Polskie Zakony w Birmingham

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 30 kwi 2008, 19:33 Polskie Zakony w Birmingham

Przepraszam, czy moze ktos sie orientuje, czy w Birmingham sa zakony katolickie polskie ? Po prostu polskie klasztory. Wiem, ze posiadamy jako polonia polska parafie, ale o istnieniu klasztorow nie mam pojecia. Jesli zas, nie ma polskich, to czy sa jakies angielskie katolickie zakony, tutaj w Birmingham? Jesli ktos wie cokolwiek, bardzo prosze o informacje. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 30 kwi 2008, 19:37 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Prosze, odnalazles powolanie??? :-P
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 30 kwi 2008, 19:39 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Ja slyszalem kiedys o zakonie krzyzackim, czy jakos tak, ale nie wiem czy oni jeszcze istnieja
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 30 kwi 2008, 19:51 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Ja tutaj sie pytam was o porade, a wy zarty sobie stroicie.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 30 kwi 2008, 23:35 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale jesli pytasz o konie to w Tamworth jest kilka malych stadnin.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marion » 1 maja 2008, 08:17 Re: Polskie Zakony w Birmingham

:-D :-D :-D K.J. Zlituj się, bo brzuch mnie boli ze śmiechu :twisted: Jeśli poszukujesz zakonu dla siebie to muszę Cię uświadomić że nie ma katolickich zakonów koedukacyjnych :-D ani polskich ani angielskich :-D :-D :-D Więc raczej przemyśl swoje powołanie albo zmień wyznanie ;)
Przy okazji z prawdziwym podziwem obserwuję Twoją ewolucję duchową, jeśli podobają Ci się kobiety w długich czarnych sukniach to nie musisz odrazu interesować się życiem zakonnym ;)
Pozdrawiam :smile:
Avatar użytkownika
marion
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 56
Dołączyła: 10 mar 2008, 06:27
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 1 maja 2008, 19:05 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Hej , co to jakis kosmiczny show pod tytulem " Polewka z K.J. ?" Pytam sie nie o jakas stadnine klaczy , koni czy czgo tam jeszcze, ani o zadne koedukacyjne pierdoly, tylko o zakony katolickie!! W Anglii sa katolickie parafie, mniejsza z tym czy polskie czy angielskie. Ale jesli sa i parafie, to musza tez istniec i zakony katolickie. Czyz nie ? Aroganci ? Wic sie pytam, jesli ktos wie cos na ten temat, niech da mi znac, chyba , ze na tym forum sami niewierni.

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 20:07 ]
Ignoranci i przesmiewcy, phi! :evil:
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 1 maja 2008, 19:24 Re: Polskie Zakony w Birmingham

hmm, najprosciej byloby wybrac sie do polskiego kosciola i zapytac ksiedza, powinien wiedziec. zakon to order. sek w tym, ze sa rozne zakony np jezuitow, bernardynow itd. poszukaj na googlach od tej strony. osobiscie nigdy si etym nie interesowalam, wiec adresow nie znam.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 1 maja 2008, 19:32 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Dzieki kiki976 ale to juz zawsze jakas informacja. A skad jestes poza tym ? Samotna ? :-P A tylko tak pytam, i tak przechodze na celibat, wiec nie lekaj sie mnie dziewczynko. :-D :-D
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 maja 2008, 19:36 Re: Polskie Zakony w Birmingham

K.J. gdybys ty to jeszcze wygladal na takiego podrywacza :mrgreen: Na imprezie to taki wygadany nie byles :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 1 maja 2008, 20:06 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Jakies aluzje :-D ? Nie ma co owijac w bawelne, powiedzmi prosto w oczy anek , ze jestem paskudnym i oblesnym typem :-D :?: . A co do imprezy, po prostu nie bylo dziewczyn w moim typie. A moze ty Anek zazdrosna, ze ciebie nie podrywalem ?? Co ??
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 maja 2008, 20:50 Re: Polskie Zakony w Birmingham

K.J. napisał(a):Jakies aluzje :-D ? Nie ma co owijac w bawelne, powiedzmi prosto w oczy anek , ze jestem paskudnym i oblesnym typem :-D :?: . A co do imprezy, po prostu nie bylo dziewczyn w moim typie. A moze ty Anek zazdrosna, ze ciebie nie podrywalem ?? Co ??


Ej, no czytasz w moich myslach :mrgreen: Jak mogles mnie tak potraktowac? :-( Jestes bez serca, ja taka samotna siedzialam i czekalam :mrgreen: i nic i nic :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 1 maja 2008, 21:11 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Zawsze Anek pozostanie herbatka. Powiedz tylko slowo... :-D :-D

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 22:23 ]
Przez te kobiety zwariowac mozna. Ech.... :-D A przez ta Anek juz calkiem. :591:
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bratok » 5 maja 2008, 00:17 Re: Polskie Zakony w Birmingham

ale znalazles miejsce na takie pytania KJ

księża z polskiej parafii są zakonnikami

pozdrawiam

bratok
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 44
Dołączył: 2 gru 2006, 16:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 5 maja 2008, 17:37 Re: Polskie Zakony w Birmingham

Ej , nie wiedzialem, o tym bratok. Dzieki ci serdeczne. Ze tyle wypowiedzi, a nitk nie mogl mi tego powiedziec odrazu. Tak jak mowilem : do Kosciola sie chodzi i patrzy na sciane. Zamiast na oltarz.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI