Jak wyglada sprawa jobssekera dla samotnych mam

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 25 sty 2010, 15:54 Jak wyglada sprawa jobssekera dla samotnych mam

Witam
Chciałabym sie zorientować mniej więcej jak wygląda sprawa,jeśli jesteś na jobssekerze i jesteś samotna mama..Mam pewny problem i nie wiem co robić,pracuje dla agencji dość sporo czasu,ale właśnie teraz coś jest nie tak...rzadko chodzę do pracy,po 18h tyg mam.
Ludzie od nas mówią ze to są już końcówki naszej pracy właśnie tam..I moje pytanie właśnie do was jeśli się orjetujecie...ile przysługuje mi jeśli jestem samotna mama,idę na jobssekera....i pracowałam 1.5 roku dla jednego pracodawcy...
Czy długo sie czeka??
Co muszę przedstawić żeby dostać go?


Pozdrawiam i dziekuje
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny


emilia1980
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 25 sty 2010, 16:15
Reputacja: 0
Neutralny

dziekuje serdecznie/!
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez nicholas » 26 sty 2010, 23:04 Re: Jak wyglada sprawa jobssekera dla samotnych mam

magdunia22, kochana najlepiej jak bedziesz pracowala ale jak ci jednak nie uda sie utrzymac posady to moge udzielic ci wiecej informacji napisz na moj link swoj nr telefonu a chetnie sie z toba skontaktuje i powiem ci szczegoly zbyt duzo by pisac ja to przeszlam pozdrowienia margola

nicholas
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 10 sie 2009, 13:39
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasia801 » 27 sty 2010, 17:41 Re: Jak wyglada sprawa jobssekera dla samotnych mam

magdunia22, sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje,sama jestem samotna mama z dwojka malych dzieci musialam skonczyc prace ok 3 miesiace temu i nadal "walcze" z job center. powiem szczerze ze jest to chyba walka z wiatrakami.

jezeli masz ochote napisz mi wiadomosc z numer gg albo numerem telefonu, to ci wszytko opowiem bo jestem na bierzaco:)
pozdrawiam

kasia801
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 11 sie 2007, 11:46
Lokalizacja: Brodnica
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI