bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Wysokie fale roztrzaskały samochód o mur w Broadstairs w hrabstwie Kent
Wysokie fale roztrzaskały samochód o mur w Broadstairs w hrabstwie KentOgromne fale Morza Północnego wlały się na mur ochronny w porcie. Ich siła była tak duża, że przesunęły zaparkowane tam samochody, które zatrzymały się dopiero na pobliskim ogrodzeniu.
Dodaj komentarz
 
Izolatki dla islamskich więźniów – wszystko za nasze podatki!
Izolatki dla islamskich więźniów – wszystko za nasze podatki!Dwunastu okrytych złą sławą brytyjskich dżihadystów zostanie umieszczonych w specjalnych izolatkach. Koszty ich utrzymania w wysokości 1 mln funtów rocznie poniosą podatnicy.
Dodaj komentarz
 
Prawie półmetrowy szczur schwytany w Sandbanks w Dorset
Prawie półmetrowy szczur schwytany w Sandbanks w DorsetNa południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii znaleziono szczura wielkości dorosłego kota. Zwierzę miało prawie 50 centymetrów długości.
Dodaj komentarz
 
UK zmieni się w podatkowy raj, jeśli UE nie zaproponuje jej dobrej umowy handlowej
UK zmieni się w podatkowy raj, jeśli UE nie zaproponuje jej dobrej umowy handlowejKanclerz Philip Hammond ostrzegł, że jeśli w trakcie negocjacji brexitowych Unia Europejska nie będzie chciała współpracować z Wielką Brytanię, rząd obniży podatki i uczyni z UK raj podatkowy.
Dodaj komentarz
 
Powiedział do ojczyma, który przechodził na islam „Zjedz trochę bekonu” – trafił przed sąd
Powiedział do ojczyma, który przechodził na islam „Zjedz trochę bekonu” – trafił przed sądMężczyzna, który powiedział swojemu przechodzącemu na islam ojczymowi, by zjadł trochę bekonu stanął przed sądem.
Dodaj komentarz
 
W przyszłym tygodniu Theresa May wypowie się na temat brexitowych planów rządu
W przyszłym tygodniu Theresa May wypowie się na temat brexitowych planów rząduPrzedstawiciel Downing Street potwierdził, że w przyszłym tygodniu premier Theresa May wygłosi długo oczekiwane przemówienie, w którym powie więcej na temat rządowych planów dotyczących negocjacji brexitowych.
Dodaj komentarz
 
Silne opady śniegu w UK – odwołano kilkadziesiąt lotów
Silne opady śniegu w UK – odwołano kilkadziesiąt lotówKilkadziesiąt lotów z portu lotniczego Heathrow zostało odwołanych w ramach przygotowań do zapowiadanych na dzisiejsze popołudnie opadów śniegu, które mogą wywołać poważne utrudnienia w transporcie.
Dodaj komentarz
 
Polacy zmuszani do pracy za 4 funty dziennie
Polacy zmuszani do pracy za 4 funty dzienniePolska para z Nelson w hrabstwie Lancashire była zmuszana do pracy za 4 funty dziennie.
Dodaj komentarz
 
Polka skazana za wyłudzenie zasiłku
Polka skazana za wyłudzenie zasiłku34-letnia Polka otrzymała wyrok więzienia w zawieszeniu za pobieranie nienależnego jej zasiłku tax credit.
Komentarze (1)
 
Rząd może wprowadzić opłaty dla firm zatrudniających imigrantów z UE po Brexicie
Rząd może wprowadzić opłaty dla firm zatrudniających imigrantów z UE po BrexiciePrzedsiębiorcy być może będą musieli płacić za zatrudnianie imigrantów z Unii Europejskiej po Brexicie – zasugerował minister ds. imigracji.
Dodaj komentarz
 
Polski przestępca podciął sobie gardło na sali rozpraw
Polski przestępca podciął sobie gardło na sali rozprawPolak oskarżony o napaść na tle seksualnym podciął sobie gardło podczas rozprawy, na której miał usłyszeć wyrok. Zdarzenie miało miejsce w Haverfordwest Magistrates Court w Pembrokeshire w zachodniej Walii.
Dodaj komentarz
 
Szkoła Lingo zaprasza na NOWE kursy w NOWEJ lokalizacji!
Szkoła Lingo zaprasza na NOWE kursy w NOWEJ lokalizacji!Polacy coraz chętniej uczą się języków i rozwijają umiejętności. Znajomość języków otwiera wiele mozliwosci, dodaje swobody działania i podwyższa szanse zdobycia lepszej pracy.
Dodaj komentarz
 
Nastolatka oskarżona o zamordowanie 7-letniej dziewczynki
Nastolatka oskarżona o zamordowanie 7-letniej dziewczynki15-letnia dziewczyna została oskarżona o zamordowanie 7-letniej uczennicy. Ranną ofiarę, która prawdopodobnie miała podcięte gardło, znaleziono godzinę po tym, jak skończyła zajęcia w szkole.
Dodaj komentarz
 
Polak, który okupował dach restauracji i zniszczył trzy samochody stanął przed sądem
Polak, który okupował dach restauracji i zniszczył trzy samochody stanął przed sądemPolak, który przez 24 godziny przebywał na dachu jednego z budynków w Cliftonville odmawiając zejścia na ziemię, stanął przed sądem.
Dodaj komentarz
 
Imigranci powinni uczyć się znaczenia stania w kolejkach i bycia miłym
Imigranci powinni uczyć się znaczenia stania w kolejkach i bycia miłymImigranci powinni być uczeni tego, jakie znaczenie w nowoczesnej Wielkiej Brytanii mają takie zjawiska, jak np. stanie w kolejce – uważa działająca przy rządzie pełnomocniczka ds. integracji.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 230

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek