Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Muzułmanie mieszkający w West Midlands nie chcą się integrować
sobota, 29 kwietnia 2017 07:48
Muzułmanie mieszkający w West Midlands nie chcą się integrowaćPo wyborach i objęciu stanowiska nowy burmistrz West Midlands będzie się musiał zająć integracją społeczeństwa, ponieważ jak wynika ze specjalnie przygotowanego raportu muzułmańskie dzieci zamieszkałe w centrach miast są bardziej narażone na dorastanie bez żadnej wiedzy na temat ludzi z innych środowisk.
Dodaj komentarz
 
Birmingham wśród miast, w których tempo wzrostu cen domów jest najwyższe
piątek, 28 kwietnia 2017 10:44
Birmingham wśród miast, w których tempo wzrostu cen domów jest najwyższePrzyspiesza tempo wzrostu cen domów w Wielkiej Brytanii. Największe podwyżki od dwunastu lat zanotowano w Manchesterze, Birmingham oraz Newcastle.
Dodaj komentarz
 
Mieszkaniec Birmingham stworzył bombę z gwoździ i szukał celu do jej odpalenia
piątek, 28 kwietnia 2017 07:32
Mieszkaniec Birmingham stworzył bombę z gwoździ i szukał celu do jej odpaleniaNiedoszły terrorysta w sypialni swojego domu w Birmingham próbował zbudować bombę z gwoździ, którą chciał wykorzystać do przeprowadzenia niszczycielskiego ataku – poinformowano przed sądem.
Komentarze (1)
 
Marihuana najpopularniejszym narkotykiem wśród mieszkańców West Midlands
piątek, 28 kwietnia 2017 06:46
Marihuana najpopularniejszym narkotykiem wśród mieszkańców West MidlandsNajnowsze dane pokazują, że ulubioną nielegalną używką mieszkańców West Midlands jest marihuana. W zeszłym roku ilość przejętego przez funkcjonariuszy narkotyku wzrosła.
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna w vanie zaczepia uczennice w Bromsgrove
czwartek, 27 kwietnia 2017 11:50
Mężczyzna w vanie zaczepia uczennice w BromsgrovePolicja prowadzi dochodzenie po tym, jak dwóch mężczyzn w vanie zaczepiało nastolatkę. Według jej zeznań chcieli ją podwieźć i zachęcali, aby wsiadła do ich samochodu.
Dodaj komentarz
 
Pijany pasażer lotu z Krakowa do Birmingham został aresztowany za niewłaściwe zachowanie
czwartek, 27 kwietnia 2017 07:57
Pijany pasażer lotu z Krakowa do Birmingham został aresztowany za niewłaściwe zachowaniePolicja aresztowała pasażera, który zachowywał się niewłaściwie na pokładzie samolotu linii Ryanair. Maszyna leciała z Krakowa do Birmingham.
Dodaj komentarz
 
Kandydaci na burmistrza Birmingham będą walczyć o prawa Polaków do pozostania po Brexicie
czwartek, 27 kwietnia 2017 06:42
Kandydaci na burmistrza Birmingham będą walczyć o prawa Polaków do pozostania po BrexicieW Birmingham i West Midlands mieszka 84 tys. Polaków. Wszyscy główni kandydaci na burmistrza uważają, że po Brexicie imigranci powinni mieć zagwarantowane prawo do pozostania w Wielkiej Brytanii.
Dodaj komentarz
 
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.
środa, 26 kwietnia 2017 22:19
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.W dniach 28-29 kwietnia 2017 r. (piątek/sobota) odbędzie się w Birmingham kolejny dyżur konsularny. Podczas dyżuru konsularnego w Polish Millenium House, Bordesley Street, Birmingham B5 5PH przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu).
Komentarze (1)
 
Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodów
środa, 26 kwietnia 2017 11:17
Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodówPodczas porannych nalotów policja z Birmingham aresztowała dwóch nastolatków. Do zatrzymania doszło w ramach operacji mającej na celu zwalczanie złodziei samochodów, którzy kradli auta zastraszając ofiary paralizatorami.
Dodaj komentarz
 
Fani nie wpuszczeni na koncert Bruno Marsa żądają rekompensaty
wtorek, 25 kwietnia 2017 14:40
Fani nie wpuszczeni na koncert Bruno Marsa żądają rekompensatySetki fanów Bruno Marsa nie zostało wpuszczonych na jego odbywający się w Barclaydcard Arena koncert. Przyczyną były problemy ze skanerami do biletów.
Dodaj komentarz
 
Policja aresztowała podejrzewaną o terroryzm mieszkankę Birmingham
wtorek, 25 kwietnia 2017 14:27
Policja aresztowała podejrzewaną o terroryzm mieszkankę BirminghamAresztowana w Birmingham w związku z podejrzeniami o działalność terrorystyczną kobieta usłyszała zarzuty.
Dodaj komentarz
 
M40 zamknięto wczoraj na kilka godzin przez mężczyznę, który znajdował się na moście
wtorek, 25 kwietnia 2017 07:38
M40 zamknięto wczoraj na kilka godzin przez mężczyznę, który znajdował się na mościeCzęść przechodzącej przez Midlands autostrady M40 była zamknięta przez kilka godzin ze względu na mężczyznę stojącego na moście znajdującym się nad jezdnią. Stało się to w poniedziałek, na krótko przed godziną 15:15.
Dodaj komentarz
 
Nastolatkowie, którzy grozili nożem i próbowali okraść trzy osoby, usłyszeli wyroki
wtorek, 25 kwietnia 2017 06:49
Nastolatkowie, którzy grozili nożem i próbowali okraść trzy osoby, usłyszeli wyrokiDwóch nastolatków z Birmingham, którzy próbowali okraść trzy osoby usłyszało kary. Chłopcy spędzą w zakładzie poprawczym po kilka lat.
Dodaj komentarz
 
Utrudnienia dla pasażerów Midland Metro – może potrwać nawet 6 miesięcy
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 06:08
Pasażerów korzystających z Midland Metro na trasie pomiędzy Birmingham oraz Wolverhampton czeka pół roku utrudnień w zwiUtrudnienia dla pasażerów Midland Metro – może potrwać nawet 6 miesięcyązku z planowaną wymianą torów.
Dodaj komentarz
 
Pracownik przedszkola przyznał się do ataków na tle seksualnym na 18 dzieci
piątek, 21 kwietnia 2017 06:48
Pracownik przedszkola przyznał się do ataków na tle seksualnym na 18 dzieciPracownik przedszkola w Solihull przyznał się do wielokrotnego molestowania seksualnego 18 dzieci. Wśród stawianych mu zarzutów jest również gwałt.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 152