Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Morderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, otrzymał groźby śmierci i został przeniesiony do zamkniętego więzienia
poniedziałek, 09 grudnia 2019 17:08
Morderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, otrzymał groźby śmierci i został przeniesiony do zamkniętego więzieniaMorderca, który walczył z terrorystą na London Bridge, został przeniesiony do zamkniętego zakładu karnego po tym, jak grożono mu śmiercią.
Dodaj komentarz
 
Związał matkę i zgwałcił jej dzieci. Seryjny gwałciciel skazany na 33-krotne dożywocie
poniedziałek, 09 grudnia 2019 13:50
Związał matkę i zgwałcił jej dzieci. Seryjny gwałciciel skazany na 33-krotne dożywocieSeryjny gwałciciel, Joseph McCann, który grasował na terenie Anglii, został uznany za winnego 37 stawianych mu zarzutów.
Dodaj komentarz
 
Huragan Atiyah sieje spustoszenie na Wyspach. W Irlandii fale wciągnęły samochód do morza
poniedziałek, 09 grudnia 2019 13:24
Huragan Atiyah sieje spustoszenie na Wyspach. W Irlandii fale wciągnęły samochód do morzaHuragan Atiyah uderzył w wybrzeże Irlandii i Wielkiej Brytanii w niedzielę.
Dodaj komentarz
 
Polak, który zamordował sąsiada zmienił wizerunek i przez lata ukrywał się w UK. Grozi mu dożywocie
poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:44
Polak, który zamordował sąsiada zmienił wizerunek i przez lata ukrywał się w UK. Grozi mu dożywociePolak, któremu grozi dożywocie za zabójstwo popełnione w 2012 roku w Toruniu przez lata ukrywał się w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Zagrożenie bombowe w samolocie EasyJet z Krakowa
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:55
Zagrożenie bombowe w samolocie EasyJet z KrakowaW sobotę na lotnisku Gatwick wystąpiły opóźnienia lotów z powodu "zagrożenia bezpieczeństwa samolotu easyJet".
Dodaj komentarz
 
Partia Johnsona prowadzi w sondażach, zostało 3 dni do wyborów
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:16
Partia Johnsona prowadzi w sondażach, zostało 3 dni do wyborówZ sondażu Survation dla telewizji ITV wynika, że na cztery dni przed wyborami Partia Konserwatywna Borisa Johnsona ma aż 14 punktów procentowych przewagi nad opozycyjną Partią Pracy.
Komentarze (1)
 
A. Duda po szczycie NATO: Odnowienie zasad kolektywnej obrony zostało przyjęte przez Sojusz
czwartek, 05 grudnia 2019 08:05
A. Duda po szczycie NATO: Odnowienie zasad kolektywnej obrony zostało przyjęte przez SojuszAndrzej Duda stwierdził, że jubileuszowy 70. szczyt NATO, który odbył się w Londynie był "zwycięstwem Polski".
Dodaj komentarz
 
Ciało 45-letniego Polaka znalezione w mieszkaniu w Hull - zapił się na śmierć
czwartek, 05 grudnia 2019 07:15
Ciało 45-letniego Polaka znalezione w mieszkaniu w Hull - zapił się na śmierćW sądzie koronnym w Hull odbyło się dochodzenie w sprawie śmierci Polaka, który zmarł w mieszkaniu w Hull.
Komentarze (1)
 
Donald Trump: „nie chce NHS, jeśli mi ją podadzą na srebrnym talerzu”
środa, 04 grudnia 2019 15:12
Donald Trump: „nie chce NHS, jeśli mi ją podadzą na srebrnym talerzu”Donald Trump pogardził brytyjskim NHS, mówiąc, że nie chciałby brytyjskiej służby zdrowia, nawet gdyby „została nam przekazana na srebrnym talerzu”.
Dodaj komentarz
 
Kandydat Partii Brexit: "Islam jest problemem, dopóki ich nie zniszczymy, świat nigdy nie będzie bezpieczny"
środa, 04 grudnia 2019 14:11
Kandydat Partii Brexit: Kandydat Partii Brexit z Birmingham, Andrew Garcarz, został oskarżony o szerzenie islamofobicznych i antysemickich poglądów w mediach społecznościowych.
Komentarze (2)
 
WizzAir zamierza wprowadzić bilety miesięczne
środa, 04 grudnia 2019 09:53
WizzAir zamierza wprowadzić bilety miesięczneWizzAir chce umieścić w swojej ofercie bilety miesięczne. Dzięki temu będzie można latać ze stałą, comiesięczną opłatą. Ma to zachęcić pasażerów do regularnego latania.
Dodaj komentarz
 
Atak na London Bridge. Prezydent Duda chciał się spotkać z bohaterskim Polakiem. Wielka Brytania odmówiła
środa, 04 grudnia 2019 07:39
Atak na London Bridge. Prezydent Duda chciał się spotkać z bohaterskim Polakiem. Wielka Brytania odmówiłaPrezydent Andrzej Duda chciał się spotkać z bohaterskim Polakiem, który brał udział w zatrzymaniu zamachowca na London Bridge.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna włamał się do domu i napastował seksualnie chłopca w jego sypialni
środa, 04 grudnia 2019 07:17
Mężczyzna włamał się do domu i napastował seksualnie chłopca w jego sypialniPolicja poszukuje mężczyzny, który w sobotę w nocy włamał się do jednego z domów w miasteczku Ickenham i napastował seksualnie chłopca.
Dodaj komentarz
 
Rodzina terrorysty z Londynu potępia jego czyn i prosi o uszanowanie jej prywatności
wtorek, 03 grudnia 2019 21:48
Rodzina terrorysty z Londynu potępia jego czyn i prosi o uszanowanie jej prywatnościRodzina terrorysty, który w piątek dokonał ataku Londynie wydała oświadczenie potępiające jego czyn.
Dodaj komentarz
 
"Erdogan terrorysta". Protest Kurdów w czasie szczytu NATO w Londynie
wtorek, 03 grudnia 2019 20:43
Setki demonstrantów zgromadziło się na Trafalgar Square w Londynie, by protestować przy okazji szczytu NATO, który odbywa się w Pałacu Buckingham.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 353