Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Autostrada M6 zablokowana po wypadku z udziałem pięciu pojazdów
piątek, 18 sierpnia 2017 11:16
Autostrada M6 zablokowana po wypadku z udziałem pięciu pojazdówAutostrada M6 jest zamknięta w obu kierunkach z powodu wypadku, w którym udział wzięło pięć samochodów.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w Bilston
piątek, 18 sierpnia 2017 10:33
Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w BilstonW pobliżu Bilston High Street mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem. Dziś policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa.
Dodaj komentarz
 
Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochód
piątek, 18 sierpnia 2017 09:20
Horror w Ladywood - przyłożyli pistolet do głowy studentki i ukradli jej samochódW Ladywood doszło do kradzieży samochodu. Złodzieje zaatakowali trzy osoby, które siedziały w aucie, a następnie odjechali skradzioną Toyotą Yaris.
Dodaj komentarz
 
Kolejny atak w Hiszpanii. Terroryści wjechali w ludzi w nadmorskim kurorcie
piątek, 18 sierpnia 2017 08:10
Kolejny atak w Hiszpanii. Terroryści wjechali w ludzi w nadmorskim kurorcieW piątek nad ranem kolejna furgonetka wjechała w grupę ludzi w kurorcie Cambrils. Rannych zostało 7 osób, w tym policjant.
Dodaj komentarz
 
Strajk śmieciarzy zakończony – wróci normalny serwis
piątek, 18 sierpnia 2017 07:21
Strajk śmieciarzy zakończony – wróci normalny serwisNormalne funkcjonowanie serwisu odbioru śmieci w Birmingham nie zostanie przywrócone aż do początku kolejnego miesiąca, nawet pomimo tego, że zakończono paraliżującą tę usługę strajk.
Dodaj komentarz
 
Imigranci z państw UE nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać do UK po brexicie
piątek, 18 sierpnia 2017 07:11
Imigranci z państw UE nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać do UK po brexicieImigranci z krajów Unii Europejskiej nie będą potrzebowali wiz, aby wjechać lub mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie.
Dodaj komentarz
 
Atak terrorystyczny w Barcelonie
czwartek, 17 sierpnia 2017 20:12
Atak terrorystyczny w BarcelonieFurgonetka wjechała w tłum w centrum Barcelony. Zginęło 13 osób i 50 rannych - informują władze Katalonii. Policja potwierdziła, że to atak terrorystyczny.
Dodaj komentarz
 
Tysiące pracowników otrzyma wyrównanie pensji - firmy są im winne aż 2 mln funtów
czwartek, 17 sierpnia 2017 07:56
Tysiące pracowników otrzyma wyrównanie pensji - firmy są im winne aż 2 mln funtówTysiące nisko opłacanych pracowników otrzyma wyrównanie pensji, ponieważ jak wykazało śledztwo, ich pracodawcy płacili im mniej niż wynosi obowiązująca w Wielkiej Brytanii stawka minimalna.
Komentarze (1)
 
Rasistowskie graffiti na jednym z budynków w Alum Rock
czwartek, 17 sierpnia 2017 06:29
Rasistowskie graffiti na jednym z budynków w Alum RockReprezentujący Washwood Heath radny Partii Pracy Ansar Ali Khan potępił rasistowskie graffiti, które pojawiło się na jednym z budynków w Birmingham. Jego autor napisał, że po godzinie 20:00 biali ludzie nie są mile widziani.
Dodaj komentarz
 
Zmarł mężczyzna, który został znaleziony nieprzytomny w centrum Birmingham
czwartek, 17 sierpnia 2017 06:25
Zmarł mężczyzna, który został znaleziony nieprzytomny w centrum Birmingham Dwa tygodnie temu w centrum Birmingham znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Miał poważne obrażenia głowy. Niestety nie przeżył. Teraz policja wszczęła dochodzenie w sprawie morderstwa.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 800