Alisha Supermarket
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Sklep Jarmark Alisha Supermarket CJC Furniture
Promy
Reklama: Google Promy Colourex LTD
bham.pl Wiadomości
employer
Prezesi HSBC i Barclays zapewniają, że nie przeniosą siedzib banków poza Wielką Brytanię
piątek, 01 lipca 2016 13:07
Prezesi HSBC i Barclays zapewniają, że nie przeniosą siedzib banków poza Wielką BrytanięSzefowie dwóch największych brytyjskich banków ogłosili, że w związku z Brexitem nie zamierzają przenosić działalności poza Wielką Brytanię.
Dodaj komentarz
 
Fenomenalny doping Islandczyków: "Uczyliśmy się od Polaków"
piątek, 01 lipca 2016 11:21
Fenomenalny doping Islandczyków: Wszyscy pamiętamy moment, kiedy reprezentanci Islandii świętowali awans do ćwierćfinału Euro 2016 razem ze swoimi kibicami. Okazuje się, że fani Wikingów nauczyli się takiej formy dopingu od Polaków.
Dodaj komentarz
 
Trwają poszukiwania osoby, która nielegalnie porzuciła śmieci w Sutton Park
piątek, 01 lipca 2016 09:22
Trwają poszukiwania osoby, która nielegalnie porzuciła śmieci w Sutton Park60 worków ze śmieciami zostało porzuconych w parku w Sutton Coldfield.
Dodaj komentarz
 
„Polish go home” – taki napis pojawił się na ścianie polskiego sklepu w Plymouth
piątek, 01 lipca 2016 08:37
„Polish go home” – taki napis pojawił się na ścianie polskiego sklepu w PlymouthPolacy mieszkający w Plymouth mówią, że po unijnym referendum boją się używać ojczystego języka.
Komentarze (1)
 
Polacy pracują w warunkach, na jakie Walijczycy nigdy by się nie zgodzili
piątek, 01 lipca 2016 08:25
Polacy pracują w warunkach, na jakie Walijczycy nigdy by się nie zgodziliPrzewodniczący walijskiego rządu Carwyn Jones uważa, że wielu Polaków zamieszkałych w jego kraju jest wykorzystywanych w pracy w sposób, jakiego Walijczycy nigdy by nie zaakceptowali.
Dodaj komentarz
 
Niestety jedziemy do domu. Polska przegrała z Portugalią
czwartek, 30 czerwca 2016 22:57
Niestety jedziemy do domu. Polska przegrała z PortugaliąPortugalia pierwszym półfinalistą Euro 2016. Znów o wszystkim zadecydowały rzuty karne. Tym razem to Polacy się pomylili.
Dodaj komentarz
 
Basen w Northfield zamknięty, bo użytkownik zanieczyścił wodę
czwartek, 30 czerwca 2016 13:45
Basen w Northfield zamknięty, bo użytkownik zanieczyścił wodęKolejny basen w Birmingham został zamknięty po tym, jak jeden z odwiedzających zrobił kupę do wody.
Dodaj komentarz
 
Islamofobiczne ulotki w skrzynkach pocztowych mieszkańców Aston
czwartek, 30 czerwca 2016 12:54
Islamofobiczne ulotki w skrzynkach pocztowych mieszkańców AstonDo skrzynek pocztowych dziesiątków domów w Aston wrzucono islamofobiczne ulotki. Policja prowadzi dochodzenie i poszukuje sprawcy.
Dodaj komentarz
 
Boris Johnson ogłosił, że nie będzie kandydował na stanowisko premiera
czwartek, 30 czerwca 2016 12:44
Boris Johnson ogłosił, że nie będzie kandydował na stanowisko premieraW dzisiejszym wystąpieniu Boris Johnson ogłosił, że nie będzie się ubiegał o stanowisko premiera. To szokująca informacja, bo polityk był jedną z głównych twarzy kampanii na rzecz Brexitu i spodziewano się, że zechce zastąpić dotychczasowego szefa rządu Davida Camerona.
Dodaj komentarz
 
UK będzie mogła ograniczyć napływ imigrantów i zachować dostęp do wolnego rynku
czwartek, 30 czerwca 2016 09:42
UK będzie mogła ograniczyć napływ imigrantów i zachować dostęp do wolnego rynkuFrancuski minister finansów zasugerował, że jego kraj jest gotowy do tego, by osiągnąć porozumienie zezwalające Wielkiej Brytanii na ograniczenie napływu imigrantów z UE i jednoczesne zachowanie dostępu do wolnego rynku.
Komentarze (1)
 


Strona 1 z 581

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre