Bagaż podręczny wizzair

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez bosek75 » 5 maja 2012, 22:39 Bagaż podręczny wizzair

Witam mam pytanko do forumowiczów!Wracam z polski wizzairem mam tylko bagaż podręczny czy mógłbym wziąść troche mięsa surowego nie paczkowanego które wciska mi mama i niewiem czy mi nie odrzucą na lotnisku bo szkoda lepiej zostawić jak tak by zrobili z góry dzieki za informacje

bosek75
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 maja 2012, 22:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawel_g3 » 6 maja 2012, 09:58 Re: Bagaż podręczny wizzair

Hej bez problemu mozesz zabrac.Nie zapomnij o kanapkach bo po sygnale ze mozesz odpiac pasy 50% pasazerow jest bardzo glodna :lol: Pozdrawiam i spokojnego lotu zycze

pawel_g3
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 gru 2008, 15:13
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez takija » 6 maja 2012, 10:21 Re: Bagaż podręczny wizzair

W dzisiejszym świecie nie ma reguł. Może się udać z przewozem, ja z Barcy do Anglii przewiozłem alkohol i hiszpańską kiełbachę i spoko, z polski zabronili kawałek kiełbachy... ryzyk fizyk

takija
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 48
Dołączył: 1 lip 2011, 12:55
Lokalizacja: W Brom
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaculski » 6 maja 2012, 16:46 Re: Bagaż podręczny wizzair

hehe, mięso nie jest bagażem niebezpiecznym więc śmiało ładuja jak chcesz :)

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Romanbham » 8 maja 2012, 15:36 Re: Bagaż podręczny wizzair

w bagazu podrecznym nie uda sie ale do bagazu glownego mozesz smialo brac:)

Romanbham
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 kwi 2012, 14:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI