CJC Furniture
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent CJC Furniture L.A.Transport Alisha Supermarket
Sea Life
Reklama: Google Oferta Pracy Promy Sea Life
Start Wiadomości
employer
Polacy przed świętami wysyłają do kraju średnio £986
piątek, 19 grudnia 2014 09:56
Polacy przed świętami wysyłają do kraju średnio  £986Które nacje zamieszkujące Wielką Brytanię są najbardziej hojne jeśli chodzi o wysyłanie pieniędzy do rodzinnych krajów? Według serwisu internetowego specjalizującego się w przelewach zagranicznych są to Polacy, Nigeryjczycy i Amerykanie.

Komentarze (3)
 
W Birmingham pojawią się wypożyczalnie rowerów
piątek, 19 grudnia 2014 08:02
W Birmingham pojawią się wypożyczalnie rowerówNa ulicach Birmingham staną stacje rowerowe, identyczne jak te, które rozmieszczone są w całym Londynie. Będzie można na nich wypożyczyć pojazd do podróży po mieście.

Dodaj komentarz
 
3 tys. nielegalnych imigrantów miesięcznie próbuje wjechać do Wielkiej Brytanii
piątek, 19 grudnia 2014 07:27
3 tys. nielegalnych imigrantów miesięcznie próbuje wjechać do Wielkiej BrytaniiNawet 3 tys. imigrantów miesięcznie próbuje nielegalnie dostać się do Wielkiej Brytanii. Na przestrzeni ostatnich trzech lat liczba ta wzrosła aż czterokrotnie.

Dodaj komentarz
 
£1.09 za litr benzyny – najtańsza stacja paliw w Wielkiej Brytanii!
piątek, 19 grudnia 2014 07:11
£1.09 za litr benzyny – najtańsza stacja paliw w Wielkiej Brytanii!Na jednej ze stacji benzynowych w mieście Redditch w hrabstwie Worcestershire paliwo można kupić już za £1.09 za litr. Właściciel obniżył ceny, gdyż nie mógł ścierpieć polityki paliwowej prowadzonej przez supermarkety, jego zdaniem oszukują one swoich klientów.

Dodaj komentarz
 
ETS zobowiązuje pracodawców do szczególnego traktowania otyłych pracowników
czwartek, 18 grudnia 2014 13:19
ETS zobowiązuje pracodawców do szczególnego traktowania otyłych pracownikówEuropejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że otyłość może być traktowana przez pracodawców jako niepełnosprawność. Orzeczenie jest wiążące we wszystkich krajach członkowskich.

Dodaj komentarz
 
Świąteczny sezon w Birmingham
czwartek, 18 grudnia 2014 13:13
Świąteczny sezon w BirminghamSezon świąteczny już trwa i Birmingham oferuje mnóstwo okazji, żeby poczuć świątecznego ducha. Nawet jeżeli jesteś już zmęczony/a przygotowaniami, z pewnością docenisz możliwość przyniesienia do domu choinki, kupienia prezentów (już zapakowanych!) i poznania pomysłów, które wprowadzą cię w nastój do świętowania.

Dodaj komentarz
 
Video: Policja poszukuje złodziei, którzy ukradli pieniądze na prezenty
czwartek, 18 grudnia 2014 12:28
Video: Policja poszukuje złodziei, którzy ukradli pieniądze na prezentyPolicja z West Midlands udostępniła nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały dwóch złodziei kradnących w biały dzień pieniądze starszej parze.

Dodaj komentarz
 
Świąteczne korki na drogach – czas przejazdu wydłuży się trzykrotnie
czwartek, 18 grudnia 2014 12:13
Świąteczne korki na drogach –  czas przejazdu wydłuży się trzykrotnieZbliżające się święta Bożego Narodzenia jak co roku oznaczają również ogromne korki na drogach. Eksperci z organizacji INRIX przewidują, że czas przejazdu może się nawet potroić.

Dodaj komentarz
 
Brytyjskie oferty pracy najpierw dla Brytyjczyków
czwartek, 18 grudnia 2014 12:07
Brytyjskie oferty  pracy najpierw dla BrytyjczykówMinister pracy Esther McVey podczas spotkania w Brukseli ogłosiła, że Wielka Brytania zamierza wprowadzić zmiany odnośnie ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
 
NHS odrzuca kandydatury Brytyjczyków – woli zatrudniać imigrantów
czwartek, 18 grudnia 2014 07:21
NHS odrzuca kandydatury Brytyjczyków – woli zatrudniać imigrantów80 tys. młodych Brytyjczyków nie otrzymało możliwości uczestnictwa w szkoleniu pielęgniarskim. NHS woli zatrudniać doświadczonych imigrantów.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 320

Ankieta

Czy ufasz swoim sąsiadom?
 
FerPay