Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wiadomości z Birmingham i West Midlands
Wypadek na A38: Dwie osoby aresztowane po śmierci mężczyzny w Birmingham
poniedziałek, 03 czerwca 2024 11:04
Wypadek na A38: Dwie osoby aresztowane po śmierci mężczyzny w BirminghamDwóch mężczyzn zostało aresztowanych w związku z wypadkiem, w którym zginął mężczyzna na głównej drodze w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Incydent na A38M w Birmingham: Policja zamknęła drogę w obu kierunkach
niedziela, 02 czerwca 2024 10:01
Incydent na A38M w Birmingham: Policja zamknęła drogę w obu kierunkachKierowcy z Birmingham zostali ostrzeżeni o możliwych opóźnieniach, ponieważ główna trasa A38M została zamknięta w obu kierunkach z powodu incydentu, na który zareagowała policja.
Dodaj komentarz
 
Najnowsze zasady dotyczące płynów dla osób lecących z lotniska Birmingham w Wielkiej Brytanii
niedziela, 02 czerwca 2024 09:05
Najnowsze zasady dotyczące płynów dla osób lecących z lotniska Birmingham w Wielkiej BrytaniiLotnisko Birmingham ogłosiło znaczące zmiany w przepisach dotyczących przewozu płynów w bagażu podręcznym, które weszły w życie od 1 czerwca 2024 roku.
Dodaj komentarz
   
Najbardziej niebezpieczne miejsca w Birmingham: 154 przypadki dźgnięć nożem w ciągu 4 miesięcy
czwartek, 23 maja 2024 09:12
Najbardziej niebezpieczne miejsca w Birmingham: 154 przypadki dźgnięć nożem w ciągu 4 miesięcyDane ujawnione przez West Midlands Ambulance Service pokazują, że pięć najniebezpieczniejszych kodów pocztowych w Birmingham odnotowało w sumie 154 zgłoszeń dotyczących dźgnięć nożem w ciągu kilku miesięcy.
Dodaj komentarz
 
Ewakuacja sklepu Morrisons w Tamworth w Wielkiej Brytanii
środa, 22 maja 2024 13:07
Ewakuacja sklepu Morrisons  w Tamworth w Wielkiej BrytaniiOddział sklepu Morrisons w Tamworth w Wielkiej Brytanii został ewakuowany dzisiaj rano po tym, jak woda zaczęła się wlewać przez dach supermarketu podczas intensywnych opadów deszczu.
Dodaj komentarz
 
Pełna lista lokali gastronomicznych o zerowej ocenie higieny w Birmingham
sobota, 04 maja 2024 06:37
Pełna lista lokali gastronomicznych o zerowej ocenie higieny w BirminghamDługie wieczory zachęcają wielu z nas do wyjścia na miasto i spożywania posiłków na mieście.
Dodaj komentarz
 
Birmingham jednym z miejsc w Wielkiej Brytanii, w którym najtrudniej zarezerwować egzamin na prawo jazdy
wtorek, 30 kwietnia 2024 08:47
Birmingham jednym z miejsc w Wielkiej Brytanii, w którym najtrudniej zarezerwować egzamin na prawo jazdyBirmingham zostało wymienione jako jedno z pięciu miejsc w Wielkiej Brytanii, w których najtrudniej zarezerwować egzamin na prawo jazdy.
Dodaj komentarz
   
Incydent w Birmingham New Street: Tysiące pasażerów utknęło na stacjach i w pociągach
środa, 24 kwietnia 2024 09:16
Incydent w Birmingham New Street: Tysiące pasażerów utknęło na stacjach i w pociągachWczesnym rankiem, tysiące pasażerów pociągów w regionie West Midlands napotkały znaczne przeszkody po tym, jak incydent z udziałem policji doprowadził do zamknięcia stacji Birmingham New Street.
Dodaj komentarz
 
Pół miliona kierowców ignoruje mandaty w Strefie Czystego Powietrza w Birmingham
wtorek, 12 marca 2024 15:53
Pół miliona kierowców ignoruje mandaty w Strefie Czystego Powietrza w BirminghamPonad pół miliona mandatów za naruszenie zasad Strefy Czystego Powietrza w Birmingham nie zostało opłaconych, co stanowi wyzwanie dla lokalnych władz miasta.
Dodaj komentarz
 
Matka oskarżona o morderstwo 10-letniej dziewczynki
środa, 06 marca 2024 12:53
Matka oskarżona o morderstwo 10-letniej dziewczynkiW Rowley Regis w West Midlands, w poniedziałkowe popołudnie, znaleziono 10-letnią Shay Kang martwą w domu. Dziewczynka miała rany, które okazały się śmiertelne.
Dodaj komentarz
   
Rada Miasta Birmingham zatwierdza drastyczne podwyżki podatków i cięcia w usługach publicznych
środa, 06 marca 2024 08:24
Rada Miasta Birmingham zatwierdza drastyczne podwyżki podatków i cięcia w usługach publicznychRada Miasta Birmingham, największa jednostka samorządu lokalnego w Europie, zatwierdziła plany nałożenia podwyżek podatków o 21 procent oraz drastycznych cięć w usługach publicznych na przestrzeni najbliższych dwóch lat.
Dodaj komentarz
 
10-latka zamordowana w Rowley Regis w Wielkiej Brytanii. Aresztowano 33-letnia kobietę
wtorek, 05 marca 2024 08:12
10-latka zamordowana w Rowley Regis w Wielkiej Brytanii. Aresztowano 33-letnia kobietęW Rowley Regis w Wielkiej Brytanii, w domu przy Robin Close, doszło do tragicznego odkrycia.
Dodaj komentarz
 
Policja apeluje o informacje po napaści na kobietę w Walsall
czwartek, 29 lutego 2024 09:49
Policja apeluje o informacje po napaści na kobietę w WalsallWalsall stało się miejscem zatrważającego incydentu, który wstrząsnął lokalną społecznością.
Dodaj komentarz
   
Tragiczne zdarzenie w Erdington w Birmingham: mężczyzna zginął kontenerze umieszczonym na przyczepie ciężarówki
sobota, 10 lutego 2024 08:46
Tragiczne zdarzenie w Erdington w Birmingham: mężczyzna zginął kontenerze umieszczonym na przyczepie ciężarówkiW Birmingham doszło do tragicznego zdarzenia, które wstrząsnęło lokalną społecznością.
Dodaj komentarz
 
Najgorsze miejsca do sprzedaży domu w okolicach Birmingham
piątek, 09 lutego 2024 09:22
Najgorsze miejsca do sprzedaży domu w okolicach BirminghamW okolicach Birmingham, Black Country oraz Midlands w Wielkiej Brytanii zidentyfikowano rejony, gdzie sprzedaż domów trwa najdłużej.
Dodaj komentarz
 
Council Tax wzrośnie o 200 GBP z powodu bankructwa rady miejskiej
czwartek, 08 lutego 2024 09:18
Council Tax wzrośnie o 200 GBP z powodu bankructwa rady miejskiejRada miejska Birmingham w Wielkiej Brytanii, znajdująca się w trudnej sytuacji finansowej, otrzymała zgodę na podniesienie podatku od nieruchomości o 10%, co jest dwukrotnie wyższą wartością niż roczny limit.
Dodaj komentarz
 
Strzelanina w Handsworth: ranny mężczyzna trafił do szpitala
czwartek, 01 lutego 2024 12:56
Strzelanina w Handsworth: ranny mężczyzna trafił do szpitalaWczesnym rankiem na jednej z głównych dróg Birmingham, Hamstead Road w Handsworth, doszło do strzelaniny, którą obecnie bada policja z West Midlands.
Dodaj komentarz
   
Głowna droga w Sutton Coldfield zamknięta na kilka dni
środa, 31 stycznia 2024 13:35
Głowna droga w Sutton Coldfield zamknięta na kilka dniGłówna droga w Sutton Coldfield, Birmingham Road w Wylde Green, w pobliżu kościoła Emmanuel, zostanie zamknięta dla ruchu w obu kierunkach do godziny 17:00 w piątek, 5 lutego.
Dodaj komentarz
 
Co roku na drogach tego miasta w UK ginie 25 osób, a 400 zostaje poważnie rannych
sobota, 27 stycznia 2024 10:02
Co roku na drogach tego miasta w UK ginie 25 osób, a 400 zostaje poważnie rannychW Birmingham każdego roku dochodzi do tragicznych wypadków drogowych, które skutkują śmiercią 25 osób i poważnymi obrażeniami u 400 innych - podaje Birmingham Live.
Dodaj komentarz
 
Pilne poszukiwania mężczyzny, który został pobity i wciągnięty do samochodu
piątek, 26 stycznia 2024 12:16
Pilne poszukiwania mężczyzny, który został pobity i wciągnięty do samochoduPolicja w Black Country w Wielkiej Brytanii prowadzi pilne poszukiwania mężczyzny, który został zaatakowany i siłą wciągnięty do samochodu.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 217