Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Dziś pogrzeb księcia Filipa i minuta ciszy w Wielkiej Brytanii
sobota, 17 kwietnia 2021 09:17
Dziś pogrzeb księcia Filipa i minuta ciszy w Wielkiej BrytaniiDziś po południu na zamku w Windsorze odbędzie się pogrzeb księcia Filipa, małżonka królowej Elżbiety II.
Dodaj komentarz
 
Kwiaty pod zamkiem w Windsorze. Brytyjczycy składają hołd księciu Filipowi przed sobotnim pogrzebem
sobota, 17 kwietnia 2021 08:39
Kwiaty pod zamkiem w Windsorze. Brytyjczycy składają hołd księciu Filipowi przed sobotnim pogrzebemBrytyjczycy oddają hołd zmarłemu 9 kwietnia księciu Filipowi.
Dodaj komentarz
 
Poszukiwania mężczyzny, który znęcał się nad psem w parku
piątek, 16 kwietnia 2021 06:35
Poszukiwania mężczyzny, który znęcał się nad psem w parkuTrwają poszukiwania mężczyzny, który znęcał się nad psem, niosąc go wiszącego na obroży.
Dodaj komentarz
 
W Londynie może zostać wprowadzony lockdown, jeśli wzrośnie ilość zakażeń koronawirusem z RPA
czwartek, 15 kwietnia 2021 12:17
W Londynie może zostać wprowadzony lockdown, jeśli wzrośnie ilość zakażeń koronawirusem z RPAW Londynie mogą zostać wprowadzone lokalne restrykcje, jeśli masowe testy wzrostowe nie pomogą w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się południowoafrykańskiego wariantu koronawirusa, zasugerował doradca naukowy rządu.
Dodaj komentarz
 
Pasażerka zemdlała po siedmiu godzinach czekania w kolejce na lotnisku Heathrow
czwartek, 15 kwietnia 2021 09:44
Pasażerka zemdlała po siedmiu godzinach czekania w kolejce na lotnisku HeathrowPasażerka straciła przytomność po siedmiu godzinach oczekiwania w kolejce granicznej na lotnisku Heathrow.
Dodaj komentarz
 
Ogromne kolejki do ośrodków testowania Covid. W Londynie wykryto wariant koronawirusa z RPA
czwartek, 15 kwietnia 2021 07:58
Ogromne kolejki do ośrodków testowania Covid. W Londynie wykryto wariant koronawirusa z RPATysiące osób ustawiło się w kolejce do wykonania testów na obecność koronawirusa, po tym, jak w Londynie wykryto kilkadziesiąt przypadków  koronawirusa z RPA.
Dodaj komentarz
 
Strzelanina w Birmingham. Jedna osoba nie żyje, druga jest poważnie ranna
czwartek, 15 kwietnia 2021 07:22
Strzelanina w Birmingham. Jedna osoba nie żyje, druga jest poważnie rannaJedna osoba straciła życie, a druga została poważnie ranna po strzelaninie w obszarze przemysłowym w Birmingham, znajdującym się zaledwie kilka metrów od City Hospital.
Dodaj komentarz
 
Napastnik uzbrojony w maczetę odciął dłoń nastolatkowi w Leeds
środa, 14 kwietnia 2021 14:25
Napastnik uzbrojony w maczetę odciął dłoń nastolatkowi w LeedsWedług doniesień brytyjskich mediów napastnik uzbrojony w maczetę odciął dłoń nastolatkowi w Leeds.
Dodaj komentarz
 
Wariant koronawirusa z RPA może doprowadzić do ponownego nałożenia restrykcji
środa, 14 kwietnia 2021 09:24
Wariant koronawirusa z RPA może doprowadzić do ponownego nałożenia restrykcjiNiektóre restrykcje mogą zostać ponownie wprowadzone, jeśli wariant koronawirusa z RPA będzie rozprzestrzeniał się szybko, ostrzegł jeden z naukowców doradzających rządowi.
Dodaj komentarz
 
Poprawa sytuacji w UK to zasługa lockdownu. Boris Johnson apeluje o ostrożność
środa, 14 kwietnia 2021 08:17
Poprawa sytuacji w UK to zasługa lockdownu. Boris Johnson apeluje o ostrożnośćPoprawa sytuacji epidemicznej w Wielkiej Brytanii to nie zasługa szczepień, ale lockdownu — powiedział brytyjski premier.
Dodaj komentarz
 
Osoby powyżej 45 roku życia mogą rezerwować terminy szczepień na stronie NHS
wtorek, 13 kwietnia 2021 09:35
Osoby powyżej 45 roku życia mogą rezerwować terminy szczepień na stronie NHSOsoby powyżej 45 roku życia mogą już rezerwować szczepienia przeciw COVID po tym, jak rząd osiągnął swój cel i zaoferował możliwość zaszczepienia się wszystkim osobom z grup priorytetowych.
Dodaj komentarz
 
W UK zaszczepiono 32 mln osób. Johnson: Do końca lipca zaczepimy wszystkich
wtorek, 13 kwietnia 2021 09:06
W UK zaszczepiono 32 mln osób. Johnson: Do końca lipca zaczepimy wszystkichWszystkim osobom z grup priorytetowych została zaoferowana możliwość zaszczepienia się przeciwko Covid-19, co oznacza, że udało się przed terminem zrealizować wyznaczony cel — ogłosił w poniedziałek brytyjski rząd.
Dodaj komentarz
 
70 przypadków wariantu koronawirusa z RPA wykryte w Londynie
wtorek, 13 kwietnia 2021 08:42
70 przypadków wariantu koronawirusa z RPA wykryte w LondynieW południowym Londynie rozpoczęła się największa jak dotąd akcja testowania po tym, jak  wykryto 44 potwierdzonych przypadków wariantu koronawirusa z RPA.
Dodaj komentarz
 
Brytyjczycy cieszą się wolnością. Puby w całym kraju wypełnione po brzegi
wtorek, 13 kwietnia 2021 08:17
Brytyjczycy cieszą się wolnością. Puby w całym kraju wypełnione po brzegiOgródki piwne w całej Anglii były wypełnione po brzegi w poniedziałek wieczorem, gdy zmęczeni po pracy mieszkańcy Wielkiej Brytanii ruszyli do pubów po raz pierwszy od czterech miesięcy.
Dodaj komentarz
 
Brytyjczycy czekali w kolejkach na otwarcie ogródków piwnych o północy
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 11:19
Brytyjczycy czekali w kolejkach na otwarcie ogródków piwnych o północySpragnieni Brytyjczycy już w nocy ustawiali się w kolejkach przed pubami, niecierpliwie czekając na ponowne otwarcie ogródków piwnych.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 471