Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez moniczkaa86 » 19 lip 2010, 01:27 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Agaa napisał(a):Wracajac do sklepow z polska zywnoscia prowadzonych przez ci..a to chyba nie ma ich zbyt wiele, weszlam kiedys przypadkiem do jednegoi jak sie zorientowalam ze to prowadzi ci..a to zawrocilam sie na piecie i wyszlam, jak sie im nie da zarobic to upadna.

No to lepiej, zeby siedzial na benefitach?! Zeby moc gadac na nich, ze nic nie robia tylko sie mnoza, aby otrzymywac pomoc socjalna od panstwa?
Co Ci w nim az tak bardzo przeszkadzalo, ze wyszlas?
Nie mozna ludzi skreslac z gory bo sa innej narodowosci.
Avatar użytkownika
moniczkaa86
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 37
Dołączyła: 25 cze 2010, 19:58
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 19 lip 2010, 02:35 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

moniczkaa86 napisał(a):Co Ci w nim az tak bardzo przeszkadzalo, ze wyszlas?
Nie mozna ludzi skreslac z gory bo sa innej narodowosci.


Zle mnie zrozumialas, dla mnie takie przypadki osmieszaja nasza polska nacje, wyobraz sobie jak by na to spojzal ktos z boku np Anglik to co by sobie pomyslal: boze co to za niedojdy z tych polakow ze sobie sami sklepu z ze swoja zywnoscia nie otworza tylko jacys ci..a im musza w tym pomagac. Poza tym to taki ci..a raczej nie ma zbyt duzego pojecia o polskich produktach, robiac tam zakupy czula bym sie jak hipokrytka.

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

PostNapisane przez KA i PE » 19 lip 2010, 08:29 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

polski sklep w najlepszej i najbardziej pozadanej dzielnicy naszego miasta prowadzony przez lekko przypalanej masci kolesi. dwa osobne bledy w 2 osobnych jezykach............................ to jest paranoja.

pozdr

pe
Załączniki
sklep.jpg

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez aloain » 19 lip 2010, 09:40 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

http://www.youtube.com/watch?v=a8SxtIVt ... re=related

co do tematu to są to osoby ktore nie myja sie po zalatwieniu [ nr2 ] posiadaja kubeczek, napelniaja go woda i chlups w miejsce zabrudzenia [ zenada ].
"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

aloain
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Wiek: 38
Dołączył: 20 sty 2010, 06:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 19 lip 2010, 12:21 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Ja też nie przepadam za ci***ak. Jeden ukradł mi portfel z dokumentami.Policja spisala tylko i kazali wyrobic nowe he he.Denerwuje mie też to że jak co jakiś czas pojawia sie w robocie murzyn,ci***ak z agencji to jak dowie sie że jestem z Polski to zaraz zaczyna sie wychwalać ile to Polek miał i wymienia imiona.Oczywiście sie mu odgryzam i wymyslam fajne historie o jego rodaczkach.

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 19 lip 2010, 13:52 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

KA i PE napisał(a):polski sklep w najlepszej i najbardziej pozadanej dzielnicy naszego miasta prowadzony przez lekko przypalanej masci kolesi. dwa osobne bledy w 2 osobnych jezykach............................ to jest paranoja.


No cudowny sklep! i w jakiej to on dzielnicy lezy? Handsworth? hehe. Co by se pomyslal jak bys mu powiedzail ze ma blad na szyldzie sklepowym? "wazne ze rozumiesz co tu pisze, ciesz sie ze tu mozesz swoje jedzenie kupic glupi polaczku" jak by to powiedzail anglik: it's a fuckin disgrace!

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez rydzyk66 » 22 lip 2010, 13:26 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Patrycja81 napisał(a):
Agaa napisał(a): ale Patrysia arystokratka z Polski nigdy slowa 'ci..a' nie uzyje i koniec! pomimo ze nie wie co ono oznacza? :-)

Oczywiscie, ze go nie uzyje, poniewaz jest to okreslenie pogardliwe a ja mam szacunek do drugiego czlowieka. Koniec.


Kolezanko Patrycjo :grin: ci..a to nie czlowiek a raczej powiedzialbym podczlowiek spi za twoja sciana z bomba na plecach i nawet nie wiesz kiedy raczy wypierd.... w powietrze Pozdrawiam :wink:

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 22 lip 2010, 23:30 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Zeby nie bylo odrazu zaznaczam ze moj facet jest polakiem.... hehe

1.Ja mysle ze kazdy kto nie moze pogodzic sie z tym ze na ulicy w anglii spotyka ludzi roznych narodowosci i roznych kultur powinien na polskiej wsi pozostac, tam na takie widoki narazony nie bedzie.

2. Jestem 1,5 roku w anglii i nigdy nie doswiadczylam nieuprzejmosci ze strony anglikow czy jakiejkolwiek innej nacji, najczesciej zdarza sie ze angielskie babcie zagaduja i zaczepiaja moja corke, w najgoszym przypadku poprostu kazdy idzie w swoja strone i w swoim interesie nie zwracajac uwagi na innych czyli poprstu ignoruja. Natomiast jakie swinstwo zrobili mojej rodzinie polacy w ciagu ostatniego miesiaca to nawet nie chce mi sie opisywac, w kazdym badz razie koszowala nas ta przygoda duzo nerwow,lez i pieniedzy

3.Uwazam ze te ci..a (i wcale nie uzywam tego slowa w negatywnym czy obrazliwym znaczeniu) sklepiki to prawdziwy majstersztyk, ciagle jeszcze nie moge sie nadziwic jak oni mieszcza tyle przenajrozniejszych towarow na tak malym obszarze i wszystko mozna bez problemu znalezc, osobiscie lubie robic tam zakupy

4. Czy Wy ludzie nie macie wiekszych problemow??

No i tak na koniec to polacy mogliby sie od nich czegos nauczyc, u nich jak jednemu dzieje sie krzywda to wszyscy za nim ida i zaraz jest larum niesamowite, u nas polak polakowi wilkiem a najczesciej to nikt Cie tak nie wydyma jak kochany rodak, takze zanim zaczniemy krytykowac czy osadzac kogokolwiek najpierw spojrzmy na siebie
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rydzyk66 » 22 lip 2010, 23:55 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Widzisz ewela119 tak jak napisalas nie doswiadczylas jeszcze nieuprzejomosci ze strony ci..a czy innego obcokrajowca a uwierz mi ze sa ludzie, ktorzy mieli tu mase problemow z ci..a i tak jak mowisz, za jednym ci..a ida wszyscy jak w Polsce cyganie zaden kozak na solo nie chce wyskoczyc... :wink: A z drugiej beczki wez ich ten ramadan, ty 7 poty w pracy wyciskasz i masz 45min przerwy, a ci***ak dodatkowo 45 min bo sie musi pomodlic... ;)

[ Dodano: Pią Lip 23, 2010 00:58 ]
ewela119 napisał(a):Zeby nie bylo odrazu zaznaczam ze moj facet jest polakiem.... hehe


A no i widze ze jednak jakas niechec do ci***ak pozostala bo podkreslasz ze twoj facet jest polakiem.... :razz:

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 lip 2010, 00:39 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Podkreslilam to zebym zaraz nie zostala posadzona o to ze jestem nieobiektywna bo moj chlopak jest ci***ak, nie z powodu niecheci, z reszta nie mogla mi zadna niechec pozostac bo nigdy nie mialam z nimi stycznosci poza robieniem zakupow w ich sklepach gdzie zawsze sa uprzejmi, nawet mili. A co do ich modlow to mysle ze jakby Twoja religia miala takie wmogi to tez mialbys dodatkowy czas wolny, poza tym nic nie stoi na przeszkodzie zebys przeszedl na islam. Swoja droga ciekawe jest tez to jak bardzo oni musza wierzyc i byc zdyscyplinowanymi ludzmi zeby te swoje modly odprawiac bez wzgledu na wszystko, tego nam tez brakuje...
Mnie osobiscie te roznice kulturowe bardziej fascynuja niz irytuja.

Dla mnie chorzy psychicznie sa ludzie ktorzy innego czlowieka nazywaja podczlowiekiem albo czlowiekiem 2 kategorii, na mysl przychodzi mi odrazu Hitler ze swoja filozofia i cale okrucienstwo wojny i ludzi o takich pogladach poddalabym conajmniej przymusowej obserwacji psychiatrycznej

Co do problemow to jak juz wspominalam, mialam i to bardzo duze ale przez rodakow, takze w tej kwestii nie ma co wina za cale zlo obarczac "azjatow" jak to ladnie okresla moja ciocia ktora jest z tak zwanej starej emigracji
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rydzyk66 » 23 lip 2010, 10:38 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Jezeli mowimy o zdyscyplinowaniu i kulturze to zgodze sie z toba ale tylko jesli chodzi o starsze pokolenie jak to twoja ciocia ladnie okresla azjatow (ja zostane przy ci***ak) :-) bo jesli chodzi o mlode pokolenie to pija alkohol czego religia im zabrania, ze o cipaniu juz nie wspomne... Nikt nie jest swiety wiec po co takich udawac :wink: Ktos wczesniej pisal o ich sklepikach (nie mowie ze wszystkie) ale bylem kiedys w takim sklepie na zakupach moja mama kupila koperek, a ci***ak pieknie zapakowal go w gazete chyba na wypadek gdybys nie znala wiadomosci z poprzedniego dnia :razz: moze jestem rasista ale nie znosze ci..a w tym kraju tak samo jak cyganow w Polsce !!!!

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 23 lip 2010, 14:12 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ewela119 napisał(a):Swoja droga ciekawe jest tez to jak bardzo oni musza wierzyc i byc zdyscyplinowanymi ludzmi zeby te swoje modly odprawiac bez wzgledu na wszystko, tego nam tez brakuje...
Mnie osobiscie te roznice kulturowe bardziej fascynuja niz irytuja.


Proponuje obejrzec ponizsze filmiki (sa bardzo krotkie) moze wtedy troche trzezwiej spojrzysz na ich religie.

http://www.youtube.com/watch?v=A_woQ3Jk ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=nlCNMZte ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Zh8iefhz3V4&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez rydzyk66 » 23 lip 2010, 14:57 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

agaa podsumowala tymi linkami cala zajebista kulture islamu :-D widzisz ewela119 gdybys byla kobieta np. z pakistanu prawdopodobnie nawet nie miala bys prawa sie odezwac na forum, na ktorym pisza mezczyzni pozdrawiam :wink:

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 23 lip 2010, 16:56 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

ewela119 napisał(a):1.Ja mysle ze kazdy kto nie moze pogodzic sie z tym ze na ulicy w anglii spotyka ludzi roznych narodowosci i roznych kultur powinien na polskiej wsi pozostac, tam na takie widoki narazony nie bedzie. [/quot]

w tym momencie kolezanka odeslala 90% polakow z powrotem do polski.. a na marginesie nie wydaje mi sie ze kazdy tu orzyjechal ze wsi choc dla mnie to bez roznicy kto z kad jest ale widze ze kolezanka ma juz jakies uprzedzenia do ludzi ze wsi



po 2
ewela119 napisał(a):2. Jestem 1,5 roku w anglii i nigdy nie doswiadczylam nieuprzejmosci ze strony anglikow czy jakiejkolwiek innej nacji,


to podejrzewam ze siedzisz calymi dniami w domu nie chodzisz do pracy i jedynie jak sie z domu wylaniasz to na zakupy....

po3 to ze polak polaka potrafi dobrze w ch*** zrobic to kazdy wie


a po 4 to powiedz mi za co ty ich tak lubisz fakt ze oni zawsze jeden drugiemu pomoze ida zgraja jak sie cos dzieje polacy tak nie maja ale nie wiem czy wiesz ze im krzywda dzieje sie dopiero wtedy jak oni krzywde komus wyrzadza powiedzmy mp. polakowi a polak sie odegra inaczej nikt ich nie zaczepia.. i ja uwarzam ze to oni sie powinni od nas uczyc.... nie chce cie obrazac i uznasz to za jakiegos rodzaju obelge to z gory przepraszam ale ja uwazam ze ludzie ktorzy nie maja z nimi w ogole stycznosci i nie wiedza tego co sie naprawde dzieje nie powinni wyjezdzac z harytatywna akcja "pokochaj ci***ak... przeciez to tez czlowiek" podejrzewam ze znasz tylko opowiesci na ich temat i zwsze sie klucisz ze wszystkimi ze nie powinni tak mowic bo ciapki to przeciez spoko ziomki....
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 lip 2010, 20:08 Re: Co oznacza slowo 'ci***ak'???

Napisalam o wsi bo tylko tam nic sie nie zmienia, w miastach tez juz mozna spotkac wielu obcokrajowcow. No a swinia moze byc kazdy, nie zalezy to od narodowosci, np moja sasiadka jest angielka a kawal s... z niej i ciagle mamy jakies nieprzyjemnosci. kolejna kwestia ze polacy to lubia narzekac i wszystko co zle skladac na innych, ci***ak Wam przeszkadzaja a nawet nie jestesmy u siebie, jestesmy tu goscmi tak samo jak oni i nie uwazam zebysmy mieli prawo marudzic czy wybrzydzac, nikt w dzisiejszych czasach na sile nas polakow tu nie wysylal, kazdy przyjechal tu swiadomy swojego wyboru wiec trzeba wziac sie w kupe i poprostu to zaakceptowac, ewentualnie wrocic do polski.
A tak poza tym to nie prowadze zadnej akcji o kochaniu ci***ak, ja poprostu nie mysle stereotypami i nie osadzam jednostek przez pryzmat ogolu, nie mowie ze wszystkie ci***ak to samo zlo bo jakis nawiedzoy mohammed wysadzil sie w powietrze tak samo ja nie mowie ze hrumek to pijak bo przeciez wszyscy polacy to pijaki. I przede wszystkim szanuje drugiego czlowieka, kim by nie byl, czy jest to ci***ak, bezdomny czy pijak, nie wyzywam, nie nasmiewam sie i nie opluwam bo to poprostu czlowiek, tak zostalam wychowana i tak samo mam zamiar wychowac swoje dzieci
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI