Alisha Supermarket
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Colourex LTD
Reklama: Google Promy Sea Life Alisha Sklep P Colourex LTD Smaczek
bham.pl Wiadomości
employer
W ciągu jednego roku do UK przyjechało 50,000 Rumunów i Bułgarów
sobota, 28 listopada 2015 08:11
W ciągu jednego roku do UK przyjechało 50,000 Rumunów i BułgarówDuży napływ Rumunów i Bułgarów jest odpowiedzialny za wzrost ogólnej liczby imigrantów z Unii Europejskiej, którzy osiedlili się ostatnimi czasy w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Polak skazany za zabicie swojej partnerki
sobota, 28 listopada 2015 07:38
Polak skazany za zabicie swojej partnerki38-letni Polak będzie musiał spędzić w więzieniu minimum 18,5 roku za morderstwo swojej 23-letniej partnerki. Jej zwłoki odnaleziono w walizce w kanale Grand Union.
Dodaj komentarz
 
United Patriots zorganizuje w Walsall antyislamski marsz
piątek, 27 listopada 2015 14:33
United Patriots zorganizuje w Walsall antyislamski marszPrawicowa organizacja United Patriots ogłosiła, że zorganizuje w Walsall marsz przeciwko islamowi i imigrantom.
Dodaj komentarz
 
Zaatakowali Słowaka, bo myśleli, że jest Polakiem
piątek, 27 listopada 2015 12:58
Zaatakowali Słowaka, bo myśleli, że jest PolakiemTrzech mieszkańców Newcastle-under-Lyme w hrabstwie Staffordshire zaatakowało i pobiło dotkliwie Słowaka, którego wzięli za Polaka – donosi gazeta „Stoke Sentinel”. Wszyscy trafili przed sąd.
Dodaj komentarz
 
Policja przejęła nielegalne papierosy o wartości 29 tys. funtów w sklepach w West Bromwich
piątek, 27 listopada 2015 10:40
Policja przejęła nielegalne papierosy o wartości 29 tys. funtów w sklepach w West BromwichW ramach akcji mającej na celu zwalczanie sprzedaży nielegalnych papierosów policja przeprowadziła naloty na kilka sklepów w West Bromwich. Przejęła ogromne zapasy towaru.
Komentarze (1)
 
W przyszłym miesiącu do Birmingham przyjedzie książę William
piątek, 27 listopada 2015 09:58
W przyszłym miesiącu do Birmingham przyjedzie książę WilliamW grudniu do Birmingham przyjedzie książę William. To już druga wizyta członka rodziny królewskiej w stolicy West Midlands w przeciągu miesiąca.
Dodaj komentarz
 
Polak aresztowany w ramach policyjnej operacji wychwytującej zagranicznych przestępców
piątek, 27 listopada 2015 07:52
Polak aresztowany w ramach policyjnej operacji wychwytującej zagranicznych przestępcówDziś ostatni dzień policyjnej operacji Trivium, która ma na celu wyłapywanie chroniących się w Wielkiej Brytanii zagranicznych przestępców. W West Midlands od poniedziałku aresztowano w sumie 13 osób.
Komentarze (1)
 
Od lipca do września ponad 10 tys. uchodźców szukało azylu w Wielkiej Brytanii
piątek, 27 listopada 2015 07:13
Od lipca do września ponad 10 tys. uchodźców szukało azylu w Wielkiej BrytaniiKryzys migracyjny, który latem wybuchł w Europie sprawił, że wzrosła liczba uchodźców poszukujących schronienia w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
W ciągu 31 dni w Birmingham doszło do sześciu strzelanin
piątek, 27 listopada 2015 06:47
W ciągu 31 dni w Birmingham doszło do sześciu strzelaninW ciągu 31 dni w Birmingham doszło do aż sześciu strzelanin. To ponura statystyka zwłaszcza, że miasto już wcześniej zyskało przydomek tego, w którym dochodzi do największej liczby przestępstw przy użyciu broni.
Dodaj komentarz
 
Dzień ogromnych promocji, czyli Black Friday
piątek, 27 listopada 2015 05:33
Dzień ogromnych promocji, czyli Black FridayBlack Friday, podczas którego zniżki oferowane w sklepach są tak atrakcyjne, że wywołują szaleństwo wśród niektórych klientów potrafiących walczyć między sobą o poszczególne przedmioty.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 477

Ankieta

Czy czujesz się bezpiecznie mieszkając w Birmingham?