Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania
Trzynastomiesięczne, niedopilnowane przez rodziców dziecko utonęło w wannie
wtorek, 25 kwietnia 2017 08:16
Trzynastomiesięczne, niedopilnowane przez rodziców dziecko utonęło w wannie
Rodzice trzynastomiesięcznego chłopca, który utonął podczas kąpieli, otrzymali wyroki więzienia. Dziecko przebywało w łazience samo przez prawie kwadrans.
Komentarze (1)
 
Partia Pracy chce dodatkowe 4 dni bank holidays
wtorek, 25 kwietnia 2017 06:41
Partia Pracy chce dodatkowe 4 dni bank holidaysLider Partii Pracy Jeremy Corbyn zapowiedział, że jego ugrupowanie będzie się starało stworzyć cztery nowe, ogólnokrajowy bank holidays.
Dodaj komentarz
 
Od dzisiaj wyższe kary dla kierowców przekraczających prędkość
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 06:19
Od dzisiaj wyższe kary dla kierowców przekraczających prędkośćOd 24 kwietnia w Anglii i Walii obowiązywać będzie nowy taryfikator mandatów nakładający surowsze kary na kierowców nie przestrzegających przepisów dotyczących ograniczenia prędkości.
Komentarze (1)
 
Rumun zgwałcił kobietę kilkanaście dni po przybyciu do Wielkiej Brytanii
sobota, 22 kwietnia 2017 06:56
Rumun zgwałcił kobietę kilkanaście dni po przybyciu do Wielkiej BrytaniiRumuński imigrant brutalnie pobił i zgwałcił kobietę zaledwie jedenaście dni po przyjeździe do Wielkiej Brytanii. Wcześniej w swojej ojczyźnie odsiadywał wyrok w więzieniu.
Komentarze (1)
 
Debenhams planuje zamknięcie jedenastu magazynów
sobota, 22 kwietnia 2017 06:46
Debenhams planuje zamknięcie jedenastu magazynówSieć Debenhams ma zamiar zamknąć jedenaście magazynów, a działalność dziesięciu sklepów zostanie poddana kontroli.
Dodaj komentarz
 
Najbardziej nieszczęśliwe miejsca do życia w Wielkiej Brytanii
piątek, 21 kwietnia 2017 08:10
Najbardziej nieszczęśliwe miejsca do życia w Wielkiej BrytaniiW 2015 roku w zestawieniu Legatum Institute, na czele znalazło się miasto Wolverhampton. Zostało okrzyknięte miastem najmniej zamożnym i najbardziej ponurym w całym kraju.
Dodaj komentarz
 
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego mówi, że UK może jeszcze wycofać się z Brexitu
piątek, 21 kwietnia 2017 07:12
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego mówi, że UK może jeszcze wycofać się z BrexituWysoki rangą brukselski urzędnik powiedział wczoraj, że decyzja o opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię może jeszcze zostać cofnięta.
Dodaj komentarz
 
Chaos i panika w centrum Paryż w trakcie strzelaniny. To był zamach terrorystyczny
piątek, 21 kwietnia 2017 07:01
Chaos i panika w centrum Paryż w trakcie strzelaniny. To był zamach terrorystycznyPodczas strzelaniny w centrum Paryża w okolicznych restauracjach zapanowały chaos i panika. Ludzie w popłochu szukali schronienia pod stolikami lub chowając się za restauracyjne ogrodzenia.
Dodaj komentarz
 
Koniec ze swobodnym przepływem osób z UE!
czwartek, 20 kwietnia 2017 14:14
Koniec ze swobodnym przepływem osób z UE!W manifeście wyborczym Partii Konserwatywnej, Theresa May ma obiecać, że zakończy swobodny przepływ osób z UE.
Dodaj komentarz
 
Parlament zagłosował za przedterminowymi wyborami
środa, 19 kwietnia 2017 22:53
Parlament zagłosował za przedterminowymi wyboramiBrytyjska Izba Gmin poparła dziś rządowy wniosek o samorozwiązanie parlamentu, zgodnie z którym przedterminowe wybory parlamentarne odbędą się 8 czerwca.
Dodaj komentarz
 
Co wcześniejsze wybory oznaczają dla Brexitu?
środa, 19 kwietnia 2017 08:13
Co wcześniejsze wybory oznaczają dla Brexitu?Premier Theresa May chce przedterminowych wyborów parlamentarnych. Co taki scenariusz oznacza dla Brexitu?
Dodaj komentarz
 
Muzułmanie niezadowoleni – wybory parlamentarne wypadają w trakcie ramadanu
środa, 19 kwietnia 2017 06:41
Muzułmanie niezadowoleni – wybory parlamentarne wypadają w trakcie ramadanuPremier Theresa May ogłosiła wczoraj chęć przeprowadzenia przyspieszonych wyborów parlamentarnych. Okazuje się, że ich termin wypada w środku ramadanu.
Dodaj komentarz
 
Theresa May ogłosiła przedterminowe wybory w Wielkiej Brytanii
wtorek, 18 kwietnia 2017 12:35
Theresa May ogłosiła przedterminowe wybory w Wielkiej BrytaniiTheresa May ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu w Wielkiej Brytanii odbędą się przedterminowe wybory parlamentarne. - Właśnie przewodziłam spotkaniu gabinetu, na którym zgodziliśmy się, że rząd powinien przeprowadzić wybory 8 czerwca - powiedziała premier przed swoją siedzibą na Downing Street.
Komentarze (2)
 
12 osób w szpitalu po ataku żrącą substancją w londyńskim klubie
wtorek, 18 kwietnia 2017 08:36
12 osób w szpitalu po ataku żrącą substancją w londyńskim klubieCo najmniej 12 osób zostało poparzonych po tym, jak mężczyzna oblał kwasem bawiących się wewnątrz klubu gości. Do ataku doszło we wschodnim Londynie.
Dodaj komentarz
 
Ząb w czekoladowym jajku z Cadbury
sobota, 15 kwietnia 2017 08:43
Ząb w czekoladowym jajku z Cadbury50-letnia kobieta, która w jednym ze sklepów na lotnisku w Birmingham kupiła Cadbury’s Creme Egg, znalazła w jego środku ząb.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 242