Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Wielka Brytania zniosi kwarantannę dla zaszczepionych osób przyjeżdżających z Francji
czwartek, 05 sierpnia 2021 07:02
Wielka Brytania zniosi kwarantannę dla zaszczepionych osób przyjeżdżających z FrancjiRząd Wielkiej Brytanii poinformował w środę, że złagodzi angielskie zasady wjazdu, wymagające od przybyszów z Francji poddania się kwarantannie, nawet jeśli są w pełni zaszczepieni.
Dodaj komentarz
 
Siedem krajów zostało dodanych do brytyjskiej zielonej listy podróży
czwartek, 05 sierpnia 2021 06:50
Siedem krajów zostało dodanych do brytyjskiej zielonej listy podróżyBrytyjski rząd dodał w środę wieczorem 7 krajów na zieloną listę podróży.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla osób przyjeżdżających z Francji?
środa, 04 sierpnia 2021 07:07
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla osób przyjeżdżających z Francji?Brytyjski rząd jest pod rosnącą presją, aby zezwolić na powroty bez kwarantanny z Francji.
Dodaj komentarz
 
Johnson chce wprowadzić utrudnienia dla podróżnych, aby powstrzymać nowe warianty koronawirusa
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 19:12
Johnson chce wprowadzić utrudnienia dla podróżnych, aby powstrzymać nowe warianty  koronawirusaBoris Johnson zapowiedział, że chce „prostego” i „łatwego w użytku” systemu dla osób wyjeżdżających na wakacje za granicę, ale podkreślił, że Wielka Brytania musi powstrzymać napływ wariantów koronawirusa z innych krajów.
Dodaj komentarz
 
Sztorm Evert nadciąga nad Wielką Brytanię
piątek, 30 lipca 2021 10:29
Sztorm Evert nadciąga nad Wielką BrytanięMet office wydało żółte ostrzeżenia pogodowe, z powodu silnych wiatrów i obfitych opadów deszczu, których możemy się spodziewać w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Osoby zaszczepione w UE zwolnione z kwarantanny w Anglii
czwartek, 29 lipca 2021 11:04
Osoby zaszczepione w UE zwolnione z kwarantanny w AngliiOd 2 sierpnia osoby, które w Unii Europejskiej lub USA zostały w pełni zaszczepione przeciw COVID-19, po przyjeździe do Anglii z krajów z tzw. bursztynowej listy nie będą musiały odbywać kwarantanny.
Dodaj komentarz
 
Podróż do i z Polski, testy i szczepienia
środa, 28 lipca 2021 18:26
Podróż do i z Polski, testy i szczepieniaSystem sygnalizacji świetlnej został wprowadzony na początku tego roku, aby zapewnić podróżnym przejrzystość, jednak powoduje tylko chaos.
Dodaj komentarz
 
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla zaszczepionych turystów z UE i USA?
środa, 28 lipca 2021 10:13
Wielka Brytania zniesie kwarantannę dla zaszczepionych turystów z UE i USA?Według doniesień brytyjskich mediów, w przyszłym tygodniu zostanie  zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny dla zaszczepionych turystów z Unii Europejskiej i USA.
Dodaj komentarz
 
Ponad 100 zgonów z powodu Covid-19 w UK — po raz pierwszy od marca
wtorek, 27 lipca 2021 16:53
Ponad 100 zgonów z powodu Covid-19 w UK — po raz pierwszy od marcaLiczba zgonów z powodu Covid-19 w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy od 17 marca jest większa niż 100.
Dodaj komentarz
 
Liczba zakażeń koronawirusem w UK spadła szósty dzień z rzędu
wtorek, 27 lipca 2021 11:59
Liczba zakażeń koronawirusem w UK spadła szósty dzień z rzęduPomimo przewidywań, że liczba codziennych przypadków koronawirusa może przekroczyć 100 000 po zniesieniu ograniczeń, w Wielkiej Brytanii po raz szósty z rzędu odnotowano spadek zakażeń.
Dodaj komentarz
 
Co z podróżami do Polski? Już niedługo następna aktualizacja list podróży
wtorek, 27 lipca 2021 10:31
Co z podróżami do Polski? Już niedługo następna aktualizacja list podróżyAktualizacje list podróży w Wielkiej Brytanii są przeprowadzana co trzy tygodnie. Kiedy więc nastąpi kolejna aktualizacja podróży i które kraje mogą zostać dodane do zielonej listy?
Dodaj komentarz
 
Heathrow wzywa brytyjski rząd do otwarcia granic dla w pełni zaszczepionych podróżnych z USA i UE
poniedziałek, 26 lipca 2021 09:59
Heathrow wzywa brytyjski rząd do otwarcia granic dla w pełni zaszczepionych podróżnych z USA i UELotnisko Heathrow wezwało rząd do ponownego otwarcia brytyjskich granic dla w pełni zaszczepionych podróżnych z UE i USA.
Dodaj komentarz
 
15-latka wciągnięta do morza i zgwałcona na plaży w Bournemouth
czwartek, 22 lipca 2021 03:49
15-latka wciągnięta do morza i zgwałcona na plaży w BournemouthNastolatka została zgwałcona w morzu przez napastnika, który wciągnął ją do wody po tym, jak jej piłka wylądowała blisko niego podczas pobytu na plaży.
Dodaj komentarz
 
Znów puste półki w Wielkiej Brytanii. Brakuje pracowników
czwartek, 22 lipca 2021 02:04
Znów puste półki w Wielkiej Brytanii. Brakuje pracownikówSupermarkety w Wielkiej Brytanii mają problemy z utrzymaniem pełnych półek w związku z brakiem personelu spowodowanego z izolacją pracowników.
Dodaj komentarz
 
Protest koronasceptyków w Londynie. Kilkadziesiąt osób zostało aresztowanych
wtorek, 20 lipca 2021 13:30
Protest koronasceptyków w Londynie. Kilkadziesiąt osób zostało aresztowanychKilkadziesiąt osób zostało aresztowanych podczas zamieszek w Londynie, które wybuchły w czasie poniedziałkowej (19.07) demonstracji koronasceptyków, czyli przeciwników restrykcji pandemicznych oraz osób, które kwestionują pandemię koronawirusa.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 495