bham.pl Wiadomości
employer
Rasistowski atak na Polaków mieszkających w Belfaście – bandyci wybili szyby w oknach ich domu
wtorek, 06 grudnia 2016 13:54
Rasistowski atak na Polaków mieszkających w Belfaście – bandyci wybili szyby w oknach ich domuMieszkająca w Belfaście Polka jest zszokowana i roztrzęsiona po rasistowskim ataku na jej dom.
Dodaj komentarz
 
"Czego szukasz w Święta?" - Polska reklama świąteczna podbija świat!
wtorek, 06 grudnia 2016 11:11
Świąteczny spot Allegro pod hasłem „Czego szukasz w Święta?” w zaledwie dwa dni od publikacji przekroczył na YouTube milion wyświetleń.
Dodaj komentarz
 
Po Brexicie imigranci z UE będą zmuszeni do noszenia dowodów tożsamości
wtorek, 06 grudnia 2016 10:59
Po Brexicie imigranci z UE będą zmuszeni do noszenia dowodów tożsamościPo aktywowaniu artykułu 50. Traktatu Lizbońskiego imigranci z Unii Europejskiej zamieszkujący Wielką Brytanię będą zmuszeni do noszenia przy sobie dowodów tożsamości – twierdzi szefowa Home Office Amber Rudd.
Dodaj komentarz
 
Mogło dojść do kolejnej katastrofy jak ta w Smoleńsku
wtorek, 06 grudnia 2016 10:45
Mogło dojść do kolejnej katastrofy jak ta w SmoleńskuGdyby nie reakcja załogi, a przede wszystkim kapitana rządowego embraera 175, mogłoby dojść do kolejnej tragedii jak katastrofa polskiego samolotu w Smoleńsku.
Dodaj komentarz
 
W Birmingham zostaną zainstalowane rewolucyjne, pionowe turbiny wiatrowe
wtorek, 06 grudnia 2016 09:50
W Birmingham zostaną zainstalowane rewolucyjne, pionowe turbiny wiatroweRewolucyjne, pionowe turbiny wiatrowe, pierwsze tego rodzaju w Wielkiej Brytanii, zostaną zainstalowane w nowym, ekologicznym kompleksie energetycznym w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Tysiące muzułmańskich kobiet myśli, że są zamężne, podczas gdy nie są
wtorek, 06 grudnia 2016 07:26
Tysiące muzułmańskich kobiet myśli, że są zamężne, podczas gdy nie sąTysiące muzułmańskich kobiet mieszkających w Wielkiej Brytanii sądzi, że w świetle prawa są zamężne, gdy tak naprawdę nie są. Zatem jeśli ich mężowie się z nimi rozwiodą, kobiety pozostają bez żadnych praw.
Dodaj komentarz
 
101-letni mężczyzna oskarżony o seksualne wykorzystywanie dzieci
wtorek, 06 grudnia 2016 07:01
101-letni mężczyzna oskarżony o seksualne wykorzystywanie dzieci101-letni mężczyzna stanął przed sądem w związku z oskarżeniami o to, że w przeszłości wykorzystywał na tle seksualnym dzieci. Robił to w garażu lub w kabinie swojej ciężarówki.
Dodaj komentarz
 
Afgańczyk aresztowany w sprawie gwałtu i morderstwa córki unijnego urzędnika
poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:25
Afgańczyk aresztowany w sprawie gwałtu i morderstwa córki unijnego urzędnikaNastoletni uchodźca z Afganistanu został aresztowany pod zarzutem gwałtu i morderstwa córki urzędnika unijnego w Niemczech.
Dodaj komentarz
 
Imigranci powinni składać przysięgę, że będą przestrzegać brytyjskich wartości
poniedziałek, 05 grudnia 2016 12:08
Imigranci powinni składać przysięgę, że będą przestrzegać brytyjskich wartościImigranci powinni składać przysięgę wierności brytyjskim wartościom, od razu po tym, jak wjadą do Zjednoczonego Królestwa – uważa autorka sensacyjnego raportu przygotowanego na zlecenie rządu.
Dodaj komentarz
 
Porażka premiera Włoch w referendum. Czy to kolejny kryzys strefy euro?
poniedziałek, 05 grudnia 2016 11:53
Porażka premiera Włoch w referendum. Czy to kolejny kryzys strefy euro?Premier Włoch Matteo Renzi, którego rząd przegrał w niedzielę (04.12) referendum konstytucyjne, ogłosił, że podaje się do dymisji i złoży ją w poniedziałek na ręce prezydenta Sergio Mattarelli. Szef rządu wziął na siebie pełną odpowiedzialność za tę porażkę.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 673

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre