Polska Przychodnia
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Sklep Jarmark Alisha Supermarket CJC Furniture
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości
employer
W ciągu jednego dnia uratowano 4 tys. migrantów
sobota, 30 lipca 2016 08:25
W ciągu jednego dnia uratowano 4 tys. migrantówWłoska straż przybrzeżna i marynarka wojenna uratowała w piątek na Morzu Śródziemnym ok. 4 tys. migrantów - podała w nocy z piątku na sobotę agencja EFE.
Dodaj komentarz
 
W Wielkiej Brytanii zatrzymano 77 osób z zarzutami seksualnego wykorzystania nieletnich
sobota, 30 lipca 2016 07:59
W Wielkiej Brytanii zatrzymano 77 osób z zarzutami seksualnego wykorzystania nieletnichSzkocka policja poinformowała w piątek, że postawiła zarzuty seksualnego wykorzystania nieletnich 77 osobom, u których znaleziono na różnych nośnikach 30 milionów zdjęć dzieci i nastolatków w wieku od 3 do 18 lat. Łącznie potencjalnych nieletnich ofiar jest 523.
Dodaj komentarz
 
Reprezentacja uchodźców na igrzyskach w Rio de Janeiro
sobota, 30 lipca 2016 07:43
Reprezentacja uchodźców na igrzyskach w Rio de JaneiroDo Rio de Janeiro dotarła pięcioosobowa grupa południowosudańskich biegaczy. Wcześniej przybyli syryjscy pływacy oraz kongijscy judocy. Wszyscy ci zawodnicy są uchodźcami i wystąpią w igrzyskach pod flagą olimpijską.
Dodaj komentarz
 
Atak na polską rodzinę w Bristolu
piątek, 29 lipca 2016 16:06
Atak na polską rodzinę w BristoluW Bristolu na jednej z ulic doszło do czterech rasistowskich ataków. W jednym z domów mieszkała Polska rodzina z trójką dzieci.
Dodaj komentarz
 
Islamski kaznodzieja skarcił kobietę bo miała na sobie obcisłe dżinsy
piątek, 29 lipca 2016 13:34
Islamski kaznodzieja skarcił kobietę bo miała na sobie obcisłe dżinsy"Jesteś rasistą” - krzyczy Islamski kaznodzieja do policjanta i dodaje: "Allah Akbar".
Dodaj komentarz
 
Od września do obiegu wejdzie plastikowe £5
piątek, 29 lipca 2016 09:04
Od września do obiegu wejdzie plastikowe £5Plastikowe £5 wejdzie do obiegu już 13 września tego roku. Papierowe banknoty będzie można używać tylko do maja 2017 roku. Po tej dacie nie będą już prawnym środkiem płatniczym i będzie można je wymienić tylko w banku.
Dodaj komentarz
 
Polak utonął, bo wzywał pomocy po polsku
piątek, 29 lipca 2016 07:56
Polak utonął, bo wzywał pomocy po polskuDo tragicznego zdarzenia doszło na plaży w Sea Palling w hrabstwie Norfolk. Polak utonął w morzu, a plażowicze przyglądali się temu ze spokojem nie rozumiejąc, że wzywa pomocy.
Dodaj komentarz
 
Korki na M6 pomiędzy J7 i J6
piątek, 29 lipca 2016 07:15
Korki na M6 pomiędzy J7 i J6Dzisiaj rano na autostradzie M6 utworzył się duży korek po tym, jak zepsuta ciężarówka zablokowała dwa pasy ruchu.
Dodaj komentarz
 
Coraz więcej Polaków deportowanych z Wielkiej Brytanii
piątek, 29 lipca 2016 07:07
Coraz więcej Polaków deportowanych z Wielkiej BrytaniiRośnie liczba Polaków wydalanych z Wielkiej Brytanii, zwłaszcza zaś byłych więźniów. Deportowani z tej grupy twierdzą, że po referendum w sprawie Brexitu zjawisko to nasiliło się - pisze "Gazeta Wyborcza".
Dodaj komentarz
 
May w Polsce: Po Brexicie prawa obywateli UE na Wyspach uregulowane na zasadzie wzajemności
piątek, 29 lipca 2016 06:58
May w Polsce: Po Brexicie prawa obywateli UE na Wyspach uregulowane na zasadzie wzajemnościPo Brexicie sytuacja obywateli UE mieszkających na Wyspach będzie uregulowana na zasadzie wzajemności, będzie ona dokładnie taka jak Brytyjczyków mieszkających w Unii - powiedziała premier Beata Szydło po spotkaniu z szefową brytyjskiego rządu Theresą May.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 599

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre