Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
W Szkocji zakażą dawania dzieciom klapsów
piątek, 20 października 2017 07:28
W Szkocji zakażą dawania dzieciom klapsówSzkocki rząd postanowił o zakazaniu dawania dzieciom klapsów. W ten sposób Szkocja stanie się pierwszym krajem składowym Zjednoczonego Królestwa, który zdelegalizuje fizyczne karanie dzieci.
Dodaj komentarz
 
Bardzo szybko rośnie liczba przestępstw popełnianych w Anglii i Walii
piątek, 20 października 2017 07:27
Bardzo szybko rośnie liczba przestępstw popełnianych w Anglii i WaliiPrzyspiesza wskaźnik wzrostu przestępczości w Anglii i Walii. Najnowsze dane pokazują, że policja zanotowała 13-procentową zwyżkę w liczbie przestępstw.
Dodaj komentarz
 
Nowa infolinia 555 dla ofiar oszustw bankowych
piątek, 20 października 2017 07:24
Nowa infolinia 555 dla ofiar oszustw bankowychPowstał pomysł, aby ofiary oszustw bankowych i innych tego typu przekrętów otrzymały własną infolinię, dzięki której mogłyby zgłosić przestępstwo.
Dodaj komentarz
 
15-latek aresztowany pod zarzutem usiłowania morderstwa w Tamworth
czwartek, 19 października 2017 16:57
15-latek aresztowany pod zarzutem usiłowania morderstwa w Tamworth15-latek został aresztowany pod zarzutem usiłowania morderstwa przy użyciu noża. Do incydentu doszło w Tamworth w pobliżu McDonalda i Beauchamp Industrial Park.
Dodaj komentarz
 
Tyle zarabiają maszyniści i kierowcy autobusów w Birmingham
czwartek, 19 października 2017 13:51
Tyle zarabiają maszyniści i kierowcy autobusów w BirminghamZastanawialiście się kiedyś ile zarabiają kierowcy autobusów w Birmingham? Poniżej znajdziecie odpowiedź.
Dodaj komentarz
 
Pies Finn został bohaterem roku. Osłonił policjanta przed ciosem nożem
czwartek, 19 października 2017 11:19
Pies Finn został bohaterem roku. Osłonił policjanta przed ciosem nożemMiędzynarodowy Fundusz na Rzecz Humanitarnego Traktowania Zwierząt ogłosił tegorocznym bohaterem psa policyjnego Finna, który niemal zginął, stając w obronie swojego właściciela.
Dodaj komentarz
 
Tesco będzie sprzedawać zielone mandarynki, aby zmniejszyć marnotrawstwo towaru
czwartek, 19 października 2017 10:59
Tesco będzie sprzedawać zielone mandarynki, aby zmniejszyć marnotrawstwo towaruTesco stanie się pierwszym w Wielkiej Brytanii supermarketem, który będzie sprzedawał zielone mandarynki i klementynki.
Dodaj komentarz
 
W Tamworth znaleziono mężczyznę ugodzonego nożem w szyję
czwartek, 19 października 2017 10:19
W Tamworth znaleziono mężczyznę ugodzonego nożem w szyjęDziś w nocy na terenie przemysłowym w Tamworth znaleziono mężczyznę z raną kłutą szyi.
Dodaj komentarz
 
W szkolnej lodówce znaleziono butelki po mleku wypełnione trującym płynem
czwartek, 19 października 2017 10:07
W szkolnej lodówce znaleziono butelki po mleku wypełnione trującym płynemW lodówce jednej ze szkół w Suffolk znaleziono butelki po mleku wypełnione do połowy środkiem czyszczącym, którego spożycie powoduje śmierć.
Dodaj komentarz
 
Wypadek na A38 spowodował ogromne korki w pobliżu Bassetts Pole
czwartek, 19 października 2017 09:27
Wypadek na A38 spowodował ogromne korki w pobliżu Bassetts PoleW porannych godzinach szczytu na jednej z kluczowych tras w Birmingham wypadek zakłócił normalny ruch drogowy.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 830