Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 4 lip 2006, 11:49 Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

Czesc,

Macie jakies doswiadczenie z dojazdem tutaj samochodem? Ktos poleci jakas droge? poda ceny? ( prom , autostrady itp ) ktoredy najlepiej? ile czasu trwal dojazd

Czy sa gdzies w okolicy Bham stacje LPG? :) jakby ktos znal post cody to by bylo idealnie ;)

No i ostatnie pytanie - jak sie jezdzi w druga strone? :) Zle / bardzo zle / po godzinie nie ma znaczneia?

Dzieki za wszelkie informacje

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 5 lip 2006, 21:24 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

siemka
proponuje ci wziac mape europy do reki i samemu sprawdzic odpowiednia dla ciebie droge. ja jechalem z pomorskiego ok 20 godz i za autostrady nie placilem a prom 90 euro. po drodze nie bylo problemu z gazem a w angli jak juz znalazlem stacje LPG to nie mieli koncowek do podlaczenia (proponuje kupic w polsce)
tankuje przy supermarkecie morrisons na coventry road, small heath (39.9 p za litr)
pozdro
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 7 lip 2006, 08:09 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

Maja koncowke czy masz juz wlasna? :)

Czy to jest moze taki sam reduktor jak z gazu holenderskiego?

Ja gdzies znalazlem strone WWW ( chyba byl link na stronach shell'a.co.uk ) gdzie wpisujesz kod pocztowy i podaje Ci najblizsze stacje LPG :)
Odnosnie mapy - to nie ja prowadzilem moj samochod , ja przylecialem :) Koledzy wsiedli w moj samochod i przyjechali tutaj, ja tylko od nich odbiore. Znalazlem za to prom za 25 funtow. 23.55 z francji i 23.55 w davon.
www.speedferries.com bodajze. Prom z Boulogne.
Jeszcze z nimi nie gadalem jak podroz i wszystko.

Pozdrawiam

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 7 lip 2006, 17:24 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

na angielskiej stacji jeszcze nie widzialem koncowek, mam swoja i niepamietam czy jest taka jak w holandii. jesli chcesz to moge zrobic fotke tej koncowki i wysle ci na mejla. zobacz tez www.go-autogas.com
pozdro
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 10 lip 2006, 08:47 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

Taka sama koncowka jest w holandii. ja juz 2 stacje namierzylem, jedna shell'a w west brom,
druga to nie wiem gdzie jest ;] na mojej drodze do pracy ;]
Jak ktos zobaczy zielonego Lanosa na WB to ja ;)
W sobote pogadalem sobie na hugley road ludzmi ktorzy jechali ( nie wiem czym ) na rej BI

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 lip 2006, 08:50 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

Stacje LPG:
B18 5AU -> mapka stacja jest na tym rondzie tuz obok (w innym miejscu niz strzalka)

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 30 lip 2006, 14:41 Re: Ktoredy samochodem? LPG w okolicach

ja tankuje na stacji kolo marketu MORISON na SMALL Heat najtaniej luna PERSHORE-BP,,,, LUB ANA Bristol ---za Notrthfield

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI