bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Skandal: Słynna czekolada Cadbury produkowana w Polsce
Skandal: Słynna czekolada Cadbury produkowana w PolsceFirma, która przejęła Cadbury zaprzecza, że złamała obietnicę i przeniosła część produkcji swojego kultowego batonika Dairy Milk z Bournville do Polski.
Komentarze (1)
 
Ostrzeżenie – mężczyzna zaczepiał dzieci przy szkole w Erdington
Ostrzeżenie – mężczyzna zaczepiał dzieci przy szkole w ErdingtonPolicja prowadzi dochodzenie w sprawie mężczyzny, który zaczepiał dzieci koło szkoły w Erdington.
Dodaj komentarz
 
Birmingham otrzymało jedną z najgorszych not za higienę w restauracjach i kawiarniach
Birmingham otrzymało jedną z najgorszych not za higienę w restauracjach i kawiarniachBirmingham jest znane ze znakomitych restauracji. Pięć z nich może się poszczycić gwiazdkami nadawanymi przez Michelin. Jest jednak również ciemna strona restauracyjnego sektora.
Dodaj komentarz
 
Birmingham pokryte śniegiem – uwaga na utrudnienia w transporcie
Birmingham pokryte śniegiem – uwaga na utrudnienia w transporciePiątkowy poranek przywitał mieszkańców Birmingham śniegiem. Met Office ostrzega, że warunki drogowe podczas godzin szczytu mogą być niebezpieczne.
Dodaj komentarz
 
Stuletnie drzewo w Birmingham zostanie wycięte, by wznieść zabezpieczenia przed terrorystami
Stuletnie drzewo w Birmingham zostanie wycięte, by wznieść zabezpieczenia przed terrorystamiStuletnie drzewo rosnące w centrum Birmingham zostanie wycięte, by zrobić miejsce na betonowe barierki stanowiące zabezpieczenie przed terrorystami używającymi ciężarówek do wjeżdżania w tłum ludzi.
Dodaj komentarz
 
Meteorolodzy zapowiadają, że dziś w Birmingham spadnie śnieg
Meteorolodzy zapowiadają, że dziś w Birmingham spadnie śniegMeteorolodzy zapowiadają, że dziś w Birmingham nastąpi załamanie pogody i pojawi się śnieg. Opady mają być silne.
Dodaj komentarz
 
Szkoła przeprasza, bo podała muzułmańskim dzieciom lody z wieprzową żelatyną
Szkoła przeprasza, bo podała muzułmańskim dzieciom lody z wieprzową żelatynąMuzułmańscy uczniowie jednej ze szkół w Sandwell otrzymali w ramach deseru lody zawierające wieprzową żelatynę. Stało się tak, bo dostawca dostarczył zły produkt.
Komentarze (1)
 
Dwie ofiary bójki w Sparkbrook
Dwie ofiary bójki w SparkbrookDwóch mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku bójki, do której doszło na jednej z ruchliwych ulic Birmingham. Obaj zostali ugodzeni nożem.
Dodaj komentarz
 
Polak skazany na więzienie za spowodowanie śmiertelnego wypadku
Polak skazany na więzienie za spowodowanie śmiertelnego wypadkuPrzed sądem w Wolverhampton zakończył się proces Polaka, który doprowadził do śmiertelnego wypadku. Zginęła w nim 24-letnia kobieta.
Dodaj komentarz
 
Największy problem ze szczurami w Birmingham mają mieszkańcy kodu pocztowego B31
Największy problem ze szczurami w Birmingham mają mieszkańcy kodu pocztowego B31Po raz kolejny okazało się, że największy problem ze szczurami w Birmingham mają mieszkańcy obszaru obejmowanego przez kod pocztowy B31 (Longbridge i Northfield).
Dodaj komentarz
 
BBC naśmiewa się z ISIS w skeczu pt. „Real Housewives of ISIS”
BBC naśmiewa się z ISIS w skeczu pt. „Real Housewives of ISIS”BBC wywołało oburzenie swoim kreowanym na reality show programem pt. „Real Housewives of ISIS”. Jedną z bohaterek była rekrutka z Birmingham.
Dodaj komentarz
 
37-latek z West Midlands skazany na więzienie za wyłudzenie domu socjalnego
37-latek z West Midlands skazany na więzienie za wyłudzenie domu socjalnego37-letni Mbarak Abdallah z Moseley został skazany na karę szesnastu miesięcy więzienia za oszustwa w celu wyłudzenia domu socjalnego.
Dodaj komentarz
 
Naładowana broń w toalecie House of Fraser w Birmingham
Naładowana broń w toalecie House of Fraser w BirminghamW toalecie w sklepie House of Fraser w Birmingham znaleziono naładowany pistolet. Sprawą zajęła się policja.
Dodaj komentarz
 
Ogromy pożar w restauracji w centrum West Bromwich
Ogromy pożar w restauracji w centrum West BromwichDziesiątki strażaków walczyło z ogromnym pożarem, który we wtorek wybuchł w restauracji znajdującej się w centrum West Bromwich.
Dodaj komentarz
 
Dyżur konsularny w Birmingham - zapisy zostały zamknięte
Dyżur konsularny w Birmingham - zapisy zostały zamknięteW dniach 13-14 stycznia 2017 r. (piątek/sobota) odbędzie się w Birmingham kolejny dyżur konsularny.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 142

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Global Centre