Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands
West Midlands
Coraz więcej zamykanych sklepów w West Midlands
sobota, 25 marca 2017 08:01
Coraz więcej zamykanych sklepów w West MidlandsW West Midlands najgorzej jest w Walsall, w którym odsetek pustych powierzchni wynosi 22,8 proc. West Bromwich ma drugą największą w regonie liczbę pustych powierzchni sklepowych – wynika z najnowszych danych.
Dodaj komentarz
 
Sieć sklepów Brantano zmaga się z problemami finansowymi – pracę może stracić 1,1 tys. osób
piątek, 24 marca 2017 08:22
Sieć sklepów Brantano zmaga się z problemami finansowymi – pracę może stracić 1,1 tys. osóbSieć sklepów obuwniczych Brantano z powodu problemów finansowych dostała się pod zarząd sądowy. Zagrożonych utratą pracy jest prawie 1,1 tys. osób.
Dodaj komentarz
 
Terrorysta z Londynu był muzułmańskim konwertytą i mieszkał w Birmingham
piątek, 24 marca 2017 07:26
Terrorysta z Londynu był muzułmańskim konwertytą i mieszkał w BirminghamZamachowiec z Londynu – Khalid Masood – to muzułmański konwertyta. Mężczyzna był nauczycielem języka angielskiego w Birmingham. Był również dobrze znany policji, ponieważ w przeszłości popełnił wiele przestępstw.
Dodaj komentarz
 
Samochód wykorzystany przez terrorystę został wypożyczony w Solihull
czwartek, 23 marca 2017 12:10
Samochód wykorzystany przez terrorystę został wypożyczony w SolihullPotwierdzono oficjalnie, że samochód Hyundai z napędem 4x4, który został wykorzystany wczoraj przez zamachowca z Londynu był wypożyczony z oddziału Enterprise w West Midlands.
Dodaj komentarz
 
„Sąsiadka z piekła rodem” skazana na więzienie za dręczenie okolicznych mieszkańców
czwartek, 23 marca 2017 07:33
„Sąsiadka z piekła rodem” skazana na więzienie za dręczenie okolicznych mieszkańcówMieszkanka wartej 1 mln funtów rezydencji w Sutton Coldfield została skazana na więzienie za napaść na sąsiadów.
Dodaj komentarz
 
Aresztowania w Birmingham w związku z londyńskim atakiem
czwartek, 23 marca 2017 06:45
Aresztowania w Birmingham w związku z londyńskim atakiemWczoraj w nocy oddziały uzbrojonych policjantów pojawiły się na jednej z ulic w Birmingham, ponieważ według niepotwierdzonych doniesień samochód, którego użyto podczas ataku w londyńskim Westminsterze został wynajęty z wypożyczalni znajdującej się na tej ulicy.
Dodaj komentarz
 
Strzelanina na Hamstead Road w Lozells
środa, 22 marca 2017 08:08
Strzelanina na Hamstead Road w LozellsPolicja ogrodziła jedną z dróg w Lozells, po tym, jak otrzymała doniesienia od mieszkańców o strzelaninie.
Dodaj komentarz
 
Noworodek zmarł na oddziale szpitala w Birmingham – lekarze popełnili szereg błędów
wtorek, 21 marca 2017 13:17
Noworodek zmarł na oddziale szpitala w Birmingham – lekarze popełnili szereg błędówWładze jednego ze szpitali w Birmingham przyznały się do tego, że personel placówki popełnił szereg błędów, w wyniku których noworodek przyszedł na świat z poważnym uszkodzeniem mózgu i zmarł zaledwie dwa dni później.
Dodaj komentarz
 
4 lata więzienia dla 72-letniego mężczyzny za spowodowanie wypadku, w którym zginęła 3-latka
wtorek, 21 marca 2017 11:13
4 lata więzienia dla 72-letniego mężczyzny za spowodowanie wypadku, w którym zginęła 3-latkaWczoraj sąd w Birmingham skazał 72-letniego Johna Place z Sutton Coldfield na 4 lata więzienia za spowodowanie wypadku, w którym zginęła 3-letnia Poppy-Arabella Rose Clarke.
Dodaj komentarz
 
Napadli na 14-latka, chcieli okraść i uderzali sprzączką od pasa w twarz
wtorek, 21 marca 2017 07:16
Napadli na 14-latka, chcieli okraść i uderzali sprzączką od pasa w twarzPolicja z Birmingham poszukuje dwóch bandytów, którzy zaatakowali 14-letniego chłopca. Napastnicy chcieli go obrabować.
Dodaj komentarz
 
Ceny domów w Midlands rosną szybciej niż w innych rejonach kraju – padają rekordy
wtorek, 21 marca 2017 06:27
Ceny domów w Midlands rosną szybciej niż w innych rejonach kraju – padają rekordyRegion Midlands znajduje się na czele rankingu największego wzrostu cen domów – wynika ze stworzonego przez Rightmove indeksu cen nieruchomości mieszkalnych.
Dodaj komentarz
 
34-latka z Birmingham powiesiła się, bo dowiedziała się, że po raz ósmy zostanie matką
poniedziałek, 20 marca 2017 07:38
34-latka z Birmingham powiesiła się, bo dowiedziała się, że po raz ósmy zostanie matkąMatka siedmiorga dzieci powiesiła się we własnym domu po tym, jak odkryła, że ponownie jest w ciąży. W trakcie zdarzenia jej rodzina była obecna w mieszkaniu.
Dodaj komentarz
 
Trzy osoby zatrzymane w związku z porwaniem dwóch nastolatek w Birmingham
poniedziałek, 20 marca 2017 06:48
Trzy osoby zatrzymane w związku z porwaniem dwóch nastolatek w BirminghamMężczyzna i dwóch nastolatków zostało aresztowanych w związku z podejrzeniem o uprowadzenie dzieci. Sprawa dotyczy dwóch trzynastoletnich dziewczynek, które zaginęły w piątkowy wieczór.
Dodaj komentarz
 
Tragiczne statystyki – 68 osób zgłoszonych jako zaginione, odnaleziono nieżywe
sobota, 18 marca 2017 12:18
Tragiczne statystyki – 68 osób zgłoszonych jako zaginione, odnaleziono nieżywe68 osób z West Midlands, w przypadku których w zeszłym roku zgłoszono zaginięcie, ostatecznie odnaleziono nieżywe.
Dodaj komentarz
 
Klientka baru szybkiej obsługi otrzymała surowego kurczaka
piątek, 17 marca 2017 12:31
Klientka baru szybkiej obsługi otrzymała surowego kurczakaJeden z barów szybkiej obsługi z Birmingham został ukarany grzywną za podanie klientce surowego kurczaka.
Dodaj komentarz
 
Strona 1 z 149