bham.pl Wiadomości Rozrywka
Chiński Nowy Rok w Birmingham
Chiński Nowy Rok w BirminghamKażdego roku w Chinach i na całym świecie hucznie obchodzony jest chiński Nowy Rok. Jak zwykle, świąteczne szaleństwo nie ominie także Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Sylwestrowe fajerwerki na Centenary Square w Birmingham
Sylwestrowe fajerwerki na Centenary Square w BirminghamW Sylwestra w Birmingham odbędzie się pokaz fajerwerków – poinformowały władze miasta.
Dodaj komentarz
 
W Birmingham może powstać Legoland
W Birmingham może powstać LegolandFirma NEC Group, właściciel Barclaycard Arena, rozpoczęła proces uzyskiwania pozwolenia na zmianę przeznaczenia części leżącego w centrum Birmingham budynku.
Dodaj komentarz
 
Już od dzisiaj do Birmingham powróci „The Big Wheel” i lodowisko
Już od dzisiaj do Birmingham powróci „The Big Wheel” i lodowisko„The Big Wheel”, zwane diabelskim kołem lub młynem i lodowisko wracają do Birmingham na święta. Już od dzisiaj będzie można przejechać się na diabelskim młynie o wysokości 40 metrów i pojeździć na łyżwach.
Dodaj komentarz
 
Dziesięć najlepszych tras na piesze wycieczki po West Midlands
Dziesięć najlepszych tras na piesze wycieczki po West MidlandsGratka dla miłośników pieszych wędrówek. Poniżej przedstawiamy dziesięć leśnych tras, które są szczególnie przyjemne jesienią.
Dodaj komentarz
 
Słynny szkielet dinozaura z londyńskiego muzeum będzie można zobaczyć w Birmingham
Słynny szkielet dinozaura z londyńskiego muzeum będzie można zobaczyć w BirminghamDiplodok Dippy, czyli rekonstrukcja dinozaura znajdująca się w jednym z londyńskich muzeów uda się na dwuletnią wycieczkę po placówkach w całym kraju.
Dodaj komentarz
 
Bieg Świętych Mikołajów 2016
Bieg Świętych Mikołajów 20163 grudnia w Cannon Hill park, odbędzie się coroczny bieg Świętych Mikołajów „Santa Run”.
Dodaj komentarz
 
Świąteczna ciężarówka coca-coli w Birmingham
Świąteczna ciężarówka coca-coli w BirminghamW tym roku świąteczna ciężarówka Coca-Coli powraca do Birmingham! 17 grudnia, w sobotę, sławna ciężarówka stanie obok centrum handlowego The Bullring przy St Martin’s Square.
Dodaj komentarz
 
Już za dwa tygodnie do Birmingham powróci „The Big Wheel” i lodowisko
Już za dwa tygodnie do Birmingham powróci „The Big Wheel” i lodowisko„The Big Wheel”, zwane diabelskim kołem lub młynem i lodowisko wracają do Birmingham na święta. Już od 19 listopada będzie można przejechać się na diabelskim młynie o wysokości 40 metrów i pojeździć na łyżwach.
Dodaj komentarz
 
Bonfire Night w West Midlands
Bonfire Night w West MidlandsW sobotę, 5 listopada, Wielka Brytania będzie obchodzić dzień Guya Fawkesa. Tego dnia rusza cykl imprez, które uświetnia pokaz sztucznych ogni.
Komentarze (1)
 
Frankfurt Christmas Market 2016
Frankfurt Christmas Market 2016Już 17 listopada Lord Mayor of Birmingham, dokona uroczystego otwarcia jarmarku bożonarodzeniowego Frankfurt Christmas Market.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 20

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek

Forum - Rozrywka

Kalendarium

Brak wydarzeń