Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2010, 10:50 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

moze nie kazdy wie co znaczy słowo : ci***ak:!!! a ze polki daja d... właśnie im to widocznie są lepsi w łozku niz :polaczki : he ,a poza tym wypowiada sie sie tu sporo za przeproszeniem bezczelnych osób !!!!!!lepiej niech co niektozy sie ukryja w jezyk zanim cos napisza!!!

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 11:51 ]
miało byc -ugryza w jezyk

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Patrycja81 » 17 lip 2010, 11:35 Re: pewnie ze tak

maniek2140 napisał(a):patrycja wolisz okreslenie znalezione przez mustafe tak jak i wolisz pale ci***ak pozdro
po czym poznac polaka w angli
po plecaku
a polke
po ci***ak

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 09:33 ]
patrycja wes ty sie gon z tymi twoimi postami bo one dotycza ogolnie twoich problemow z obcokrajowcami i piszesz o swoich zwiazkach z nimi itd spadaj z tad jak sobie nie radzisz i masz z tym problem to przestan im d.. dawac


Och Maniek, nie znam Cie, ale mam wrazenie, ze moglbys byc moim idealem...Co za polot i erudycja...Fascynujacy swiatopoglad... Takich jak ty wiecej nam tu potrzeba...Czy masz jakis rownie fascynujacych kolegow???

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 12:43 ]
[quote="maniek2140"]tak jak i wolisz pale ci***ak

Ta ktora wole nalezy do mojego chlopaka, z ktorym jestem juz 7 lat i tak sie sklada iz nie jest on z zadnej z w/w nacji...

Patrycja81
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 16 cze 2010, 22:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandra » 17 lip 2010, 12:34 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

maniek2140
patrycja wes ty sie gon z tymi twoimi postami bo one dotycza ogolnie twoich problemow z obcokrajowcami i piszesz o swoich zwiazkach z nimi itd spadaj z tad jak sobie nie radzisz i masz z tym problem to przestan im d.. dawac

zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz!!! bo obrazanie kogos na forum w dodatku z bledami ortograficznymi jest zalosne '' Z TAD???!!!'''

CO TO ZA WYRAZ ??!! polak a po polsku nie umie pisac

sandra
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 40
Dołączyła: 27 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: ZIELONA GORA
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 17:13 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

sandra napisał(a):maniek2140
patrycja wes ty sie gon z tymi twoimi postami bo one dotycza ogolnie twoich problemow z obcokrajowcami i piszesz o swoich zwiazkach z nimi itd spadaj z tad jak sobie nie radzisz i masz z tym problem to przestan im d.. dawac

zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz!!! bo obrazanie kogos na forum w dodatku z bledami ortograficznymi jest zalosne '' Z TAD???!!!'''

CO TO ZA WYRAZ ??!! polak a po polsku nie umie pisac


Wybacz mu. Gdybyś była tak długo na obczyźnie jak on też zapomniała byś jak się pisze po polsku. On już tu trzy lata jest :)

Pracuję z kolega którego rodzice stanowią tzw. starą emigrację, on sam nigdy w Polsce nie był ale niejednokrotnie muszę stwierdzić że język polski zna lepiej niż "prawdziwy polak"

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 18:41 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Patrycja , moglas nie pytac o to bo niektorzy smierdzacy alkoholem polaczki sie bardzo buntuja hehe

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 19:57 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):Patrycja , moglas nie pytac o to bo niektorzy smierdzacy alkoholem polaczki sie bardzo buntuja hehe


Co za komputer ma koleżanka że zapachy przechodzą?

Może użyłaś stereotypu że Polak w UK to tylko pije ? Czy też może z własnej autopsji wiesz że Polacy tylko piją a ci..a to choć raz dziennie spuści wpier...dol ? bo to drugie to ja akurat z opowiadań polek żyjących w związku z ci..a wiem. Mało tu facetów się w tym poście wypowiada więc jako jeden z nich proszę ciebie o rozwinięcie tego postu. Chyba że lubisz być poniżana i cenisz sobie w związku przemoc fizyczną i psychiczną to lepiej milcz

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 21:28 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Nie powiedzialam,.ze kazdy Polak pije. Wiem z doswiadczenia, ze wielu z nich pije. Pracuje w sklepie i wiem jak co niedziele wielu z nich przychodzi jeszcze smierdzacych z sobotniej imprezy. I to nie tylko ja to powiem ale Polacy maja taka opinie wsrod anglikow. NIE mowie ze WSZYSCY !
Nie ogolniaj tak samo , ze wszyscy obcokrajowcy ( jak to nazwales ci..a) spuszczaja wpierdal. Bo tak samo zdarza sie to wsrod Polakow i sama tego doswiadczylam na wlasnej skorze.
Skad by On nie pochodzil to tak samo moze pic i bic. Najwazniejsze zeby nie uogolniac i zeby nie oceniac czlowieka jezeli sie go nie zna.

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 22:30 ]
bo to drugie to ja akurat z opowiadań polek żyjących w związku z ci..a wiem


Jak sa glupie i dadza sie ponizac to juz jest ich sprawa.

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 21:38 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):Nie powiedzialam,.ze kazdy Polak pije. Wiem z doswiadczenia, ze wielu z nich pije. Pracuje w sklepie i wiem jak co niedziele wielu z nich przychodzi jeszcze smierdzacych z sobotniej imprezy. I to nie tylko ja to powiem ale Polacy maja taka opinie wsrod anglikow. NIE mowie ze WSZYSCY !
Nie ogolniaj tak samo , ze wszyscy obcokrajowcy ( jak to nazwales ci..a) spuszczaja wpierdal. Bo tak samo zdarza sie to wsrod Polakow i sama tego doswiadczylam na wlasnej skorze.
Skad by On nie pochodzil to tak samo moze pic i bic. Najwazniejsze zeby nie uogolniac i zeby nie oceniac czlowieka jezeli sie go nie zna.

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 22:30 ]
bo to drugie to ja akurat z opowiadań polek żyjących w związku z ci..a wiem


Jak sa glupie i dadza sie ponizac to juz jest ich sprawa.


W niedziele rano to i mi się zdarza śmierdzieć jakąś wódką ( rzecz ludzka ) ale posty te pisane były wciągu tygodnia a picie w tygodniu to już degeneracja.
Moje znajome nie są głupie bo już zrozumiały że arabska kultura nie jest dla nich i wolą ludzi co szanują kobiety.
Uogólniając masz rację, ja zawsze powtarzam, że nie ważne kto jest kim tylko jakim jest człowiekiem. ci..a też człowiek, tylko inną ma kulturę osobistą i inne podejście do życia.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 21:53 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ci..a też człowiek, tylko inną ma kulturę osobistą i inne podejście do życia


I znow Ci powtarzam,ze nie kazdy jest taki sam :)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 21:55 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):
ci..a też człowiek, tylko inną ma kulturę osobistą i inne podejście do życia


I znow Ci powtarzam,ze nie kazdy jest taki sam :)


Bardzo się cieszę że tak się troszczysz o mój światopogląd :)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 21:57 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

... a zastanawia mnie jedno : Jak te twoje znajome byly z ci..a to jaki Ty miales stosunek do nich i do ich chlopakow?

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 lip 2010, 22:01 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Ludzie, też sobie znaleźliście temat do sporów. Toć to jest normalny slangowy wyraz. A _wszystko_ zależy od kontekstu wypowiedzi. Karen - jak mam powiedzieć według Ciebie, że idę do sklepu, którego właścicielem i obsługa mają śniadą karnację skóry i pochodzą z Pakistanu/Bangladeszu/Indii (nie mam pojęcia skąd)? Proszę, powiedz NAM jak mamy o nich mówić - w zastępstwie słowa ci..a, skoro go tak nie tolerujesz.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 lip 2010, 22:02 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

karen napisał(a):... a zastanawia mnie jedno : Jak te twoje znajome byly z ci..a to jaki Ty miales stosunek do nich i do ich chlopakow?
nie mam uprzedzeń rasowych, każdy jest kowalem swojego losu a i wódkę z jednym piłem ale to one ich rzucały eh niedobre kobiety :) a jak mówiłem że tak będzie to się śmiały, ja z natury tolerancyjny bardzo jestem

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 23:04 ]
AdamBoltryk napisał(a):Ludzie, też sobie znaleźliście temat do sporów. Toć to jest normalny slangowy wyraz. A _wszystko_ zależy od kontekstu wypowiedzi. Karen - jak mam powiedzieć według Ciebie, że idę do sklepu, którego właścicielem i obsługa mają śniadą karnację skóry i pochodzą z Pakistanu/Bangladeszu/Indii (nie mam pojęcia skąd)? Proszę, powiedz NAM jak mamy o nich mówić - w zastępstwie słowa ci..a, skoro go tak nie tolerujesz.

Pozdrawiam
spytaj się ci..a jak ma na imię i mów idę do Abdula czy jakoś tak :)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 17 lip 2010, 22:05 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ten temat juz byl tyle razy ze nie chce mi sie nawet wam mowic ze ten temat juz byl tyle razy..............

pe :-)

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez karen » 17 lip 2010, 22:08 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Nie chodzi mi o samo slowo ci..a, tylko o to jaki ludzie maja stosunek do nich. Oni przyjechali tak samo jak my wszyscy tutaj i powinno sie kazdego tolerowac.
Chodzi o to , ze wiekszosc Polakow to rasisci i mysla , ze tylko oni sa najlepsi na swiecie a ze np ci..a to czlowiek nie wiadomo skad. I kazdy z Was ma o nich bardzo zle zdanie jakby wszyscy byli terrorystami.

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 23:10 ]
spytaj się ci..a jak ma na imię i mów idę do Abdula czy jakoś tak


hehe to mnie rozbawiles na koniec dnia :)

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI