L.A.Transport
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Claim Today Solicitors
Reklama: Google Promy Sea Life Claim Today So
Start Wiadomości
employer
10 kwietnia w Digbeth zostanie otwarte Hot Tub Cinema, czyli kino z jacuzzi
środa, 04 marca 2015 12:55
10 kwietnia w Digbeth zostanie otwarte Hot Tub Cinema, czyli kino z jacuzziJuż od 10 kwietnia mieszkańcy Birmingham będą mogli skorzystać z nowego kina. Do Digbeth zawita Hot Tub Cinema.

Dodaj komentarz
 
Brytyjska policja opublikowała listę najbardziej poszukiwanych polskich przestępców
środa, 04 marca 2015 12:27
Brytyjska policja opublikowała listę najbardziej poszukiwanych polskich przestępcówScotland Yard opublikował listę najbardziej poszukiwanych zagranicznych przestępców, którzy przebywają w UK. Na liście są także Polacy. Większość z nich ukrywa się prawdopodobnie w Londynie.

Komentarze (1)
 
Praca za 40 tys. funtów rocznie i nie ma chętnych
środa, 04 marca 2015 09:32
Praca za 40 tys. funtów rocznie i nie ma chętnychPraca za 40 tys. funtów rocznie na stanowisko, którym głównym zadaniem jest sprawdzanie płci nowo narodzonych kurczaków. Jednak nie ma zbyt wielu chętnych do wykonywania tego zadania, głównie dlatego, że nie należy ono do najprzyjemniejszych.

Dodaj komentarz
 
Birmingham zajęło 52. miejsce w rankingu miast z najlepszymi warunkami do życia
środa, 04 marca 2015 09:13
Birmingham zajęło 52. miejsce w rankingu miast z najlepszymi warunkami do życiaBirmingham wraz z Rzymem uplasowało się na 52. miejscu listy zawierającej miasta, które mają najlepsze warunki do życia.

Dodaj komentarz
 
Rodzina Jihadi Johna od 20 lat żyje na zasiłkach – otrzymała już 400 tys. funtów
środa, 04 marca 2015 07:33
Rodzina Jihadi Johna od 20 lat żyje na zasiłkach – otrzymała już 400 tys. funtówRodzina Jihadi Johna, zabójcy walczącego w szeregach ISIS kosztowała brytyjskich podatników już 400 tys. funtów. Pieniądze otrzymała w zasiłkach.

Dodaj komentarz
 
Powieszony kot znaleziony w budynku w Brierley Hill – RSPCA poszukuje sprawców
środa, 04 marca 2015 07:20
Powieszony kot znaleziony w budynku w Brierley Hill – RSPCA poszukuje sprawcówRoyal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) poszukuje osób, które powiesiły kota na framudze okna opuszczonego klubu snookerowego w High Oak w Brierley Hill.

Dodaj komentarz
 
16-latek zaatakowany młotkiem w Hodge Hill
wtorek, 03 marca 2015 13:22
16-latek zaatakowany młotkiem w Hodge Hill16-latek w śpiączce w stanie krytycznym przebywa w szpitalu w Birmingham po tym, jak w minioną sobotę stał się ofiarą ataku.

Dodaj komentarz
 
Szokujące nagranie pokazujące śmierć 15-letniego rowerzysty w Londynie
wtorek, 03 marca 2015 12:51
Szokujące nagranie pokazujące śmierć 15-letniego rowerzysty w LondyniePolicja udostępniła szokujące nagranie z Londynu, na którym uwieczniono śmierć 15-letniego rowerzysty.

Dodaj komentarz
 
Naukowcy z Midlands ostrzegają by bez zabezpieczenia nie oglądać zaćmienia słońca
wtorek, 03 marca 2015 12:15
Naukowcy z Midlands ostrzegają by bez zabezpieczenia nie oglądać zaćmienia słońcaNaukowcy z Midlands ostrzegają osoby chcące obserwować zjawisko zaćmienia słońca, aby nie robiły tego bez odpowiedniego zabezpieczenia przed promieniami słonecznymi.

Dodaj komentarz
 
Im dalej na południe kraju, tym wyższe ceny w prywatnych gabinetach dentystycznych
wtorek, 03 marca 2015 11:46
Im dalej na południe kraju, tym wyższe ceny w prywatnych gabinetach dentystycznychGrupa konsumencka Which? oraz wyszukiwarka WhatClinic.com postanowiły sprawdzić ceny usług dentystycznych oferowanych w prywatnych gabinetach. Rozpiętość cenowa jest porażająca.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 353

Ankieta

Czy ufasz swoim sąsiadom?
 
FerPay