Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Uszkodzona ciężarówka blokuje wszystkie pasy autostrady M5
wtorek, 12 grudnia 2017 11:15
Uszkodzona ciężarówka blokuje wszystkie pasy autostrady M5We wtorek rano na autostradzie M5 utworzyły się ogromne korki w związku z wypadkiem z udziałem ciężarówki.
Dodaj komentarz
 
Seria włamań na terenie Birmingham - przestępcy grozili, że skrzywdzą noworodka
wtorek, 12 grudnia 2017 10:41
Seria włamań na terenie Birmingham - przestępcy grozili, że skrzywdzą noworodkaFunkcjonariusze prowadzący śledztwo w sprawie serii włamań, które mają miejsce w Birmingham, poinformowali, że podczas jednego z nich złodzieje grozili że skrzywdzą niemowlaka.
Komentarze (1)
 
Właściciele aut 4x4 pomagali zatrudnionym w NHS w dotarciu do szpitali i domów
wtorek, 12 grudnia 2017 07:05
Właściciele aut 4x4 pomagali zatrudnionym w NHS w dotarciu do szpitali i domówPosiadacze samochodów z napędem na cztery koła dobrowolnie zdecydowali się pomóc pracownikom NHS w dotarciu do pracy i domów w związku z opadami śniegu, które nawiedziło Birmingham. Odzew był tak duży, że ustawiła się kolejka chętnych.
Dodaj komentarz
 
List otwarty Theresy May do imigrantów z UE: „Chcę, żebyście zostali”
wtorek, 12 grudnia 2017 06:45
List otwarty Theresy May do imigrantów z UE: „Chcę, żebyście zostali”Premier Theresa May dała wczoraj jasny sygnał imigrantom z Unii Europejskiej zachęcając ich, aby nie opuszczali Wielkiej Brytanii po brexicie. Powiedziała im wprost: „Chcę, żebyście zostali”.
Dodaj komentarz
 
Zobacz które szkoły są zamknięte we wtorek
wtorek, 12 grudnia 2017 06:17
Zobacz które szkoły są zamknięte we wtorekW związku z tym, że temperatury mocno spadły w ciągu nocy, a śnieg ciągle zalega na ziemi, wiele szkół podjęło decyzję o jej zamknięciu we wtorek 12 grudnia.
Dodaj komentarz
 
Władze Birmingham zawieszają odbiór śmieci
poniedziałek, 11 grudnia 2017 10:42
Władze Birmingham zawieszają odbiór śmieciW związku z niedzielnymi śnieżycami i ciężkimi warunkami pogodowymi, zatrudnieni w Birmingham śmieciarze dziś nie będą opróżniać koszy na odpady.
Dodaj komentarz
 
Z powodu opadów śniegu podróż Uberem z Harborne do Solihull kosztowałaby go 149 funtów.
poniedziałek, 11 grudnia 2017 10:40
Z powodu opadów śniegu podróż Uberem z Harborne do Solihull kosztowałaby go 149 funtów.Mieszkający w Birmingham klienci Ubera narzekają na obowiązujący w aplikacji system wyceny podróży.
Dodaj komentarz
 
W Birmingham będzie chłodno - odczuwalna temperatura spadnie do kilku stopni poniżej zera
poniedziałek, 11 grudnia 2017 07:37
W Birmingham będzie chłodno - odczuwalna temperatura spadnie do kilku stopni poniżej zeraMieszkańcy zasypanego śniegiem Birmingham muszą przygotować się na kolejną dawkę ciężkich warunków pogodowych, ponieważ w poniedziałek odczuwalna temperatura wyniesie nawet -9 stopni Celsjusza.
Dodaj komentarz
 
Piątkowe porozumienie ws. Brexitu daje gwarancje Polakom
niedziela, 10 grudnia 2017 16:48
Piątkowe porozumienie ws. Brexitu daje gwarancje PolakomBrytyjska prasa z zadowoleniem przyjęła zawarte w piątek porozumienie z Unią Europejską ws. warunków Brexitu. Obie strony musiały pójść na ustępstwa, a dokonany postęp potwierdza, że decyzja o Brexicie jest nieodwołalna - podkreślono.
Dodaj komentarz
 
Jutro wszystkie szkoły w Birmingham będą zamknięte
niedziela, 10 grudnia 2017 16:19
Jutro wszystkie szkoły w Birmingham będą zamknięteWszystkie szkoły w Birmingham będą jutro ZAMKNIĘTE z powodu śniegu, ogłosił Birmingham City Council.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 850