Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Brexit uderzy w brytyjską gospodarkę bardziej niż koronawirus
środa, 23 września 2020 11:00
Brexit uderzy w brytyjską gospodarkę bardziej niż koronawirusBrytyjski think thank oszacował, że Brexit może uderzyć w brytyjską gospodarkę trzy razy bardziej niż epidemia koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Michael Gove: Po wyjściu z pubu o godzinie 22, można kontynuować imprezę w domu u przyjaciela
środa, 23 września 2020 08:06
Michael Gove: Po wyjściu z pubu o godzinie 22, można kontynuować imprezę w domu u przyjacielaLudzie mogą wyjść z pubu o 22:00, a następnie udać się do domu przyjaciela i dalej imprezować — o ile jest to grupa sześcioosobowa, potwierdził wczoraj Michael Gove.
Dodaj komentarz
 
Surowsze kary, więcej policji na ulicach i wojsko do pomocy w respektowaniu restrykcji. Boris Johnson wygłosił przemówienie do narodu
środa, 23 września 2020 07:04
Surowsze kary, więcej policji na ulicach i wojsko do pomocy w respektowaniu restrykcji.  Boris Johnson wygłosił przemówienie do naroduBrytyjski premier Boris Johnson wezwał we wtorek wieczorem rodaków do "przywołania dyscypliny, determinacji i ducha wspólnoty", co pozwoli pokonać epidemię koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Prawie 5 tysięcy zakażeń koronawirusem i 37 zgonów w ciągu doby w Wielkiej Brytanii
wtorek, 22 września 2020 16:52
Prawie 5 tysięcy zakażeń koronawirusem i 37 zgonów w ciągu doby w Wielkiej BrytaniiKolejne 4926 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w Wielkiej Brytanii.
Dzisiejszy bilans zakażonych jest o 558 przypadków większy, niż potwierdzono poprzedniego dnia, i najwyższy od 8 maja.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson zaostrza kary za brak maseczek. Ile mandatów wydano do tej pory?
wtorek, 22 września 2020 14:17
Boris Johnson zaostrza kary za brak maseczek. Ile mandatów wydano do tej pory?Premier Wielkiej Brytanii przemawiał dziś w Izbie Gmin i ogłosił nowe restrykcje i kary, jakie zostaną wprowadzone, aby ograniczyć ilość zakażeń koronawirusem.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson ogłosił nowe restrykcje i kary mające ograniczyć ilość zakażeń koronawirusem
wtorek, 22 września 2020 13:31
Boris Johnson ogłosił nowe restrykcje i kary mające ograniczyć ilość zakażeń koronawirusemPremier Wielkiej Brytanii przemawiał w Izbie Gmin i ogłosił nowe restrykcje i kary, jakie zostaną wprowadzone, aby ograniczyć ilość zakażeń koronawirusem.
Dodaj komentarz
 
Trzecie trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii w tym miesiącu. Wszystkie miały miejsce w tym samym mieście
wtorek, 22 września 2020 12:02
Trzecie trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii w tym miesiącu. Wszystkie miały miejsce w tym samym mieścieW brytyjskim mieście Leighton Buzzard w Bedfordshire odnotowano trzecie trzęsienie ziemi w tym miesiącu.
Dodaj komentarz
 
Koniec lata i letniej pogody w Wielkiej Brytanii. Nadchodzi ochłodzenie, wiatr i deszcz
wtorek, 22 września 2020 08:41
Koniec lata i letniej pogody w Wielkiej Brytanii. Nadchodzi ochłodzenie, wiatr i deszczDziś jest ostatni dzień lata i ostatni dzień ładnej pogody. Termometry w Birmingham wskażą 22 stopnie, a w niektórych regionach Wielkiej Brytanii nawet 26 stopni Celsjusza.
Dodaj komentarz
 
4368 nowych zakażeń koronawirusem. Od czwartku nowe restrykcje w Anglii
wtorek, 22 września 2020 08:07
4368 nowych zakażeń koronawirusem. Od czwartku nowe restrykcje w AngliiLiczba osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w Wielkiej Brytanii, wzrosła o 4368.
Dodaj komentarz
 
Od czwartku nowe restrykcje w Anglii. Praca z domu, puby i restauracje zamykane o godz. 22
wtorek, 22 września 2020 07:46
Od czwartku nowe restrykcje w Anglii. Praca z domu, puby i restauracje zamykane o godz. 22Od czwartku wszystkie puby, bary, restauracje i inne lokale gastronomiczne w Anglii muszą być zamykane o godz. 22, a ludzie w miarę możliwości będą musieli pracować z domów — poinformowało w poniedziałek późnym wieczorem (21 września) biuro brytyjskiego premiera Borisa Johnsona.
Dodaj komentarz
 
50 tys. zakażeń dziennie w połowie października w Wielkiej Brytanii - ostrzegają eksperci
poniedziałek, 21 września 2020 14:20
50 tys. zakażeń dziennie w połowie października w Wielkiej Brytanii -  ostrzegają eksperciDoradcy naukowi rządu ostrzegli, że w Wielkiej Brytanii można się spodziewać 50 000 przypadków koronawirusa dziennie do połowy października o ile nie zostaną podjęte szybkie działania w celu opanowania rosnącego wskaźnika zakażeń.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson wygłosi przemówienie w sprawie planów lockdownu w Wielkiej Brytanii
poniedziałek, 21 września 2020 10:59
Boris Johnson wygłosi przemówienie w sprawie planów lockdownu w Wielkiej BrytaniiBoris Johnson ma zamiar wygłosić przemówienie, przygotowujące Wielką Brytanię na drugą falę koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Dwie osoby zostały wyciągnięte ze stawu w parku Pype Hayes, w ciągu 24 godzin
poniedziałek, 21 września 2020 08:52
Dwie osoby zostały wyciągnięte ze stawu w parku Pype Hayes, w ciągu 24 godzinDwie osoby zostały wyciągnięte ze zbiornika wodnego w parku Pype Hayes w ciągu zaledwie 24 godzin. Obie teraz przebywają w szpitalu.
Dodaj komentarz
 
Osoby o niższych dochodach otrzymają 500 funtów, jeśli utracą dochody z powodu samoizolacji
niedziela, 20 września 2020 08:05
Osoby o niższych dochodach otrzymają 500 funtów, jeśli utracą dochody z powodu samoizolacjiOsoby o niższych dochodach, którym grozi utrata zarobków w wyniku poddania się kwarantannie, będą uprawnione do jednorazowej wypłaty w wysokości 500 funtów.
Dodaj komentarz
 
Do 10 tys. funtów kary za złamanie zasad izolacji w Wielkiej Brytanii
niedziela, 20 września 2020 07:40
Do 10 tys. funtów kary za złamanie zasad izolacji w Wielkiej BrytaniiOsoby, które odmawiają samoizolacji, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 10 000 funtów w ramach nowego planu walki z drugą falą epidemii koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 420