Alisha Supermarket
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
megabus
Reklama: Google megabus Promy
Start Wiadomości
employer

Wasze opinie

Muzeum Transportu w Coventry
Ocena użytkowników
 
4.8
"Obeszłam całe starając się nie pominąć żadnej wystawy. Trochę mało interaktywnie i pod koniec zac..."

Warwick Castle
Ocena użytkowników
 
4.5
"Przede wszystkim ceny. Jeżeli kupi się bilety online albo ma się jakieś paragony czy opakowania z..."

Tesco nad przepaścią - zawyżył prognozowane zyski o 250 mln funtów
poniedziałek, 22 września 2014 22:55
Tesco nad przepaścią - zawyżył prognozowane zyski o 250 mln funtówAkcje największej brytyjskiej sieci supermarketów staniały o ponad 11,3 proc po tym, jak władze spółki przyznały się do zawyżenia prognozowanych zysków.

Dodaj komentarz
 
4-letnia dziewczynka ugryziona przez pająka
poniedziałek, 22 września 2014 09:54
4-letnia dziewczynka ugryziona przez pająkaCzteroletnia dziewczynka została ugryziona przez pająka podczas snu, dziecko dostało wysokiej gorączki, spuchła jej noga, a wysypka rozeszła się po całym ciele. Jej matka, 38-letnia Penny Jordan, ostrzega innych rodziców przed niebezpiecznymi pająkami, również lekarze potwierdzili, że za ugryzienie odpowiedzialny jest jeden z wielkich pająków, które pojawiły się niedawno w jej domu w Northfield, Birmingham.

Komentarze (1)
 
Kobieta brutalnie zaatakowana przez inną kobietę na Handsworth Wood
poniedziałek, 22 września 2014 08:01
Kobieta brutalnie zaatakowana przez inną kobietę na Handsworth WoodKobieta została brutalnie zaatakowana przez inną kobietę, po tym jak została poproszona, aby przestawić samochód, który blokował ruchliwą ulicę.

Dodaj komentarz
 
Gniazdo os w suficie domu w Wolverhampton
poniedziałek, 22 września 2014 07:25
Gniazdo os w suficie domu w WolverhamptonEmma Thickbroom myślała, że ma w domu przeciek. Dlatego była w szoku, gdy jej salon nagle zaroił się tysiącami os.

Dodaj komentarz
 
700 igieł i butelki po methadonie to zebrane śmieci w Highgate Park
poniedziałek, 22 września 2014 07:13
700 igieł i butelki po methadonie to zebrane śmieci w Highgate ParkWolontariusze znaleźli ponad 700 igieł podczas sprzątania Highgate Park. Oprócz strzykawek znaleziono także puste butelki po methadonie oraz inny sprzęt do zażywania narkotyków.

Dodaj komentarz
 
MŚ siatkarzy: 3:1 z Brazylią! Polska mistrzem świata!!!
niedziela, 21 września 2014 22:00
MŚ siatkarzy: 3:1 z Brazylią! Polska mistrzem świata!!!Mamy złoto! Polska wygrała z Brazylią 3:1 w dramatycznym finale w siatkarskich mistrzostwach świata! W meczu rozegranym w Spodku pokonali obrońców tytułu 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22). To drugi złoty medal biało-czerwonych. Po pierwszy sięgnęli 40 lat temu.

Komentarze (1)
 
Dzieci w szkołach dostają tylko jeden chicken nugget
piątek, 19 września 2014 14:39
Dzieci w szkołach dostają tylko jeden chicken nuggetUczniowie reception class w Birmingham  w ramach darmowego posiłku,dostają tylko po jednym nuggetsie z kurczaka. Teraz rozpoczyna się dochodzenie w tej sprawie.

Dodaj komentarz
 
Spędził trzy noce przed sklepem, by kupić nowego iPhone'a
piątek, 19 września 2014 13:48
Spędził trzy noce przed sklepem, by kupić nowego iPhone'aAndy Walford był pierwszą osobą, która kupiła nowego iPhone'a 6. Spędził trzy noce na zewnątrz sklepu Apple w Birmingham. Andy Walford ma 40 lat i jest budowlańcem, jego największym marzeniem było wejść o 8 rano do sklepu Apple w Bullring i jako pierwszy kupić nowy telefon.

Komentarze (2)
 
Ewa Kopacz przedstawiła nowy rząd
piątek, 19 września 2014 13:19
Ewa Kopacz przedstawiła nowy rządDesygnowana na premiera Ewa Kopacz przedstawiła skład nowego rządu. Janusz Piechociński z Polskiego Stronnictwa Ludowego pozostanie wicepremierem i ministrem gospodarki. Drugim wicepremierem będzie minister obrony, Tomasz Siemoniak.

Komentarze (1)
 
Bezrobocie w West Midlands spadło o ponad cztery procent
piątek, 19 września 2014 08:19
Bezrobocie w West Midlands spadło o ponad cztery procentLiczba bezrobotnych w West Midlands zmniejszyła się o 9 tysięcy, czyli o 4% między majem a lipcem – wynika z oficjalnych informacji.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 276

Ankieta

Czy w Twojej domowej bibliotece znajdują się książki w języku angielskim?
 
FerPay

Colourex LTD