Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Alisha Supermarket CJC Furniture L.A.Transport
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości
employer
Bestialski atak na stacji benzynowej w Birmingham – policja szuka sprawców
środa, 04 maja 2016 15:22
Bestialski atak na stacji benzynowej w Birmingham – policja szuka sprawców19 marca na stacji benzynowej w Birmingham doszło do brutalnego ataku na klienta. Pobitego mężczyznę napastnicy pozostawili na pewną śmierć.
Dodaj komentarz
 
Britain First do Polaków: zagłosujcie na nas!
środa, 04 maja 2016 14:16
Britain First do Polaków: zagłosujcie na nas!Britain First nagrała specjalny film skierowany do Polaków. Prosi, aby w jutrzejszych wyborach oddać głos właśnie na nich! Co Wy na to? Przekonali Was?
Dodaj komentarz
 
Polski gwałciciel chce wyjechać z Wielkiej Brytanii, bo obawia się linczu
środa, 04 maja 2016 14:07
Polski gwałciciel chce wyjechać z Wielkiej Brytanii, bo obawia się linczuPolski przestępca, którego tożsamość policja starała się ukryć, chce opuścić Wielką Brytanię, bo obawia się linczu. W 2014 roku 20-latek został w Polsce uznanym za winnego gwałtu, jednak przez to, że nie ogłoszono jego skazania mógł swobodnie podróżować po Europie i w ten sposób trafił do Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Google weszło w posiadanie danych medycznych ponad 1,6 mln pacjentów
środa, 04 maja 2016 08:13
Google weszło w posiadanie danych medycznych ponad 1,6 mln pacjentówPrywatne dane medyczne nawet 1,6 mln pacjentów trafiły bez ich zgody w ręce firmy Google. Informacje zostały przekazane przez jeden z największych oddziałów NHS w kraju.
Dodaj komentarz
 
Członkowie Britain First wtargnęli do rzeźni halal w Londynie
środa, 04 maja 2016 08:05
Członkowie Britain First wtargnęli do rzeźni halal w LondynieCzłonkowie organizacji Britain First weszli do jednej z rzeźni halal w Londynie i oskarżyli klientów oraz pracowników o finansowanie terroryzmu i służenie Szatanowi. Nagranie z wizyty zostało opublikowane na portalu Facebook.
Dodaj komentarz
 
Policjant z Birmingham uznany winnym w przygotowaniu fałszywego alarmu o ataku terrorystów
środa, 04 maja 2016 07:30
Policjant z Birmingham uznany winnym w przygotowaniu fałszywego alarmu o ataku terrorystówPosterunkowy z Birmingham został uznany winnym w przygotowaniu fałszywego zawiadomienia dotyczącego rzekomego spisku terrorystów, mającego na celu porwać policjanta.
Dodaj komentarz
 
Pierwsza siłownia tylko dla muzułmanek
środa, 04 maja 2016 07:10
Pierwsza siłownia tylko dla muzułmanekW walijskim Cardiff powstanie pierwsza w Wielkiej Brytanii siłownia tylko dla muzułmańskich kobiet. Zakazana będzie tam głośna muzyka, a mężczyźni nie będą mieli wstępu do tego obiektu.
Dodaj komentarz
 
Ikea otwiera nowy punkt w centrum Birmingham
środa, 04 maja 2016 06:48
Ikea otwiera nowy punkt w centrum BirminghamSzwedzka Ikea ogłosiła, że otworzy w centrum Birmingham nowy punkt Order and Collection.
Dodaj komentarz
 
Leicester mistrzem Anglii
wtorek, 03 maja 2016 19:25
Leicester mistrzem AngliiLeicester mistrzem! W Premier League czegoś takiego dotąd nie oglądano. Rozgrywki, które oficjalnie powołano do życia w 1992 roku zawsze wygrywał ktoś, kto sięgnął po tytuł w starej lidze - angielskiej First Division.
Dodaj komentarz
 
30 osób utknęło głowami w dół na jednej z kolejek w Alton Towers
wtorek, 03 maja 2016 07:30
30 osób utknęło głowami w dół na jednej z kolejek w Alton TowersPrzerażające chwile przeżyło wczoraj około 30 osób, które w Alton Towers wsiadło na rollercoaster Air Galactica. W pewnym momencie kolejka się zatrzymała, a jej pasażerowie zawiśli głowami w dół.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 553

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek

UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.