Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Wszystko jest oplute, a na schodach jest pełno moczu i leżą kupy… Tak wygląda najgorszy blok mieszkalny w mieście
niedziela, 19 stycznia 2020 10:31
Wszystko jest oplute, a na schodach jest pełno moczu i leżą kupy… Tak wygląda najgorszy blok mieszkalny w mieściePitmeadow House w Druids Heath to zwykły blok mieszkalny, w którym mieszkają rodziny z małymi dziećmi.
Dodaj komentarz
 
Kobieta potrącona przez autobus w Centrum Birmingham
czwartek, 16 stycznia 2020 19:34
Kobieta potrącona przez autobus w Centrum BirminghamGłówna droga w Centrum Birmingham została zamknięta po tym, jak 60-letnia kobieta została potrącona przez autobus.
Dodaj komentarz
 
Pożar w restauracji African Village w Perry Barr wybuchł „przypadkowo”
środa, 15 stycznia 2020 13:53
Pożar w restauracji African Village w Perry Barr wybuchł „przypadkowo”Według wstępnej inspekcji, pożar w restauracji African Village w Perry Barr był nieszczęśliwym wypadkiem.
Dodaj komentarz
 
4 osoby oskarżone o morderstwo mężczyzny w Erdington
środa, 15 stycznia 2020 13:13
4 osoby oskarżone o morderstwo mężczyzny w ErdingtonDwóch mężczyzn i dwie kobiety stanęły przed sądem pod zarzutem zabójstwa mężczyzny z Erdington.
Dodaj komentarz
 
Policja szuka kierowcy, który w Walsall śmiertelnie potrącił mężczyznę i uciekł
środa, 15 stycznia 2020 09:16
Policja szuka kierowcy, który w Walsall śmiertelnie potrącił mężczyznę i uciekł14 stycznia w Walsall doszło do wypadku, w którym zginął mężczyzna. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.
Dodaj komentarz
 
Apel policji: Mężczyzna dźgnięty nożem podczas kradzieży samochodu
środa, 15 stycznia 2020 08:07
Apel policji: Mężczyzna dźgnięty nożem podczas kradzieży samochoduPolicja apeluje o pomoc w znalezienia sprawcy napadu w Brierley Hill, który miał w poniedziałek 13 stycznia.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Pożar w Perry Barr. Zamknięte drogi
wtorek, 14 stycznia 2020 17:02
Uwaga: Pożar w Perry Barr. Zamknięte drogiBirchfield Road i Wellington Road zostały zamknięte z powodu pożaru w restauracji African Village w Perry Barr.
Dodaj komentarz
 
Całkowity zakaz samochodów na benzynę i olej napędowy na drogach w West Midlands już za 20 lat
piątek, 10 stycznia 2020 14:54
Całkowity zakaz samochodów na benzynę i olej napędowy na drogach w West Midlands już za 20 latDziś zaproponowano nowy kontrowersyjny plan klimatyczny dla regionu West Midlands.
Dodaj komentarz
 
Apel policji: Kobieta potrącona przez samochód w Handsworth. Kierowca się zatrzymał, ale po chwili uciekł z miejsca wypadku
piątek, 10 stycznia 2020 06:33
Apel policji: Kobieta potrącona przez samochód w Handsworth. Kierowca się zatrzymał, ale po chwili uciekł z miejsca wypadkuPolicja apeluje o informacje w związku z wypadkiem, który miał miejsce w Handsworth.
Dodaj komentarz
 
Polak z Tipton skazany za udział w gangu, który przemycił do UK papierosy o wartości 17 mln funtów
czwartek, 09 stycznia 2020 13:38
Polak z Tipton skazany za udział w gangu, który przemycił do UK papierosy o wartości 17 mln funtówPolski kierowca powiązany z gangiem, który przemycił do Wielkiej Brytanii papierosy o wartości 17 milionów funtów, trafił do więzienia.
Dodaj komentarz
 
Kryzys w brytyjskim handlu. Co roku zamyka się ok. 15 tys. sklepów i 140 tys. osób traci pracę
czwartek, 09 stycznia 2020 07:57
Kryzys w brytyjskim handlu. Co roku zamyka się ok. 15 tys. sklepów i 140 tys. osób traci pracęW 2019 roku w Wielkiej Brytanii pracę straciło ponad 140 tys. osób zatrudnionych w handlu detalicznym.
Dodaj komentarz
 
Morrisons w Castle Bromwich zamknięty z powodu nagłej śmierci pracownika
środa, 08 stycznia 2020 08:14
Morrisons w Castle Bromwich zamknięty z powodu nagłej śmierci pracownikaOddział Morrisons w Birmingham został wczoraj zamknięty po tym, jak w sklepie zmarł pracujący tam mężczyzna.
Dodaj komentarz
 
Apel Policji: Mężczyzna dźgnięty nożem w Great Barr stracił wzrok w lewym oku
poniedziałek, 06 stycznia 2020 06:51
Apel Policji: Mężczyzna dźgnięty nożem w Great Barr stracił wzrok w lewym okuPolicja apeluje o pomoc w znalezieniu sprawców ataku na mężczyznę, w wyniku którego, został on wielokrotnie dźgniętym nożem.
Komentarze (1)
 
Muzułmanin żąda odszkodowania od McDonalds. Podano mu McMuffina z kiełbasą
piątek, 03 stycznia 2020 14:32
Muzułmanin żąda odszkodowania od McDonalds. Podano mu McMuffina z kiełbasąPraktykujący muzułmanin ze Small Heath żąda przeprosin i odszkodowania od restauracji McDonald's, ponieważ podano mu niewłaściwego McMuffina.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna ugodzony nożem w Sparkbrook. Aresztowano dwie osoby.
piątek, 27 grudnia 2019 13:07
Mężczyzna ugodzony nożem w Sparkbrook. Aresztowano dwie osoby. Dwie osoby zostały aresztowane pod zarzutem usiłowania zabójstwa po tym, jak mężczyzna został dźgnięty nożem.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 247