Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Strzały na ulicy w Birmingham - na miejscu zjawili się uzbrojeni funkcjonariusze
czwartek, 21 września 2017 09:43
Strzały na ulicy w Birmingham - na miejscu zjawili się uzbrojeni funkcjonariuszeUzbrojona policja pojawiła się na jednej z ulic w Birmingham w związku z tym, że słyszano tam strzały.
Dodaj komentarz
 
Tata Steel łączy się z niemieckim Thyssenkrupp - pracę straci 4 tys. osób
czwartek, 21 września 2017 07:04
Tata Steel łączy się z niemieckim Thyssenkrupp - pracę straci 4 tys. osóbFirma Tata Steel połączy się z niemieckim gigantem Thyssenkrupp. W związku z tym aż 600 pracowników z fabryk Tata znajdujących się na terenie Black Country czeka niepewna przyszłość.
Dodaj komentarz
 
Birmingham wybrane niebezpiecznym i najmniej przyjaznym miastem w UK
czwartek, 21 września 2017 06:40
Birmingham wybrane niebezpiecznym i najmniej przyjaznym miastem w UKBirmingham zostało wybrane najbardziej niebezpiecznym miastem w Wielkiej Brytanii (nie licząc Londynu). Określane jest też jako najbardziej wrogie.
Dodaj komentarz
 
Policja zwiększyła patrole na Broad Street, po tym jak napadnięto na 20-latkę
środa, 20 września 2017 10:00
Policja zwiększyła patrole na Broad Street, po tym jak napadnięto na 20-latkęPolicja zwiększyła liczbę funkcjonariuszy patrolujących dzielnicę rozrywkową Birmingham po brutalnej napaści na tle seksualnym, której ofiarą padła młoda kobieta.
Dodaj komentarz
 
Samochód uderzył w rusztowanie. 15-latka trafiła do szpitala
środa, 20 września 2017 07:26
Samochód uderzył w rusztowanie. 15-latka trafiła do szpitala15-letnia dziewczynka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala po tym, jak samochód, którego była pasażerką, wjechał w rusztowanie ustawione przy nowo budowanym domu.
Dodaj komentarz
 
W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square
środa, 20 września 2017 06:38
W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary SquareDwie największe atrakcje w Birmingham, w okresie świąt Bożego Narodzenia, zostały anulowane. W tym roku nie będzie diabelskiego koła i lodowiska na Centenary Square.
Komentarze (1)
 
Śmieciarze przerwą strajk na 10 dni, ale potem akcja zostanie wznowiona
wtorek, 19 września 2017 11:26
Śmieciarze przerwą strajk na 10 dni, ale potem akcja zostanie wznowionaŚmieciarze z Birmingham przytłaczającą większością głosów zdecydowali o kontynuowaniu strajku przez kolejne trzy miesiące.
Dodaj komentarz
 
Wypadek na autostradzie M6 - kierowcy stoją w ogromnym korku
wtorek, 19 września 2017 08:37
Wypadek na autostradzie M6 - kierowcy stoją w ogromnym korkuDziś rano na autostradzie M6 doszło do wypadku z udziałem trzech ciężarówek i samochodu osobowego. Przyczyną mogła być gęsta mgła. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ spodziewane są ogromne korki.
Dodaj komentarz
 
Diler z Birmingham, który dostarczał broń nastolatkom, skazany na ponad 22 lata więzienia
wtorek, 19 września 2017 07:32
Diler z Birmingham, który dostarczał broń nastolatkom, skazany na ponad 22 lata więzieniaDiler broni z Birmingham został skazany na ponad 22 lata więzienia za swoją przestępczą działalność. Mężczyzna sprzedawał broń nawet nastolatkom.
Dodaj komentarz
 
Bójka na ulicy w Northfield
wtorek, 19 września 2017 07:21
Bójka na ulicy w NorthfieldW sieci ukazał się film, przedstawiający bójkę na ulicy w Birmingham. Dla mieszkańców, którzy akurat byli w centrum handlowym w Northfield było to jak pokaz sztuk walki.
Dodaj komentarz
 
Muzułmanie z Dudley muszą szukać nowego miejsca na meczet
wtorek, 19 września 2017 07:10
Muzułmanie z Dudley muszą szukać nowego miejsca na meczetWładze meczetu centralnego w Dudley nie mają innego wyjścia, jak szukać nowego miejsca na świątynię po tym, jak przegrali toczącą się od lat walkę o teren z władzami miasta.
Dodaj komentarz
 
Młody mężczyzna brutalnie zaatakowany w parku w Birmingham
poniedziałek, 18 września 2017 07:16
Młody mężczyzna brutalnie zaatakowany w parku w BirminghamW parku w Birmingham doszło do brutalnego napadu na spacerowicza. Młody mężczyzna został dwukrotnie ugodzony nożem.
Komentarze (2)
 
Bójka przed pubem w Erdington - mężczyzna dźgnięty nożem w plecy
poniedziałek, 18 września 2017 06:56
Bójka przed pubem w Erdington - mężczyzna dźgnięty nożem w plecyMężczyzna został ugodzony nożem podczas nocnej awantury, która miała miejsce przed jednym z pubów w Erdington.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna uzbrojony w nóż aresztowany w centrum miasta
sobota, 16 września 2017 06:32
Mężczyzna uzbrojony w nóż aresztowany w centrum miastaPolicjanci z British Transport Police aresztowali mężczyznę uzbrojonego w nóż niedaleko stacji New Street w Birmingham.
Komentarze (1)
 
Uwaga! W Birmingham działa gang wykorzystujący seksualnie nastoletnie uczennice
piątek, 15 września 2017 08:31
Uwaga! W Birmingham działa gang wykorzystujący seksualnie nastoletnie uczenniceW Birmingham działa grupa przestępcza, która obiera sobie za cel ataku nastoletnie uczennice, a następnie gwałci je i wykorzystuje na tle seksualnym. Część napaści jest nagrywana, a filmy są potem rozpowszechniane.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 173