bham.pl Wiadomości
employer
Mieszkańcy palą śmieci w ogrodach, bo miasto odbiera je tylko raz w miesiącu
piątek, 20 stycznia 2017 11:24
Mieszkańcy palą śmieci w ogrodach, bo miasto odbiera je tylko raz w miesiącuWściekli mieszkańcy walijskiego miasteczka zostali zmuszeni do palenia śmieci w ogrodach, podrzucania ich znajomym, wyrzucania ich w pracy bądź na ulicy, ponieważ lokalny samorząd odbiera je tylko raz w miesiącu.
Dodaj komentarz
 
Nauczyciel zaatakowany przez grupę nastolatków – uratował się, bo zaczął mówić po arabsku
piątek, 20 stycznia 2017 08:04
Nauczyciel zaatakowany przez grupę nastolatków –  uratował się, bo zaczął mówić po arabsku38-letni nauczyciel został zaatakowany przez grupę, zakapturzonych nastolatków. Przed eskalacją przemocy uchroniło go to, że zaczął mówić do nich po arabsku.
Dodaj komentarz
 
Przyjechali w naczepie tira. Afgańscy imigranci przekazani Słowakom
piątek, 20 stycznia 2017 06:58
Przyjechali w naczepie tira. Afgańscy imigranci przekazani SłowakomAfgańscy imigranci, którzy wjechali do Polski w naczepie tira, zostali przekazani na Słowację, zgodnie z procedurą readmisji. O zamiarach polskich służb informowała już wcześniej rzeczniczka Karpackiego Oddziału Straży Granicznej Dorota Kądziołka.
Dodaj komentarz
 
Jaguar Land Rover ukarany ogromną grzywną za wypadek w fabryce w Solihull
piątek, 20 stycznia 2017 06:48
Jaguar Land Rover ukarany ogromną grzywną za wypadek w fabryce w SolihullKoncern Jaguar Land Rover ukarano grzywną w wysokości 900 tys. funtów, za wypadek, który miał miejsce w fabryce w Solihull, gdzie jeden z pracowników został przygnieciony pomiędzy dwoma samochodami.
Dodaj komentarz
 
Włamywacz schwytany, dzięki paragonowi, który zgubił na miejscu przestępstwa
piątek, 20 stycznia 2017 06:35
Włamywacz schwytany, dzięki paragonowi, który zgubił na miejscu przestępstwaWłamywacz, który zaatakował siedemdziesięciokilkuletniego mężczyznę w jego domu w Birmingham trafił do więzienia dzięki temu, że na miejscu przestępstwa zgubił paragon, który pomógł policjantom ustalić jego tożsamość.
Dodaj komentarz
 
Polak oskarżony o podpalenie salonu Citroena
czwartek, 19 stycznia 2017 12:49
Polak oskarżony o podpalenie salonu Citroena33-letni Marcin Długołęcki został oskarżony o podpalenie salonu samochodowego Citroena w Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Po zejściu lawiny hotel przesunął się o 10 metrów. Trwa akcja ratunkowa
czwartek, 19 stycznia 2017 12:13
Po zejściu lawiny hotel przesunął się o 10 metrów. Trwa akcja ratunkowaNawet 30 osób może znajdować się pod śniegiem w hotelu Rigopiano w górach Abruzji we Włoszech. Lawina, która zeszła na trzypiętrowy budynek, przesunęła go aż o 10 metrów. Cały hotel znajduje się pod śniegiem.
Dodaj komentarz
 
Brytyjscy emeryci osiedleni w Unii Europejskiej mogą zostać zmuszeni do powrotu do UK
czwartek, 19 stycznia 2017 11:57
Brytyjscy emeryci osiedleni w Unii Europejskiej mogą zostać zmuszeni do powrotu do UKSetki tysięcy emerytowanych Brytyjczyków mieszkających w różnych krajach europejskich po Brexicie może zostać zmuszonych do powrotu do ojczyzny. Stanie się tak, jeśli rząd nie zagwarantuje im, że NHS będzie nadal refundował opiekę medyczną – alarmują aktywiści zajmujący się prawami Brytyjczyków osiedlonych w Hiszpanii i Francji.
Dodaj komentarz
 
Trump jak żywy. Podobizna prezydenta elekta w Muzeum Figur Woskowych w Londynie
czwartek, 19 stycznia 2017 09:00
Trump jak żywy. Podobizna prezydenta elekta w Muzeum Figur Woskowych w LondynieWoskowa figura prezydenta elekta USA Donalda Trumpa została zaprezentowana w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Londynie na dwa dni przed zaprzysiężeniem. Podobizna Trumpa ubrana jest w klasyczny czarny garnitur z charakterystycznym dla partii Republikańskiej czerwonym krawatem.
Dodaj komentarz
 
Polski pracownik zmarł po tym, jak spadł z dachu – właściciel firmy skazany na więzienie
czwartek, 19 stycznia 2017 08:32
Polski pracownik zmarł po tym, jak spadł z dachu – właściciel firmy skazany na więzienieBiznesmen z Birmingham został skazany na trzydzieści miesięcy więzienia po tym, jak jeden z jego pracowników spadł z dachu należącego do niego magazynu.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 696

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana