i PolskiPiloci oraz personel pokładowy Ryanaira zapowiedzieli kolejny 24-godzinny strajk na 28 września 2018 roku.
Dodaj komentarz
 
MAC: Swobodny przepływ osób z UE powinien zakończyć się po brexicie
wtorek, 18 września 2018 11:00
MAC: Swobodny przepływ osób z UE powinien zakończyć się po brexicieSwobodny przepływ osób z Unii Europejskiej powinien zakończyć się po brexicie, a Wielka Brytania powinna objąć system kanadyjski.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 293

?>