Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Próba porwania dziecka w Kingstandig - szkoła prosi rodziców o czujność
czwartek, 22 czerwca 2017 11:25
Próba porwania dziecka w Kingstandig - szkoła prosi rodziców o czujnośćZnajdująca się w Great Barr szkoła wysłała widomość do rodziców z prośbą o czujność i zachowanie ostrożności w związku z próbą uprowadzenia dziecka w Kingstanding.
Komentarze (1)
 
Matka i ojczym pięciolatka oskarżeni w związku z jego utonięciem w Bosworth Water Park
czwartek, 22 czerwca 2017 10:13
Matka i ojczym pięciolatka oskarżeni w związku z jego utonięciem w Bosworth Water ParkMatka i ojczym pięcioletniego chłopca, który utonął w zeszłym roku w Bosworth Water Park, zostali oskarżeni o zabójstwo poprzez zaniedbanie.
Dodaj komentarz
 
Protest Britan First w Birmingham – przemówienia wygłoszą Polacy
czwartek, 22 czerwca 2017 08:37
Protest Britan First w Birmingham – przemówienia wygłoszą Polacy24 czerwca w Birmingham, odbędzie się protest Britan First. Udział w proteście zapowiedzieli goście z Polski.
Komentarze (1)
 
Mieszkaniec Handsworth znaleziony martwy – sąsiadka zgłaszała latające muchy i brzydki zapach
czwartek, 22 czerwca 2017 07:03
Mieszkaniec Handsworth znaleziony martwy – sąsiadka zgłaszała latające muchy i brzydki zapachW jednym z domów w Birmingham policja znalazła ciało starszego, siedemdziesięciokilkuletniego mężczyzny. Zwłoki leżały tam przez kilka tygodni.
Dodaj komentarz
 
Strzelanina w pobliżu szkoły w Birmingham - dzieciom zabroniono wychodzić z budynku
czwartek, 22 czerwca 2017 06:35
Strzelanina w pobliżu szkoły w Birmingham - dzieciom zabroniono wychodzić z budynkuUczniowie i nauczyciele z jednej ze szkół w Birmingham nie mogli opuścić budynku, ponieważ schronił się w nim rowerzysta, w kierunku którego ścigający go napastnik oddał strzały z broni palnej.
Dodaj komentarz
 
Elżbieta II przedstawiła plany rządu
środa, 21 czerwca 2017 19:15
Elżbieta II przedstawiła plany rząduDzisiaj, królowa Elżbieta II formalnie otworzyła nową sesję brytyjskiego parlamentu, wygłaszając mowę tronową zawierającą kluczowe plany rządu na kolejny rok. Najważniejsze z propozycji były ustawy dotyczące planowanego wyjścia kraju z UE.
Komentarze (1)
 
Imigranci z UE będą podlegać rejestracji potwierdzającej ich status po brexicie
środa, 21 czerwca 2017 10:52
Imigranci z UE będą podlegać rejestracji potwierdzającej ich status po brexicieBrytyjski rząd przygotowuje się do ogłoszenia warunków procesu rejestracyjnego dla około trzech milionów imigrantów z Unii Europejskiej zamieszkujących UK. To pierwszy krok w kierunku uregulowania prawnego statusu przyjezdnych na okres po wyjściu kraju ze wspólnoty.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna skazany na więzienie za zachęcanie do podkładania bomb pod meczety
środa, 21 czerwca 2017 09:59
Mężczyzna skazany na więzienie za zachęcanie do podkładania bomb pod meczetyInternetowy troll został skazany na karę więzienia za sugerowanie, że Wielka Brytania powinna wprowadzić „dzień podkładania materiałów wybuchowych pod meczety”.
Komentarze (1)
 
Tragedia w Walsall: 15-letni chłopiec utonął w jeziorze
środa, 21 czerwca 2017 09:53
Tragedia w Walsall: 15-letni chłopiec utonął w jeziorzeCiało 15-letniego chłopca zostało wyciągnięte z wody jeziora znajdującego się w Ryders Hayes Mear przy Ryders Hayes Lane w Walsall.
Dodaj komentarz
 
Dzień po pożarze w Londynie council usunął węże strażackie z bloku w Small Heath
środa, 21 czerwca 2017 06:46
Dzień po pożarze w Londynie council usunął węże strażackie z bloku w Small HeathMieszkańcy dziewiętnastopiętrowego bloku w Small Heath są wściekli, ponieważ Birmingham City Council podjął decyzję o usunięciu z klatek schodowych węży strażackich. Stało się to dzień po pożarze wieżowca Grenfell Tower w Londynie.
Komentarze (2)
 


Strona 1 z 772