Alisha Supermarket
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket CJC Furniture
Sea Life
Reklama: Google Promy Sea Life GF Financial Alisha Sklep P Colourex LTD
Start Wiadomości
employer
Agresywne zachowanie policjantów wobec zatrzymanego w Erdington
piątek, 03 lipca 2015 09:24
Agresywne zachowanie policjantów wobec zatrzymanego w ErdingtonPrzypadkowy świadek nagrał jak dwóch policjantów traktowało zatrzymanego mężczyznę. Aresztowany dostał trzy ciosy pięścią.
Dodaj komentarz
 
18 tys. funtów kary dla firmy z Walsall, która przewiozła do UK nielegalnych imigrantów
piątek, 03 lipca 2015 08:58
18 tys. funtów kary dla firmy z Walsall, która przewiozła do UK nielegalnych imigrantówFirma transportowa z Walsall została ukarana grzywną za nieświadome przewożenie nielegalnych imigrantów, którzy we Francji niepostrzeżenie dostali się na ciężarówkę.
Dodaj komentarz
 
Dwunastolatek aresztowany za próbę gwałtu na ośmiolatku
piątek, 03 lipca 2015 07:52
Dwunastolatek aresztowany za próbę gwałtu na ośmiolatkuDwunastoletni chłopiec z Greater Manchester, którego danych policja nie ujawnia, próbował zgwałcić ośmiolatka.
Dodaj komentarz
 
Charakter imigracji w UK zmienia się – jest coraz więcej Europejczyków
piątek, 03 lipca 2015 07:29
Charakter imigracji w UK zmienia się – jest coraz więcej EuropejczykówNajnowsze dane dostarczone przez Office for National Statistics pokazują, że zmienia się charakter imigracji w Wielkiej Brytanii. Niektóre grupy na liście najliczniejszych zostają wypierane przez przyjezdnych z krajów europejskich.
Dodaj komentarz
 
Polacy nie chcą u siebie uchodźców z Syrii
piątek, 03 lipca 2015 07:17
Polacy nie chcą u siebie uchodźców z SyriiJak do tej pory Polska przyjęła niewielką liczbę uchodźców, ale według The Guardian, poglądy Polaków na temat imigrantów należą do najostrzejszych w Europie.
Dodaj komentarz
 
Amerykanie blokują plany walk z Państwem Islamskim
czwartek, 02 lipca 2015 13:19
Amerykanie blokują plany walk z Państwem IslamskimStany Zjednoczone odrzuciły propozycję swoich arabskich sojuszników w walce z Państwem Islamskim i nie zamierzają przekazać ciężkiej broni walczącym z terrorystami Kurdom.
Dodaj komentarz
 
Tomasz Kuszczak zawodnikiem Birmingham City
czwartek, 02 lipca 2015 12:18
Tomasz Kuszczak zawodnikiem Birmingham CityTomasz Kuszczak w nowym sezonie będzie zawodnikiem Birmingham City. Polski bramkarz przeszedł do nowego klubu z Wolverhampton Wanderers i związał się z nim dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon.
Dodaj komentarz
 
Awariom w Alton Towers nie ma końca – 80 osób utknęło na rollercoasterze Air
czwartek, 02 lipca 2015 10:59
Awariom w Alton Towers nie ma końca – 80 osób utknęło na rollercoasterze AirSeria awarii w Alton Towers trwa. Wczoraj zepsuł się rollercoaster Air, a korzystający z niego ludzie w upale przez godzinę wisieli w powietrzu do góry nogami.
Dodaj komentarz
 
Polacy z magistrem zarabiają w Wielkiej Brytanii tyle ile Brytyjczycy ze średnim wykształceniem
czwartek, 02 lipca 2015 07:57
Polacy z magistrem zarabiają w Wielkiej Brytanii tyle ile Brytyjczycy ze średnim wykształceniemWykształcony emigrant z Polski zarabia na Wyspach Brytyjskich tyle, ile jego odpowiednik nad Wisłą. Twierdzą tak naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, którzy zbadali zarobki polskich magistrów pracujących w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Strajk w porcie w Calais – kierowcy utknęli w ogromnych korkach
czwartek, 02 lipca 2015 07:51
Strajk w porcie w Calais – kierowcy utknęli w ogromnych korkachOd poniedziałku kierowcy zmierzający do Calais przeżywają koszmar. Protestujący tam francuscy pracownicy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie portu.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 405

Ankieta

Czy myślisz, że Wielka Brytania wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana