Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymają do 500 GBP dodatku przed świętami. Kto się kwalifikuje do płatności?
czwartek, 30 listopada 2023 14:32
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymają do 500 GBP dodatku przed świętami. Kto się kwalifikuje do płatności?W obliczu rosnących kosztów życia wiele gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii może skorzystać z dodatkowej pomocy finansowej przed nadchodzącymi świętami.
Dodaj komentarz
 
Inflacja w sklepach w Wielkiej Brytanii najniższa od ponad roku
czwartek, 30 listopada 2023 11:21
Inflacja w sklepach w Wielkiej Brytanii najniższa od ponad rokuW listopadzie inflacja w sklepach w Wielkiej Brytanii osiągnęła najniższy poziom od ponad roku, co jest wynikiem zwiększonej konkurencji przed okresem świątecznym oraz kontynuacji spadku wzrostu cen żywności.
Dodaj komentarz
 
Brytyjski bank zwolni setki pracowników i skróci godziny otwarcia
czwartek, 30 listopada 2023 09:20
Brytyjski bank zwolni setki pracowników i skróci godziny otwarciaMetro Bank, borykający się z problemami finansowymi, ogłosił plany redukcji zatrudnienia oraz skrócenia godzin otwarcia swoich placówek w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
   
Cztery alerty pogodowe w Wielkiej Brytanii. Najzimniejsza noc listopada od 13 lat, ostrzeżenia przed śniegiem oraz lodem
czwartek, 30 listopada 2023 09:01
Cztery alerty pogodowe w Wielkiej Brytanii. Najzimniejsza noc listopada od 13 lat, ostrzeżenia przed śniegiem oraz lodemW Wielkiej Brytanii ogłoszono cztery alerty pogodowe związane z utrzymującym się mrozem i trudnymi warunkami na drogach.
Dodaj komentarz
 
Ryanair ogłasza nowe trasy z Wielkiej Brytanii, w tym więcej lotów do Polski
środa, 29 listopada 2023 17:11
Ryanair ogłasza nowe trasy z Wielkiej Brytanii, w tym więcej lotów do PolskiW odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na podróże zimowe, Ryanair, jedna z głównych linii lotniczych w Europie ogłosiła rozszerzenie swojego zimowego rozkładu lotów na sezon 2023/2024.
Dodaj komentarz
 
Wypłaty zimowych dodatków w Wielkiej Brytanii – pełna lista kodów pocztowych, które otrzymają 25 GBP
środa, 29 listopada 2023 16:44
Wypłaty zimowych dodatków w Wielkiej Brytanii – pełna lista kodów pocztowych, które otrzymają 25 GBPW Wielkiej Brytanii tysiące gospodarstw domowych znajdujące się w 280 kodach pocztowych otrzymają do 25 funtów w ramach zimowych dodatków.
Dodaj komentarz
 
Producenci artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii podnoszą ceny znacznie ponad poziom wzrostu kosztów
środa, 29 listopada 2023 08:14
Producenci artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii podnoszą ceny znacznie ponad poziom wzrostu kosztówW obliczu rosnącego kryzysu kosztów życia w Wielkiej Brytanii Competition and Markets Authority (CMA), brytyjski organ nadzorczy ds. konkurencji, ujawnił, że producenci artykułów spożywczych, w tym takich produktów jak mleko dla niemowląt, fasola w puszce, majonez i karma dla zwierząt, podnieśli ceny swoich produktów ponad poziom wzrostu kosztów.
Dodaj komentarz
   
British Gas, OVO, EDF i Octopus zapłacą 100 GBP za oszczędzanie energii
środa, 29 listopada 2023 07:53
British Gas, OVO, EDF i Octopus zapłacą 100 GBP za oszczędzanie energiiW obliczu rosnących kosztów życia i energii, klienci British Gas, OVO, EDF i Octopus Energy mogą skorzystać z nowej inicjatywy mającej na celu obniżenie rachunków za energię.
Dodaj komentarz
 
Wizz Air uruchamia nową trasę z Wielkiej Brytanii
wtorek, 28 listopada 2023 09:29
Wizz Air uruchamia nową trasę z Wielkiej BrytaniiLinia lotnicza Wizz Air, znana z oferowania lotów w niskich cenach, ogłosiła uruchomienie nowej trasy z lotniska Londyn Luton do Salzburga w Austrii.
Dodaj komentarz
 
Co trzecia rodzina z dziecmi w Wielkiej Brytanii ma trudności z pokryciem wydatków na święta Bożego Narodzenia
wtorek, 28 listopada 2023 08:05
Co trzecia rodzina z dziecmi w Wielkiej Brytanii ma trudności z pokryciem wydatków na święta Bożego NarodzeniaW obliczu rosnących kosztów życia, co trzecia rodzina z dziećmi w Wielkiej Brytanii będzie miała trudności z pokryciem wydatków związanych ze świętami Bożego Narodzenia w tym roku.
Dodaj komentarz
   
Bank Anglii utrzyma wysokie stopy procentowe w Wielkiej Brytanii przez dłuższy czas
poniedziałek, 27 listopada 2023 17:00
Bank Anglii utrzyma wysokie stopy procentowe w Wielkiej Brytanii przez dłuższy czasAndrew Bailey, gubernator Banku Anglii, ostrzega przed trudną walką o powrót inflacji do celu na poziomie 2%, podkreślając, że nie ma obecnie perspektyw na obniżenie stóp procentowych.
Dodaj komentarz
 
-8 stopni Celsjusza i 5 cm śniegu w Wielkiej Brytanii
poniedziałek, 27 listopada 2023 12:26
-8 stopni Celsjusza i 5 cm śniegu w Wielkiej BrytaniiW Wielkiej Brytanii prognozowane są coraz bardziej zimowe warunki, w tym śnieg i deszcz ze śniegiem w niektórych miejscach.
Dodaj komentarz
 
Pełna lista banków zamykanych w Wielkiej Brytanii w grudniu: Co to oznacza dla klientów?
poniedziałek, 27 listopada 2023 10:39
Pełna lista banków zamykanych w Wielkiej Brytanii w grudniu: Co to oznacza dla klientów?W grudniu 2023 roku Wielka Brytania będzie świadkiem zamknięcia kolejnych 19 oddziałów bankowych, co stanowi kontynuację trendu zamykania placówek bankowych na terenie kraju.
Dodaj komentarz
   
Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2, TUI i British Airways. Najnowsze zasady bagażu podręcznego
poniedziałek, 27 listopada 2023 10:05
Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2, TUI i British Airways. Najnowsze zasady bagażu podręcznegoŚwięta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wielu z nas planuje podróże, często korzystając z usług linii lotniczych. W związku z nadchodzącym okresem świątecznym warto przypomnieć o istotnych zasadach dotyczących bagażu podręcznego, które mogą mieć wpływ na komfort i koszty naszej podróży.
Dodaj komentarz
 
Pilne wezwanie do zwrotu produktów z Lidla. Nie jedz ich! Mogą być skażone salmonellą
sobota, 25 listopada 2023 11:22
Pilne wezwanie do zwrotu produktów z Lidla. Nie jedz ich! Mogą być skażone salmonelląLidl wydał pilne wezwanie do zwrotu jednego ze swoich popularnych produktów mięsnych z powodu obaw o obecność salmonelli.
Dodaj komentarz
 
Ostrzeżenie dla klientów British Gas, EDF, OVO, E.On i Octopus: płacą 300 GBP rocznie za nic
sobota, 25 listopada 2023 10:56
Ostrzeżenie dla klientów British Gas, EDF, OVO, E.On i Octopus: płacą 300 GBP rocznie za nicKlienci British Gas, OVO, E.On i Octopus Energy zostali ostrzeżeni, aby byli świadomi wszystkich opłat stałych za energię elektryczną i gaz.
Dodaj komentarz
 
Tesco wydaje pilne ostrzeżenie dla 20 milionów klientów w Wielkiej Brytanii
sobota, 25 listopada 2023 10:00
Tesco wydaje pilne ostrzeżenie dla 20 milionów klientów w Wielkiej BrytaniiTesco, jedna z największych sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii, wydała ostrzeżenie dla swoich 20 milionów klientów posiadających karty Clubcard.
Dodaj komentarz
   
Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w rozliczeniach dla osób samozatrudnionych
sobota, 25 listopada 2023 09:33
Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w rozliczeniach dla osób samozatrudnionychOsoby samozatrudnione w Wielkiej Brytanii od kwietnia 2024 roku będą stosować domyślnie system księgowości oparty na „cash basis” (rozliczenia gotówkowe), który zastąpi dotychczasowy domyślny system „accruals” (rozliczenia memoriałowe).
Dodaj komentarz
 
Nagła śmierć 41-letniego Polaka podczas pracy w UK. Zbiórka funduszy na wsparcie rodziny po stracie
sobota, 25 listopada 2023 08:53
Nagła śmierć 41-letniego Polaka podczas pracy w UK. Zbiórka funduszy na wsparcie rodziny po stracie23 listopada, niespodziewanie zmarł 41-letni Tomasz Janiec, kochający partner i ojciec 7-letniej córki.
Dodaj komentarz
 
Najlepiej i najgorzej płatne zawody w Wielkiej Brytanii w 2023 roku – na podium osoby z pensją 113 577 GBP
piątek, 24 listopada 2023 19:36
Najlepiej i najgorzej płatne zawody w Wielkiej Brytanii w 2023 roku – na podium osoby z pensją  113 577 GBPOsoby chcące zarabiać duże pieniądze w Wielkiej Brytanii w 2023 roku powinny zostać dyrektorem lub urzędnikiem pokazują oficjalne statystyki.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 555