Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
27 000 funtów kary za otwarcie salonu fryzjerskiego w trakcie lockdownu
środa, 25 listopada 2020 14:22
27 000 funtów kary za otwarcie salonu fryzjerskiego w trakcie lockdownuWłaścicielka salonu w Oakenshaw, niedaleko Bradford, została ukarana grzywną w wysokości 27 000 funtów po odmowie zamknięcia salonu podczas lockdownu.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson zezwolił Świętemu Mikołajowi na rozdawanie prezentów mimo pandemii
środa, 25 listopada 2020 13:28
Boris Johnson zezwolił Świętemu Mikołajowi na rozdawanie prezentów mimo pandemiiPremier Wielkiej Brytanii zapewnił, że w tym roku dzieci w całym kraju nadal będą mogły dostawać prezenty.
Dodaj komentarz
 
Meghan Markle wyznała, że poroniła. Do przykrego zdarzenia doszło w lipcu
środa, 25 listopada 2020 12:11
Meghan Markle wyznała, że poroniła. Do przykrego zdarzenia doszło w lipcuMeghan Markle poroniła. 39-latka podzieliła się trudnym wyznaniem w rozmowie z „The New York Time”.
Dodaj komentarz
 
Ujawniono najczęstszy objaw COVID-19 w UK, nie jest to suchy kaszel
środa, 25 listopada 2020 11:22
Ujawniono najczęstszy objaw COVID-19 w UK, nie jest to suchy kaszelNajnowsze dane sugerują, że najczęstszym objawem zgłaszanym przez pacjentów zakażonych koronawirusem w Wielkiej Brytanii nie jest suchy kaszel.
Dodaj komentarz
 
Szkocja pierwszym krajem, który wprowadza darmowe podpaski i tampony dla wszystkich kobiet
środa, 25 listopada 2020 09:55
Szkocja pierwszym krajem, który wprowadza darmowe podpaski i tampony dla wszystkich kobietSzkocja stała się pierwszym krajem na świecie, który uchwalił przepisy zapewniające darmowy dostęp do produktów higienicznych wykorzystywanych podczas okresu u kobiet.
Dodaj komentarz
 
Ryanair nie wznowi lotów między Polską a Wielką Brytanią na początku grudnia
środa, 25 listopada 2020 09:14
Ryanair nie wznowi lotów między Polską a Wielką Brytanią na początku grudniaWycofane połączenia lotnicze między Polską a Wielką Brytanią miały być wznowione  na początku grudnia.
Dodaj komentarz
 
Media: Po 2 grudnia w Anglii będzie lockdown tylko z inną nazwą. Żaden z regionów nie trafi na pierwszy poziom restrykcji
środa, 25 listopada 2020 08:23
Media: Po 2 grudnia w Anglii będzie lockdown tylko z inną nazwą. Żaden z regionów nie trafi na pierwszy poziom restrykcjiBoris Johnson stanął w obliczu narastającej krytyki w związku z opublikowaniem nowego 3 poziomowego systemu regionalnych ograniczeń.
Dodaj komentarz
 
Ogłoszono zasady dotyczące spotkań z rodziną i znajomymi w święta w UK
wtorek, 24 listopada 2020 20:42
Ogłoszono zasady dotyczące spotkań z rodziną i znajomymi w święta w UKRząd brytyjski oraz autonomiczne władze Szkocji, Walii i Irlandii Północnej osiągnęły we wtorek porozumienie w sprawie poluzowania restrykcji w okresie świąt Bożego Narodzenia.
Dodaj komentarz
 
608 zgonów w ciągu doby i najmniej zakażeń koronawirusem od 2 miesięcy
wtorek, 24 listopada 2020 16:58
608 zgonów w ciągu doby i najmniej zakażeń koronawirusem od 2 miesięcyW Wielkiej Brytanii w ciągu ostatniej doby zarejestrowano 608 zgonów z powodu Covid-19 oraz wykryto 11 299 zakażeń koronawirusem — podał we wtorek brytyjski rząd.
Dodaj komentarz
 
Restrykcje w święta Bożego Narodzenia. Kiedy rząd ogłosi decyzję?
wtorek, 24 listopada 2020 14:32
Restrykcje w święta Bożego Narodzenia. Kiedy rząd ogłosi decyzję?Zasady dotyczące restrykcji w okresie świąt Boża Narodzenia mogą być już ogłoszone dzisiaj – podaje Mirror.
Dodaj komentarz
 
Regiony, które najprawdopodobniej zostaną objęte 3 poziomem lockdownu
wtorek, 24 listopada 2020 13:40
Regiony, które najprawdopodobniej zostaną objęte 3 poziomem lockdownuOd 2 grudnia, czyli po zakończeniu lockdownu w Anglii, nastąpi powrót do trzypoziomowego systemu restrykcji, które jednak zostaną zaostrzone w stosunku do restrykcji przed ogólnokrajowym lockdownem — poinformował Boris Johnson.
Dodaj komentarz
 
Wiele regionów Anglii będzie objęte surowymi restrykcjami do marca
wtorek, 24 listopada 2020 09:22
Wiele regionów Anglii będzie objęte surowymi restrykcjami do marcaSzef brytyjskiego rządu Boris Johnson podczas konferencji prasowej na Downing Street zasugerował, że wiele regionów będzie musiało pozostać objęte surowymi restrykcjami przynajmniej do marca, pomimo oznak szczepionki na horyzoncie.
Dodaj komentarz
 
Kwarantanna zostanie skrócona do pięciu dni, ale trzeba będzie zapłacić za test
wtorek, 24 listopada 2020 07:18
Kwarantanna zostanie skrócona do pięciu dni, ale trzeba będzie zapłacić za testOsoby przybywające do Anglii będą wkrótce mogły skrócić okres kwarantanny o ponad połowę, jeśli zapłacą za test COVID-19 wykonywany po pięciu dniach od przyjazdu — ogłosił minister transportu.
Dodaj komentarz
 
Od 2 grudnia powrót do trzypoziomowego lockdownu o zaostrzonych restrykcjach
wtorek, 24 listopada 2020 06:50
Od 2 grudnia powrót do trzypoziomowego lockdownu o zaostrzonych restrykcjachOd 2 grudnia, czyli po zakończeniu lockdownu w Anglii, nastąpi powrót do trzypoziomowego systemu restrykcji, które jednak zostaną zaostrzone w stosunku do restrykcji przed ogólnokrajowym lockdownem — poinformował Boris Johnson.
Dodaj komentarz
 
Kwarantanna po przyjeździe do UK zostanie skrócona do pięciu dni
poniedziałek, 23 listopada 2020 12:25
Kwarantanna po przyjeździe do UK zostanie skrócona do pięciu dniWedług ostatnich doniesień obowiązek kwarantanny po przyjeździe do Wielkiej Brytanii może zostać skrócony do pięciu dni.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 438
Global Centre