Polski Dentysta Birmingham, West Bromwich
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Sea Life
Reklama: Google Promy Sea Life
Start Wiadomości
employer
Kierowca autobusu, który nauczył się polskiego nominowany do nagrody
piątek, 31 października 2014 10:18
Kierowca autobusu, który nauczył się polskiego nominowany do nagrodyKierowca, który nauczył się polskiego, by pomagać zagubionym podróżnym, ma spore szanse na otrzymanie prestiżowej nagrody.

Dodaj komentarz
 
Bar Risa przeprosił za "Ebola Party"
piątek, 31 października 2014 07:32
Bar Risa przeprosił za Bar Risa przeprosił za zorganizowanie imprezy halloweenowej, której tematem przewodnim był wirus Ebola. Menadżer baru zapowiedział, że zyski z imprezy przeznaczy na cele charytatywne.

Dodaj komentarz
 
Strzelanina w Handsworth: jedna osoba ranna
piątek, 31 października 2014 07:14
Strzelanina w Handsworth: jedna osoba rannaSłużby ratownicze zostały wezwane na skrzyżowanie Holliday Road z Marrowfat Lane z powodu wystrzałów. Do wydarzenia doszło wczoraj o godzinie 16:15.

Dodaj komentarz
 
"A Real Birmingham Family" - pomnik przed budynkiem biblioteki
piątek, 31 października 2014 07:04
Wczoraj, przed budynkiem biblioteki, artystka Gillian Wearing odsłoniła pomnik przedstawiający dwie matki i ich dzieci. Siostry Emma i Roma Jones i ich troje dzieci zostały wybrane z blisko 400 rodzin, jako najbardziej reprezentatywne dla współczesnego Birmingham -" A Real Birmingham Family".

Komentarze (1)
 
Narodowy bank spermy w Birmingham Women’s Hospital
czwartek, 30 października 2014 13:41
Narodowy bank spermy w Birmingham Women’s HospitalDzisiaj w Birmingham Women’s Hospital  został otwarty narodowy bank spermy. Placówka ma pomóc w sprostaniu na zapotrzebowanie na komórki jajowe i spermę.

Dodaj komentarz
 
Polak oskarżony o morderstwo
czwartek, 30 października 2014 10:46
Polak oskarżony o morderstwoGrzegorz Dzierzak z Chapel Lane, Keighley został oskarżony o morderstwo 23-letniego Edgarasa Masliuskasa w swoim mieszkaniu w niedzielę we wczesnych godzinach rannych.

Dodaj komentarz
 
KONKURS - wygraj bilet na kabaret Neo-Nówka
czwartek, 30 października 2014 08:06
KONKURS - wygraj bilet na kabaret Neo-NówkaZapraszamy do udziału w konkursie! Do rozlosowania mamy 4 bilety na występ kabaretu Neo-Nówka w Birmingham, który odbędzie się w czwartek - 6 listopada o godzinie 20:00, w The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, B6 4UU.

Dodaj komentarz
 
Jak Brytyjczycy mylą się… we wszystkim
czwartek, 30 października 2014 07:50
Jak Brytyjczycy mylą się… we wszystkimNowa ankieta ukazuje, że Brytyjczycy mylą się w wielu ważnych kwestiach: zawyżają liczbę bezrobotnych, imigrantów czy nastolatek w ciąży, zaniżając za to liczbę Chrześcijan i osób, które biorą udział w wyborach.

Dodaj komentarz
 
Pogrzeb Marty Galikowskiej i jej córeczek
czwartek, 30 października 2014 07:16
Pogrzeb Marty Galikowskiej i jej córeczekWczoraj odbył się pogrzeb polskiej matki, która została znaleziona martwa w swoim domu razem ze swoimi córeczkami. W pogrzebie wzięło udział kilkadziesiąt osób - informuje stokesentinel.co.uk

Dodaj komentarz
 
Video: Para ukradła stolik ze sklepu Next w Coventry
środa, 29 października 2014 13:44
Video: Para ukradła stolik ze sklepu Next w CoventryWest Midlands Police opublikowała nagranie z 9 października, na którym widać jak para chwyta stół o wartości £300 i wynosi go ze sklepu, pozostając całkowicie niezauważona przez pracowników sklepu.

Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 293

Ankieta

Czy w Twojej domowej bibliotece znajdują się książki w języku angielskim?