Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Dziesiątki tysięcy odbiorców energii otrzyma tej zimy 50% zniżki na rachunki – czy się kwalifikujesz?
piątek, 29 września 2023 11:35
Dziesiątki tysięcy odbiorców energii otrzyma tej zimy 50% zniżki na rachunki – czy się kwalifikujesz?E.ON Next, znany dostawca energii w Wielkiej Brytanii, wprowadził program „Zimowa Pomoc”, który ma na celu wsparcie gospodarstw domowych borykających się z trudnościami finansowymi.
Dodaj komentarz
 
Wielu poszkodowanych po wypadku autokaru szkolnego w Wielkiej Brytanii
piątek, 29 września 2023 10:30
Wielu poszkodowanych po wypadku autokaru szkolnego w Wielkiej BrytaniiW piątkowy poranek na autostradzie M53 w pobliżu Liverpoolu doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego autokar używany jako szkolny autobus się przewrócił.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania wprowadziła największe podwyżki podatków od czasów II Wojny Światowej
piątek, 29 września 2023 09:34
Wielka Brytania wprowadziła największe podwyżki podatków od czasów II Wojny ŚwiatowejRishi Sunak i Boris Johnson, czołowi politycy Wielkiej Brytanii, znaleźli się w centrum uwagi po wprowadzeniu największych podwyżek podatków od czasów II wojny światowej – podało Sky News.
Dodaj komentarz
   
National Lotery ujawnia szczęśliwe liczby przed losowaniem 112 milionów funtów
piątek, 29 września 2023 09:06
National Lotery ujawnia szczęśliwe liczby przed losowaniem 112 milionów funtówCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które numery są najczęściej losowane w EuroMillions?
Dodaj komentarz
 
16-latek aresztowany po „celowym ścięciu” drzewa popularnego na całym świecie
piątek, 29 września 2023 08:51
16-latek aresztowany po „celowym ścięciu” drzewa popularnego na całym świecieW nocy z 27 na 28 września 2023 roku, jedno z najbardziej fotografowanych drzew w Wielkiej Brytanii, znajdującego się w Sycamore Gap, zostało celowo ścięte.
Dodaj komentarz
 
Upały wrócą do Wielkiej Brytanii: Kiedy temperatury osiągną 25°C?
piątek, 29 września 2023 08:29
Upały wrócą do Wielkiej Brytanii: Kiedy temperatury osiągną 25°C?Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą spodziewać się upalnych dni z temperaturami dochodzącymi do 25°C, jednak wszystko zależy od jednego warunku – wystarczającej ilości słońca.
Dodaj komentarz
 
Tragiczna śmierć Elianne Andam: 17-latek oskarżony o morderstwo
piątek, 29 września 2023 08:17
Tragiczna śmierć Elianne Andam: 17-latek oskarżony o morderstwo17-letni chłopak został oskarżony o zamordowanie 15-letniej Elianne Andam, która została zasztyletowana.
Dodaj komentarz
   
Dokładna data, kiedy należy dokonać odczytu liczników przed zmianą cen energii w Wielkiej Brytanii
czwartek, 28 września 2023 14:50
Dokładna data, kiedy należy dokonać odczytu liczników przed zmianą cen energii w Wielkiej BrytaniiGospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii zostały wezwane do dokonania odczytu liczników w tym tygodniu, aby uniknąć płacenia za więcej energii, niż faktycznie zużywają, gdy wejdzie w życie nowy limit cenowy Ofgem.
Dodaj komentarz
 
Gospodarstwa domowe w UK ponownie otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii – oto, ile możesz zarobić
czwartek, 28 września 2023 14:31
Gospodarstwa domowe w UK ponownie otrzymają zapłatę za zmniejszenie zużycia energii – oto, ile możesz zarobićZimą zbliża się kolejna okazja dla gospodarstw domowych i firm w Wielkiej Brytanii, aby zarobić, zmniejszając zużycie energii.
Dodaj komentarz
 
Zmiany w systemie świadczeń: Tysiące gospodarstw domowych w UK doświadczą zmian w październiku
czwartek, 28 września 2023 09:57
Zmiany w systemie świadczeń: Tysiące gospodarstw domowych w UK doświadczą zmian w październikuW październiku tysiące osób korzystających z zasiłków w Wielkiej Brytanii będą musiały zmierzyć się z istotnymi zmianami.
Dodaj komentarz
   
Tragedia na autostradzie M6: Mężczyzna nie żyje, kierowcy uwięzieni w gigantycznych korkach
czwartek, 28 września 2023 09:37
Tragedia na autostradzie M6: Mężczyzna nie żyje, kierowcy uwięzieni w gigantycznych korkachDnia 28 września 2023 roku, autostrada M6 została zamknięta z powodu tragicznego zdarzenia, które miało miejsce między węzłami trzecim a drugim.
Dodaj komentarz
 
Ryanair odwołuje zimowe loty z powodu opóźnień w dostawach samolotów od Boeinga
czwartek, 28 września 2023 08:09
Ryanair odwołuje zimowe loty z powodu opóźnień w dostawach samolotów od BoeingaLinia lotnicza Ryanair została zmuszona do odwołania wielu lotów zaplanowanych na nadchodzącą zimę, ponieważ spodziewa się otrzymać mniej nowych samolotów od producenta Boeing, niż zakładano.
Dodaj komentarz
 
Szef Ryanair twierdzi, że brytyjska kontrola ruchu lotniczego jest najgorsza w Europie
czwartek, 28 września 2023 07:59
Szef Ryanair twierdzi, że brytyjska kontrola ruchu lotniczego jest najgorsza w EuropieMichael O’Leary, dyrektor generalny Ryanair, nie szczędził ostrych słów na temat brytyjskiego systemu kontroli ruchu lotniczego (ATC), określając go jako „najmniej produktywny i najmniej efektywny” w Europie.
Dodaj komentarz
   
Dodatek 600 funtów na ogrzanie domów w UK. Kto się kwalifikuje?
czwartek, 28 września 2023 07:48
Dodatek 600 funtów na ogrzanie domów w UK. Kto się kwalifikuje?W zeszłym tygodniu ruszyła możliwość składania wniosków o Zimowy Dodatek Energetyczny (Winter Fuel Payment) dla osób, które nie kwalifikują się automatycznie.
Dodaj komentarz
 
Aldi planuje otworzyć nowe sklepy w 22 regionach – Czy Twój jest na liście?
czwartek, 28 września 2023 07:31
Aldi planuje otworzyć nowe sklepy w 22 regionach – Czy Twój jest na liście?Aldi, czwarty co do wielkości detalista w Wielkiej Brytanii, ujawnił 22 „priorytetowe” lokalizacje, w których planuje otworzyć nowe sklepy, jako część planów ekspansji wartych 1,4 miliarda funtów.
Dodaj komentarz
 
Tragedia w Londynie. 15-latka zamordowana w drodze do szkoły
środa, 27 września 2023 19:21
Tragedia w Londynie. 15-latka zamordowana w drodze do szkołyW Croydon, na południu Londynu, doszło do tragicznego zdarzenia. 15-letnia dziewczyna została śmiertelnie raniona nożem w drodze do szkoły.
Dodaj komentarz
 
Ryanair ogłasza nowe połączenia z UK do Polski
środa, 27 września 2023 10:26
Ryanair ogłasza nowe połączenia z UK do PolskiIrlandzkie tanie linie lotnicze, Ryanair, cenione za oferowanie przystępnych cenowo połączeń, entuzjastycznie ogłosiły uruchomienie czterech nowych tras zimowych z Krakowa.
Dodaj komentarz
   
Pilne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych w UK w NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i Barclays
środa, 27 września 2023 10:17
Pilne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych w UK w NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i BarclaysW obliczu rosnącego kryzysu kosztów życia brytyjskie banki takie jak NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i Barclays, które są największymi pożyczkodawcami w Wielkiej Brytanii, zwracają się z ostrzeżeniem do posiadaczy kredytów hipotecznych.
Dodaj komentarz
 
Nadchodzi Mini Fala Ciepła: Po sztormie Agnes, Wielką Brytanię czeka „Indyjskie Lato” w październiku
wtorek, 26 września 2023 16:25
Nadchodzi Mini Fala Ciepła: Po sztormie Agnes, Wielką Brytanię czeka „Indyjskie Lato” w październikuPo burzy Agnes, która przynosi ze sobą ostrzeżenia o „niebezpieczeństwie dla życia”, nadzieje na mini falę ciepła w październiku wciąż są żywe.
Dodaj komentarz
 
Już ponad 44 tys. Polaków w UK zarejestrowało się do wyborów. Rejestracja jest otwarta do 10 października
wtorek, 26 września 2023 16:02
Już ponad 44 tys. Polaków w UK zarejestrowało się do wyborów.  Rejestracja jest otwarta do 10 październikaW Zjednoczonym Królestwie trwają przygotowania do wyborów do polskiego parlamentu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 542