Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 23 lip 2010, 20:39 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ewela119 napisał(a):ja nie mowie ze hrumek to pijak bo


a ja wlasnie jestem pijak :P
powiedzmy ze rozumiem twoj tok rozumowania bo naprawde szczerze mowiac myslalem dokladnie tak jak ty przez kilka poczatkowych miesiecy tutaj a teraz mysle calkowicie odwrotnie... ty mowisz ze sa wsrod nich jednostki upierdliwe a ja uwazam ze sa jednostki ktore nie sa upierdliwe bo ze wszsytkich ci***ak z jakimi mialem stycznosc moze 2 bylo normalnych... gdzies tu wycytalem na forum nawet nie wiem czy nie w tym temacie ktos napisal " jaka jest roznica miedzy emigrantem a rasista?? - jakies 3 miesiace" i to sie sprawdza w prawie kazdym przypadku jaki znam...
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 23 lip 2010, 21:26 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

co wy w ogole chcecie od tych ciapoli tak na prawde. pojawia sie ten temat tutaj periodycznie, tak regularnie ze w zasadzie mozna by tego uzyc jako przykladu czasu simple present. wiadomo ze ich kultura jest inna, jest prymitywna i wyznaje inny system wartosci. i co z tego. nam na ten przyklad przeszkadza ta ich innosc wiec mieszkamy tam gdzie nie jestesmy na to narazeni, nikt nie wylewa pomyi na chodnik, nie naprawia samochodu przed domem o 4 nad ranem i nie wciaga w nocy materaca na 1 pietro w kakofonni wrzaskow w obcych jezykach i problem mamy rozwiazany zrodlowo. oni sa po prostu inni i tyle, fakt ze smierdza i nie przestrzegaja zasad funkcjonowania w spoleczenstwie zachodnim, ale czego wy od nich oczekujecie? poogladajcie sobie na wujku guglu zdjecia z indyjskiej, a tym bardziej pakistanskiej prowincji. ci wspaniali menszczyźni albo sami mieszkali, albo ich rodzice mieszkali w ziemiankach i innych kurnych chatach. z tad ich ped do ostentacyjnego afiszowania sie bogactwem eg. pompowane zloto, blyszczace wywiesniaczone auto itp. jesli zajzycie do ich domow to dalej takie lepianki toche, ale to nie jest na widoku. do tego wielopokoleniowe rodziny mieszkajace w jednym domu, troche jak w polsce na wsi.... ale co tam, wracajac do meritum: sprawa jest prosta: nie pasuja komus ci..a klimaty? no to trzeba zamieszkac tam gdzie ich nie ma. co? ze to dalej od waszej fabryki czy innego magazynu? no tak, komfort kosztuje, wysylanie dziecka do normalnej szkoly a nie siedliska intifady tez. ze domy drozsze? yhym, no wlasnie dlatego ze nie ma ciapoli. ze nie ma polakow!! oooo, i tu mamy tak zwane sedno sprawy.

wiec tak do obroncow ci..a motlochu, jak i do nietolerancyjej mlodziezy wszechpolskiej powiem: wezcie wy stancie przed lustrem, popatrzcie na siebie przez lekko zmrozone oczy i powiedzcie samym sobie: czy tacy prawdziwi, rdzenni tubylcy (nie mowie o tym kauncilowym bialym smietniku) nie widza mnie troche jak takiego ciapola tylko mniej brunatnego? koszulka umbro, kurteczka lonsdale, astra r reg albo stary passat, tesco w porz przecen i milion innych drobnych spraw. odpi@rdolcie sie laskawie od ci***ak, sa jacy sa, i na szczescie mieszkaja w gettach nie rozlarzac sie na reszte kraju, pogadajmy o polakach lepiej. zmienmy temat postu na 'co znaczy slowo polak'. zwlaszcza ze jak obserwuje na tutejszych postach tegoroczny import miesa armatniego niebywale obfity jest. zamiast dywagowac czy jakas laska z bilgoraju powinna sie wstydzic ze poleciala na 5 leniego leksusa i kilka obiadow w trzecorzednej knajpie, czy tez powinnismy byc z niej dumni bo ona sie tak na prawde zakochala, wytlumaczmy kolesiowi ktory golfem 2 generacji (tak zwana dwojka) zamierza przemierzyc pol europy a potem funkcjonowac w tutejszym ruchu drogowym, ze bedzie odstawal od ogolu bardziej niz kwiatek od korzucha. ze nie dosc ze bedzie lamal prawo to jeszcze utrwali wizerunek polaka z rumunii. on nie wie, bo w jego swiecie podupadlego miasteczka na slasku to auto jest ok. zamiast tlumaczyc mu bez sensu ile wasze lekko przechodzone maszyny spalily na trasie przez kraj kwitnacej swastyki (nie zapomnijcie doliczyc tego co spaliliscie stojac w korkach pod hannoverem wsrod podobnych ludzi sukcesu ), wyjeasnijcie mu jak kompletnie bez sensu ten jego pomysl jest, i jak wstyd tu ogladac takie rumunskie auta. woze kanapy z pewnej fabryki kolo kidderminster, pracuje tam okolo dwudziestu polek i polakow, trzymaja sie osobno, satworzyli sobie minigetto, razem pracuja, razem wychodza na przerwy, nawet przyjelo sie ze maja osobny parking (!). przez jakis czas zauwazylem ze pojawilo sie auto na polskich tablicach, z augustowa o ile pamietam. stara zmeczona honda civic. podobne roczniki w duzo lepszym stanie nie przekraczaja tutaj dwustu funtow, a ten idiota ostentacyjnie parkowal tak ze jego przedni zderzak wystawal w zasadzie na droge, tak zeby wszyscy widzieli ze tutaj pracuje polski rumun. angielscy robole mieli na to wyjeb@ne, ale pogardliwe usmieszki sredniej i wyzszej kadry w fabryce byly bezcenne. żenuła.......

no normalnie nie wytrzymalem juz,.............. ale piwo sie konczy i wena tez.

pozdrawiam
pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 23 lip 2010, 22:45 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

pe duzo racji w tym co napisales o polakach.

Nie twierdze ze jestem urzeczona kultura azjatycka bo daleko mi do tego i wiele rzeczy mi sie tu nie podoba.Ale coz akceptuje je.
Przyjezdzajac do multikulturowego miasta dokonalam wyboru :-)

ewela119 dobrze prawisz ;)


hrumek napisał(a):powiedzmy ze rozumiem twoj tok rozumowania bo naprawde szczerze mowiac myslalem dokladnie tak jak ty przez kilka poczatkowych miesiecy tutaj a teraz mysle calkowicie odwrotnie


posiedzisz tu jeszcze troche,nauczysz sie jezyka,wtopisz w krajobraz i ci***ak przestana ci przeszkadzac :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rydzyk66 » 24 lip 2010, 00:07 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Pe no naprawde powiem Ci ze jesli chodzi o polakow tutaj to bardzo czesto poprostu az wstyd pomyslec ze to nasi rodacy... Szczegolnie wlasnie jesli chodzi o to jak to strasznie chca sie pokazac jacy to zarobieni nie sa... Najbardziej rozwala mnie lotnisko w Polsce od razu wiesz kiedy przylecial samolot z UK -> 80% wiary cisnie w wyczesanych bluzach i najczesciej dresikach lonsdale... Niestety najechalo sie tutaj tez bardzo duzo ludzi prostych i nie oszukujmy sie prymitywnych... A ci***ak nie zakceptuje nigdy taki juz jestem, ale tak jak pisaliscie przyjechalismy tu z wlasnego wyboru i przedewszystkim nie na wakacje a zyc tutaj bo nasz kochany kraj nie stwarza nam warunkow na godne zycie.


POZDRAWIAM :-)

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 25 lip 2010, 11:07 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

hanoka77 napisał(a):posiedzisz tu jeszcze troche,nauczysz sie jezyka,wtopisz w krajobraz i ci***ak przestana ci przeszkadzac


no wiesz nie chce sie chwalic ale jezyk juz opanowalem w miare dobrze nie mam najmniejszych problemow z tym zeby zalatwic sobie jakas sprawe w urzedzie banku czy porozmawiac z przypadkowym przechodniem na ulicy, w otoczenie juz sie wtopilem po takim czasie (moze nie jest to duzo ale wystarczajaco) i w tym momencie musze stwierdzic ze na 100% oni mi nigdy nie przestana przeszkadzac... pozdro
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez poLLy » 27 lip 2010, 02:27 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ja to polakow juz nie kumam...bez kitu juz nie macie z nudow czego rozkminiac jesli tak ich nie lubicie to po co czas tracicie na rozkmine takich tematow he...poprostu sie ma wyjebane na ludzi ktorych sie nie akceptuje i juz...chcialabym ogarnac wam moje zdanie na temat tych calych ci***ak ale lepiej poprostu to chyba olac heyah banana hee.. rasisci maja swoje zdanie i chca wszystkich przekonac ze to ONI maja racje a ludzie ktorym oni zwisaja poprostu maja to gdzies kazdy jest czlowiekem a to jaki jest zalezy tylko i wylacznie od niego my polacy jakos im nie przeszkadzamy wiec o co tu be a ci..a to sie wzielo od ich pieczywa i tyle heee no to my sie bochenki powinnismy nazywac pozdro dla wszystkich heee respect :mrgreen: :mrgreen: :-P

poLLy
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 34
Dołączyła: 19 lip 2010, 14:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 lip 2010, 16:36 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

[ModeKijWMrowisko=ON]
Niech mi ktoś udowodni, że to:


nie ma absolutnie _żadnego_ wpływu na to:


...

Wniosek?
Jak zwykle wszystkiemu winne są baby :P

[ModeKijWMrowisko=OFF]

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Ink » 2 sie 2010, 09:00 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Agaa napisał(a):Nie ma sensu odpowiadac na to pytanie bo odrazu widac ze jest to tylko prowokacja sfochowanej paniusi ktora zgrywa osobe bardziej poprawna politycznie niz wszyscy brytyjscy monarchowie razem wzieci pomimo iz sam ksiaze William nazwal swojego kolege z armii 'paki' co moze byc odpowiednikiem slowa 'ci..a' ale Patrysia arystokratka z Polski nigdy slowa 'ci..a' nie uzyje i koniec! pomimo ze nie wie co ono oznacza? :-)

Inna opcja moze byc to iz Patrysi udezyla do glowki egzotyka jakiegos pana rodem z Pakistanu no i teraz jak tu sie nie wsciec jak polacy mowia o nim ci..a? a przeciez to moj chlopak a nie zaden ci..a! no jak oni tak moga :cry: to teraz pojde na forum i powylewam swoje zale, moze poczuje sie lepiej?


Pięknie to ujęłaś. Piąteczka dla Ciebie:)

Ink
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 39
Dołączył: 19 sty 2010, 14:20
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI