Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 16 cze 2007, 14:52 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

anczi21
-ile mniejwiecej calosc cie kosztowala ??
-ile placiles za lekcje i gdzie brales ??
-ile placiles za egzaminy i gdzie zdawales ??
:razz:
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 16 cze 2007, 21:53 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Jak ktos chce to dysponuje angielskimi testami z polskim tlumaczeniem, pytania banalne
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anczi21 » 16 cze 2007, 22:10 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Provisional Licence kosztuje 40 funtow, testy kosztuja 21,50 , jazdy kosztuja od 17 do 15 funtow ja place 22 za 1 h min trzeba wykupic przynajmniej 20 h noi egzamin kosztuje 52 pounds :) Takze mozesz sobie podliczyc ile bedzie cie to kosztowac :) Ja jeszcze nie skonczylem , 27 lipca mam egzamin moj pierwszy takze zobaczymy :)

Pozdrawiam :)

anczi21
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 38
Dołączył: 5 lut 2007, 01:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 17 cze 2007, 06:01 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

najwiekszymi kosztami sa jazdy, piszesz, ze muszisz wykupic 20h, czy to znaczy , ze musisz wykupic jazdy z instruktorem?i az 20 h?i czemu skoro kosztuja od 15-do 17, ty placisz 22 czy masz jakis ****** samochod czy instruktorka jest bardzo piekna?
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Jakie 20 godzin????
Podajesz błędne informacje. Nie ma żadnych wymagań jeśli chodzi i ilość godzin które trzeba wykupić. W zasadzie nie trzeba wogóle wykupywać to tylko i wyłącznie kwestia indywidualna.
Równie dobrze można ich nie wykupywać wogóle i uczyć się jeżdżąc z osobą która skończyła 21 lat i posiada prawo jazdy od 3lat.
I po prostu podejść do egzaminów.
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 43
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anczi21 » 17 cze 2007, 12:20 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

pomyliło mi sie jazdy kosztuja od 17 do 25 pounds :) jesli chodzi o osobe ktora skonczyla 21 lat ktora moze cie uczyc to mam bardzo wysokie doswiadczenie w tym . Po pierwsze musi miec min 21 lat , po drugie musi miec prawko min 3 lata UK nie polskie tylko UK !! i jesli chcesz sie uczyc to ta osoba musi cie dopisac do swojego ubezpieczenia ... mialem taka osobe i po pewnym czasie policja mnie zlapala by mnie skontrolowac :( i okazalo sie ze moj supervisor mial polskie prawko i dupa !! bylem przez to sadzony , takze malo osob jest w angli ktore maja UK prawko 3 lata ....

jesli chodzi o jazdy to wypadaloby wziasc chodz kilka godzin dla potwierdzenia od instruktora czy nadajesz sie na egzamin :) ....na poczatku bylem kozakiem myslac ze wezme 2 lub 3 godziny i podejde do egzaminu , niesety mylilem sie ....

Pozdrawiam :)

anczi21
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 38
Dołączył: 5 lut 2007, 01:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 3 lis 2007, 22:40 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Jak ktos szuka testow przetlumaczonych na polski
******** - mozna placic PayPal'em koszt na dzien dzisiajszy 35 Ł razem z przesylka - wlasnie czekam na przesylke ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez Bernii, łącznie edytowano 1 raz
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 3 lis 2007, 22:45 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Gdzies na forum jest link za free:)
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 3 lis 2007, 23:04 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Adam jezeli masz na mysli link do pliku .pdf to ja to mam i jak ktos chce to moge podeslac na maila gdyby link nie byl juz aktywny.
Znajomy dostal nr. tel do emano z dvl tak ze wydaje sie to byc bardziej wiarygodne i aktualne niz jakis plik z netu ;)

Jak zdam prawko ( albo o ile:P) moze cos wyskrobie zeby wszystko bylo w jednym miejscu dla zainteresowanych ;)
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

Kaliszanin81 napisał(a):Jakie 20 godzin????
Podajesz błędne informacje. Nie ma żadnych wymagań jeśli chodzi i ilość godzin które trzeba wykupić. W zasadzie nie trzeba wogóle wykupywać to tylko i wyłącznie kwestia indywidualna.
Równie dobrze można ich nie wykupywać wogóle i uczyć się jeżdżąc z osobą która skończyła 21 lat i posiada prawo jazdy od 3lat.
I po prostu podejść do egzaminów.


jestes pewien ze nietrzeba przedstawiac swistka z wyjezdzonymi godzinami przed praktycznym egzaminem?

mam prawko od 2000 roku, za tym idzie ze mam wiecej niz 21 lat. prawko wymienione na angielskie ale widnieje na nim "from: 03-11-00" wiec wg prawa moge jezdzic obok kursanta, czyz nie? data wydania prawka jest z tego roku ale chyba wyraznie pisze ze osoba ktora ma prawo jazdy przynajmniej 3 lata...

wiec w takim wypadku jesli jezdzilbym z osoba ktora podchodzi do praktyki, musze ja wpisac w moje ubezpieczenie na samochod ktorym by ta osoba pojechala na egzamin... prawda?

aha jestem po egzaminie na lgv i czy w samochodach na praktyce jest tez cos jak zadawanie pytan, hamowanie awaryjne oraz cwiczenie biegami (gear excercise)? czy jakies dodatkowe manewry sa wymagane?

ps ksiazke z testami moge zamowic online na amazonie albo ebauy... ale jesli pytania sa podobne jak do lgv/hgv to bez wiekszych problemow mozna sie ich nauczyc bo sa naprawde banalne...

ps: a i jeszcze jedno, jesli sie nie zda za pierwszym razem, to za drugim podejsciem 3ba juz przedstawic swistek o jakichs dodatkowych lekcjach?? mowa o praktycznym egzaminie.

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

jedyne co wiem to ze 1h kosztuje ok 20 funtow w zaleznosci od tego czy jest to weekend czy godziny szczytu ceny sie zmieniaja, najmniej godzin jakie musisz wyjezdzicto 7h a pozniej mozesz zdawac egzamin, a egzamin kosztuje ok 70 funtow :)
Avatar użytkownika
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posty: 130
Wiek: 39
Dołączyła: 19 lis 2007, 15:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

Moja koleżnaka zdawała prawoko w Anglii poszło jej świetnie. Testy przetłumaczył dla niej jej mąż, który jest obecnie jedynym licencjonowanym tłumaczem testów na prawo jazdy w UK. Życzę powodzenia
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez bogdankan, łącznie edytowano 1 raz

bogdankan
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 gru 2007, 21:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 28 gru 2007, 02:27 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

A może znacie kogoś, kto mógłby udzielić niezbyt drogo kilku lekcji, wkrótce mam zamiar starać się prawko
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 29 gru 2007, 12:19 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

xvioletx, - popros znajomego/a z samochodem ;D i wybierzcie sie na jakies "magazyny" :D parkingi :D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 29 gru 2007, 12:59 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

gdybym miała taką możliwość, nie pisałabym tutaj

jestem tu niecały miesiąc i jedyny Polak jakiego tu znam to 93-letni pan, chyba by nie mógł :)
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI