Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 3 lis 2015, 19:13 Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

Witam,

Za parę tygodni wyjeżdżamy na urlop i niestety zostawiamy naszego futrzanego przyjaciela tutaj.
Czy ktoś z Was korzystał i może polecić kogoś zajmującego się codziennym przyjeżdżaniem i karmieniem naszego pupila? Kontaktowałam się już z paroma osobami niestety nie udało mi się znaleźć nikogo kto pracowałby na West Bromwich. :|
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Angelina84 » 3 lis 2015, 19:46 Re: Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

Mam ten sam problem. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje.

Angelina84
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 20 lip 2015, 10:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mariax281 » 4 lis 2015, 09:26 Re: Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

Napisz na prv, mieszkam na west Bromwich I tez mialam ten problem. Moge pomoc jakby co bo wiem ze ciezko czasem kogos znalezc. Pozdraiwam

Mariax281
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 2 lis 2015, 09:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jutrzenka » 4 lis 2015, 19:28 Re: Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

Witajcie,
A próbowałyście Drogie Panie zostawić zwierzaka w hotelu dla zwierząt? W tym roku właśnie postanowiliśmy tak zrobić, poszukaliśmy coś w tym rodzaju i z powodzeniem naszego kotka umieściliśmy w hotelu. Trochę trzeba poszukać i potrudzić się, myślę jednak, że warto. Wiedząc przy tym, że nikomu głowy się nie zawraca, a zwierzak ma odpowiednią opiekę. Zwrócę również uwagę na to, że są też takie hotele, z których obsługa przyjeżdża po zwierzaka do domu o umówionym terminie i również odwozi bez problemu. Korzyść oczywiście taka, że nie trzeba martwić się i zastanawiać kiedy i jak zawieźć naszego pupila. Pozdrawiam :)

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 4 lis 2015, 22:47 Re: Cat sitters/ pet minder/ cat feeding

jutrzenka, dla kota to ogromny stres i najlepszym wyjściem jest pozostawienie go w znanym otoczeniu i znalezienie odpowiedniej osoby do dokarmiania. Nasz kot miał problemy z pęcherzem i duży wpływ na te dolegliwości ma stres, więc wolałabym uniknąć oddawania go do nieznanego miejsca. :|
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy


Powrót do SZUKAM INFORMACJI