Polski Dentysta Birmingham, West Bromwich
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Sea Life
Reklama: Google Promy Sea Life
Start Wiadomości
employer
Brytania zapłaci Unii za wzrost gospodarczy
piątek, 24 października 2014 09:31
Brytania zapłaci Unii za wzrost gospodarczyUnia Europejska chce zmusić Wielką Brytanię do zapłacenia dodatkowych £1,7 mld za wyjątkowy wzrost gospodarczy.

Dodaj komentarz
 
Niemal tysiąc policjantów z West Midlands Police ma drugą pracę
piątek, 24 października 2014 08:26
Niemal tysiąc policjantów z West Midlands Police ma drugą pracęPolicjanci z West Midlands utrzymują się nie tylko z rządowej płacy. Niemal tysiąc z nich ma także drugie zajęcie – wynika z oficjalnych danych.

Dodaj komentarz
 
Europejscy imigranci nie powinni mieć prawa do zasiłków – mówi Iain Duncan Smith
piątek, 24 października 2014 07:34
Europejscy imigranci nie powinni mieć prawa do zasiłków – mówi Iain Duncan SmithMinister Pracy i Emerytur oraz największy eurosceptyk w rządzie – Iain Duncan Smith – zapowiedział, że w ramach Universal Credit, który ma docelowo zastąpić wszystkie zasiłki dla chorych i bezrobotnych, nie będzie miejsca na turystykę zasiłkową.

Dodaj komentarz
 
Najnowsza kampania NHS - pracodawca będzie nagradzał pracowników, którzy walczą z otyłością i nałogami
piątek, 24 października 2014 07:28
Najnowsza kampania NHS - pracodawca będzie nagradzał pracowników, którzy walczą z otyłością i nałogamiNHS wzywa do walki z otyłością, alkoholizmem i paleniem tytoniu - najnowsza kampania będzie zachęcać pracodawców do nagradzania swoich pracowników, którzy zdecydują się walczyć z nałogami i otyłością.

Dodaj komentarz
 
Przestawiamy zegarki na czas zimowy
czwartek, 23 października 2014 12:32
Przestawiamy zegarki na czas zimowyZmiana z czasu letniego na zimowy nastąpi w nocy z soboty (25 października) na niedzielę (26 października). Zegarek przestawiamy z godz. 3:00 na 2:00 w nocy. Dzięki temu zyskujemy jedną dodatkową godzinę, więc można dłużej poleniuchować w łóżku w niedzielny poranek.

Dodaj komentarz
 
30 minut darmowego parkingu przed szpitalem
czwartek, 23 października 2014 11:31
30 minut darmowego parkingu przed szpitalemZgodnie z nowym rozporządzeniem rządu, Solihull Hospital podwoił czas darmowego parkowania na szpitalnym parkingu.

Dodaj komentarz
 
Ponad 700 podejrzanych imigrantów zatrzymanych, w tym Polacy
czwartek, 23 października 2014 08:28
Ponad 700 podejrzanych imigrantów zatrzymanych, w tym PolacyPonad 700 imigrantów podejrzanych o popełnianie przestępstw zostało zatrzymanych odkąd Birmingham stało się centrum policyjnej akcji na europejską skalę.

Dodaj komentarz
 
Magia Świąt przybywa do Birmingham
czwartek, 23 października 2014 07:08
Magia Świąt przybywa do BirminghamŚwięta Bożego Narodzenia coraz bliżej, świąteczny sezon do Birmingham zawita niebawem. Już 8 listopada do miasta przyjedzie św. Mikołaj ze swoimi reniferami. Zapalone zostaną też świąteczne lampki.

Dodaj komentarz
 
Pobierała zasiłki mimo że miała £300 tysięcy na szwajcarskim koncie
czwartek, 23 października 2014 07:01
Pobierała zasiłki mimo że miała £300 tysięcy na szwajcarskim koncieKobieta oskarżona o bezprawne pobranie £20 tysięcy w zasiłkach, powiedziała ławie przysięgłych, że ponad 300 tysięcy funtów zgromadzonych na zagranicznym koncie nie było dla niej, ale pełniło rolę funduszu powierniczego jej dzieci.

Dodaj komentarz
 
Calais stało się wielkim polem bitwy
czwartek, 23 października 2014 06:35
Calais stało się wielkim polem bitwyBitwy między afrykańskimi grupami i oddziały policji uzbrojone w gaz łzawiący – to od jakiegoś czasu codzienny widok w Calais we Francji. Ostatnio doszło nawet do wypadku, w którym zmarła kobieta, podczas desperackiej próby przedostania się do Wielkiej Brytanii. Grupy uchodźców robią się coraz bardziej agresywne, a francuska policja coraz bardziej bezradna.

Komentarze (1)
 


Strona 1 z 290

Ankieta

Czy w Twojej domowej bibliotece znajdują się książki w języku angielskim?