Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Muzułmanie mieszkający w West Midlands nie chcą się integrować
sobota, 29 kwietnia 2017 07:48
Muzułmanie mieszkający w West Midlands nie chcą się integrowaćPo wyborach i objęciu stanowiska nowy burmistrz West Midlands będzie się musiał zająć integracją społeczeństwa, ponieważ jak wynika ze specjalnie przygotowanego raportu muzułmańskie dzieci zamieszkałe w centrach miast są bardziej narażone na dorastanie bez żadnej wiedzy na temat ludzi z innych środowisk.
Dodaj komentarz
 
UK musi rozstrzygnąć kwestie ludzi, pieniędzy i Irlandii zanim rozpoczną się negocjacje brexitowe
piątek, 28 kwietnia 2017 13:29
UK musi rozstrzygnąć kwestie ludzi, pieniędzy i Irlandii zanim rozpoczną się negocjacje brexitoweDonald Tusk poinformował Wielką Brytanię, że jej rząd najpierw musi rozstrzygnąć sprawy związane z ludźmi, pieniędzmi oraz Irlandią, zanim negocjacjom zostaną poddane przyszłe relacje UK z Unią Europejską.
Dodaj komentarz
 
Birmingham wśród miast, w których tempo wzrostu cen domów jest najwyższe
piątek, 28 kwietnia 2017 10:44
Birmingham wśród miast, w których tempo wzrostu cen domów jest najwyższePrzyspiesza tempo wzrostu cen domów w Wielkiej Brytanii. Największe podwyżki od dwunastu lat zanotowano w Manchesterze, Birmingham oraz Newcastle.
Dodaj komentarz
 
Z życia zawodnika MMA......
piątek, 28 kwietnia 2017 08:32
Z życia zawodnika MMA......Po raz kolejny rozmowa z Łukaszem Świrydowiczem, zawodnikiem MMA mieszkającym w Birmigham, który już niebawem.....
Dodaj komentarz
 
Mieszkaniec Birmingham stworzył bombę z gwoździ i szukał celu do jej odpalenia
piątek, 28 kwietnia 2017 07:32
Mieszkaniec Birmingham stworzył bombę z gwoździ i szukał celu do jej odpaleniaNiedoszły terrorysta w sypialni swojego domu w Birmingham próbował zbudować bombę z gwoździ, którą chciał wykorzystać do przeprowadzenia niszczycielskiego ataku – poinformowano przed sądem.
Komentarze (1)
 
W niedzielę odbędzie się święto Vaisakhi w Handsworth Park
piątek, 28 kwietnia 2017 07:17
W niedzielę odbędzie się święto Vaisakhi w Handsworth ParkW niedzielę, 30 kwietnia, w Handsworth Park odbędą się uroczystości związane z obchodami dnia Vaisakhi.
Dodaj komentarz
 
Marihuana najpopularniejszym narkotykiem wśród mieszkańców West Midlands
piątek, 28 kwietnia 2017 06:46
Marihuana najpopularniejszym narkotykiem wśród mieszkańców West MidlandsNajnowsze dane pokazują, że ulubioną nielegalną używką mieszkańców West Midlands jest marihuana. W zeszłym roku ilość przejętego przez funkcjonariuszy narkotyku wzrosła.
Dodaj komentarz
 
Uzbrojony męzczyzna zatrzymany koło parlamentu w Londynie
czwartek, 27 kwietnia 2017 21:25
Uzbrojony męzczyzna zatrzymany koło parlamentu w LondyniePolicja w Londynie zatrzymała 27-latka, który trafił do aresztu pod zarzutem posiadania broni, a także "zlecania, przygotowania lub podjudzania do aktów terroryzmu".
Dodaj komentarz
 
Najnowszy sondaż: przewaga osób uważających, że Brexit to pomyłka
czwartek, 27 kwietnia 2017 12:09
Najnowszy sondaż: przewaga osób uważających, że Brexit to pomyłkaWedług wyników najnowszego sondażu po raz pierwszy od 23 czerwca 2016 roku, czyli od dnia referendum unijnego, większość ankietowanych odpowiedziała, że decyzja o opuszczeniu Unii Europejskiej jest zła.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna w vanie zaczepia uczennice w Bromsgrove
czwartek, 27 kwietnia 2017 11:50
Mężczyzna w vanie zaczepia uczennice w BromsgrovePolicja prowadzi dochodzenie po tym, jak dwóch mężczyzn w vanie zaczepiało nastolatkę. Według jej zeznań chcieli ją podwieźć i zachęcali, aby wsiadła do ich samochodu.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 744