Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Polska/Świat
Polska/Świat
"D. Tusk łamie elementarne zasady UE. Ktoś taki nie może liczyć na nasze poparcie"
środa, 01 marca 2017 06:41
- Donald Tusk, człowiek, który łamie elementarne zasady UE, nie może być przewodniczącym Rady Europejskiej - powiedział Jarosław Kaczyński.
Dodaj komentarz
 
"Paryż nie jest już Paryżem". D. Trump broni swojej polityki imigracyjnej
sobota, 25 lutego 2017 19:34
Donald Trump na dorocznej konferencji konserwatystów ponownie bronił polityki migracyjnej, realizowanej przez Biały Dom. Amerykański prezydent, tłumacząc wprowadzane ograniczenia powoływał się na Europę i nawoływał do wyciągnięcia wniosków, z zamachów jakie miały miejsce na Starym Kontynencie.
Dodaj komentarz
 
Wjechał w przechodniów samochodem, a potem atakował innych nożem
sobota, 25 lutego 2017 19:26
Wjechał w przechodniów samochodem, a potem atakował innych nożemNieznany sprawca wjechał w grupę ludzi przed galerią handlową w centrum Heidelbergu. Trzy osoby zostały ranne. Sprawca, który zbiegł z nożem w ręku, został postrzelony przez policję. Ciężko ranny, trafił do szpitala.
Dodaj komentarz
 
Podwozie samolotu pasażerskiego zapadło się podczas lądowania w Amsterdamie
sobota, 25 lutego 2017 07:55
Podwozie samolotu pasażerskiego zapadło się podczas lądowania w AmsterdamiePodwozie samolotu pasażerskiego linii Flybe zapadło się podczas lądowania na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Przyziemienie odbyło się w bardzo trudnych warunkach z powodu silnego wiatru. Maszyna leciała z Edynburga.
Dodaj komentarz
 
Wzmożone środki bezpieczeństwa w Kolonii podczas ostatnich dni karnawału
piątek, 24 lutego 2017 06:38
Wzmożone środki bezpieczeństwa w Kolonii podczas ostatnich dni karnawałuCoraz więcej policjantów patroluje ulice Kolonii przed zbliżającymi się obchodami ostatnich dni karnawału. Bawiących się mieszkańców pilnują uzbrojeni funkcjonariusze. Władze miasta zdecydowały się także zakazać wjazdu ciężarówką do centrum miasta.
Dodaj komentarz
 
13 nielegalnych imigrantów w ciężarówce na tureckich numerach
czwartek, 23 lutego 2017 07:09
13 nielegalnych imigrantów w ciężarówce na tureckich numerachFunkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celnej zatrzymali na opolskim odcinku autostrady A4 dwie ciężarówki na tureckich numerach rejestracyjnych. W jednym z pojazdów, w przestrzeni ładunkowej, przewożonych było 13 cudzoziemców - kobiet i mężczyzn, a także dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat.
Dodaj komentarz
 
Burza w Sejmie po słowach Kaczyńskiego o "ludzkich panach"
środa, 22 lutego 2017 22:37
Burza w Sejmie po słowach Kaczyńskiego o - To ma najgorsze konotacje historyczne. Naród panów? Rasa panów? Należą nam się wszystkim przeprosiny ze strony prezesa Kaczyńskiego. To jest kompromitacja, to jest haniebne. Sposób w jaki mówił i co powiedział - to jest hańba.
Dodaj komentarz
 
Lądujący Harrison Ford przeleciał nad kołującym samolotem
środa, 22 lutego 2017 22:29
Lądujący Harrison Ford przeleciał nad kołującym samolotemPort lotniczy John Wayne w Kalifornii opublikował nagranie, na którym widać, jak samolot pilotowany przez Harrisona Forda przelatuje tuż nad kadłubem kołującego Boeinga 737. Aktor miał pomylić pasy do lądowania.
Dodaj komentarz
 
W 2017 roku spodziewamy się dużej liczby odrzuconych wniosków o azyl
środa, 22 lutego 2017 22:24
W 2017 roku spodziewamy się dużej liczby odrzuconych wniosków o azylNiemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere poinformował, że rząd federalny zatwierdził projekt ustawy doskonalącej system deportacji osób, którym odmówiono udzielenia azylu. Deportacja ma przebiegać sprawniej i szybciej.
Dodaj komentarz
 
Ranking najbardziej zatłoczonych miast na świecie
środa, 22 lutego 2017 07:46
Ranking najbardziej zatłoczonych miast na świecieFirma TomTom przygotowała ranking najbardziej zakorkowanych miast na świecie. Analizie poddano 390 miast z 48 krajów, a za miernik wzięto wskaźnik zatłoczenia ulic pokazujący o ile wydłuża się przeciętny czas podróży w przypadku pojawienia się korków.
Dodaj komentarz
 
Szturm na hiszpańską enklawę w Afryce Północnej
poniedziałek, 20 lutego 2017 19:46
Szturm na hiszpańską enklawę w Afryce PółnocnejOkoło 300 imigrantów przedostało się w poniedziałkowy (20.02) poranek do Ceuta, hiszpańskiej enklawy w Afryce Północnej. Uchodźcy sforsowali ogrodzenie graniczne. Podczas przechodzenia przez sześciometrowy płot 11 osób zostało rannych.
Dodaj komentarz
 
Wielka manifestacja w Barcelonie pod hasłem "Chcemy przyjmować"
poniedziałek, 20 lutego 2017 06:54
Wielka manifestacja w Barcelonie pod hasłem Tysiące ludzi wyszło na ulice Barcelony, aby wyrazić swoje poparcie dla przyjmowania uchodźców. Protestujący przeszli przez centrum miasta na brzeg Morza Śródziemnego, aby tam oddać hołd pięciu tysiącom uchodźców, którzy w ubiegłym roku nie dotarli do Europy, ponieważ utonęli w drodze.
Komentarze (1)
 
Rosyjscy chuligani podczas MŚ urządzą prawdziwy festiwal przemocy
sobota, 18 lutego 2017 08:12
Rosyjscy chuligani podczas MŚ urządzą prawdziwy festiwal przemocyPiłkarskie mistrzostwa świata w Rosji będą pełne przemocy? Tamtejsi chuligani ostrzegają w dokumencie telewizji BBC zagranicznych fanów, że jeśli ci pojawią się w Rosji, zostaną pobici. - Przesłanie reportażu jest absolutnie jasne: rosyjscy kibice to bandyci, a Kluby Kibica przy poszczególnych zespołach piłkarskich to prawdziwe bandy, które urządzają burdy na trybunach.
Dodaj komentarz
 
Prawie połowa Polaków nie jest zadowolona z życia płciowego
sobota, 18 lutego 2017 08:07
Prawie połowa Polaków nie jest zadowolona z życia płciowegoSeks jest bardzo ważną częścią naszego życia, ale wyniki najnowszych badań pokazują, że zaledwie 42 proc. Polaków jest zadowolonych ze swego życia seksualnego. Okazuje się także, że nasza praca ma duży wpływ na to, czy zdradzamy.
Dodaj komentarz
 
Szef MON: Najwyższy czas, by NATO włączyło się w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej
piątek, 17 lutego 2017 06:39
Szef MON: Najwyższy czas, by NATO włączyło się w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej- Najwyższy czas, żeby NATO włączyło się w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej - oświadczył Antoni Macierewicz po spotkaniu w kwaterze głównej NATO w Brukseli. Macierewicz dodał, że Polska oczekuje przekazania wszystkich informacji na temat katastrofy, jakimi dysponuje NATO i jego członkowie. - Zapewniam, że wkrótce przekaże wszystkie informacje techniczne - powiedział.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 48

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?