Polski Dentysta Birmingham, West Bromwich
Reklama: Polska Przychodnia CJC Furniture Medical-Dent L.A.Transport Alisha Supermarket
Promy
Reklama: Google Promy Sea Life Claim Today So
Start Wiadomości
employer
Policja szuka złodzieja steków ze sklepu Marks & Spencer
piątek, 27 marca 2015 06:57
Policja szuka złodzieja steków ze sklepu Marks & SpencerBritish Transport Police poszukuje mężczyzny, który ukradł trzynaście steków ze sklepu Marks & Spencer znajdującego się w Birmingham na stacji New Street.
Dodaj komentarz
 
Polak wywalczył odszkodowanie za dyskryminację w pracy ze względu na narodowość
piątek, 27 marca 2015 06:52
Polak wywalczył odszkodowanie za dyskryminację w pracy ze względu na narodowośćPolski kierowca zatrudniony przez firmę przewozową z Preston wywalczył przed sądem odszkodowanie za dyskryminację ze względu na narodowość i niesłuszne zwolnienie z pracy.
Dodaj komentarz
 
Polacy są najbardziej aktywnymi ekonomicznie imigrantami w Szkocji
piątek, 27 marca 2015 06:27
Polacy są najbardziej aktywnymi ekonomicznie imigrantami w SzkocjiWedług raportu sporządzonego na podstawie danych z ostatniego cenzusu przez głównego statystyka Szkocji, Polacy są najbardziej aktywną mniejszością narodową w tym kraju.
Dodaj komentarz
 
Nowe opłaty sądowe dla przestępców – zapłacą nawet 1.2 tys. funtów
piątek, 27 marca 2015 06:25
Nowe opłaty sądowe dla przestępców – zapłacą nawet 1.2 tys. funtówRząd ujawnił nowe plany dotyczące opłat sądowych. Skazani przestępcy w Anglii i Walii będą musieli uiszczać z tego tytułu opłaty w wysokości do 1.2 tys. funtów.
Dodaj komentarz
 
W West Bromwich powstanie nowa siłownia na świeżym powietrzu
piątek, 27 marca 2015 05:39
W West Bromwich powstanie nowa siłownia na świeżym powietrzuJedna z największych siłowni na świeżym powietrzu powstanie w tym roku w West Bromwich. W Sandwell Valley Country Park ustawionych zostanie 25 sprzętów.

Dodaj komentarz
 
Zmiana czasu na letni
piątek, 27 marca 2015 00:00
Zmiana czasu na letniZmiana z czasu zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca (jest to Niedziela Palmowa).

Dodaj komentarz
 
Rząd wycofuje z użytku papierową część prawa jazdy
czwartek, 26 marca 2015 13:23
Rząd wycofuje z użytku papierową część prawa jazdyOd 8 czerwca tego roku z użytku wycofana zostanie papierowa część brytyjskiego prawa jazdy. Ważność zachowają jedynie plastikowe dokumenty wielkości kart kredytowych. Co to oznacza dla kierowców?
Dodaj komentarz
 
W Solihull powstanie muzułmański cmentarz
czwartek, 26 marca 2015 08:50
W Solihull powstanie muzułmański cmentarz
Władze Solihull wydały zgodę na stworzenie w tym mieście specjalnego cmentarza dla muzułmanów. Wnioskodawcy uzyskali akceptację dopiero za trzecim razem.
Dodaj komentarz
 
Szkoci są najbardziej przyjaznymi mieszkańcami Wielkiej Brytanii
czwartek, 26 marca 2015 07:21
Szkoci są najbardziej przyjaznymi mieszkańcami Wielkiej BrytaniiSzkoci przez długi czas mieli reputację naburmuszonych, wycofanych i ponurych ludzi, jednak najnowsze badanie pokazuje, że obecnie są najbardziej przyjaznymi obywatelami Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Nauczyciele chcą, by pracujący rodzice mogli zabierać dzieci na wakacje w trakcie semestru
czwartek, 26 marca 2015 07:05
Nauczyciele chcą, by pracujący rodzice mogli zabierać dzieci na wakacje w trakcie semestruNational Union of Teachers (NUT) uważa, że pracujący rodzice powinni mieć prawo do zabrania swoich dzieci na wakacje w trakcie roku szkolnego bez ryzyka otrzymania kary.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 364

Ankieta

Czy będziesz głosować w wyborach prezydenckich?
 
Colourex LTD