Zaloguj się Załóż konto
Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini Eggs
poniedziałek, 05 marca 2018 12:14
Matka ostrzega innych rodziców po tym, jak jej 5-letnia córka zadławiła się jedząc Cadbury Mini EggsW jednym z portali internetowych dla rodziców pojawiło się bolesne wyznanie kobiety, której dziecko zmarło po zakrztuszeniu się czekoladowym mini jajkiem od Cadbury.
Dodaj komentarz
 
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywny
wtorek, 20 lutego 2018 09:14
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywnyUrzędnikom z Solihull Council udało się wygrać sprawę w sądzie dotyczącą rodzica, który zabrał swoje dziecko na wakacje w czasie szkoły nie mając na to pozwolenia władz placówki.
Dodaj komentarz
 
Nastolatek niemal stracił życie po przypadkowym połknięciu magnesów
środa, 14 lutego 2018 09:17
Nastolatek niemal stracił życie po przypadkowym połknięciu magnesów12-letni chłopiec nieomal zmarł po tym, jak przez przypadek połknął kulki magnetyczne. Do zdarzenia doszło w jego szkole.
Dodaj komentarz
 
Szkolne inicjatywy mające zwalczać otyłość nie przynoszą żadnych rezultatów
czwartek, 08 lutego 2018 09:01
Szkolne inicjatywy mające zwalczać otyłość nie przynoszą żadnych rezultatówSzkolne programy zachęcające dzieci do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania nie mają żadnego pozytywnego wpływu na redukcję otyłości
Dodaj komentarz
 
Prześladowana w szkole ośmiolatka wyznała w liście do rodziców, że chce umrzeć
wtorek, 06 lutego 2018 10:22
Prześladowana w szkole ośmiolatka wyznała w liście do rodziców, że chce umrzećMłoda matka dwójki dzieci ujawniła treść listu, który napisała jej prześladowana w szkole córka.
Dodaj komentarz
 
W szkołach brakuje pedagogów, ponieważ przeciążeni pracą nauczyciele rezygnują z zatrudnienia
środa, 31 stycznia 2018 08:09
W szkołach brakuje pedagogów, ponieważ przeciążeni pracą nauczyciele rezygnują z zatrudnieniaBrytyjscy nauczyciele rezygnują z wykonywania zawodu pedagoga z powodu zbytniego obciążenia pracą.
Dodaj komentarz
 
Birmingham porzuciło pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów podstawówek
wtorek, 23 stycznia 2018 18:33
Birmingham porzuciło pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów podstawówekWładze Birmingham po cichu porzuciły pomysł wprowadzenia darmowych posiłków dla wszystkich uczniów szkół podstawowych tłumacząc, że miasta na to nie stać.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarek
czwartek, 18 stycznia 2018 09:49
Uwaga: Nowy, niebezpieczny trend wśród dzieci polegający na jedzeniu tabletek do zmywarekJedna ze szkół działających na terenie West Midlands wystosowała ostrzeżenie dotyczące nowego i groźnego, popularnego wśród młodych ludzi wyzwania polegającego na jedzeniu tabletek do zmywarek.
Dodaj komentarz
 
Rodzice ostrzegani przed kolejną popularną aplikacją umożliwiającą stosowanie cyberprzemocy
wtorek, 16 stycznia 2018 10:17
Rodzice ostrzegani przed kolejną popularną aplikacją umożliwiającą stosowanie cyberprzemocyW internecie pojawiła się nowa aplikacja, dzięki której jej użytkownicy mogą przeczytać anonimowe opinie na swój temat.
Dodaj komentarz
 
Drastyczny wzrost liczby przestępstw seksualnych wobec dzieci w West Midlands
poniedziałek, 15 stycznia 2018 08:05
Drastyczny wzrost liczby przestępstw seksualnych wobec dzieci w West MidlandsLiczba przestępstw na tle seksualnym popełnionych wobec dzieci w ciągu roku wzrosła w niektórych częściach West Midlands aż o 30 procent.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 21