Opłata rachunkow revenue

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 4 mar 2010, 08:02 Opłata rachunkow revenue

Witam od 5 msc jestem bez robotny dostaje kaskę ale to trochę mało żeby utrzymać dom i zapłacić rachunki spodziewam sie 5 msc rachunku za prąd czy ktoś sie orientuje czy jak pójdę z tym do revenue to mi pomogą to zapłacić .Bez cwaniakowania proszę uprzejmie

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 mar 2010, 10:29 Re: Opłata rachunkow revenue

Rewenue nie ma nic wspólnego z rachunkami czy jakimkolwiek wsparciem finansowym.
Jeli już to mozesz pójść do DWP, czyli Job centre i tam zapytać. Z tego co wiem wsparcie finansowe na rachunki podczas wyjątkowo zimnej zimy należały się osoboam Na Low Income Support, opiekującym się osobą niepelnosprawną, emerytom i rencistom i mającym dzieci poniżej lat 5. Poza tym jeśli komuś się należały to dostał je automatycznie bez specjalnych podań.
Szczerze mówiąc nie sądze żebyś coś załatwił, ale warto spróbować i popytać. A nóż coś się uda.
A dostajesz housing benefit?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 4 mar 2010, 10:50 Re: Opłata rachunkow revenue

Witam tak dostaje housing mam dziecko 4,5 roku pytam bo po prostu słyszałem od osób trzecich ze niby jest taka akcja ale dzieki wielkie

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 4 mar 2010, 11:14 Re: Opłata rachunkow revenue

bartsimson, mozesz rowniez w inny sposob splacic dlug. Zadzwonic do swojego dostawcy i poprosic o rozlozenie na raty. My jak mielismy duzy rachunek zadzwonilismy, podajze w czerwcu wzeszlego roku i powiedzielismy, ze na dzien dzisiejszy nie mamy takiej sumy i powiedzielismy, ze mozemy zaczac splacac od wrzesnia z ratami. Zgodzili sie.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 mar 2010, 18:10 Re: Opłata rachunkow revenue

bartsimson napisał(a):mam dziecko 4,5 roku

to jak masz dziecko to idZ sie zapytaj w job centre. A na dziecko coś dostajesz? Jest tu z tobą. Bo wydaje mi się że w tej sytuacji możesz spróbować.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 4 mar 2010, 19:19 Re: Opłata rachunkow revenue

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAnd ... G_10018668

niestety mam cos jeszcze do powiedzenia :-D
zadajac to pytanie, wydaje Ci sie, ze Panstwo pomimo i tak duzej pomocy finansowej placi jeszcze za ludzi rachunki? nie moge wyjsc z podziwu jaka niektorzy maja wyobraznie :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 4 mar 2010, 19:50 Re: Opłata rachunkow revenue

Spodziewałem się od ciebie takiej mądrej odpowiedzi to ze ci się wiedzie to nie znaczy ze każdemu ja przepracowałem trochę więc podatki zapłaciłem,a ze tera mam ciężki okres to trudno ci to jest zrozumieć.Nigdy nie liczyłem na zasiłki i nie naciągałem państwa nie robiłem wałów także mam czyste sumienie. Pozdrawiam Pania agg najmądrzejsza na forum

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez agg » 4 mar 2010, 21:11 Re: Opłata rachunkow revenue

bartsimson napisał(a):Pozdrawiam Pania agg najmądrzejsza na forum

dzieki za uznanie :-D
ale linka Tobie wyslalam, wiec chyba nie jestem taka zla :?: :-D :-D :-D

ja nie napisalam, ze kogokolwiek naciagasz... :roll:
ale zastanow sie 3 x nad tym co napisales... nie tylko Tobie brakuje kasy na oplaty, skad Panstwo mialoby brac kase na oplacanie ludziom rachunkow :?: :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Beata » 4 mar 2010, 21:27 Re: Opłata rachunkow revenue

A ja jestem happy , bo jestem milionerką. ;)

Więc jak by komuś brakowało na opłaty albo na drobne wydatki, prosze się zgłaszać na prv. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 mar 2010, 09:27 Re: Opłata rachunkow revenue

Beatko, wygrałaś w totka :?: :grin:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 5 mar 2010, 11:23 Re: Opłata rachunkow revenue

Nie wiem skąd ma brać może z podatków pielęgniarek bo dużo zarabiają .To było tylko zapytanie czy jest coś takowego.

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Beata » 5 mar 2010, 14:52 Re: Opłata rachunkow revenue

W totka jeszcze nie Luiza i zlota rybka tez nie jestem, ale juz na prv dostalam kilka propozycji o pomoc.

Pomoc pomoge, ale tylko dobra rada. :)

Pozdrawiam wszystkich rozczarowancyh. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 mar 2010, 16:12 Re: Opłata rachunkow revenue

A do mnie od kilku dni na telefon domowy dzwoni automat, z informacją, że Government spłaci 1% mojego debetu (którego tak notabene nie posiadam :P) Więc jednak czasem coś płaci :D
A i na początku Pan zapewnia, że to nie jest oszustwo...
Chyba się zadłużę żeby móc skorzystać z tej pomocy :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ps » 2 paź 2011, 22:13 Re: Opłata rachunkow revenue

bartsimson nie narazaj sie... :rozwalkompa:
Ostatnio edytowano 3 paź 2011, 09:56 przez ps, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 paź 2011, 05:38 Re: Opłata rachunkow revenue

Ooo ps widzę, że bawisz się w gUrnika (w odróżnieniu od górników, pracujących na przodku pod ziemią) i odkopujesz tematy z marca 2010...
Nic, tylko pogratulować refleksu...

A co do notabene, to polecam się dokształcić.
nota bene, notabene łac., zauważ dobrze (że); (przy czym) zwróć uwagę na to (że); do tego, w dodatku, nawiasem mówiąc; à propos; (skr. nb.).

Jak widać obie formy są poprawne. No, chyba, że masz zastrzeżenia do prof. Kopalińskiego...
Źródło: http://www.slownik-online.pl/kopalinski ... 611C68.php

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI