Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 22:10 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

KA i PE napisał(a):ten temat juz byl tyle razy ze nie chce mi sie nawet wam mowic ze ten temat juz byl tyle razy..............

pe :-)


To nie mów tylko napisz :)

Niezła swoją drogą musiała być prowokacja żeby PE na forum zawitał

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 23:12 ]
karen napisał(a):Nie chodzi mi o samo slowo ci..a, tylko o to jaki ludzie maja stosunek do nich. Oni przyjechali tak samo jak my wszyscy tutaj i powinno sie kazdego tolerowac.
Chodzi o to , ze wiekszosc Polakow to rasisci i mysla , ze tylko oni sa najlepsi na swiecie a ze np ci..a to czlowiek nie wiadomo skad. I kazdy z Was ma o nich bardzo zle zdanie jakby wszyscy byli terrorystami.

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 23:10 ]
spytaj się ci..a jak ma na imię i mów idę do Abdula czy jakoś tak


hehe to mnie rozbawiles na koniec dnia :)


Cieszę się że kogoś dziś rozbawiłem, wiec mogę iść spokojnie spać

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 22:16 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dziekuje za poprawienie humoru :) Tak mozesz isc spokojnie spac. Milych snow :)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 22:18 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):Dziekuje za poprawienie humoru :) Tak mozesz isc spokojnie spac. Milych snow :)
dobranoc

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 17 lip 2010, 22:20 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

a mi sie wydaje ze ten wyraz zostal ...wymyslony po to zeby Polacy mogli gadac -obgadywac Hindusow bez uzywania Hindus gdyz wtedy oni rozumieja ze sie o nich mowi....

wnioskuje to po tym ze kiedy po raz pierwszy uslyszalam ten wyraz byla to wlasnie taka sytuacja...

a swoja droga ciekawe jaki nick maja Polacy u reszty nacji..... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 22:37 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

olivka napisał(a):a mi sie wydaje ze ten wyraz zostal ...wymyslony po to zeby Polacy mogli gadac -obgadywac Hindusow bez uzywania Hindus gdyz wtedy oni rozumieja ze sie o nich mowi....

wnioskuje to po tym ze kiedy po raz pierwszy uslyszalam ten wyraz byla to wlasnie taka sytuacja...

a swoja droga ciekawe jaki nick maja Polacy u reszty nacji..... :roll:


Pytałem się o to angielskich znajomych to mi powiedzieli że jak o polakach między sobą rozmawiają to potocznie slangowo nazywają nas (pisownia fonetyczna ) polaki wiec stwierdziłem że mogą tak mówić głośno hehe

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 18 lip 2010, 08:24 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):Nie chodzi mi o samo slowo ci..a, tylko o to jaki ludzie maja stosunek do nich. Oni przyjechali tak samo jak my wszyscy tutaj i powinno sie kazdego tolerowac.
Chodzi o to , ze wiekszosc Polakow to rasisci i mysla , ze tylko oni sa najlepsi na swiecie a ze np ci..a to czlowiek nie wiadomo skad. I kazdy z Was ma o nich bardzo zle zdanie jakby wszyscy byli terrorystami.



Polacy mówią "ci..a",Anglicy mówią "Paki" co za różnica,poza tym uważasz,że Anglicy,czy murzyni mają inny stosunek do "ci..a" :?:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 10:42 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Patrycja81 napisał(a):Oczywiscie, ze go nie uzyje, poniewaz jest to okreslenie pogardliwe a ja mam szacunek do drugiego czlowieka. Koniec.
moze zostane w tym miejscu nazwany rasista ale nie przeszkadza mi to bo w sumie nim jestem ale dla mnie ci***ak to nie do konca czlowiek jest to poprostu podgatunek ludzki. ty patrycja masz jak to nazwalas "szacunek do drugie czlowieka" nie wiem jak dlugo przebywasz w tym kraju a zwlaszcza w tym miescie ale ja osobiscie mam wiekszy szacunek do szczurow niz do ci***ak pomimo ze szcury sa tak samo zlosliwe jak oni a musisz wiedziec ze szczury i ci***ak to 2 dominujace rasy w tym miescie obie rasy mnoza non stop i nigdy nie przestana za kilka lat Anglia zniknie z mapy swiata a na jej miejscu bedzie nowa wyspa taki ci..a raj ci***ak nie maja zwierzat to koty nie pozabijaja szczurow i kazdy sie bedzie wtedy uzupelnial. a gdyby przypadkiem wynikla pomidzy nimi wojna ja staje po stronie szczorow.
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mistrz_ceremoni » 18 lip 2010, 12:56 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

piopaw swietne wyjasnienie znaczenia:)
A to sie posmialem:)Ale wszystko sie zgadza! samo zycie!

mistrz_ceremoni
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 37
Dołączył: 17 lip 2010, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 18 lip 2010, 13:13 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):Nie chodzi mi o samo slowo ci..a, (...)

Dziwne. Z Twoich wypowiedzi odniosłem zupełnie inne wrażenie.
A to, ze Polacy uważają się za najinteligentniejszych i najmądrzejszych. No cóż. Wyobraź sobie, że czarni (yyy, przepraszam - osoby pochodzące z afryki), ci..a (yyy, sorry - ludność pochodząca z bliskiego wschodu), anglicy i wszystkie nacje dookoła mają dokładnie takie samo pojęcie o sobie :D
Natura ludzka i tyle.
A rasistami/nacjonalistami są wszyscy - w mniejszym czy większym stopniu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 18 lip 2010, 13:59 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ci..a albo Pakol to osoba pochodząca z Indii, Pakistanu lub Bangladeszu .
Jest ich niezniczona ilosc. Mnoza sie jak kroliki. Przecietnie pakol wydaje na swiat 5-10 dzieci . Dlatego ta rasa szybko sie rozrasta . Pakol zazwyczaj nie pracuje , robi dzieci swojej zonie , zonie sasiada i Twojej dziewczynie .

ci..a , zyja z zasilkow . Na kazde dziecko dostaja okolo £60 tygodniowo , dlatego majac 10 dzieci samego zasilku miesiecznie przysluguje im £2400 .

ci..a chodza po ulicach w bialych pizamach . ci..a sa brudni i glosni – nie integruja sie z reszta spoleczenstwa. ci..a dostaje zazwyczaj mieszkanie socjalne , ktore wynajmuje pozniej Polakom. Cisza nocna dla nich nie istnieje , z ogrodu robia “kibel” , zaczyna wszedzie smierdziec . Po paru miesiacach Anglicy sprzedaja swoje domy i przenosza sie gdzie indziej . Po roku czasu na tej samej ulicy mozna zobaczyc tylko same ” czarne” pyski.
Zony ci..a nie pracuja,zazwyczaj biora zasilki na niezliczona ilosc dzieci . W religii Pakoli kobieta jest smieciem i mozna ja nawet zabic , tysiace kobiet muzulmanskich w azji i afryce jest zabijanych dla zabawy . Pakole to nazywaja kamienowaniem . W islamie czyms naturalnym jest takze pedofilia , oraz seks z kuzynostwem.

ci***ak jedza strasznie ostre jedzenie i nie posiadaja zwierzat domowych . Pies to w ich religii demon a swinia to szatan . Dlatego jak pies dotknie ci..a “pizamy” w drodze do ich Meczetu to ci***ak musi zawrocic i pojsc do domu , poniewaz “demon” pobrodzil jego “szaty” a do swiatyni mozna wejsc tylko “czystym”

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 14:59 ]
bez komentazra....................
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xao » 18 lip 2010, 14:09 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Creative - piszesz ci***ak. Poprosze teraz o wnikliwy opis na - Polaki...
War...war never changes
Avatar użytkownika
xao
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Wiek: 44
Dołączył: 29 lis 2006, 08:09
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 14:29 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Polaki- w odruznieniu od ci***ak nie robia dzieci stadami nie smierdza i uczciwie zarabiaja pieniadze nie czuja sie grupa dominujaca w nie swoim kraju przebywajac za granica polacy szanuja tutejsze zasady i angielska kulture a ci***ak prubuja wprowdzic swoje zasady i kulture swoich odleglych krain. jednym slowem my sie dostosowujemy do panujacych warunkow a oni maja wszystko w dupie i prubuja wprowadzic swoje rzady
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez stefan1965 » 18 lip 2010, 14:47 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Czyli zaznacza się podział na rasistów i daltonistów.
A jaka jest różnica w UK pomiędzy turystą a rasistą?
Odpowiedź - maksimum trzy miesiące.
two beer or not two beer

stefan1965
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Dołączył: 10 sty 2009, 17:10
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 18 lip 2010, 15:06 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Coś musi w tym być że te nasze kobitki tak zawzięcie bronią śniadych ludzi pochodzących z Azji http://bham.pl/forum/templates/lightbro ... /icon6.gif

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 15:29 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

one poprostu nie wiedza co czynia nie obrazajac polek ocywiscie bo nie wszystkie takie sa. ale stara prawda mowi ze jak chcesz zeby cie laska zaczela zdradzac i zistawila to zabierz ja do anglii i po kilku miesiacach ona bedzie juz z ciapkiem albo czarnym hehe
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI