bham.pl Wiadomości
employer
Płot na granicy norwesko-rosyjskiej. Chcą powstrzymać uchodźców z arktycznego szlaku
niedziela, 23 października 2016 08:05
Płot na granicy norwesko-rosyjskiej. Chcą powstrzymać uchodźców z arktycznego szlakuNorwegowie uszczelniają granicę z Rosją i buduje ogrodzenie. Chcą zabezpieczyć w ten sposób północną granicę strefy Schengen przed napływem sporej liczby uchodźców. Dwustumetrowy płot ma wysokość 3,5 metra.
Dodaj komentarz
 
Uwaga: Producent fotelików samochodowych Recaro prosi o ich zwrot
niedziela, 23 października 2016 08:00
Uwaga: Producent fotelików samochodowych Recaro prosi o ich zwrotProducent fotelików dziecięcych Recaro prosi o zwrot ich produktów, gdyż nie spełniają one określonych kryteriów bezpieczeństwa.
Dodaj komentarz
 
Kilkuset muzułmanów modliło się przed rzymskim Koloseum o budowę meczetu
sobota, 22 października 2016 22:11
Kilkuset muzułmanów modliło się przed rzymskim Koloseum o budowę meczetuSetki muzułmanów zgromadziło się przed rzymskim Koloseum, by wziąć udział we wspólnej modlitwie. Zgromadzeni domagali się jednocześnie pozwolenia na budowę nowego meczetu.
Dodaj komentarz
 
Bułgarscy nacjonaliści protestują - nie chcą uchodźców.
sobota, 22 października 2016 22:08
Bułgarscy nacjonaliści protestują - nie chcą uchodźców.Setki protestujących przeszło ulicami Sofii, w ramach protestu przeciwko polityce bułgarskiego rządu wobec uchodźców.
Dodaj komentarz
 
Cztery na dziesięć domów w UK nie spełnia wymaganych standardów
sobota, 22 października 2016 21:31
Cztery na dziesięć domów w UK nie spełnia wymaganych standardówWedług fundacji Shelter ponad cztery na dziesięć domów w Wielkiej Brytanii nie spełnia wymaganych standardów, jeśli chodzi o czystość, bezpieczeństwo oraz powierzchnię.
Dodaj komentarz
 
Bonfire Night w West Midlands
sobota, 22 października 2016 07:58
Bonfire Night w West MidlandsW sobotę, 5 listopada, Wielka Brytania będzie obchodzić dzień Guya Fawkesa. Tego dnia rusza cykl imprez, które uświetnia pokaz sztucznych ogni.
Komentarze (1)
 
Porachunki między uchodźcami w Niemczech
sobota, 22 października 2016 07:13
Porachunki między uchodźcami w NiemczechW niemieckim mieście Wardenburg doszło do brutalnych porachunków między uchodźcami. 18-latek zaatakował innego młodego mężczyznę nożem. Motywy działania napastnika nie są znane, nie wiadomo również, jakie relacje łączyły obu mężczyzn.
Dodaj komentarz
 
Lekarz na żądanie za 150 funtów
piątek, 21 października 2016 06:52
Lekarz na żądanie za 150 funtówW Birmingham wdrożono nowy program pomocy lekarskiej. W ramach usługi GP Delivered Quick (GPDQ) lekarz pojawia się na żądanie w naszym domu.
Dodaj komentarz
 
Widownia wybuczała Polkę, która stwierdziła, że po referendum nie czuje się mile widziana w UK
piątek, 21 października 2016 17:35
Widownia wybuczała Polkę, która stwierdziła, że po referendum nie czuje się mile widziana w UKPolka, która podczas nadawanego przez BBC programu „Question Time” powiedziała, że po czerwcowym referendum czuje się w Wielkiej Brytanii niemile widziana, została wybuczana przez publiczność.
Dodaj komentarz
 
Brexit może sprawić, że w brytyjskiej służbie zdrowia zabraknie pielęgniarek
piątek, 21 października 2016 17:24
Brexit może sprawić, że w brytyjskiej służbie zdrowia zabraknie pielęgniarekCztery na dziesięć nowo zatrudnionych przez NHS pielęgniarek pochodzi z zagranicy. To najwyższy poziom od ponad dekady. W najnowszym raporcie na temat służby zdrowia ostrzega się przed problemami, które w związku z Brexitem mogą uderzyć w NHS.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 644

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre