Polska Przychodnia
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Oferta Pracy
Reklama: Google Oferta Pracy Promy Sea Life
Start Wiadomości
employer
Tesco zamknie 43 sklepy, w tym 3 w West Midlands
środa, 28 stycznia 2015 13:33
Tesco zamknie 43 sklepy, w tym 3 w West MidlandsTesco ogłosiło dziś, że zamierza zamknąć 3 swoje sklepy w West Midlands. W całym kraju zlikwidowane zostaną łącznie 43 placówki.

Dodaj komentarz
 
Video: Pracownik RAC cudem uniknął śmierci na autostradzie
środa, 28 stycznia 2015 12:54
Video: Pracownik RAC cudem uniknął śmierci na autostradzieWładze udostępniły nagranie wideo, na którym widać jak pracownik firmy RAC cudem uniknął śmierci na drodze. Został potrącony przez kierowcę ciężarówki, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dodaj komentarz
 
25-latek żyje z zasiłków, bo jest zbyt wysportowany, by pracować
środa, 28 stycznia 2015 07:52
25-latek żyje z zasiłków, bo jest zbyt wysportowany, by pracować25-latek ze stolicy żyje z zasiłków, gdyż jego zdaniem jest zbyt wysportowany, by podjąć nudną pracę, która zakłóci jego cykl treningowy.

Komentarze (1)
 
Banki naciągały na bezużyteczne ubezpieczenia kart kredytowych
środa, 28 stycznia 2015 07:23
Banki naciągały na bezużyteczne ubezpieczenia kart kredytowychNajwiększe brytyjskie banki zmuszały swoich klientów do wykupienia bezwartościowych ubezpieczeń kart kredytowych, gdy ci zgłaszali ich zaginięcie lub kradzież.

Dodaj komentarz
 
Kolejny rasistowski napis ‘kill Islam before it kills you’ na University of Birmingham
środa, 28 stycznia 2015 07:09
Kolejny rasistowski napis ‘kill Islam before it kills you’ na University of BirminghamPonad 150 studentów uniwersytetu w Birmingham protestowało przeciwko kolejnemu rasistowskiemu graffiti, które odnaleziono w kampusie. Demonstracja została zorganizowana przez połączone siły trzech organizacji

Dodaj komentarz
 
Eksperci ostrzegają przed przesłodzonymi płatkami śniadaniowymi dla dzieci
środa, 28 stycznia 2015 06:58
Eksperci ostrzegają przed przesłodzonymi płatkami śniadaniowymi dla dzieciNiektóre płatki śniadaniowe dla dzieci zawierają tyle cukru w jednej porcji, ile ma w sobie siedem i pół czekoladowych batoników.

Dodaj komentarz
 
Cameron uważa, że UK miałaby się lepiej, gdyby migracja netto została ograniczona
wtorek, 27 stycznia 2015 16:27
Cameron uważa, że UK miałaby się lepiej, gdyby migracja netto została ograniczonaDavid Cameron powiedział, że jego zdaniem migracja netto powinna w Wielkiej Brytanii zostać obniżona do poziomu poniżej 100 tys. osób.

Dodaj komentarz
 
W West Midlands rośnie liczba przestępstw na tle rasowym
wtorek, 27 stycznia 2015 15:31
W West Midlands rośnie liczba przestępstw na tle rasowymW West Midlands rozpoczęła się kampania społeczna mająca na celu zwalczanie przestępstw nienawiści (hate crimes) po tym jak w ubiegłym roku zanotowano znaczny wzrost w ich liczbie.

Dodaj komentarz
 
Premier Cameron zapowiada nowe cięcia w zasiłkach
wtorek, 27 stycznia 2015 13:14
Premier Cameron zapowiada nowe cięcia w zasiłkachJeśli majowe wybory parlamentarne wygra Partia Konserwatywna, rząd zamierza obciąć maksymalną roczną kwotę, jaką będzie można otrzymać z zasiłków do 23 tys. funtów.

Dodaj komentarz
 
W piątek na stacji benzynowej w Walsall litr paliwa kosztował 96.4p
wtorek, 27 stycznia 2015 13:05
W piątek na stacji benzynowej w Walsall litr paliwa kosztował 96.4pCiąg dalszy paliwowej wojny cenowej. W piątek stacja w Walsall obniżyła cenę jednego litra benzyny bezołowiowej do 96.4p.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 335

Ankieta

Czy ufasz swoim sąsiadom?