Wypożyczalnia przyczep w Bham lub okolice

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez lukaszek_1987 » 5 lut 2011, 00:26 Wypożyczalnia przyczep w Bham lub okolice

Poszukuję wypożyczalni przyczep w Bham lub bliskich okolicach (przeprowadzam się i muszę przewieźć kilka gratów). Może ktoś ma jakieś namiary. Zaznaczam iż auto mam na polskich blachach i nie wiem jak na to będą się zapatrywać. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

lukaszek_1987
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 36
Dołączył: 12 wrz 2010, 15:39
Lokalizacja: Birmingham/Białystok
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 5 lut 2011, 07:47 Re: Wypożyczalnia przyczep w Bham lub okolice

Nie wiem jak z wypożyczaniem przyczep, ale możesz wypożyczyć vana bezproblemowo za kilka dyszek na dobę.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monika 69 » 5 lut 2011, 15:46 Re: Wypożyczalnia przyczep w Bham lub okolice

nie wiem jak z wypozyczeniem przyczepy ale jesli chodzi o szczegoly to na przyczepke musisz przyczepic blachy ze swojego samochodu (tablice rejestracyjne) tak samo jest w przypadku carawanu wiec wydaje mi sie ze nie mozesz ciagnac przyczepki autem na polskich blachach

monika 69
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 18 maja 2010, 15:28
Reputacja: -12
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI