dworzec centralny BUS

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 12 wrz 2006, 13:43 dworzec centralny BUS

Czy ktoś moze mi powiedzieć gdzie w Bham znajduje się dworzec centralny autobusów i jak tam najlepiej dostac sie z lotniska?
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wazooon » 12 wrz 2006, 15:32 Re: dworzec centralny BUS

Jezeli chodzi Ci o autobusy miejskie to wszystkie maja swoje poczatkowo-koncowe przystanki na Corporation Street i Bull Street i kilku mniejszych dookola. Dworzec jako taki nie istnieje.
Jezeli chodzi Ci o dworzec autobusow w sensie naszego PKSu to jest Digbeth Coach Station na ktora dostajesz sie autobusem miejskim linii 900 o ile dobrze pamietam (bilet normalny 1,20) a stamtad do cetrum jakies 5 minut na piechote. Nie pamietam jak to lecialo dokladnie ale tego typu informacje znajdziesz na stronie Travel West Midlands. Wygooglaj sobie.

Pozdr,
Wazooon.

Wazooon
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 lip 2006, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 12 wrz 2006, 16:42 Re: dworzec centralny BUS

Ok dzieki za info! No dokladnie 900 dajade z tego co oglądałem. Mam nadzieje ze sie nie pogubie :wink:
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 13 wrz 2006, 18:22 Re: dworzec centralny BUS

W najgorszym razie mozesz wziasc takse okolo 20 funtow :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 15 wrz 2006, 21:36 Re: dworzec centralny BUS

National Express... autobus jedzie z lotniska w Londynie luton przez lotnisko w Birmingham a trase konczy na glownym przystanku Digbeth Station oczywiscie w Birmingham.
Prawdopodobnie ten autobus jezdzi co godzine :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI