Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Tysiące ludzi demonstrowało w Londynie przeciw Brexitowi
poniedziałek, 27 marca 2017 12:21
Tysiące ludzi demonstrowało w Londynie przeciw BrexitowiTysiące ludzi zebrały się w sobotę w centrum Londynu, by protestować przeciwko zapowiedzianemu wystąpieniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Demonstracja odbyła się na zaledwie kilka dni przed oficjalnym uruchomieniem przez premier Theresę May procedury Brexitu.
Dodaj komentarz
 
Od kwietnia zdrożeją recepty na leki
poniedziałek, 27 marca 2017 07:33
Od kwietnia zdrożeją recepty na lekiOd 1 kwietnia zdrożeją recepty na leki wystawiane przez lekarzy. Koszt recepty NHS w Anglii wzrośnie o 20 p do 8,60 funtów.
Dodaj komentarz
 
Rząd powinien mieć możliwość sprawdzania wiadomości użytkowników WhatsApp
poniedziałek, 27 marca 2017 07:00
Rząd powinien mieć możliwość sprawdzania wiadomości użytkowników WhatsAppZdaniem szefowej Home Office WhatsApp oraz inne podobne serwisy powinny przekazywać służbom specjalnym zaszyfrowane wiadomości przesyłane sobie przez sprawców ataków terrorystycznych.
Dodaj komentarz
 
30-latek z Birmingham zatrzymany w związku z zamachem w Westminster
poniedziałek, 27 marca 2017 06:47
30-latek z Birmingham zatrzymany w związku z zamachem w WestminsterW Birmingham aresztowano 30-letniego mężczyznę. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze badający sprawę środowego ataku terrorystycznego w londyńskim Westminsterze.
Dodaj komentarz
 
Muzułmanie w Birmingham protestowali przeciwko atakom terrorystycznym
niedziela, 26 marca 2017 21:46
Muzułmanie w Birmingham protestowali przeciwko atakom terrorystycznymW sobotę w Birmingham muzułmańscy przywódcy religijni zorganizowali pokojowy protest przeciwko atakom terrorystycznym – motywem był atak, do którego doszło w środę w Westminster.
Komentarze (1)
 
Mężczyzna ugodzony nożem w Handsworth
niedziela, 26 marca 2017 20:57
Mężczyzna ugodzony nożem w HandsworthW niedziele rano na jednej z ulic w Handsworth doszło do ataku, w którym 36-letni mężczyzna został ugodzony nożem.
Dodaj komentarz
 
D. Tusk: Na miejscu polskiej delegacji demonstrowałbym uzasadnioną satysfakcję
niedziela, 26 marca 2017 09:48
D. Tusk: Na miejscu polskiej delegacji demonstrowałbym uzasadnioną satysfakcję- Na miejscu polskiej delegacji raczej bym demonstrował uzasadnioną satysfakcję, gdyż większość wrażliwości typowych dla naszego regionu, w tym dla Polski, zostało w tej deklaracji uwzględnionych – powiedział Donald Tusk po zakończeniu szczytu Unii Europejskiej w Rzymie.
Dodaj komentarz
 
Ojciec pilota Germanwings: W trakcie katastrofy nasz syn nie miał depresji
sobota, 25 marca 2017 08:36
Ojciec pilota Germanwings: W trakcie katastrofy nasz syn nie miał depresjiOjciec Andreasa Lubitza - pilota, który doprowadził do katastrofy samolotu Germanwings - chce oczyścić syna z zarzutów.
Dodaj komentarz
 
Coraz więcej zamykanych sklepów w West Midlands
sobota, 25 marca 2017 08:01
Coraz więcej zamykanych sklepów w West MidlandsW West Midlands najgorzej jest w Walsall, w którym odsetek pustych powierzchni wynosi 22,8 proc. West Bromwich ma drugą największą w regonie liczbę pustych powierzchni sklepowych – wynika z najnowszych danych.
Dodaj komentarz
 
'English people only' – samochód na sprzedaż tylko dla Anglików
piątek, 24 marca 2017 14:20
'English people only' – samochód na sprzedaż tylko dla AnglikówJeden z mieszkańców Hull zamieścił na facebokowej grupie ogłoszenie o sprzedaży samochodu. Podkreślił, że oferta jest skierowana jedynie do Anglików. Wpis został usunięty przez pracowników portalu społecznościowego.
Komentarze (1)
 


Strona 1 z 730