Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wiadomości z Birmingham i West Midlands
Ciało mężczyzny znalezione w pobliżu popularnego parku miejskiego
niedziela, 24 września 2023 15:07
Ciało mężczyzny znalezione w pobliżu popularnego parku miejskiegoW czwartek, 21 września, przy parku Highbury i ogrodach działkowych Dad's Lane w Kings Heath w Birmingham, odkryto ciało mężczyzny – podało Birmingham Live.
Dodaj komentarz
 
Tragiczny wypadek w Birmingham: Motocyklista zginął po zderzeniu z drzewem
środa, 20 września 2023 09:49
Tragiczny wypadek w Birmingham: Motocyklista zginął po zderzeniu z drzewemWczesnym rankiem 20 września doszło do tragicznego wypadku na Bristol Road w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Tragiczne zdarzenie w Wolverhampton: nastolatek zmarł po ataku nożem
wtorek, 19 września 2023 16:35
Tragiczne zdarzenie w Wolverhampton: nastolatek zmarł po ataku nożemW tragicznych okolicznościach zginął 16-letni chłopak, który został dźgnięty nożem na osiedlu Black Country.
Dodaj komentarz
   
Brytyjski rząd wysyła urzędników do zarządzania Birmingham
wtorek, 19 września 2023 15:58
Brytyjski rząd wysyła urzędników do zarządzania BirminghamRząd ogłosił nadzwyczajne środki w celu pomocy w zarządzaniu Birmingham City Council podczas jego kryzysu finansowego.
Dodaj komentarz
 
Przerażający atak psa na 10-letniego chłopca podczas zabawy przed domem
piątek, 15 września 2023 08:57
Przerażający atak psa na 10-letniego chłopca podczas zabawy przed domemWstrząsające wydarzenie miało miejsce w Walsall, gdzie 10-letni chłopiec został zaatakowany przez niekontrolowanego psa podczas zabawy piłką przed swoim domem.
Dodaj komentarz
 
Mieszkańcy Birmingham obawiają się wzrostu przestępczości i podatków po ogłoszeniu przez miasto „bankructwa”
czwartek, 14 września 2023 10:29
Mieszkańcy Birmingham obawiają się wzrostu przestępczości i podatków po ogłoszeniu przez miasto „bankructwa”Birmingham City Council, rada miejska Birmingham, ogłosiła się praktycznie bankrutem, co skutkowało wstrzymaniem wszelkich wydatków niezwiązanych z podstawowymi usługami.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna aresztowany po tym, jak dziewczynka została zaatakowana przez psa w Birmingham
środa, 13 września 2023 14:14
Mężczyzna aresztowany po tym, jak dziewczynka została zaatakowana przez psa w Birmingham60-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem posiadania psa, który w niebezpieczny sposób wymknął się spod kontroli po zaatakowaniu 11-letniej dziewczynki.
Dodaj komentarz
   
Pilny apel policji po śmiertelnym wypadku w Birmingham
środa, 13 września 2023 09:50
Pilny apel policji po śmiertelnym wypadku w BirminghamWest Midlands Police zaapelowała o pomoc w odnalezieniu kierowcy samochodu po śmiertelnym wypadku w Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna zmarł po upadku z wiaduktu na autostradzie M5
wtorek, 12 września 2023 12:31
Mężczyzna zmarł po upadku z wiaduktu na autostradzie M5M5, jedna z głównych autostrad w Wielkiej Brytanii, została zamknięta w obu kierunkach od skrzyżowania z M6 do wjazdu 1 w kierunku West Bromwich.
Dodaj komentarz
 
Birmingham City Council ogłasza bankructwo
wtorek, 05 września 2023 16:47
Birmingham City Council ogłasza bankructwoBirmingham City Council, jedna z największych jednostek samorządowych w Wielkiej Brytanii, ogłosiła de facto bankructwo po tym, jak została obciążona rachunkiem w wysokości 760 mln funtów związanym z wyrównaniem wynagrodzeń.
Dodaj komentarz
   
Awaria rurociągu w Birmingham spowodowała chaos na drogach i problem dla lokalnych przedsiębiorstw
czwartek, 31 sierpnia 2023 11:53
Awaria rurociągu w Birmingham spowodowała chaos na drogach i problem dla lokalnych przedsiębiorstwAwaria głównego rurociągu wodociągowego spowodowała zamknięcie części drogi A45 Coventry Road, prowadząc do wielogodzinnych opóźnień dla kierowców i kłopotów dla lokalnych przedsiębiorstw na jednym z najbardziej ruchliwych odcinków w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Tragedia w Walsall: 7-letnia dziewczynka śmiertelnie potrącona przez motocykl. Aresztowano 14-latka
piątek, 28 lipca 2023 14:54
Tragedia w Walsall: 7-letnia dziewczynka śmiertelnie potrącona przez motocykl. Aresztowano 14-latkaSiedmioletnia dziewczynka zmarła tragicznie po potrąceniu przez motocykl, który następnie odjechał z miejsca zdarzenia w Blakenall w Walsall w Black Country.
Dodaj komentarz
 
Stolica konopi indyjskich w West Midlands. Gangi narkotykowe prowadzą plantacje warte miliony funtów
wtorek, 18 lipca 2023 09:18
Stolica konopi indyjskich w West Midlands. Gangi narkotykowe prowadzą plantacje warte miliony funtówW części West Midlands odkrywa się więcej plantacji konopi indyjskich niż gdziekolwiek indziej w Wielkiej Brytanii, co czyni Black Country stolicą konopi indyjskich.
Dodaj komentarz
   
Mrożący krew w żyłach moment, w którym uzbrojeni w miecze nastolatkowe „przez pomyłkę” mordują ucznia
piątek, 14 lipca 2023 08:27
Mrożący krew w żyłach moment, w którym uzbrojeni w miecze nastolatkowe „przez pomyłkę” mordują uczniaDwóch nastolatków zostało skazanych na dożywocie za zabójstwo 16-letniego Ronana Kandy w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku.
Dodaj komentarz
 
Duża ilość skradzionych części samochodowych znaleziona w Birmingham
poniedziałek, 10 lipca 2023 18:51
Duża ilość skradzionych części samochodowych znaleziona w BirminghamPolicja poinformowała, że w dwóch zakładach przemysłowych w Birmingham znaleziono „dużą ilość” skradzionych części samochodowych.
Dodaj komentarz
 
4 chłopców zginęło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wpadając do zamarzniętego jeziora – orzekł sąd
piątek, 07 lipca 2023 13:28
4 chłopców zginęło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wpadając do zamarzniętego jeziora – orzekł sądŚmierć czterech chłopców, którzy wpadli do zamarzniętego jeziora niedaleko Solihull, była przypadkowa i stanowiła „przerażającą tragedię”, stwierdził koroner.
Dodaj komentarz
 
W październiku otwarcie nowego magazynu Amazon w Sutton Coldfield. Ruszyła rekrutacja pracowników
czwartek, 29 czerwca 2023 14:23
W październiku otwarcie nowego magazynu Amazon w Sutton Coldfield. Ruszyła rekrutacja pracownikówNowy magazyn Amazona o wartości 500 milionów funtów w Sutton Coldfield ma zostać otwarty w październiku.
Dodaj komentarz
   
Mężczyzna zamordowany w Birmingham. Aresztowano trzy osoby
czwartek, 29 czerwca 2023 12:01
Mężczyzna zamordowany w Birmingham. Aresztowano trzy osobyTrzy osoby zostały aresztowane pod zarzutem morderstwa po tym, jak mężczyzna został śmiertelnie dźgnięty nożem w centrum Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Kobieta zamordowana w marcu w Birmingham to Polka. Policja podała jej tożsamość
środa, 21 czerwca 2023 07:45
Kobieta zamordowana w marcu w Birmingham to Polka. Policja podała jej tożsamośćPolicja podała tożsamość Polki, która została zamordowana w Handsworth wcześniej w tym roku. To Kinga Roskinska (pisownia podana przez policję).
Dodaj komentarz
 
Poważny wypadek w Birmingham: Kobieta i dziecko ciężko ranni. Mężczyzna aresztowany po ucieczce z miejsca wypadku
piątek, 16 czerwca 2023 08:54
Poważny wypadek w Birmingham: Kobieta i dziecko ciężko ranni. Mężczyzna aresztowany po ucieczce z miejsca wypadkuMężczyzna został aresztowany po potraceniu dwóch osób i ucieczce z miejsca wypadku w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 215