CJC Furniture
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket CJC Furniture
Promy
Reklama: Google Promy Smaczek
bham.pl Wiadomości
employer
92% Brytyjczyków za opuszczeniem Unii Europejskiej
piątek, 05 lutego 2016 10:34
92% Brytyjczyków za opuszczeniem Unii EuropejskiejPrzytłaczająca większość osób, które wzięły udział w internetowej ankiecie zorganizowanej przez express.co.uk chce wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej.
Dodaj komentarz
 
Demonstracja antyislamskiej organizacji PEGIDA w Birmingham
piątek, 05 lutego 2016 10:03
Demonstracja antyislamskiej organizacji PEGIDA w BirminghamJutro, 6 lutego, w Birmingham odbędzie się demonstracja antyislamskiej organizacji PEGIDA.
Dodaj komentarz
 
Muzułmanie planują budowę nowego meczetu w Walsall
piątek, 05 lutego 2016 09:38
Muzułmanie planują budowę nowego meczetu w WalsallNieużywany budynek w Walsall zostanie kosztem 500 tys. funtów przekształcony w meczet. Propozycję przemiany magazynu przy Vicarage Place w muzułmańską świątynię złożyło Ahmadiyya Muslim Association.
Dodaj komentarz
 
Trwają poszukiwania ekshibicjonisty, który obnażył się przed dwiema kobietami
piątek, 05 lutego 2016 07:29
Trwają poszukiwania ekshibicjonisty, który obnażył się przed dwiema kobietamiPolicja ujawniła wizerunek mężczyzny, który w grudniowy wieczór obnażył się przed dwiema kobietami w Erdington.
Dodaj komentarz
 
Śmiertelny wypadek na M6 sprawił, że kierowcy utknęli na trasie na kilka godzin
piątek, 05 lutego 2016 07:08
Śmiertelny wypadek na M6 sprawił, że kierowcy utknęli na trasie na kilka godzinWczoraj na M6 wydarzył się wypadek, który sprawił, że jeden z odcinków drogi był zamknięty niemal przez 24 godziny.
Dodaj komentarz
 
Szczur wspiął się po nodze klienta pubu i wyrwał mu z dłoni frytkę
czwartek, 04 lutego 2016 14:39
Szczur wspiął się po nodze klienta pubu i wyrwał mu z dłoni frytkęPub Wetherspoon w Wiltshire został ewakuowany po tym, jak szczur wspiął się po nodze jednego z klientów spożywających właśnie posiłek i wyrwał mu frytkę z jego dłoni.
Dodaj komentarz
 
Brytyjka z Walsall, która przeszła na islam chciała wraz z dziećmi wyjechać do Syrii
czwartek, 04 lutego 2016 10:38
Brytyjka z Walsall, która przeszła na islam chciała wraz z dziećmi wyjechać do SyriiBrytyjka, która przeszła na islam planowała wyjechać razem z trójką swoich dzieci do Syrii, by dołączyć do męża walczącego po stronie terrorystów z Państwa Islamskiego (PI).
Dodaj komentarz
 
56-letni mężczyzna zastrzelony podczas napadu rabunkowego na firmę w Digbeth
czwartek, 04 lutego 2016 10:31
56-letni mężczyzna zastrzelony podczas napadu rabunkowego na firmę w DigbethŚledczy z West Midlands Police poszukują dwóch przestępców, którzy wczoraj w Digbeth zastrzelili menadżera jednej ze znajdujących się tam firm.
Dodaj komentarz
 
Szydło w Londynie: Możecie liczyć na wsparcie rządu
czwartek, 04 lutego 2016 09:05
Szydło w Londynie: Możecie liczyć na wsparcie rząduDzisiaj premier Beata Szydło spotkała się z Polonią w ambasadzie RP w Londynie. "Możecie liczyć na wsparcie i zrozumienie waszych problemów ze strony reprezentowanego przeze mnie rządu.
Dodaj komentarz
 
Brytyjczyk twierdzi, że nie zatrudniono go w restauracji, bo nie chcieli go pracujący tam Polacy
czwartek, 04 lutego 2016 07:47
Brytyjczyk twierdzi, że nie zatrudniono go w restauracji, bo nie chcieli go pracujący tam PolacyBrytyjczyk, który starał się o etat w jednym z lokali należących do sieci meksykańskich restauracji twierdzi, że nie dostał go, bo zatrudnieni tam Polacy nie chcieli z nim pracować.
Komentarze (2)
 


Strona 1 z 508

Ankieta

Czy czujesz się bezpiecznie mieszkając w Birmingham?
 

UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.