L.A.Transport
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Sea Life
Reklama: Google Promy Sea Life Claim Today So
Start Wiadomości
employer
Trzech mieszkańców Birmingham oskarżono o terroryzm
piątek, 17 kwietnia 2015 12:47
Trzech mieszkańców Birmingham oskarżono o terroryzmTrzem mężczyznom z Birmingham postawiono zarzuty wspierania terroryzmu po tym, jak przyłapano ich na próbie przedostania się do Syrii i dołączenia do bojowników Państwa Islamskiego.

Dodaj komentarz
 
Uczeń podstawówki głosowałby na UKIP, by pozbyć się z kraju wszystkich imigrantów
piątek, 17 kwietnia 2015 12:39
Uczeń podstawówki głosowałby na UKIP, by pozbyć się z kraju wszystkich imigrantówZapewne nie tak wyobrażał sobie odwiedziny w szkole podstawowej minister edukacji w gabinecie cieni Partii Pracy.

Dodaj komentarz
 
Nowy sklep Primark powstanie w Fort Shopping Centre w Birmingham
piątek, 17 kwietnia 2015 07:03
Nowy sklep Primark powstanie w Fort Shopping Centre w BirminghamNowy sklep sieci Primark zostanie otworzony zimą tego roku w Fort Shopping Centre w Erdington. Prace remontowe już trwają, a plakaty umieszczone pomiędzy WH Smith i Footasylum obiecują klientom, że niedługo będą mieli do dyspozycji kolejny, ekscytujący sklep.

Dodaj komentarz
 
Polak, który zabił dziewięcioletnią Francuzkę jechał do UK
piątek, 17 kwietnia 2015 06:55
Polak, który zabił dziewięcioletnią Francuzkę jechał do UKPolak, który w środę porwał, wykorzystał seksualnie a w końcu udusił dziewięcioletnią dziewczynkę we francuskim Calais był w drodze do Wielkiej Brytanii. Miał zamieszkać u swojej siostry w Southampton.

Komentarze (1)
 
Znaki, którymi włamywacze oznaczają domy przed rabunkiem
czwartek, 16 kwietnia 2015 13:47
Znaki, którymi włamywacze oznaczają domy przed rabunkiemW sieci pojawiła się lista kodów, które prawdopodobnie stosują złodzieje do tego, by oznaczyć domy warte okradzenia.

Dodaj komentarz
 
Dziś opublikowano wyniki naboru do szkół podstawowych w Birmingham
czwartek, 16 kwietnia 2015 10:47
Dziś opublikowano wyniki naboru do szkół podstawowych w BirminghamBirmingham City Council ujawnił dziś wyniki rekrutacji do szkół podstawowych. Setki dzieci nie zostały przyjęte do żadnej.

Dodaj komentarz
 
Uwaga! Partie czekolady Galaxy mogą zwierać plastik
czwartek, 16 kwietnia 2015 10:06
Uwaga! Partie czekolady Galaxy mogą zwierać plastikProducent czekolady Galaxy Cookie Crumble firma Mars Chocolate UK poinformowała, że niektóre partie produktów mogą zawierać małe kawałki białego plastiku i zaapelowała o zwrot zakupionych słodyczy.
Uwaga! Partie czekolady Galaxy mogą zwierać plastikProducent czekolady Galaxy Cookie Crumble firma Mars Chocolate UK poinformowała, że niektóre partie produktów mogą zawierać małe kawałki białego plastiku i zaapelowała o zwrot zakupionych słodyczy.

Chodzi o tabliczki o wadze 114 gramów z datą ważności do 16 sierpnia 2015 roku i o numerach partii PB21, PB22, PB23.

Rzecznik prasowy producenta poinformował, że chodzi jedynie o wskazane produkty. Żadne inne rodzaje czekolad Galaxy nie stwarzają zagrożenia dla konsumentów.
Każdy, kto nabył wspomniane słodycze, proszony jest o niespożywanie ich oraz o skontaktowanie się z działem obsługi klienta Mars Chocolate UK w celu uzyskania dalszych informacji.

Telefonicznie:  0800 952 0084
Listownie:  GCC, Freepost, Mars Consumer Care
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dodaj komentarz
 
Uprowadzona z Polski 10-letnia Maja została odnaleziona
czwartek, 16 kwietnia 2015 07:23
Uprowadzona z Polski 10-letnia Maja została odnalezionaPoszukiwania Child Alert odwołane. Policja odnalazła w Niemczech 10-letnią Maję z Wołczkowa pod Szczecinem. Poszukiwana od wtorku dziewczynka jest cała i zdrowa. W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, który był wcześniej notowany za uprowadzenie dziecka w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz
 
Morrisons wprowadza słodycze przyjazne muzułmanom
czwartek, 16 kwietnia 2015 06:57
Morrisons wprowadza słodycze przyjazne muzułmanomSieć spożywcza Morrisons jako pierwsza w kraju wprowadziła do dziesięciu swoich sklepów słodycze, które są przyjazne muzułmanom i zgodne z regułami halal.

Dodaj komentarz
 
W 2020 UK nadal będzie miało deficyt budżetowy
czwartek, 16 kwietnia 2015 06:44
W 2020 UK nadal będzie miało deficyt budżetowyPod koniec obecnej dekady Wielka Brytania nadal będzie miała deficyt budżetowy – prognozuje Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Stoi to w sprzeczności z planami konserwatystów, którzy głoszą, że wtedy będzie już nadwyżka.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 371

Ankieta

Czy będziesz głosować w wyborach prezydenckich?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana