Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 lip 2010, 20:10 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Polacy nie lubią Pakistańców i innych bo nie lubią konkurencji, a co mają anglicy powiedzieć jak muszą żyć w POLAKISTANIE (autentyczne słowa 3młodzieńców angielskich ) :) Dajcie sobie na luz , a teksty o plecakach i polkach przy ciapku to już nawet śmieszne nie jest, musielibyśmy na każdego mówić polak i polka bo jak do tej pory to wszystkie nacje noszą plecaki i masa angielek i inych ma "ciapka " przy boku.
Ci co sobie nie dają w życiu rady muszą poniżać innych stąd takie teksty linki itp Biorąc pod uwagę że Hindusi sobie lepiej radzą od polaków to należy ich tępić i obrażać, ale to my chodzimy do ich sklepów bo oni mają nam coś do zaoferowania, walczą o klienta, jeżdzą po towar dla polaków, ciekawe czy polak potrafiłby założyć sklep z hinduską żywnością ?
Co do dzieciorobstwa to nie macie czego zazdroscić, pare funtów więcej a ile krzyku, skarpet do prania i fotelików samochodowych. Moja mama ma 6 sióstr , mój tata jest 5tym dzieckiem, jeszcze nie dawno w Polsce też rodzono po min 4ke dzieci , wiem że to kwestia antykoncepcji ale cóż każdy ma wybór i robi co chce. Po co całe te przekrzykiwanie i obrażanie, cieszmy się że KACZYŃSKI nie został prezydentem i pogadajmy o jakiś przyjemnościach :grin:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 18 lip 2010, 20:17 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hrumek napisał(a): jednym slowem my sie dostosowujemy do panujacych warunkow


to sie nazywa asymilacja i jest dla nas o tyle latwiejsza ze nie charakteryzujemy sie podwedzanym kolorem siebie. to tak jak w tym starym kawale o amerykanskim szpiegu szkolonym przez 20 lat przez CIA do wtopienia sie w rodowita ludnosc rosyjskiej prowincji. nauczyli go jezyka, obyczajow, nawet pic wodke go nauczyli ale coz z tego skoro byl czarny. z asymilacji nic nie wyszlo.

pozdr
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 20:20 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ja na temat ci***ak nie zmienie swojego i to nie jest z zadnej zazdrosci ja ich poprostu nie lubie a co do prezydenta to ja uwazam ze zle sie stalo ze kaczynski nie wygral i to nie ze wzgledow osobistych bo osobiscie to tez wole bronka ale kwestia jest tego rodzaju ze teraz jedna partia rzadzi polska premier jest z po i prezydent tak samo i powiem szczerze ze moim zdaniem szykuje sie wojna domowa jak nic i to tusk z komorowskim ja zaczna daje glowe uciac ze sie tak pokluca ze sie cala partia rozpadnie

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 21:24 ]
dzieki PE za powiekszenie zasobu mojego slownictwa...;p
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez schmittka22 » 18 lip 2010, 21:21 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Ludzie tego co wypisujecie tutaj poprostu nie da sie czytac!Wielu ludzi nie ma pojecia ze przyslowiowy pakol to nie hindus a hindus to nie pakol!!!!Nie ma co porownywac hindusow do pakoli bo to zupelnie co innego,inna kultura,inna religia.hindusi nie musza nosic tych smierdzacych szmat co pakole,hindusi nie sa muzlumanami to przedewszystkimNie rozumiem jak mozna wymyslec jedno przezwisko na ludzi ktorzy sa zupelnym przeciwienstwem.Pracowlam dosc dlugo ze starsza hinduska(super babka nawiasem mowiac)ona sama nie nawidzila muzlumanow czyli m.in pakoli i wytlumaczyla mi ze miedzy nimi a pakolami jest wielka roznica,wiec te wszystkie wpisy swiadcza tylko o tym jaki plytki tok myslenia macie.Zajzyjcie czasem do ksiazek i doksztalcie sie bo inteligencja nie grzeszycie(nie wszyscy oczywiscie).
pozdrawiam

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 21:26 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hehe no ja zapewne nie grzesze inteligencja i dla mnie prawde mowic nie ma znaczenia czy to hindus czy pakol bo przez to ze zrazilem sie do pakoli( jak zapewne kazdy z nas) dla mnie kazdy sniady jest ci***ak i tyle
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez schmittka22 » 18 lip 2010, 21:34 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dlatego wiekszosc z Was nawet nie wiem ze roznica miedzy nimi jest ogroma,to ze wygladaja podobnie(chociaz nie do konca)nie swidczy o tym ze to tacy sami ludzie ,hindusi to bardzo wyksztalceni ludzie ktorzy nie skupiaja sie na robieniu dzieci w przeciwnosci to muzlumanow,i maja szacunek do ludzi,muzlumanie nie maja szacunku do nikogo nawet do siebie!Jedyne co moge napisac na podsumowanie to to,ze Poalcy sa tylko mocni w GEBIE!(nie wszyscy zeby ktos sie nie poczul urazony:))

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 21:38 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

no to teraz wjechalas na nasza polska ambicje i bedziemy musieli sie zorganizowac i zrobic wymarsz aby rozpoczac wojne z ci***ak hehe zeby nie bylo ze w gebie jestemy mocni

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 22:39 ]
zartuje oczywiscie zeby pozniej nikt nie mowil ze ten hrumek to jais kozak ja to nawet w gebie nie jestem mocny jedyne co to w klawiaturze bo wtedy nikt mnie nie widzi to moge sobie kozaczyc hehe :)
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez schmittka22 » 18 lip 2010, 21:41 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hah doceniam to ze przyznajesz sie to tego na forum,ta klawiaturke to Ty lepiej odloz na bok i do lozeczka,jutro rano ja za Ciebie nie wstane:)

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 21:43 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

zaczynam prace o 14 takze mam luzik :D
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 18 lip 2010, 21:50 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Czytam i czytam i aż się zapytam

ci***ak to przedstwiciel Indii , Pakistanu i Bangladeszu

a co z egipcjaninem i tunezyjczykiem i marokańczykiem? Jak na nich się mówi?

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 21:51 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hmmmm??? ja to bym ich nazwal ci***ak drugiej kategorii
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 18 lip 2010, 21:59 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

a dlaczego drugiej? że się tak dalej zapytam?

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 18 lip 2010, 22:00 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

malaroksi napisał(a):Ci co sobie nie dają w życiu rady muszą poniżać innych stąd takie teksty linki itp Biorąc pod uwagę że Hindusi sobie lepiej radzą od polaków to należy ich tępić i obrażać, ale to my chodzimy do ich sklepów bo oni mają nam coś do zaoferowania, walczą o klienta, jeżdzą po towar dla polaków, ciekawe czy polak potrafiłby założyć sklep z hinduską żywnością ?


To chyba logiczne ze dzieje sie tak dlatego ze oni sa od nas o wiele wiele dluzej w Anglii jezeli nie od urodzenia, gdyby sytuacja byla odwrotna to Polacy bzykaliby nowo przybyle hinduski zafascynowane jasnym kolorem skory, bieglym angielskim angielskim, ze juz nie wspomne o statusie materialnym.

Wracajac do sklepow z polska zywnoscia prowadzonych przez ci..a to chyba nie ma ich zbyt wiele, weszlam kiedys przypadkiem do jednegoi jak sie zorientowalam ze to prowadzi ci..a to zawrocilam sie na piecie i wyszlam, jak sie im nie da zarobic to upadna.

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 22:03 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hehe bardzo ladnie to napisalas ale niestety oni i bez nas nie upadna bo sami sie utrzymuja. sa powiedzmy 3 ci..a sklepy jeden kolo drugiego to w tym pierwszym jest piwo ale nie ma fajek ani wodki w drugim jest woda ale nie ma piwa i fajek a w trzecim sa fajki ale nie ma licencji na alkochol tego sprytu trzeba im naprawde pogratulowac
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 18 lip 2010, 23:54 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

KA i PE napisał(a):ten temat juz byl tyle razy ze nie chce mi sie nawet wam mowic ze ten temat juz byl tyle razy

:roll: Tez chcialem zacytowac Twoje definicje, ale zastanowiwszy sobie darowalem, bo nie o to przeciez chodzi.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI