Polska Przychodnia
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Alisha Supermarket CJC Furniture L.A.Transport
Promocja
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości
employer
Pierwszy Brytyjski lekarz, który wstąpił w szeregi Państwa Islamskiego
środa, 25 maja 2016 10:56
Pierwszy Brytyjski lekarz, który wstąpił w szeregi Państwa IslamskiegoPracujący w NHS lekarz zostawił swoją rodzinę i wyjechał do Syrii, by dołączyć do terrorystów z Państwa Islamskiego.
Dodaj komentarz
 
Britain First rozpoczyna nową akcję przeciwko muzułmańskim politykom
środa, 25 maja 2016 10:18
Britain First rozpoczyna nową akcję przeciwko muzułmańskim politykomSkrajnie prawicowa organizacja Britain First ogłosiła rozpoczęcie nowej kampanii wymierzonej w muzułmańskich polityków, takich jak burmistrz Londynu Sadiq Khan oraz poseł Partii Konserwatywnej Sajid Javid.
Dodaj komentarz
 
Terroryści odstraszają Brytyjczyków od kupowania wycieczek wakacyjnych w Tunezji i Turcji
środa, 25 maja 2016 07:55
Terroryści odstraszają Brytyjczyków od kupowania wycieczek wakacyjnych w Tunezji i TurcjiNiespokojna sytuacja w niektórych rejonach świata postrzeganych do tej pory, jako idealne kierunki wakacyjne zniechęca Brytyjczyków do odpoczynku w tych miejscach. Wybierają bezpieczniejsze opcje, ale biura podróży nie są przygotowane na wzrost popytu.
Dodaj komentarz
 
Budynek Central Library w Birmingham przecięty w połowie
środa, 25 maja 2016 07:12
Budynek Central Library w Birmingham przecięty w połowieTakiego widoku nie było w Birmingham od 40 lat. Po tym, jak stary budynek Central Library został przecięty w połowie, z Centenary Square można bez przeszkód zobaczyć wieżę zegarową Council House.
Dodaj komentarz
 
Policja z Coventry aresztowała mężczyznę poszukiwanego przez polskie władze za oszustwo
środa, 25 maja 2016 06:35
Policja z Coventry aresztowała mężczyznę poszukiwanego przez polskie władze za oszustwoPracownik magazynowy z Coventry poszukiwany w Polsce w związku ze sprawą oszustwa został aresztowany.
Dodaj komentarz
 
32-latek ciężko zraniony nożem w Perry Barr
wtorek, 24 maja 2016 18:16
32-latek ciężko zraniony nożem w Perry BarrPolicjanci aresztowali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie morderstwa. Jego ugodzona nożem ofiara jest w stanie krytycznym i walczy o życie w szpitalu.
Dodaj komentarz
 
Brytyjska muzułmanka skazana na więzienie za próbę dołączenia do męża walczącego w Syrii
wtorek, 24 maja 2016 14:25
Brytyjska muzułmanka skazana na więzienie za próbę dołączenia do męża walczącego w SyriiBrytyjka, która przeszła na islam usłyszała dziś wyrok więzienia za to, że nie poinformowała policji o tym, iż jej mąż wyjechał do Syrii i dołączył do Państwa Islamskiego oraz za to, że ona wraz z trójką dzieci próbowała do niego dojechać.
Dodaj komentarz
 
Nożownik groził pasażerom autobusu numer 8
wtorek, 24 maja 2016 14:10
Nożownik groził pasażerom autobusu numer 8Mężczyzna uzbrojony w nóż groził pasażerom autobusu numer 8. Zdarzenie miało miejsce 30 kwietnia.
Dodaj komentarz
 
Czworo przedszkolaków uciekło przez otwartą bramę – placówkę tymczasowo zamknięto
wtorek, 24 maja 2016 12:27
Czworo przedszkolaków uciekło przez otwartą bramę – placówkę tymczasowo zamkniętoPrzedszkole Little Legends w Rowley Regis zostało tymczasowo zamknięte. Stało się tak, ponieważ czwórce dzieci udało się uciec przez bramę, która powinna być zamknięta.
Dodaj komentarz
 
16-latek dźgnięty nożem w Kings Norton
wtorek, 24 maja 2016 09:43
16-latek dźgnięty nożem w Kings NortonW poniedziałkowy poranek w Kings Norton dźgnięty nożem został 16-letni uczeń. W związku ze sprawą policja aresztowała jednego nastolatka.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 563

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre

UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.