Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Przerażające turbulencje podczas sztormu Brendan. Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali”
sobota, 18 stycznia 2020 10:34
Przerażające turbulencje podczas sztormu Brendan. Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali”Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali” podczas turbulencji, które były spowodowane złymi warunkami pogodowymi stworzonymi przez Sztorm Brendan.
Dodaj komentarz
 
Kobieta brutalnie pobita przez 2 mężczyzn dlatego, że jest lesbijką. Wcześniej zaatakowano ją już 5 razy
sobota, 18 stycznia 2020 09:49
Kobieta brutalnie pobita przez 2 mężczyzn dlatego, że jest lesbijką. Wcześniej zaatakowano ją już 5 razyBrytyjska policja poszukuje sprawców napadu na 20-letnią kobietę, do którego doszło na Blackwood Road w Sunderland..
Dodaj komentarz
 
Ruszyła zbiórka na uczczenie Brexitu biciem Big Bena. Jednak zebranych pieniędzy i tak nie będzie można wydać na ten cel
sobota, 18 stycznia 2020 09:31
Ruszyła zbiórka na uczczenie Brexitu biciem Big Bena. Jednak zebranych pieniędzy i tak nie będzie można wydać na ten celRuszyła zbiórka publiczna na sfinansowanie kosztów uczczenia momentu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej biciem remontowanego obecnie dzwonu Big Ben.
Dodaj komentarz
 
Kolejne ciało znalezione w Bostonie. Jednym ze zmarłych był Polak
piątek, 17 stycznia 2020 14:12
Kolejne ciało znalezione w Bostonie. Jednym ze zmarłych był PolakPolicja ujawniła, że w Bostonie znaleziono kolejne ciało.
Dodaj komentarz
 
Przerażające: Wideo z ukrytej kamery pokazuje jak na brytyjskiej farmie świnie zjadają żywcem inne świnie
piątek, 17 stycznia 2020 10:06
Przerażające: Wideo z ukrytej kamery pokazuje jak na brytyjskiej farmie świnie zjadają żywcem inne świnieBrytyjski portal Metro opublikował przerażający materiał filmowy i zdjęcia, na których widać jak na jednej z farm świnie zjadają żywcem inne świnie.
Dodaj komentarz
 
PILNE: Polak zamordowany w Bostonie. Policja apeluje o pomoc
czwartek, 16 stycznia 2020 16:07
PILNE: Polak zamordowany w Bostonie. Policja apeluje o pomocTrzy osoby zostały aresztowane pod zarzutem morderstwa po tym, jak znaleziono ciało mężczyzny w Bostonie.
Dodaj komentarz
 
500 tysięcy Polaków złożyło wnioski o przyznanie statusu osoby osiedlonej
czwartek, 16 stycznia 2020 15:39
500 tysięcy Polaków złożyło wnioski o przyznanie statusu osoby osiedlonejWedług najnowszych statystyk Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii złożyli ponad 500 tysięcy wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej - poinformował brytyjski minister bezpieczeństwa Brandon Lewis
Dodaj komentarz
 
Hugh Grant wsparł księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do niezależności
czwartek, 16 stycznia 2020 14:04
Hugh Grant wsparł księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do niezależnościHugh Grant wspiera księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do usamodzielnienia się.
Dodaj komentarz
 
Werbowali Polaków do pracy w Wielkiej Brytanii. Tam zmuszali do żebrania
czwartek, 16 stycznia 2020 10:46
Werbowali Polaków do pracy w Wielkiej Brytanii. Tam zmuszali do żebraniaPolicja rozbiła międzynawowy gang, który werbował Polaków do przymusowej pracy i żebractwa w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Wysoki przypływ zaskoczył turystów. Auto zniknęło pod falami
czwartek, 16 stycznia 2020 10:24
Wysoki przypływ zaskoczył turystów. Auto zniknęło pod falamiPara turystów wybrała się ze swoim psem na samochodową wycieczkę na wybrzeże w Blackpool w Anglii.
Dodaj komentarz
 
Brexit niedługo będzie kosztował więcej niż Wielka Brytania wpłaciła do budżetu UE przez 47 lat
czwartek, 16 stycznia 2020 10:17
Brexit niedługo będzie kosztował więcej niż Wielka Brytania wpłaciła do budżetu UE przez 47 latDo końca tego roku Brexit będzie kosztował Wielką Brytanię ponad 200 miliardów funtów utraconego wzrostu gospodarczego.
Dodaj komentarz
 
Szkoła w UK będzie karać rodziców grzywną 1GBP za każde 5 minut spóźnienia
czwartek, 16 stycznia 2020 09:46
Szkoła w UK będzie karać rodziców grzywną 1GBP za każde 5 minut spóźnieniaJedna ze szkół w Wielkiej Brytanii ogłosiła, że rodzice będą karani grzywną 1GBP za każde 5 minut spóźnienia przy odbiorze dzieci ze szkoły.
Dodaj komentarz
 
Będzie zimno! W weekend temperatura spadnie poniżej zera
czwartek, 16 stycznia 2020 07:30
Będzie zimno! W weekend temperatura spadnie poniżej zeraMeteorolodzy przewidują, że weekend w Birmingham temperatura spadnie poniżej -1 stopnia Celsjusza.
Dodaj komentarz
 
Europarlament obawia się o prawa obywateli UE w Wielkiej Brytanii po brexicie
czwartek, 16 stycznia 2020 06:55
Europarlament obawia się o prawa obywateli UE w Wielkiej Brytanii po brexicieParlament Europejski wyraził w środę zaniepokojenie w związku z trudnościami, jakie napotykają obywatele unijni przy składaniu wniosków w brytyjskim systemie osiedleńczym.
Dodaj komentarz
 
Brytyjski rząd pomoże liniom lotniczym Flybe. Prezes British Airways krytykuje ten ruch
środa, 15 stycznia 2020 14:16
Brytyjski rząd pomoże liniom lotniczym Flybe. Prezes British Airways krytykuje ten ruchRząd Wielkiej Brytanii zawarł wczoraj wieczorem porozumienie z akcjonariuszami zagrożonych bankructwem linii lotniczych Flybe, co ma pozwolić przewoźnikowi na utrzymanie się na rynku.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 360